Treści z tagiem: Mirosław Drzewiecki

Obrazek użytkownika 1normalnyczlowiek
Kraj

    "Unijne" kłamstwo Donalda Tuska i członków PKW. Trzeba ujrzeć to co jest pokazywane a nie fantasmagorie PolitycznychOszustów.

     Zgodnie z obietnicą, jako uzupełnienie notki: "15 lat świetlnych, 25 lat do prześwietlenia" oraz jako rozwinięcie stawianych tam tez, postaram się przedstawić: Jak można z innej perspektywy popatrzeć na...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Budyń78
Humor i satyra
To, co wydarzyło się na Florydzie to wielki wstyd. Potwierdziły się słowa Mirosława Drzewieckiego o dzikim kraju.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika ander
Kraj

Oglądając wczoraj transmisję gali rozdania nagród Polskiej Rady Biznesu, zauważyłem wsród publiczności dawno nie widzianą twarz pewnego znanego onegdaj polityka Platformy Obywatelskiej, który dwa lata temu zasłynął stwierdzeniem, że "Polska to dziki kraj".

Tak, to był "Miro" we własnej osobie, były minister sportu i... turystyki - tak,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Kraj

W sprawie Gromka nikt nie wierzy, że mieliśmy do czynienia z rutynowym zatrzymaniem - poza funkcjonariuszami mediodajni, którzy są wierzący z urzędu.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 

 

 

 

„Mieć taki proces, znaczy, już go przegrać”, powiedział wuj Karol do Józefa K., bohatera „Procesu” Franza Kafki. Powiedział i miał rację.

W tym jednym zdaniu zawarta jest przerażająca prawda o dzisiejszej kafkowskiej Polsce, w której żaden, nawet szanowany i uczciwy obywatel nie ma szans w...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Kraj

PO została powołana do życia jako polityczna ekspozytura „układu” - z inspiracji służb specjalnych i przy użyciu mafijnych pieniędzy.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika AgataCz
Kraj

Andrzej Seremet postanowił dać odpór oskarżeniom Michała Kamińskiego i udzielił wywiadu radiu RMF. Wielka szkoda, że zajął się tą sprawą tak późno; wystarczyło tylko nie ignorować monitów byłego szefa CBA, zaniepokojonego sytuacją w polskim wymiarze sprawiedliwości.

Kilka rzeczy wzbudziło moje szczególne zainteresowanie.

Po...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Były szef CBA Mariusz Kamiński w rozmowie z "Uważam Rze" przywołuje zeznania obciążające polityka PO i byłego ministra sportu w rządzie Donalda Tuska Mirosława Drzewieckiego, podaje Rzepa. Czy polityk Platformy prowadził pralnię pieniędzy polskiej mafii?  

  Kamiński przypomina, że latem 2009 roku w toku rozmów...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kataryna
Kraj

Wiem, że afera hazardowa już nikogo
nie interesuje ale ja uważam ją za wyjątkową okazję do zajrzenia za
kulisy wielkiej polityki, więc wybaczcie, że jeszcze będę zaglądać,
zamiast ekscytować się tym co Sikorski powiedział Komorowskiemu i jak to
skomentował Palikot. Prawdziwa polityka to właśnie afera hazardowa, a
...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PiotrCybulski
Kraj

Wczoraj, w tekście “Drzewko prawdy”, odniosłem się do wywiadu, jakiego udzielił Mirosław Drzewiecki, podczas swojego pobytu na Florydzie. Wyszło jednak na jaw, że odniosłem się do czegoś, czego de facto nie było. A raczej było tylko trochę, bo cała reszta została tak w ogóle zmanipulowana, zdaniem Drzewieckiego przynajmniej.

...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika klaymen
Kraj

Aktorka Joanna Szczepkowska podczas przedstawienia teatralnego pokazała widowni swoją gołą dupę

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PiotrCybulski
Kraj

Wciąż głośno na temat wywiadu, jakiego Mirosław Drzewiecki udzielił w czasie swojego pobytu na Florydzie. Powiedział tam wiele gorzkich słów, rzucił parę oskarżeń, co spowodowało lawinę krytyki, stoczoną brutalnie na głowę Drzewieckiego, tak jakby na brutalną prawdę, zawsze trzeba było odpowiedzieć równie brutalnie.

Drzewiecki działa...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kataryna
Kraj

"Chłopcy Drzewieckiego". Tak opozycja (podobno za samym ministrem) nazywa trzech członków zarządu PL.2012, spółki celowej Skarbu Państwa powołanej do koordynowania przygotowań do Euro 2012.
Marcin Herra (prezes), Andrzej Bogucki i Rafał Kapler (członkowie zarządu). Nie mogę znaleźć informacji na temat postępowania kwalifikacyjnego, w...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jacek Maziarski
Kraj

Obecny skandal w Polskim Związku Piłki Nożnej jest już trzecią większą konfrontacją między polskim państwem i mafijnymi układami. W dwu poprzednich starciach wygrała piłkarska mafia, w trzeciej może być podobnie – chyba że zdarzy się jakiś cud. Ale najpierw przypomnijmy, jak było wcześniej.

0
Brak głosów