bydlę w sombrerze

Obrazek użytkownika Andrzej Tatkowski
Blog

Nosiłem się z zamiarem zaniechania mojej pisaniny na czas Wielkiego Postu, ale ręce mi opadły - i zamiar upadł.

W ogólnopolskim serwisie informacyjnym publicznej telewizji zaraz po migawkach z wieczornego spotkania na Krakowskim Przedmieściu pokazano chuligana Dominika Tarasa, który przedstawił polskiej opinii publicznej swoje stanowisko w tej sprawie; innych wypowiedzi (ani komentarza) nie było.

Nie zostałem, jak dotąd, pozbawiony praw publicznych i obywatelskich, chcę więc także przedstawić stanowisko : moje obywatelskie stanowisko wobec popularyzowania w TVP osoby i czynów chuligana Dominika Tarasa i w paru jeszcze kwestiach.

Bydlę w sombrerze nie przestaje być bydlęciem - ale bydlę w sombrerze wypowiadające się publicznie do telewizyjnej kamery może uchodzić za autorytet, a przynajmniej za osobę publiczną, reprezentującą nie tylko siebie (podobno bydlę, o którym piszę, powołuje się na ugrupowanie polityczne).

Nie kwestionuję prawa udzielania dostępu do ogólnopolskiej sieci informacyjnej każdemu bydlakowi i psychopacie, który spodoba się - jak pan Wojewódzki - właścicielowi stacji telewizyjnej albo - jak pan Niesiołowski - podwyższa nieco wskaźniki "oglądalności" programów stacji publicznej.

Osobiście uważam, że są to "czyny przestępne" o znacznej szkodliwości społecznej, ale skoro inaczej oceniają je prokuratorzy, muszę się i ja pogodzić z wyższością racji ekonomicznych i politycznych nad etycznymi i obyczajowymi.

Promocja toksycznego produktu paszkwilanta Grossa przez p. Tomasza Lisa miała miejsce w jego autorskim programie, pewnie rządzącym się innymi normami niż blok informacyjny.

Promocja chuligana Tarasa w programie informacyjnym - być może dla zrównoważenia migawki spod Pałacu - to przejaw niekompetencji i nieodpowiedzialności, bo zestawienie bez komentarza cząstkowej informacji o comiesięcznym obrzędzie ku czci tragicznie zmarłych, wybitnych Polaków, z bełkotem cynicznego prowokatora ekscesów zakłócających spokój tych,
dla których "miejscem kultowym" w stolicy nie jest tania knajpa, to zestawienie Dziewięćdziesięciu Sześciu Ofiar narodowej tragedii z trzeciorzędnym aktorzyną-karateką, a tego w polskiej telewizji publicznej czynić nie wolno !

Jeszcze miesiąc do rocznicy Dziesiątego Kwietnia.

Dwie panie Komorowskie, w tym jedna generałowa, będą ją obchodzić wraz z "częścią rodzin ofiar", więc - osobno.

Osobno świętować będą czytelnicy "Gazety Polskiej", osobno chuligan Dominik Taras i jego banda wielbicieli karateków.

Wiele troski wkładają w to, żebyśmy nie byli r a z e m nawet tego jednego dnia, jakieś tajemne siły.

Rozumiem, że strategicznym partnerom i niedobrym sąsiadom może być miło, że źle się dzieje w Państwie Polskim.

Mnie nie jest miło. Jestem przerażony.

Uspokoiłbym się trochę, gdybym się dowiedział, kto płaci Dominikowi Tarasowi i za co, i gdyby redaktorzy polskiej telewizji publicznej zechcieli wziąć pod uwagę, że płacę im ja, więc coś mi się od nich w zamian należy.

Choćby odrobina szacunku dla mojej osobistej wrażliwości, którą bydlę w sombrerze może sobie gardzić do woli, ale prywatnie, co łatwiej mi będzie bez nienawiści, szczerze odwzajemnić, bez utraty sympatii do Chucka Norrisa, pobożnego baptysty zwalczającego pedalstwo i nieświadomego
jak jego urodziny świętuje tu czy tam miejscowa żulia.

