Treści z tagiem: Andrzej Celiński

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Oprócz teczki osobowej i teczki pracy agenta „Bolka” najbardziej w tak zwany salon III RP uderzyły ujawnione wiernopoddańcze liściki pisane do zbrodniarza i zdrajcy, gen. Kiszczaka przez przedstawicieli dzisiejszej „elyty” i medialnych celebrytów. Wśród ich autorów znaleźli się cmokierzy władzy: Beata Tyszkiewicz (kontakt poufny SB, ps „...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:26)
Obrazek użytkownika Andrzej Tatkowski
Humor i satyra

Podobno mój sławny imiennik, pan Celiński, wziął na siebie odpowiedzialność za katastrofę malezyjskiego samolotu i obwieścił to na swoim blogu, posługując się pluralis maiestatis, bo jest człowiekiem dumnym ("Der Mensch, ja, das klingt stolz.. ").

Powstała w ten sposób konstrukcja myślowa, a w każdym razie...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Nie tak dawno zdarzyła się posłowi Celińskiemu szalona jazda po ulicy Poleczki. Tym razem, w trosce o życie i zdrowie, ograniczył się on do Salonu24.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 

 

 

 

Ilekroć przed kolejnymi wyborami intensyfikuje swoją działalność na salonie24 niezależny poseł Celiński, ja staję na baczność.

Takiego wzoru idealisty, człowieka wielkich zasad i piewcy praworządności i uczciwości w życiu publicznym ze świecą szukać.

Kiedy w dzisiejszym swoim wpisie Pan Andrzej...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Historia

Lista hańby: nazwiska posłów, którzy głosowali przeciw ustanowieniu Narodowego Dnia Pamięci ,,Żołnierzy Wyklętych".

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 

Kiedy zbliżała się Wigilia, a Rosja w dowód pojednania i szacunku dla polskiego premiera i prezydenta kończyła instalację tuż przy granicy z Polską rakiet Iskander, nasze rodzime media żyły niedyspozycją posła Dorna.

Jak wiadomo nietrzeźwy poseł w centrum polskiego parlamentaryzmu to większe zagrożenie dla państwa niż jakieś tam...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Częściowo zgadzam się z treścią notki polityka, z którym nie zgadzam się prawie nigdy.  Blogerowi Andrzejowi Celińskiemu nie spodobała się frekwencja w wyborach samorządowych ("Frekwencja nas kompromituje, czyli wybory na gorąco").

Mnie też nie zachwyciła liczba głosujących! Było ich stanowczo za dużo...

Na nic zdały się moje...

0
Brak głosów