100.000 albo kuku na muniu

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Idee

Rewelacja blogerki A. o 100 tysiącach ofiar PiS-u w istocie jest powtórzeniem info ze słynnej inaczej strony Dakowskiego. Ale nie potępiajmy w czambuł Profesora. To przecież… przedruk!

Niestety, tradycyjnie już czytelnicy ograniczają się do pobieżnego przeglądania tekstu, i to jego początkowej treści. O tym, że służy to manipulacji niemożliwej do ukarania przez jakikolwiek Sąd (może z wyjątkiem ostatniej instancji w Dolinie Jozafata) już pisałem.

A szkoda, bo przecież tekst jest autorstwa uznawanego od pewnego czasu za hyperprawicowca blogera Piotra Wielguckiego, nick Matka Kurka.

Jeśli ktoś zapomniał, a może nie wiedział, Wielgucki wymyślił go w kontrze do ojca Rydzyka, co generalnie wskazuje na jego lewacki rodowód.

Na stronie Dakowskiego jest zresztą podany adres stronki.

Można sprawdzić.

Dziś temat grzeje inny kąfederat, niejaki GPS:

Już nie ma żadnych wątpliwości, że wszystkie działania rządu PiS w kwestii walczenia z pandemią koronawirusa były i są zbędne, nieskuteczne i szkodliwe. To rząd spowodował wzrost śmiertelności Polaków przez ostatni rok.


Źródło:http://https://niepoprawni.pl/blog/gps65/za-smiertelne-skutki-pandemii-odpowiada-rzad-pis-u
 

Przyznam, ze zazdroszczę braku wątpliwości.

PiS jest winien śmierciom iluś tam (wg Matki Muchomorka – 100 tysięcy nawet) ludzi. I to tylko w Polsce. Czekam, kiedy złota myśl kąfederatów rozwinie się i usłyszę, że Kaczyński wespół z Morawieckim odpowiadają za wzrost zgonów w Brazylii, Ziobro natomiast w Patagonii i w stanie Utah (ju-es-ej). Ulubieniec wszelkiej maści lewaków i moskiewskich prawaków, Macierewicz, dowodzi natomiast komandem śmierci we Francji i na Sycylii.

No skoro PiS jest winien, to czemu winę ograniczyć tylko do granic Polski?

Ba, a Chiny? Birma, Japonia oraz, izwinitie, Burkina Faso???

Profesor Ryszard Iwon Terlecki też nie jest bez winy. Trzeba pilnie sprawdzić, gdzie ostatnio wyjeżdżał. Bo ani chybi musiał narozrabiać.

I tak po kolei cały bandycki PiS, odpowiedzialny za największe ZŁO tego Świata.

Tak to wygląda, proszę państwa, jeśli kocopały niektórych blogerów traktować przez pryzmat logiki kartezjańskiej.

Mądrzy ludzie nazwali to ongiś reductio ad absurdum.

Dla mnie najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że podobni GPS-owi nie widzą konsekwencji swoich wypowiedzi. Nazywanie zaś po imieniu ich urojeń prowadzi zwyczajowo do nawalanek, gdyż w żaden sposób nie są w stanie przedstawić racjonalnych argumentów za swoją tezą.

Historia natomiast uczy (i nie tylko tego portalu, Gawrionie), że gdy nie ma argumentów meriti, tam stosowane są argumenty personalne.

Ja rozumiem, że za chwilę ktoś w komentarzu odezwie się, jak to? Przecież cała masa ludzi uczonych nas popiera.

Tyle tylko, że ta „masa” w praktyce ogranicza się do małej garstki. I nic nie dadzą próby robienia np. z prof. Romana Zielińskiego wybitnego naukowca. Po liczbie cytowań (indeks h na poziomie początkującego doktoranta) widać, kto zacz. Tak samo uporczywe pisanie literek „dr” przed będącymi zwykłymi lekarzami ludźmi wcale nie robi z nich naukowców.

Ostatnie odkrycie antyszczepionkowców, Piotr Witczak, ma na przykład indeks h większy od prof. Zielińskiego. To jednak naukowca jeszcze z niego nie czyni.

Na razie jest to tylko parcie na szkło.

Zostawmy jednak na boku spory naukowe. Analityk medyczny dr Piotr Witczak ma bowiem prawo do swojego zdania, podobnie jak prof. Roman Zieliński.

Ale nie żyjemy w jakimś średniowieczu czy też renesansie, by wierzyć, że akurat ci dwaj niczym Galileusz wypowiadają współcześnie kolejną wersję eppur si muove

Kąfederacki GPS najwyraźniej uważa, że są to słowa objawione.

Jako że karierę blogerską rozpocząłem przed laty na tzw. religijnych portalach, a jeśli chodzi o znajomość ideologii pewnej szczególnie nachalnej sekty na tym portalu z całą pewnością jestem ekspertem (gdyby ktoś miał problem, zapraszam na prive – nic nie kosztuje, a pomoc świadczy kilku specjalistów), dostrzegam z przerażeniem rodzenie się nowego parareligijnego ruchu.

Założyli sobie ongiś, dość nieszczęśliwie, że COVID-19 nie istnieje. Są natomiast zgony. Jako że COVID-a nie ma, muszą więc znaleźć wytłumaczenie.

Więc mają.

PiS morduje.

Maseczki trują.

I zupełnie oderwana od rzeczywistości teza – szpitale nie leczą, bo są nastawione tylko na pacjentów z COVID-em.

Akurat wiem coś o tym, bo mam w rodzinie osobę, która przechodzi cykl naświetleń. Nie ma żadnych zaburzeń w ich przebiegu.

Tak samo leczą w przypadku ataku „ślepej kiszki”, a nawet „zwykłego” udaru.