Brak głosów

Komentarze

Uspokoiłbym się trochę, gdybym się dowiedział, kto płaci Dominikowi Tarasowi i za co...
 
Sądzi pan, ze ktoś mu płaci?
Ja zgoła jestem innego zdania.
O zapłatę upomni się człowiek cwany, chciwy, ambitny, rozumny jednym słowem.
Kretyn robi to po to, ażeby wystąpić w filmiku na YT.
Dodatkowym bodźcem może być wywiad w radio, który miałem...nieprzyjemność wczoraj wysłuchać.
Reasumując, to rzec można, że kretyn o którym mowa, jest typowym reprezentantem młodych i wykształconych z dużych miast, a że wykształconych, to dowodem niech będzie wielka chęć posiadania matury wyrażana przez tego cymbała w wywiadzie o którym wspominałem.
Nie takie kanalie są groźne panie Andrzeju, bo to nie one wystawiają sobie pozwolenie na swoje "manifestacje" w takim miejscu i akurat o w tym czasie, w wiadomym czasie.
Serce HGW musiało być wczoraj złamane, kiedy to kilkunastu pedałów szybko się rozeszło.
Ponoć na miejsce przybył sam Chuck Norris, ale nikogo z uczestników "urodzinowej defilady" już nie zastał.
A miał wykonać tyle półobrotów.
 
Pozdrawiam!
Vote up!
0
Vote down!
0
#142511

A dlaczego tak bardzo się boicie,  tego by nie odpowiedzieć na takie prowokacje, po prostu spuszczeniem łomotu Tarasowi i wszystkim innym Taraso podobnym? Boicie się tego co powie na to WSI24 albo Gówno Prawda? Oni i tak napiszą i powiedzą cokolwiek  będą  chcieli napisać czy powiedzieć bez względu na waszą reakcję lub jej brak.

Vote up!
0
Vote down!
0
#142505

Więc gdzie wczoraj byłeś? :D

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#142506

Gdzie byłem wczoraj? Na miesięcznicy w Elblągu.  Gdybym był w Warszawie, to nie oglądałbym się na was, tylko zrobiłbym z  tym łajnem to co napisałem powyżej i nie oglądałbym się na  czyjekolwiek opinie!

Jeszcze jakieś pytania?

Vote up!
0
Vote down!
0
#142516

Pytań już nie mam, a powiem tylko, że gdyby żaba żyto żarła, to mąką srała. :D

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#142518

Z tego co widzę ,,bohaterze'' to żresz ten żur i mocny jesteś Ty  i inni ,,bohaterowie'' tylko w gębie! Gębą  jednak jeszcze jak dotąd nikt niczego, nigdzie nie zmienił. A już na  pewno na lepsze!

Vote up!
0
Vote down!
0
#142530

No tak! :D

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#142532

Żeby zmienić rzeczywistość na  inną trzeba mieć poza tym JAJA przez duże J, a nie tak jak Ty  orzeszki...laskowe :-))

Vote up!
0
Vote down!
0
#142531

No widzisz.
Można też być błędem w systemie :D

Vote up!
0
Vote down!
0
#142534

nie ślepy miecz....
Nie,nie boimy się.

Vote up!
0
Vote down!
0
#142510

No tak!

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#142533

... karafiut, a jego mamcia obciągała za alkochol z tanich knajp. I co dominiś? Fajnie?

Vote up!
0
Vote down!
0
#142521

... karafiut, a jego mamcia obciągała za alkochol z tanich knajp. I co dominiś? Fajnie?

Vote up!
0
Vote down!
0
#142523

Wystarczy przeczytać jego życiorys, żeby nie mieć wątpliwości, że nigdy nie zaprosił by na urodziny postaci w stylu Tarasa. Raczej dołączył by się do wcześniejszej manifestacji PiS-u, a tamtych po swojemu potraktował z półobrotu!

