Bez komentarza

Obrazek użytkownika kataryna
Kraj

Władysław Bartoszewski: Postanowiłem nazwać rzeczy po imieniu i - jak ujął to jeden z przedwojennych satyryków - "przestać uważać bydło za niebydło"

Jacek Żakowski: Wielką mobilizacją, ogólnonarodowym wysiłkiem, zbiorowym rzutem na taśmę półtora roku temu udało się odsunąć PiS od władzy. I bardzo dobrze. (...) Ulga była niemal natychmiastowa. Polityka szczucia znikła, a zaczęła się polityka miłości. W pierwszej chwili – jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki – atmosfera w Polsce zmieniła się diametralnie.
Była to wielka zasługa Donalda Tuska i grupy osób z jego otoczenia. Bo dzięki nim znów żyć się w Polsce chciało. Więc chwała im za to.

Młodzi, wykształceni, z wielkich miast (na wieść o ciężkim stanie matki Kaczyńskich): "Pochlało to chamidło i wysłało matkę do szpitala, żeby poudawała, że chora... a cham poleczy kaca", "Oby już była żałoba narodowa !!! :DDD
Na pochybel kaczoroom!!!!", "Nie życzę nikomu kłopotów rodzinnych, zdrowotnych czy jakichkolwiek innych, ale może jest to jakieś rozwiązanie?
", "Będzie żałoba narodowa jak nic. Kochany, nieomylny, wielki prezydent IV RP znowu zażąda od narodu smutku, o ile będzie w stanie to wybełKOTać ", "Tusk nie życzył sobie rozgłosu, jak to czynią Kaczyńscy", "Zapomniały pisie małpy jak się zachowywały parę tygodni temu kiedy umierała mama Premiera? Jakoś wtedy nie okazywały współczucia premierowi,wręcz odwrotnie. Wylewały pisie małpy kubły pomyj na głowę p.Tuska i jego sp matki.", "Należy mieć nadzieję, że się [Jarosław] skutecznie potnie tępym nożem", "Osłabiony [chorobą matki] Lech Kaczyński może zapaść na małpią grypę" , "Biorąc pod uwagę jakich dzieciaków się dochowała to i tak długo się trzymała".

Brak głosów

Komentarze

Tak wygląda propaganda miłości. Kataryno, ale komentatorzy Cię dziobią na blox.pl. Oni niczego nie rozumieją i to jest dopiero prawdziwy Ciemnogród.

Piotr W.

Vote up!
0
Vote down!
0

Piotr W.

]]>Długa Rozmowa]]>

]]>Foto-NETART]]>

#19132

Najśmieszniejsze jest to, że te internetowe chamusie myślą sobie, że jak walą w Kaczki, to są nonkonformistami...

Vote up!
0
Vote down!
0
#19134

przytoczone przez Panią wypowiedzi są - zdaje się - "z teraz"...?

http://www.abcnet.com.pl

Vote up!
0
Vote down!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#19143

Zestawienie wypowiedzi Bartoszewskiego z opiniami "młodych wykształconych", jest tak wymowne, że trudno tu cokolwiek jeszcze komentować. Rynsztok lepiej śmierdzi.

Dzięki. Może choć do niektórych lemingów to dotrze.

Vote up!
0
Vote down!
0

Katarzyna

#19142

[quote=Katarzyna]Zestawienie wypowiedzi Bartoszewskiego z opiniami "młodych wykształconych", jest tak wymowne, że trudno tu cokolwiek jeszcze komentować.[/quote]

<object width=  

 

Vote up!
0
Vote down!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#19145

Władysław Bartoszewski, profesor bez matury. Człowiek bez honoru, o moralności spod zdechłego azorka.

Jeszcze jedno podaję za  Polskim Związkiem Byłych Więźniów  Politycznych Hitlerowskich Więzień i Obozów Koncentracyjnych.

Władysław Bartoszewski był konfidentem Politische Atailung, w Obozie Koncentracyjnym w Oświęcimiu. Można sprawdzić u źródła.

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#19160

http://www.abcnet.com.pl

Vote up!
0
Vote down!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#19161

Prosiłbym o link.
Dziękuje z góry i pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#19163

Wyszukiwarka Google, wrzucić Polski Związek Byłych Więźniów Politycznych Hitlerowskich Więzień i Obozów Koncentracyjnych. Przypuszczam, że niewiele się z tego dowiesz, ale znajdziesz tam napewno numery telefonów. Zadzwoń i oni Ci podadzą gdzie szukać, względnie odpowiedzą na pytania.
Osobiście znalazłem link dośc dawno temu, a następnie rozmawiałem z jednym z więźniów Oświęcimia.

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#19164

Jaki wódz taki poziom jego hordy "wykształciuchów".

Miej oczy szeroko otwarte.
zz113
http://365.info.pl

Vote up!
0
Vote down!
0

Miej oczy szeroko otwarte. 

#19168