SPOWIEDŹ RATOWNIKA, który pokazuje na żywo (głos zniekształcony, ale sa napisy), jak działają testy PCR - przerażająca prawda o testach na Covid.

Obrazek użytkownika Maria Magdalena
Nazwa serwisu: 
[YOUTUBE.COM]
Cytat: 

kanał -Wojciech Sumliński - ZAPIS ZARAZY

Posłuchaj całość ,po pokazaniu procedury robienia "testu" 13min  - zarobki z naszch podatków wzrosły do ponad 10 tys. zł., i opis " cyrku" cytuję Szlachetnego Ratownika.

Chylę się przed Wojciechem Sumlińskim i Ludziom walczącym o PRAWDĘ !

Ocena wiadomości: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:8)

Komentarze

Też chylę czoła.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1668882

Dziękuję Droga i Szanowna Pani Rebeliantko,

Zawsze ceniłam Ludzi gotowych ponieść najwyższą cenę za PRAWDĘ ! i WOLNOŚĆ !

Pozdrawiam Panią serdecznie,

z uszanowaniem,

MM

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1668910

I to Sumliński jest niby takim bohaterem? Ot husarz wyklęty, najgorsze co miał to zmieniona decyzja o aresztowaniu. A nie ma czasem osobistego interesu w stałym opowiadaniu różnych zmyśleń? Z tego, jak stale poważnie wciska kit o tej swojej próbie samobójczej w kościele, tak cudownym przypadkiem mającej go wybawić od aresztowania (ludzie szli na zesłanie, do łagrów czy KL a taki bohater obsrał się byle wczasów) to zorientowani tylko cisną bekę. Facet nieraz kłamał w żywe oczy np. o własnym plagiacie, gdy wyszedł na jaw, jednym z jego określeń, które często widziałem jest "farmazon". Albo w książce udawał swoje rozmyślania z próby samobójczej, gdy tymczasem były one zerżnięte słowo w słowo od kogoś ijnnnego, bodaj ze Steinbecka. Nawet jego rzekomi informatorzy ze służb okazują sie zmyślonymi postaciami, którym dopisuje również wypowiedzi będące plagiatem z literatury. Typ potrafił splagiatowac list własnej córki na konkurs w swojej redakcji. A jak się nieudolnie lansuje i co wygaduje, to trzeba samemu zobaczyć- strata czasu ale niechże przejdzie to do rubryki "rozrywka". Facet sam się skompromitował ale ma być jakimś bohaterem, zdolnym do oddania życia za innych? Akurat nie był gotowy ponieść konsekwencji swoich czynów, jak nawet sam przyznaje to się załamał a po drugie próba samobójcza, nawet jeśli prawdziwa, to nie żadna gotowość do zapłaty za prawdę i wolność, jak wypisujesz, tylko rodzaj tchórzliwej ucieczki już nie wspominając o deklarowanych zasadach katolickich, miejscu- kościele i rodzinie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1669085

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1


"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć"   George Orwell
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1669177