Vote up!
0
Vote down!
0

M-)

#142529

Qrcze!
Ciekawe czy Black też tak umie?

Pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0
#142542

Obserwuje Polske z daleka, zza oceanu.
Polska mnie przeraza jako 'kondominium' w ktorym graja nedzne marionetki. Polacy sa glusi na glosy rozsadku, przypominaj sarmatow sprzed 200 lat, przekonanych o dobrej kondycji swojego panstwa.
Jesli chodzi o takie indywidua (jak cytowany przez Pana Taras) to nie warto sie zastanawiac kto mu placi.
Pytanie, kto Tarasa eksponuje w telewizji.
Patrzmy wiec na dekoracje sceniczne i zwisajace nitki, a nie na marionetki.
Uklony.
"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

Vote up!
0
Vote down!
0

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

#142561

Mocny jesteś Ty chłoptasiu i cała reszta tych  tzw. za przeproszeniem ,,niepoprawnych'' jest tylko i wyłącznie w gębie i w niczym więcej!!!

Szczytem naiwności i głupoty nie mającej zaś granic jest bezzasadna wiara w dupokrację i że wszystko może zmienić na lepsze... kartka wyborcza! Ha, ha, ha! Życzę powodzenia pajace w dalszym oszukiwaniu i siebie i wam podobnych w podobne brednie!

Co do tych wszystkich comiesięcznych parad pamięci, to tu jest  najlepszy przykład ilu to jest po tzw. rzekomo stronie równie rzekomej prawicy facetów, którzy mają zarówno jaja, a raczej wydmuszki jak pisałem o tym wcześniej, i jak to poza jedynie gardłowaniem, czyli comiesięcznym pipeprzeniem farmazonów są w rzeczywistości gotowi bronić tego w co tak samo rzekomo wierzą!

Przykład tutaj, ani jednego faceta, tylko jakaś  JEDNA kobieta mająca odwagę  na coś, na co reszcie już męskich eunuchów odwagi nie posiada żadnej!

http://www.youtube.com/watch?v=Zvb47wLbn10&feature=player_embedded

Byłem w czwartek w swoim mieście na kolejnej miesięcznicy Smoleńska i powiem tylko tyle, że dostrzegłem coś, czego nie są w  stanie zauważyć takie pajace jak Wy  i klaun o ksywie Homo Polacus.

Na nabożeństwie, a potem przy krzyżu Katyńskim na miejskim cmentarzu Agrykola zebrała się cała ta ,,śmietanka'' szefów miejscowego PiS-u, z lokalnym posłem i senatorem tej partii oraz radnymi tegoż ugrupowania do rady miasta i sejmiku wojewódzkiego.

Jednak ŻADEN  z nich nie odezwał się na tej, bardzo zresztą krótkiej uroczystości praktycznie ani słowem. Jedynie jakiś facet z miejscowego, zresztą bardzo nędznie działającego klubu Gazety Polskiej odczytał szybko coś tam z kartki i to był koniec impry!

No przepraszam, dwa zdania  rzucił miejscowy poseł PiS, że lokalne biuro PiS organizuje wyjazd do Warszawki na uroczystości 10 kwietnia i że każdy kto zechce może się zgłosić do biura PiS, by się zapisać na ten wyjazd. I to wszystko.

Gdy po szybkich przemowach trwających trwających łącznie coś około dwóch minut maks, rzucono hasło, że wracamy do domu, bo...zimno, gawiedź w liczbie około  30  osób karnie zaczęła szybciutko opuszczać miejsce zgromadzenia.

Moja dziewczyna podeszła wtedy do pana posła i towarzyszącego mu radnego PiS do sejmiku wojewódzkiego, by zapytać o ten wyjazd do Warszawki 10 kwietnia, który jak sami oświadczyli, że organizują. Jaką otrzymała odpowiedź? Ano odpowiedział jej pan radny, obok którego cały czas stał  pan poseł,  że oni...nic takiego nie organizują i że jak ktoś chce, to niech sam sobie jedzie.

