Jaki kandydat, taka kampania

Obrazek użytkownika kataryna
Kraj

RMF FM: Na wyraźną prośbę polskiego MSZ amerykańska sekretarz stanu Hillary Clinton miała zrezygnować z planów złożenia kwiatów na grobie Lecha i Marii Kaczyńskich - ustalili reporterzy RMF FM Marek Balawajder i Roman Osica. Taki punkt programu początkowo znajdował się w planie sobotniej wizyty sekretarz stanu USA w Krakowie. Został jednak z niego usunięty. Nieoficjalnie chodzi o to, żeby Hillary Clinton w żaden sposób nie angażowała się w kampanię prezydencką w Polsce. Dlatego nie odwiedzi krypty na Wawelu. W zamian pani sekretarz ma złożyć kwiaty przed Krzyżem Katyńskim u stóp Wawelskiego Wzgórza. Amerykanom zależało na oddaniu hołdu prezydenckiej parze, tym bardziej że prezydent Barack Obama nie dotarł na pogrzeb Lecha i Marii Kaczyńskich. Propozycja złożenia kwiatów w krypcie na Wawelu wpłynęła do polskiego MSZ, ale zasugerowano stronie amerykańskiej, że taki charakter wizyty Hillary Clinton na dzień przed wyborami może być w Polsce odebrany jako poparcie dla jednego z kandydatów.

Jeśli to się potwierdzi, to tego co wyprawia Platforma, żeby doholować Komorowskiego pod wymarzony żyrandol nie da się dłużej oceniać językiem parlamentarnym. Wczoraj Komorowski dziarsko wywijał trupem Blidy (jak to było, panie premierze? "Uważam za rzecz wyjątkowo obrzydliwą, kiedy politycy uprawiają taką nekrofilię polityczną. Śmierć Barbary Blidy, rzecz bardzo przykra i smutna, stała się orężem w walce politycznej ludzi nieuczciwych i niemoralnych"), dzisiaj okazuje się, że jego koledzy równolegle prowadzą cichą walkę z inną trumną, żeby przypadkiem nie pojawiła się w migawkach z wizyty pani Clinton, która w sobotę ma dodawać prestiżu Komorowskiemu, i tylko jemu.

Niedobrze się robi, ale nie powiem, żeby mnie taki styl kampanii Komorowskiego dziwił. Nie od czasu kiedy przeczytałam sms-a jakiego, w ramach "zgody budowania" rozsyła bardzo wysoki polski dyplomata. A sms brzmi tak "Przyjacielu mam do Ciebie ogromną prośbę, ale proszę nie zawiedź mnie - idź 4 lipca na wybory i zrób wszystko co możesz, aby w przyszłości w czasie spotkań dyplomatycznych Pierwsza Dama nie szczała do kuwety". Urocze, prawda? Podkreślam, nie rozsyła tego jakiś stuknięty gówniarz, tylko naprawdę wysoka figura polskiej dyplomacji, pewnie nawet ze służbowej komórki. W każdym normalnym kraju, za takie zachowanie zapłaciłby natychmiastową dymisją, u nas pewnie koledzy gratulują mu dowcipu. Nie zdziwi mnie zatem żadne zachowanie tej ekipy, bo to ludzie zwyczajnie pozbawieni jakichkolwiek hamulców w walce o władzę.

