Atak faszyzmu w biały dzień

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Jak słyszę, grono odznaczonych przez Prezydenta (pierwszego nie- agenta i pierwszego wykształconego) Lecha Kaczyńskiego postanowiło zajątrzyć i podzielić Polaków, prowokacyjnie i nikczemnie zaciągając wartę przed Pałacem? Oczywiście, pobudki były jak najniższe, jak z pewnością wykryją cyngle ze Świątyni Antypisa z Czerskiej. Jak wiadomo, opozycyjność i demonstrowanie swego przywiązania do pamięci do Kaczyńskiego jest na samym górze listy najbardziej popłatnych zajęć w III RP, zaraz za posiadaniem nazwiska Tusk i Kalemba w dowodzie osobistym. Zatem, robią to dla kasy. Dziurawy, obdarzony ośmioma stygmatami- dziurami po łódzkich kulach w piersiach Stefan doda, ze to lizusy, obrzydliwe, załgane lizusy. Cyngle z Wyborczej wyjaśnią, że to pożałowania godne grono planuje serię chałtur po pisowskiej prowincji, w remizach, a jak im (słusznie) odmówią ze względów przeciwpożarowych, albo dla zachowania apolityczności remiz i klas szkolnych, to w parafiach, albo, jeśli pogoda pozwoli, na pobliskich łąkach i w sadach.

Blumsztajn z Polrewkomu przyjdzie z torbą gwizdków, na wypadek, gdyby było komu rozdać, bo w końcu takiego zgromadzenia faszyzmu na metr kwadratowy zostawić bez reakcji nie sposób. To jeszcze jeden dowód na perfidię kaczystów, nie potrafili uszanować bólu ( czy bulu, Panie Prezydencie, poradź!) bojowników ruchu rewolucyjnego w trzecim pokoleniu i potomków krasnoarmiejców przywiezionych w Studebakerach „na pace”, w dniu, gdy tylu dobrych rewolucjonistów padło w walce o lepsze jutro i rewolucję światową. Niestety, Polski nacjonalizm i katofaszyzm chwilowo zwyciężył i trzeba było budować socjalizm w jednym kraju. No, ale chwilowo, bo, na szczęście udało się w 1945 zainstalować dziadziusiów i tatusiów dzisiejszego Polrewkomu Mk2, co nie wyszło w roku 1920.

Na uwagę zasługuje alarmujący fakt, ze grono jątrzycieli z roku na rok rośnie zaczęło się od 5, potem przyszło 50, teraz 80. No, Pani Prezydent powinna za rok udzielić zezwolenia na zgromadzenie stowarzyszenia weteranów ORMO, albo zwolenników pozycji kolanowo – łokciowej, czy komukolwiek innemu, a, jak wiadomo nie można dawać zezwoleń kilku zgromadzeniom w jednym miejscu i czasie. No i Państwo Polskie tym sposobem znowu zda egzamin.

Swoja drogą, ciekawe, czy za rok o tej porze będzie ta sama Pani Prezydent, ten sam Pan Prezydent i ten sam Pan Premier, bo może się okazać, że prawda rzeczywiście jest „arcyboleśnie prosta”, jak profetycznie stwierdził pan Prezydent Komorowski, oby żył wiecznie, choć niekoniecznie na stanowisku wymagającym reprezentowania czegokolwiek, publicznych wypowiedzi, a już, uchowaj Boże, wypowiedzi na piśmie. Ale słuchać uważnie trzeba, bo on od czasu, do czasu powie coś, co się potem niespodziewanie sprawdza, tak, jakby powtarzał zasłyszane na jakiś naradach frazy.

A tak na poważnie, to kłaniam się wszystkim uczestnikom tej prawdziwie honorowej warty odznaczonych przez Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, do samej ziemi. Wielki, wielki szacunek i podziękowanie!