Pan poseł nie zaprzeczył słowom pana radnego! Jeden mówi chwilę wcześniej i zapewnia o jednym, by  chwilę później drugi całkowicie zaprzeczył we wszystkim słowom tego pierwszego w jego zresztą obecności i ten pierwszy bynajmniej  nie zaprzeczył.

Coś, co zauważyłem jeszcze i nieomal zacząłem się z tego dosłownie śmiać widząc tą lokalną za przeproszeniem ,,śmietankę'' PiS-u, było to, że wszyscy oni każdego dziesiątego, kolejnego miesiąca przychodzą na tą uroczystość jedynie z  musu, a nie dlatego, że wierzą i są przekonani do tego!

Bez trudu można to wyczytać z ich twarzy, oczu i zachowania. Mówiąc najoględniej tak naprawdę mają to wszystko w dupie,  no ale pokazywać się wypada, no bo kolejne wybory zapasem!

Jeśli chodzi zaś o tzw. polonusów, czyli tzw. Polonię Polską mieszkającą za granicą, w  szczególności zaś w USA, Kanadzie i Australii, to od dziesiątek lat,  a w szczególności po roku 1989 jedyne w czym są bezkonkurencyjni i są bezapelacyjnymi mistrzami świata w pierniczeniu głupot, to w wyświechtanej ,,bogojczyźnianej'' gadce składającej się jedynie z pustych nic nie wartych sloganów, czyli z tego z czego składają się oni sami.

Moje drogie polonusy, cóż stanęło WAM na przeszkodzie by po  1989 wrócić tutaj,  skoro tak bardzo, jak to deklarujecie gębą KOCHACIE ojczyznę,  ale z praktyki widać, że TYLKO GĘBĄ i to najlepiej na odległość!

Gdybyście tu wrócili w tej sile jaką stanowicie tam, czyli  ponad 10 milionów ludzi i zaczęli zakładać patriotyczne organizacje mające za cel odbudowę państwowości polskiej wedle zasad i wzorów na jakich winna ona być oparta,  wtedy ślad po obecnych komuchach wszelkich odcieni i kolorów, na chwilę obecną byłby już praktycznie niewiele znaczący.

Cóż więc stało na przeszkodzie w powrocie i rozpoczęciu działalności przez was na rzecz tak rzekomo kochanej przez WAS ojczyzny??? Nie pipczcie mi tylko o rzucanych wam trudnościach, bo jak ktoś coś kocha, jak twierdzi, to żadne trudności go przed tym nie  zatrzymają! Chcieć to móc pajace! Zdaje się nie bardzo chcecie pamiętać o tej prostej mądrości!

Tak więc jak nawet nie chce mi się już śmiać z tych nadętych idiotyzmów okraszonych najbardziej wyświechtanymi pustymi w swej istocie sloganami i frazesami dla inteligentnych inaczej, które na tony zamieszczacie tutaj, a w które sami tak naprawdę nie wierzycie, a które jedyne czemu mają służyć to  wzajemnemu napędzaniu się, że jeszcze tylko kilka miesięcy i kartką wyborczą załatwimy Tuska i jego kompanów. Życzę powodzenia naiwniacy!

Nie porównujcie się też do ruchu patriotycznego w USA, bo na jego tle naprawdę wyglądacie jak tani szopenfeldziarze!

Vote up!
0
Vote down!
0
#142584

zaszkodziła? Nawet jeśli Ci się wydaje że masz coś do powiedzenia, to styl... Idź polować gdzie indziej.
Łuk weź. I dziewczynę.

Zatrzymałem się w ostatniej chwili,nabierając wody w usta.

Vote up!
0
Vote down!
0

Zatrzymałem się w ostatniej chwili,nabierając wody w usta.

