Marcin Rola - Dość już tresury Polaków i bezprawia! Kto blokuje prawdę o Smoleńsku?

Obrazek użytkownika Maria Magdalena
Kraj

W imię i prawa do WOLNOŚCI, pozwoliłam sobie na umieszczenie" poniższego" linku.

Pozwolę sobie umieścić poniżej, cenne i trafne spostrzeżenia Szanownej Pani Wiesiołek.

".Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani" (Mark Twain) "

"...Przytoczyłam to dla analogii. Jeśli ktoś stawia Ci minusa w ciągu kilku minut po opublikowaniu artykułu lub filmu, którego przeczytanie / wysłuchanie zajmuje ponad godzinę to nie trzeba szczególnej przenikliwości by wiedzieć, że zrobił to baran, który nie "zapoznał się z aktami sprawy", a od barana argumentów rzeczowych się nie spodziewaj...."

https://niepoprawni.pl/comment/1668956#comment-1668956

Pozdrawiam serdecznie,

Życzę Błogosławionej Niedzieli, 

MM

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:10)

Komentarze

Po 11 latach dziennikarze zamiast odkrywać prawdę, ciągle pytają: "Kto blokuje prawdę o Smoleńsku"!

Stara rzymska sentencja głosi: "Is fecit, cui prodest" czyli po naszemu: " Ten uczynił, czyja korzyść".

To na tym powinny się skupić dociekania odważnych( głoszenie prawdy jest niebezpiecznym zajęciem),uczciwych i sprawnych intelektualnie dziennikarzy.

Jak mogliśmy się przekonać, takich dziennikarzy jak na lekarstwo a jeśli tacy jakąś część prawdy ujawnią, to przemysł mainstramowego kłamstwa robi z nich oszołomów i wali w nich pałką wyznawców teorii spiskowych.

Analiza sytuacji geopolitycznej tamtych czasów nie pozostawia wątpliwości, ze za zbrodnią stali ci co robili wtedy resetowe interesy(Rosja, USA/Izrael, Niemcy, Francja, UK).

To dlatego przez 11 już lat panuje w III RP stan totalnej niemożności (bo jak głosi inna rzymska sentencja: "Nec hercules contra plures") w  połączeniu z totalną opozycją reprezentującą interesy Niemiec, Francji, UK, Rosji, USA/Izrael czyli współsprawców tej zbrodni międzyrządowej mającej cechy zbrodni ludobójstwa - zginęli jako Polacy broniący suwerenności Polski.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1668996

No litości, jarać się Rolą, powszechnie wyśmiewanym rozsadnikiem i rezonatorem foliarstwa i szurii. Po co w ogóle tracić 42 minuty życia na czyjeś banalne bredy? Nie lepiej wziąć książkę, posłuchać wykładu czy oddzielić i użyć typowej rozrywki. To jest za słabe, by nawet słuchać w tle podczas innych czynności. Takie szkodliwe pajace właśnie działają dla lansu i profitów z tego. Ale weźmy konkret- co tam takiego ważnego powiedział? Z całego filmiku nie dało się wypisać kilku ważniejszych cytatów? Pewnie potencjalny czytelnik ma się dowiedzieć, jak straci z kolei swój czas i ma oglądać w ciemno, tylko dlatego że ktoś przed nim oglądał i wkleił? To taki nowoczesny łańcuszek szczęścia dla lansu jednych a ogłupiania drugich, gdzie nawet nie dało się spisać streszczenia a tym bardziej wyciągnąć czegoś, co poruszyło. Podejrzewam, że wielu jeszcze uzna to za działalnośc patriotyczną polskiej prawicy xD

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1669025

Dziwne...."Jaranie się Rolą" bez zaciągania....czy to legalne? ...

reszta, bez komentarza

Pozdrawiam,

MM

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1669045

Zdziwiłbym się, gdybyś potrafiła zebrać myśli i skomentować czy jakkolwiek rzeczowo odpowiedzieć. Widać to zbyt trudne, niezmiernie skomplikowane. Co wnosi twój link z dodanym dziwacznym komentarzem, czyli wklejki? Co wniósł twój komentarz? To też zbyt trudne pytania. Ale jednak dalej nie rozczarujesz, prawda?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1669062

Jak informują dziennikarze TVP-Info, dziś o 20.10 w TVP-Info zostanie powtórzony film Ewy Stankiewicz "Stan Zagrożenia" z niepublikowanymi wcześniej materiałami o katastrofie smoleńskiej. Chyba już nikt nie powinien mieć wątpliwości, że był to zaplanowany zamach.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Alina

#1669039

Dziękuję Szanowna Pani Alino,

Powtórka filmu dzięki widzom, którzy chcieli zobaczyć o właściwej porze dnia. Dzięki im za to!

Dobrze jednak, napisała Pani,  a stwierdzam ze smutkiem , " ...Chyba już nikt nie powinien mieć wątpliwości........."

Pozdrawiam serdecznie,

z uszanowaniem,

MM

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1669044

.....co do tego po emisji ostatniego filmu podkomisji  Antoniego Macierewicza nie ma już wątpliwościi . I jeśli ktoś jeszcze niedowierza, to albo nic na ten temat nie wie z własnej winy, albo zwyczajnie nie umie przeprowadzić najprostszych kombinacji myślowych, rozumowych, zdroworozsądkowych. I co z tego dla nas wynika?! Otóż tuż tuż czai się potężna Rosja, która ma tu b. dużo za uszami, co więcej to napięcie groźnie narasta. Już samo prowadzenie śledztwa przez ostatnie lata i jego wyniki ogłoszone wobec całego świata przez Rosjan jest b. wstrząsające, a cóż powiedzieć o niezwróceniu Polsce wraku polskiego samolotu rządowego, czarnych skrzynek itp. ... . To jest absolutna katastrofa wizerunkowa! Rosja i jej politycy, już to czują na swoich plecach. Dzięki za wpis i pozdrawiam b. serdecznie Mario Magdaleno. Nota naturalnie nawyższa. STRoch

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1669065

Stan zagrożenia - dzieli nas pamięć.

Na podst. Krzysztof Cierpisz

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=30989&Itemid=100

czyli co ostatnie filmy puszczone w TVP omijają szerokim łukiem i dlaczego nie podają autorów badań, symulacji, źródeł materiałów dokumentalnych, przede wszystkim zdjęć. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Alina

#1669169

#1669436