Gdybym nie miała żadnych merytorycznych powodów, żeby odrzucać kandydaturę Komorowskiego, odrzucałaby mnie od niego ohydna kampania wyborcza. Ohydna, chyba najbardziej obrzydliwa z tych, jakie obserwowałam do tej pory, bo jeszcze nigdy w tak chamski i bezpardonowy sposób nie atakowano rodziny kandydata, choć jej w kampanii w ogóle nie ma. A oprócz tego "dowcipnego" sms-a, politycy Platformy rozsyłają jeszcze jeden, bijący w Martę Kaczyńską, którego nawet nie chcę cytować. Na wypadek zaś, gdyby to nie wystarczyło, niezawodny Palikot wziął się też za panią Jadwigę, żeby Kaczyńskiego przed debatą odpowiednio "rozgrzać". I proszę mi nie tłumaczyć, że to samowolka, którą Komorowski i Tusk się brzydzą. Sam Palikot się chwali swoim wpływem na kampanię, tym, że podrzuca pomysły, i że to jemu Komorowski zawdzięcza prowadzenie. Rytualne odcinanie się od Palikota już nie działa, wszystko co w tej kampanii robi należy zaliczać na konto Komorowskiego.

Więc jeśli marszałek po raz setny deklaruje, że umie łączyć a nie dzielić, to ja się pytam, skoro umie, to dlaczego choć raz nie spróbuje?

Brak głosów

Komentarze

A o co chodzi z Martą Kaczyńską? Co to za SMS? Czy chodzi o coś jeszcze prócz rozwodu i kolejnego związku (ach, te elity;) oraz utrudniania ojcu kontaktu z dzieckiem? Bardzo proszę o konkretne informacje, w końcu to już osoba publiczna z własnej nieprzymuszonej woli.

Vote up!
0
Vote down!
0
#68934

 Żałosne...

Vote up!
0
Vote down!
0
#69319

A którego pytania "znowu" Pan nie rozumie?

Vote up!
0
Vote down!
0
#69329

Kiedy do rządzenia zabiera się zawartość rynsztoka, to nie dziwne jest, kiedy KAŻDE działanie kończy się fetorem.JAKI PAN TAKI KRAM,

Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#68936

ja nigdy nie zapomnę tych ohydnych zagrań. dopóki będę mógł, będę działał przeciwko bydlakom z PO, ich mocodawcom i poplecznikom - obłudnikom, manipulantom, bezczelnym chamom

Vote up!
0
Vote down!
0
#68937

właśnie jest debata i nie mogę zdzierżyć tego chama bronka, takiej arogancji jeszcze nie widziałam i widać tę jego zgodę, żenada taki kandydat, walka o żyrandol trwa. Żałosna kolenda zalewska ze zgodą z chamem bolkiem.

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#68942

Szanowna Pani Kataryno,pierwszy raz ujawniam się by podziekowac Pani za Jej komentarze.Czytuje je od lat.Jest kilka minut po II debacie.Powiem tyle"Jest dobrze" bardzo dobrze.Ale?Czy nielepiej by JK przegrał.Może naród potrzebuje jeszcze 5 lat by Go gnębiono,oszukiwano,mordowano.
I wtedy poszedł do wyborów,parlamentarnych,samorządowych,prezydenckich i wybrał Prawo i Sprawiedliwość.
Nic nie da używanie inwektyw pod adresem PO bo nikt z nich i tak niezrozumie.To są zawirusowane sterowniki w polskim narodzie.U nich nie ma intelektu,godności,no nie ma niczego na co składa się ludzki umysł.
Miałem okazje wyrazić swój stosunek do PSL-u.Kiedy przedstawiono mi p.Kalinowskiego(a byłem wtedy osobą publiczną)tylko stwierdziłem "tak znam Go z TV" i odeszłem nie podając mu ręki.100% ignorancji dla zdrajców rolników w zamian za stanowiska dla kolesi partyjnych i ich rodzin.
Po wyborach gdyby wygrał JK i apelował o wybaczenie i pojednanie dla dobra nas.Ja nigdy nie zapomne tej kampani kłamstwa a szczególnie w jak płytki beszczelny sposób PO poniża mnie obraża ,jak śmiesznie Tusk prowadzi na smyczy Komorowskiego.Przecierz ja to widze i słysze.Znam historie,tą i tamtą,analizuje fakty.
I co oni myślą że mówia do idioty?A potem będą się śmiali że większość narodu to idioci i nas wybrali,
Więc apeluje do idiotów głosujcie na Bronka On was zabierze na polowanie a potem wystrzela i wypatroszy,a na koniec dokona kanibalizmu na was.Gdy strawi znajdziecie się w szambie.
Pamiętajcie niebawem następne wybory.
Serdecznie pozdrawiam Panią i Tych co to czytają.
Niusia