#142598

No proszę, jak to pan Chuck Norris się oburzył.
Nie mógł skopać Tarasa, to swoją moc w gębie postanowił okazać na NP, a za obiekt swoich mocnych, prawicowych ciosów, tutejszą gawiedź sobie obrał.
Nie musisz mnie wyzywać panie błędzie w systemie, już niejednokrotnie to robiłeś, a najbardziej po tym, gdy po lasach na drzewach ulotki "prawicowe" rozwieszałeś (ze swoją dziewczyną?).
Błazen jesteś i tyle.
Patriota-hahaha i patriotka-hahaha!!!
To przez takich jak ty pajacu doszło do zamachu!
Gdzie byłeś tani bohaterze jak spadał Tupolew.
Siedziałeś na kanapce z koorwinem, czy z jakimś może pajacem mieniącym się narodowcem-z Giertychem?
Czekam, aż to wy ze swoim półprocentowym poparciem odbudujecie Polskę.
Co za kundle?

Szanowny Blacku!
Poniżej zamieszczam video, które bardzo mi się nie podoba i chodzi mi o cymbałów, którzy usuwają znicze i wieńce z Krakowskiego Przedmieścia.
Zamiast mnie tu wyzywać, to proponuje, ażebyś wraz ze swoja dzielną dziewczyną, zapobiegł kolejnym razem takim incydentom.
Twoje wrodzone zdolności "półobrotowe" w takich sytuacjach mogą się przydać.
Adresu nie muszę podawać, prawda?
Zawsze z tego będzie więcej pożytku niźli z ulotek w leśnej głuszy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#142601

[quote=homo polacus]No proszę, jak to pan Chuck Norris się oburzył. Nie mógł skopać Tarasa, to swoją moc w gębie postanowił okazać na NP, a za obiekt swoich mocnych, prawicowych ciosów, tutejszą gawiedź sobie obrał. Nie musisz mnie wyzywać panie błędzie w systemie, już niejednokrotnie to robiłeś, a najbardziej po tym, gdy po lasach na drzewach ulotki "prawicowe" rozwieszałeś (ze swoją dziewczyną?). Błazen jesteś i tyle. Patriota-hahaha i patriotka-hahaha!!! To przez takich jak ty pajacu doszło do zamachu! Gdzie byłeś tani bohaterze jak spadał Tupolew. Siedziałeś na kanapce z koorwinem, czy z jakimś może pajacem mieniącym się narodowcem-z Giertychem? Czekam, aż to wy ze swoim półprocentowym poparciem odbudujecie Polskę. Co za kundle? [/quote]

Największymi i to ŻAŁOSNYMI w  każdym calu błędami nie tylko w systemie, ale pomyłką w ogóle to jesteś PAJACU Ty sam we własnej osobie i cała ta czereda napędzających się tu kretynów tobie podobnych!

Co słyszę, że do zamachu doszło przez takich jak ja? A gdzie Ty byłeś przez ostatnie 20 lat barani, pusty łbie? To dopiero teraz doszło do ciebie imbecylu, że w 1989 zawarto w Magdalence pakt z diabłem? Ja o  tym matołku wiedziałem już na samym początku  lat 90tych ubiegłego wieku i już wtedy mówiłem takim właśnie KRETYNOM jak Ty i  Tobie podobnym jak i czym to się ostatecznie skończy! I co słyszałem wówczas od mądrali  takich jak Ty pacanie? Ano żem oszołom!

Żeby było jeszcze śmieszniej imbecylu, ofiara tego zamachu, czyli Lech Kaczyński był jednym z tych, którzy dobijali z czerwoną bandą dagawor w Magdalence, o czym zdajesz się nie pamiętać łajzo, bo jest ci to niewygodne, albo skrzętnie omijasz tę niewygodną dla Cię prawdę!

Jak widzisz w niczym nie pomogło Kaczyńskiemu włażenie wówczas w dupę czerwonym i podpisanie cyrografu, bo jak przyszedł mu nagle do głowy pomysł z uniezależnieniem się  od tej bandy, z którą podpisał wcześniej tenże dagawor obowiązujący zresztą do dziś, to było wiadome jak to się dlań skończy i dla każdego, komu takie pomysły przyjdą do głowy. Był przez tyle lat posłuszny i myślał, że ujdzie mu to płazem, ale jak widać nie uszło!

