minister Sikorski broni dobrego imienia Polski

Obrazek użytkownika Andrzej Tatkowski
Blog

Według aktualnych doniesień pan minister Sikorski zrealizował swoją wcześniejszą zapowiedź : rząd RP zwrócił się dziś droga dyplomatyczną do Stolicy Apostolskiej ze skargą na niewłaściwe zachowanie polskiego obywatela, O.Tadeusza Rydzyka, redemptorysty.

W czasie pobytu w Brukseli prezentował on poglądy i opinie, których rząd nie podziela i które rządowi się bardzo nie podobają.

Rząd rządzi Polską bardzo dobrze, są w nim sami dobrzy albo nawet najlepsi Polacy, a kto się bezczelnie głośno zastanawia, i to w dodatku za granicą, czy nie ma u nas przypadkiem totalitaryzmu, szkodzi Polsce.

Więc rząd bardzo prosi Stolicę Apostolską, żeby tego redemptorystę przywołała jakoś do porządku, bo rząd zrobić nic nie może i już mu po prostu ręce opadają.

...

Mam nieodparte wrażenie, że pan minister Sikorski musi niezwłocznie udać się na jakiś urlop - wypoczynkowy, albo zdrowotny. Sprawa zaczyna być poważna.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

nieodparte wrażenie,że minister Sikorski to taki Urząd d/s wyznań działający w PRL-u.Pełniący funkcje ministrów zgłaszali stronie kościelnej niezadowolenie z postawy niektórych niepokornych księży.Minister Sikorski chce na siłę zaistnieć jako ten dorzynający watahy i księży,którym nie podoba się (nie)rząd Donalda Tuska.Tylko czekać aż Donald POwoła coś w rodzaju osławionego peerelowskiego urzędu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kangur69

#166639

Ruda - czy w sprawie wypowiedzi Adama Michnika przeciwko Polsce, pan Minister zwraca się do Dumy czy do Knesetu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Ruda

#166642

kiedy Pan Bartoszewski  w wywiadzie dla zagranicznego dziennika,  stanowczo oznajmił, że niemieccy oficerowie w czasie okupacji byli bardziej ludzcy niż Polacy. Takie przedstawianie ówczesnej, okupacyjnej rzeczywistości, takie poniewieranie Polski i Polaków jakoś Pana ministra nie raziło. To jak wspomniane wyżej co wolno dawidowym obywatelom to nie przystoi polskiemu bydłu. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#166719

Cóż. Mamy rząd, który co prawda przed duchownymi na kolano nie przyklęka ale za to chętnie na duchownych do duchownych donosy pisze.

P.S. Czy to mityczne, rajskie drzewo pod konarami którego dokonano aktu zdrady i zaprzaństwa nie było przypadkiem Apple- coś tam ?

Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#166643

jako żywo to apple jakoś tam to rzeczywisty minister , to już od dawna mógł ślepy laską namacać

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Athina

#166648

Nie na urlop a do SZPITALA PSYCHIATRYCZNEGO I TO NATYCHMIAST.

Sedzia warszawki wie jak to sie robi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#166658

Najpierw przeszkadzał im św krzyż,teraz przeszkadzają im księża,a za jakiś czas kościoły,tyPOwy POwrót do czasów towarzysza Gomułki,walka z kościołem i opozycją

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#166680

nie trzeba nawet wysyłać na obserwację, skretynienie jawne. Watykan ma im zapewnić wewnętrzne poparcie w związku z polską prezydencją? Sami się napraszają o ingerencję?  :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#166685

tak znienawidzony za prawdę

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#166693

ulubionego blogera. Też mnie naszło w tym temacie: http://niepoprawni.pl/blog/2008/kto-obroni-polska-holote
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#166726