Chciałem zebrać na gorąco opinie z forum Wyborczej pod artykułem o tym zdarzeniu, bo to prawdziwy samograj, takiego pandemonium chamstwa, prostactwa, kretynizmu, jak tam, to zwyczajnie nie da się wymyśleć, nawet po wciągnięciu lekarstw sposobem na senatora Piesiewicza, czyli w proszku przez nozdrze, ale nie mogę tego uczynić, bo takiego artykułu nie znalazłem. Na razie, o co jestem spokojny.

P.S. Zachęcam do czytania felietonów w Gazecie Polskiej Codziennie i w Freepl.info.

http://naszeblogi.pl/blog/69
http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf/
http://wpolityce.pl/autorzy/seawolf
http://freepl.info/authors/seawolf
Oraz w wersji audio tutaj:
http://niepoprawneradio.pl/

Brak głosów

Komentarze

Athina

podziwiam , podziwiam ten optymizm , właśnie abp michalik zrugał nas lud smoleński , przestrzegł,że zazgrzytamy zębami , jak juz odczytany zostanie ten akt hanby .... tfu pojednania w domysle pobłogosławił raporty Anodiny i millera , bo przeć bliższy sąsiad za płotem, niz brat za górą i to gada facet , który mówi ,że Ewangelia ponad polityką , sam jednak upolitycznia swoje wystapienia do granic możliwości , najbardziej ubawił mnie tzw "powiew łaski" hahahahaha POwiał "Zefir" łaski ze wsch.. tfu z Wostoka  gdie wsje kwity mają

Vote up!
0
Vote down!
0

Athina

#282902

Przyłączam się do podziękowań wszystkim uczestnikom warty honorowej odznaczonych przez Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
Dzisiaj trzeba mieć odwagę aby tak stać, właściwie podpisani z imienia i nazwiska, nie wiedząc jak to wszystko może się zakończyć, kto i jak może prowokować.

germario

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#282909

Ogon pod siebie i pod ławę!

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#282920

Cześć i chwała tym co oddali życie w walce z bolszewicką nawałą.

Cześć i chwała Józefowi Piłsudskiemu.

Cześć i chwała Romanowi Dmowskiemu.

Cześć i chwała Lechowi Kaczyńskiemu.

Cześć i chwała pełniącym honorową wartę.

 

Zdrajcom Hańba.

PS. Niestety nie pierwszy raz, pasterze próbują przehandlować owieczki.

Coś tak czuję po tych "przygotowaniach i macankach gruntu", że ta wizyta i wspólny list  Kościoła i Cerkwi będzie wielką żenadą okadzoną kadziłem i wielu z nas będzie musiało odpowiedzieć sobie na zasadnicze pytania.

Poszedł jakiś "gruby deal", bo po kim jak po kim ale po Michaliku to takich rzeczy się nie spodziewałem.

Nie dziwię się, że cały czas próbują zamknąć usta księdzu Isakowiczowi Zalewskiemu, którego serdecznie pozdrawiam.

Szarlej

Vote up!
0
Vote down!
0

Szarlej

#282956

ale wszelkiej maści zdrajcom, manipulantom, wspołpracownikom i donosicielom, bez względu na ich obecne stanowiska, tytuly i układy - wieczna hańba. Świadome działanie na szkodę innych ludzi, ale zwłaszcza własnego narodu to podłość i nikczemność!!!

Prawda, prostota i miłość

Grasja

Vote up!
0
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#282973

BOHATEROM!  a, zdrajcom HAŃBA! Popieram w 100%  i pozdrawiam.                         

Vote up!
0
Vote down!
0
#283064

Stork

Zamiatam zamaszyście czapką glebę, ruchem kolistym, starannie przestronnym, zgodnie z zasięgiem mojej prawicy i kłaniam się jak najniżej. Wielkiej, królewskiej Polskości się kłaniam i królewskiemu rodowi polskiemu ślę moją dozgonną, szaloną, nieokiełznaną miłość.

Temu wielkiemu rodowi, co kręgosłup wciąż ma prosty, cudem jakimś boskim. 

Vote up!
0
Vote down!
0

Stork

#285788