Problem był w tym, że z diabłem nie podpisuje się ŻADNYCH porozumień czy innych umów czegokolwiek by one nie dotyczyły w żadnym czasie i w żadnej sytuacji, jeśli nie chcesz coby diabeł potem się nie upomniał o swoją własność, wystawiając Ci taki, a nie inny rachunek! Rozumie to nawet średnio rozgarnięty gimnazjalista, ale dla ciebie ćwoku, to chyba zbyt wielkie Himalaje pojmowania, abyś tą prostą zależność zrozumiał!

O Kurwinie, że jest agentem śpiochem wiedziałem  o tym już od drugiej połowy lat 90tych, kiedy Ty i tobie podobni wiązali, a co niektórzy z tego portalu nadal widzą w nim nadzieję prawicy, co po prostu rozwala mnie śmiechem.

Jeśli idzie o Giertycha, to niejaki Jarosław Kaczyński podpisał z nim koalicję i zrobił go wicepremierem, jeśli mnie pamięć nie myli!

Czy ten jak go nazywają wielki sternik, nie miał oczu i był tak krótkowzroczny, że nie wiedział  o Giertychu, tego o czym widzieli o nim wszyscy prawicowcy w kraju, że z niego taki prawicowiec jak jego tatuś doradzający  swego czasu Jaruzelowi i zasiadający w jego tzw. Radzie Państwa, co samo przez się, rozumie się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni i nie trzeba być prorokiem, żeby widzieć to jak  na dłoni, że synek w niczym nie będzie się różnił od swego tatusia, żeby z taką gnidą wchodzić w koalicje i robić go jeszcze wicepremierem!

Więc imbecylu nie rozśmieszaj mnie kretynizmami, które tu serwujesz pod moim adresem, bo jak słoma z butów wyłazi raz za razem Twoja ignorancja i cały bezmiar pustki jaki masz pod czaszką!

I taki debil i jemu podobni chcą uchodzić za mędrców i naprawiaczy  Rzeczypospolitej, gdy w rzeczywistości są gnoami o umyśle i ilorazie inteligencji niczym nie różniących ich od Tarasów i Taraso podobnych!

Żałosne!

No cóż,  ale jaki  pan, taki i jego kram! A co do mojej dziewczyny śmieciu, to Twoje szczęście, bo za te słowa CHAMIE o niej dostałbyś najzwyczajniej w świecie po mordzie. Czym Ty się gnoju śmierdzący różnisz od niejakiego Poncyliusza, który podobne bon moty skierował pod adresem Marty Kaczyńskiej? Ano niczym! Jesteś dokładnie z tego samego chlewa buraku!

Vote up!
0
Vote down!
0
#142602

[quote=Black]

[quote=homo polacus]No proszę, jak to pan Chuck Norris się oburzył. Nie mógł skopać Tarasa, to swoją moc w gębie postanowił okazać na NP, a za obiekt swoich mocnych, prawicowych ciosów, tutejszą gawiedź sobie obrał. Nie musisz mnie wyzywać panie błędzie w systemie, już niejednokrotnie to robiłeś, a najbardziej po tym, gdy po lasach na drzewach ulotki "prawicowe" rozwieszałeś (ze swoją dziewczyną?). Błazen jesteś i tyle. Patriota-hahaha i patriotka-hahaha!!! To przez takich jak ty pajacu doszło do zamachu! Gdzie byłeś tani bohaterze jak spadał Tupolew. Siedziałeś na kanapce z koorwinem, czy z jakimś może pajacem mieniącym się narodowcem-z Giertychem? Czekam, aż to wy ze swoim półprocentowym poparciem odbudujecie Polskę. Co za kundle? [/quote]

[quote=black]Największymi i to ŻAŁOSNYMI w  każdym calu błędami nie tylko w systemie, ale pomyłką w ogóle to jesteś PAJACU Ty sam we własnej osobie i cała ta czereda napędzających się tu kretynów tobie podobnych!