Vote up!
0
Vote down!
0

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#68951

Niesamowicie - Wicie... zawiłą sprawą, jest zawijanie do POrtu - w POrtkach majtków- zawijających cukierki w papierki - z POdartego dokuMentu
dOpłat- do roli, wyciągniętej z lamusa - komory ...
,,Ale nie było z pana strony dementi,, - zakończył marszałek - umyślnie zapominając o ,,demencji,, w parlamencie - POlitycznie montowanej wokół zabójstw medycznych i korupcji w ,,wymiarze sprawiedliwości,, - nietaktownych taktykach PRAKTYK POlitycznych, o których Marszałek Sejmu POwinien PAMIĘTAĆ, aby kompetentnie (z urzędu ) przeciwdziałać POlitycznym ZBRODNIOM antyobywatelskim i dewastacji gospodarki Polski... ( do utrzymywania BEZPRAWIA i niesprawiedliwości wyczerpującej budżet państwa - oszukiwani nieświadomi Obywatele dopłacają do przestępczych POstandardów
setki miliardów złotych rocznie ! )
…PO butnej debacie - PO aerobiku - aerozol z boczku rozpylanego ,,dokuMentalnym,, arkuszem
Dla zafetyszowania marSzało gaf popełnionych – w czasie urzędniczego funkcjonowania
za cenę POmacania imitacji ,,flaKonika,, profana - różowego fantomu wibrobrony
przez POważnego POfana z kompetencjami do kompetentnego POlitestowania impotencji POlitycznej
... Co rusz to POruszająca POdnieTa unikająca normalnych mężnych działań - POlega na umyślnej bezsilno-bezczynność ,,rządu,, POlityki miłowania Obywateli dotykiem szorstkim jak arkusz ścierny, którym marszałek szalenie szmergluje obiektywy kamer, aby zatrzeć niezatarte wrażenia , które POlitykoPOrno aktorzy - wdzięcząc się niepewnie
przed filmOwcami - TeLepią się przed Obywatelami jak wibratory - PO kompromitacji imitacjami partii członków - w plajtującej formie imPOnderabiliów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#68966

Pamiętam takie zajście w trakcie kampanii Wałęsa-Kwaśniewski. Na pytanie, na kogo "pójdę" głosować lubiłem głośno i dosadnie odpowiadać, że na Wałęsę. Rzadko się zawodziłem - reguły słyszałem: "Na tego ch..a?"

Dziwny elektorat miał pan Kwaśniewski. Nie głosowałem na niego z różnych przyczyn; na pewno jednak nie dlatego, że był ...

Vote up!
0
Vote down!
0
#68967

http://www.youtube.com/watch?v=DN3e3KbtfpU&feature=related

z tym samym aktorem, Stefanem Siarą Siarzewskim

http://arnie.salon24.pl/201839,tvn24-zrobiony-w-bambusa

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#68977

Fotografia wyśmienicie ilustruje właściwe miejsce całej tej choroby, jaką PO. Bronek wisi, co prawda, trochę za wysoko i żeby go wybrać trzeba nieźle sikać (teraz rozumiem, dlaczego szczycą się dużym odsetkiem młodych w swoim elektoracie), ale to nie zmienia faktu, iż tylko, tu przeproszę za wulgaryzm, kutasem można wybrać takiego ch... . Niestety, na mnie nie mogą liczyć chociażby dlatego, że nie chodzę po miejskich szaletach i wolę wysikiwać napisy w śniegu.

Są rzeczy, których nie ma...

Vote up!
0
Vote down!
0

Są rzeczy, których nie ma...

#69067