Jakoś ciężko znaleźć przykład kogoś, kto umarł, bo odmówiono mu pomocy.

Co w pierwszym rzędzie dotyczy kąfederatów.

Jakoś cichosza w temacie doniesień na konkretnych lekarzy. A przecież nieudzielenie pomocy przez lekarza powinno być kwalifikowane przez pryzmat art. 148, 155, 156 lub 157 KK, w zależności od spowodowanego skutku i strony podmiotowej przestępstwa.

Ba, zgodnie z art. 240 KK wobec czynu z art. 148 i 157 KK istnieje prawny obowiązek denuncjacji, zagrożony sankcją 3 lat pozbawienie wolności. Jakoś dziwnie nie słychać, by Braun czy inny Dziambor powiadomili prokuraturę o mordowaniu chorych.

Mimo to uni wiecom lefiejj…

 

Ciekawy jestem, czy w końcu Naczelna Izba Lekarska nie wytoczy procesu cywilnego panom (p)osłom.

W sprawach o naruszenie dóbr osobistych immunitet na szczęście nie obowiązuje.

Służbie zdrowia zaś przydałyby się pieniądze.

 

Róbmy więc wszystko, by Putin otworzył kasę! ;)

 

9.04 2021

 

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:16)

Komentarze

Czysta stalinowska robota mundrych inaczej.

Więcej nie napisze bo ta Pani moglaby przeczytać, a to oznaczaloby tylko klopoty

Dlatego jestem ciekaw czy wie o co mi chodzi

A i Grzesia, jedna z tych tabletek rzuciła z impetem na podłogę

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1668275

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika gps65 został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1668284

Cała Azja (Chiny, Japonia Korea Płd i inni) nosili maseczki nawet zanim zaczęły sie kłopoty z Coronawirusem. Efekt widoczny w statystykach - odrzucając niepewne dane z Chin ale np. Japonia, 126 mln mieszkańców, są ma 39 miejscu na świecie z 489 tyś zachorowań i tylko 9.279 zmarłych. W Polsce aż do niedawna przeważały przyłbice i szaliki a i to nie zawsze, vide marsze z błyskawicami. Więc proszę nie gadać głupot bo gdyby wszyscy stosowali się do ograniczeń i nosili maseczki owszem, cudów nie ma, ale zachorowań mogło być znacznie mniej. Wiele osób nawet podejrzewając chorobę nadal funkcjonuje normalnie - praca, zakupy, spotkania towarzyskie i efekt jest widoczny. Gdyby chociaż skutecznie eliminowali wydalanie cząsteczek wilgoci ze swoich płuc juz było by lepiej. Przy wersji angielskiej podobno wystarczy kontakt bez zabezpieczenia 2-3 min i odległości 1.5 m aby przekazać wirusa.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1668325

Ile lat masz człeku i czy już potrafisz czytać ze zrozumieniem, bo pisać już potrafisz?

Jeśli potrafisz czytać i serfować w sieci, to znajdź sobie dane na temat przebiegu pandemii grypy "Hiszpanki" w latach 1918-1919, kiedy o noszeniu maseczek ludziom nawet się nie śniło a której efektem było od 50-100 mln. ofiar na całym świecie(wg rożnych szacunków).

Obecnie COVID-19 trwa już dokładnie tak długo jak trwała tamta pandemia a ofiar na świecie na dzień wczorajszy  wg danych WHO jest 2 894 295 , czyli około od 20-40 razy mniej.

Jeśli nie potrafisz logicznie myśleć, to wytrzyj swój zasmarkany nos i idź się pobawić lalkami.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1668336

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika gps65 został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

&qt;Jkś dzwn n słychć, by Brn czy nny Dzmbr pwdml prkrtrę mrdwn chrych.&qt;

Prszę, t Dzmbr, Brn nn knfdrc nfrmją  ch zwdmn prkrtry w kwst zbrdn rząd PS:

[vd:https://www.ytb.cm/wtch?v=VFYG8K6dQ]

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1668285

Taki gest nic nie znaczy. Konkrety poproszę - w tym a tym szpitalu nie udzielono pomocy temu a temu, w efekcie czego zmarł. A nie udzielono, bo PiS wprowadził zakaz leczenie innych chorób niż COVID-19. I tak 100 tysięcy razy poproszę.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1668329

plus - 7.

razem - 10

TO dla autora HD, czyli kuku na muniu.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1668294

Kondony nie chronią przed zarażeniem HIV, bo wirus jest mniejszy niż pory w gumie i może się przecisnąć. Ale zmniejszają prawdopodobieństwo zarażenia o 99.9 %. Podobnie z maskami, choć ochrona jest znacznie mniejsza. Będąc w aptece zwróciłem, uwagę na czystość szyby oddzielającej klientów od personelu - była tak przejrzysta, ze nie było jej widać. Pani magister powiedziała, że to dzięki maskom - przedtem myli codziennie "naplute" (podczas mówienia) plamy. To dlatego zmniejszyła się tak znacznie zachorowalność na choroby przenoszone drogą kropelkową (grypa, przeziębienia).
Zdaniem fachowców GŁÓWNYM zadaniem (neo)sowieckiej agentury jest podważanie autorytetu do rządów i administracji państwowych. To zasadniczy cel wojny hybrydowej rozmiękczającej atakowane państwa. 
Ulubiony esbek Jacka Kuronia -  płk Lesiak - wydał takie rozkazy swojemu personelowi odnośnie Kaczyńskiego: "Trzeba go wszelkimi metodami zwalczać. Obmową, działaniami operacyjnymi, wprowadzeniem agentury"
Czyż może być lepsza rekomendacja by popierać rządy formacji stworzonej przez Kaczyńskiego?

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Leopold

#1668301