[/quote]Nie sądzę ażebym był wiekszym kretynem od ciebie i od twojej squo biegajacej z tobą po lesie z dennymi ulotkami.

[quote=black]Co słyszę, że do zamachu doszło przez takich jak ja? A gdzie Ty byłeś przez ostatnie 20 lat barani, pusty łbie? To dopiero teraz doszło do ciebie imbecylu, że w 1989 zawarto w Magdalence pakt z diabłem? Ja o  tym matołku wiedziałem już na samym początku  lat 90tych ubiegłego wieku i już wtedy mówiłem takim właśnie KRETYNOM jak Ty i  Tobie podobnym jak i czym to się ostatecznie skończy! I co słyszałem wówczas od mądrali  takich jak Ty pacanie? Ano żem oszołom!

[/quote]Widać tacy jak ja i inne mądrale, już wówczas się na tobie poznali.

[quote=black]Żeby było jeszcze śmieszniej imbecylu, ofiara tego zamachu, czyli Lech Kaczyński był jednym z tych, którzy dobijali z czerwoną bandą dagawor w Magdalence, o czym zdajesz się nie pamiętać łajzo, bo jest ci to niewygodne, albo skrzętnie omijasz tę niewygodną dla Cię prawdę!

[/quote]Czy właśnie te twoje rewelacje wzbudzają w tobie nienawiść do Lecha Kaczyńskiego? Nie pomyliłem się i powtórzę, że to własnie przez takich jak ty doszło do tragedii.

[quote=black]Jak widzisz w niczym nie pomogło Kaczyńskiemu włażenie wówczas w dupę czerwonym i podpisanie cyrografu, bo jak przyszedł mu nagle do głowy pomysł z uniezależnieniem się  od tej bandy, z którą podpisał wcześniej tenże dagawor obowiązujący zresztą do dziś, to było wiadome jak to się dlań skończy i dla każdego, komu takie pomysły przyjdą do głowy. Był przez tyle lat posłuszny i myślał, że ujdzie mu to płazem, ale jak widać nie uszło!

[/quote]Zwykła kanalia z ciebie i byłem pewny, ze to z ciebie wyjdzie.

[quote=black]Problem był w tym, że z diabłem nie podpisuje się ŻADNYCH porozumień czy innych umów czegokolwiek by one nie dotyczyły w żadnym czasie i w żadnej sytuacji, jeśli nie chcesz coby diabeł potem się nie upomniał o swoją własność, wystawiając Ci taki, a nie inny rachunek! Rozumie to nawet średnio rozgarnięty gimnazjalista, ale dla ciebie ćwoku, to chyba zbyt wielkie Himalaje pojmowania, abyś tą prostą zależność zrozumiał!

[/quote]Te Himalaje to z Komorowskim zdobywałeś i może on to twoja dziewczyna o której tu wspominasz?

[quote=black]O Kurwinie, że jest agentem śpiochem wiedziałem  o tym już od drugiej połowy lat 90tych, kiedy Ty i tobie podobni wiązali, a co niektórzy z tego portalu nadal widzą w nim nadzieję prawicy, co po prostu rozwala mnie śmiechem.

[/quote]Jest ktoś o kim nie wiedziałeś? Śpiochów jak ty jest dużo więcej niż takich jak Korwin.

[quote=black]Jeśli idzie o Giertycha, to niejaki Jarosław Kaczyński podpisał z nim koalicję i zrobił go wicepremierem, jeśli mnie pamięć nie myli!

[/quote]Czym we wspaniały sposób usunął pajaca z polskiej sceny politycznej, podobnie jak i Leppera. Boli, co? :D

[quote=black]Czy ten jak go nazywają wielki sternik, nie miał oczu i był tak krótkowzroczny, że nie wiedział  o Giertychu, tego o czym widzieli o nim wszyscy prawicowcy w kraju, że z niego taki prawicowiec jak jego tatuś doradzający  swego czasu Jaruzelowi i zasiadający w jego tzw. Radzie Państwa, co samo przez się, rozumie się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni i nie trzeba być prorokiem, żeby widzieć to jak  na dłoni, że synek w niczym nie będzie się różnił od swego tatusia, żeby z taką gnidą wchodzić w koalicje i robić go jeszcze wicepremierem!

[/quote]Oczywiście, że wiedział i dlatego go zniszczył.

[quote=black]Więc imbecylu nie rozśmieszaj mnie kretynizmami, które tu serwujesz pod moim adresem, bo jak słoma z butów wyłazi raz za razem Twoja ignorancja i cały bezmiar pustki jaki masz pod czaszką!

[/quote]Bieganie po lasach ci szkodzi-panie narodowiec :D

[quote=black]I taki debil i jemu podobni chcą uchodzić za mędrców i naprawiaczy  Rzeczypospolitej, gdy w rzeczywistości są gnoami o umyśle i ilorazie inteligencji niczym nie różniących ich od Tarasów i Taraso podobnych!

Żałosne!

No cóż,  ale jaki  pan, taki i jego kram! A co do mojej dziewczyny śmieciu, to Twoje szczęście, bo za te słowa CHAMIE o niej dostałbyś najzwyczajniej w świecie po mordzie. Czym Ty się gnoju śmierdzący różnisz od niejakiego Poncyliusza, który podobne bon moty skierował pod adresem Marty Kaczyńskiej? Ano niczym! Jesteś dokładnie z tego samego chlewa buraku!

[/quote]Twój niesiołowski język nakazuje mi myśleć, iż ta twoja "dziewczyna", to nikt inny jak Palikot.

Pozdrawiam serdecznie i życzę, ażeby świeże leśne powietrze, aż tak mocno nie szkodziło.

Vote up!
0
Vote down!
0
#142607

Z uwaga przeczytałem wpisy, za które dziękuję (zwłaszcza za fotomontaż i klip) oraz te, których nie byłem adresatem, więc nie będę odpowiadać na nie (ani za nie) dopóki się nie wyjaśni sytuacja w Japonii.
Dla porządku wyjaśniam, że obiektem mojej krytyki nie było tytułowe bydlę w sombrerze, którego reklamą zajmować się nie zamierzam, lecz program TVP Info w którym zestawiono migawkę z patriotycznej manifestacji licznej grupy zacnych obywateli oraz wypowiedź (wywiad ?) jakiegoś szemranego indywiduum.
Mogło to w świadomości przeciętnych odbiorców informacji, za które płacą publicznej telewizji, wywołać mylne wrażenie, iż do "zdarzenia lotniczego" w porcie Smoleńsk - Siewiernoje obywatele Rzeczypospolitej mają stosunek tak zróżnicowany, że dający się ukazać w alternatywie : martyrologia - happening, albo jeszcze prościej : Kaczyński - Taras.
Otóż zestawienie osoby bardzo wybitnego polityka, którego ponad osiem milionów obywateli uznało za godnego pełnienia roli głowy swojego państwa i reprezentowania majestatu Rzeczypospolitej, z chuliganem podejrzanej proweniencji,
nie tylko nie jest uprawnione w programie informacyjnym, adresowanym do masowego odbiorcy, ale stanowi naruszenie norm prawa - w moim przekonaniu także prawa karnego.

Dla poprawy samopoczucia serdecznie polecam mądry artykuł Barbary Fedyszak-Radziejowskiej w piątkowej "Rzepie". A.T.

Vote up!
0
Vote down!
0

Andrzej Tatkowski

#142616

Reasumując: trzeba albo dać po mordzie tarasowi, albo dać zarobić jego matce i przez ową chwilę być niewiernym swej kobiecie. No i co taras? Fajnie? ty Mnie możesz nosem w dupę co najwyżej. Pogarda dla tatusia dominika tarasa!

Vote up!
0
Vote down!
0
#142742