Przed sądem Rebe nie potrafi odpowiedzieć na najprostsze pytania!

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty

Proszę państwa, nie ukrywam, że mam już dosyć pohukiwań mocno starszawej panienki z Czechowic, atakującej każdego na dodatek w oparciu o materiały wyjęte z nosa. Dlatego zapoznajcie się dobrze z filmem, który demaskuję ją o wiele lepiej, niż jej blogi.

Proszę zwrócić uwagę, że prócz ogromnego ładunku agresji Rebeliantka nie potrafi odpowiedzieć na podstawowe pytanie, zadawane „od zawsze” świadkom, a mianowicie o wiek!

- Muszę sobie przypomnieć!

Kwestię tą powtarza kilka razy (mniej więcej od 1:58 minuty nagrania).

Zwróćcie uwagę i na to, że ani słowem nie wspomina o swoim rzekomym wykształceniu, choć 99,999% osób przesłuchiwanych w charakterze świadka na pytanie o zawód odpowiada właśnie w taki np. sposób: magister inżynier mechanik, prawnik, geolog, geograf, polonista itp.

Tymczasem Rebeliantka opowiada, że jest doradcą w dziedzinie zarządzania.

Prawda jest druzgocąca. Otóż mocno starszawa pani nigdy nie ukończyła żadnych studiów podyplomowych, które mogłyby dać jej możliwość używania takiego tytułu. Co więcej, w chwili zeznawania przed sądem kłamała, bowiem jej własna działalność gospodarcza już dawno nie istniała. Nie mogła więc być „doradcą w dziedzinie zarządzania”.

Własnej działalności gospodarczej zaprzestała w momencie przeprowadzenia się do Czechowic-Dziedzic. Jedyne ślady, jakie pozostały po jej działalności dotyczą wyłącznie Poznania.

Proszę zauważyć, że Rebe przynajmniej przed sądem wspomina o chorobie brata, która utrudnia mu występowanie przed sądem.

W necie, szczególnie na Np przybrała jednak inną strategię i nie wiadomo po co robi z Janusza nadczłowieka, co w oczywisty sposób spotyka się z odporem tych, którzy nie mogą ścierpieć wieloletniego zakłamania Rebeliantki (min. 7:35 i n. nagrania).

 

Generalnie tak to wygląda.

 

Zastanówcie się, czy możecie wierzyć kobiecie, która już 8 lat temu nie potrafiła na tyle nawiązać kontaktu z rzeczywistością, aby odpowiadać na najprostsze pytania?

 

Znamienne są komentarze pod materiałem, zamieszczonym na youtubie przez jej brata:

ted posen

Skąd w Polsce tyle oszołomów?

 

insp 0011

Podziwiam anielską cierpliwość przewodniczącego składu sędziowskiego. Zresztą po pierwszych paru słowach świadka gołym okiem widać, że przydałaby się karetka...

 

Dokładnie tak. Przydałaby się karetka…

 

27.02 2021

 

 

 

 

 

Wideo: 
Ocena filmu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.6 (głosów:8)

Komentarze

Tak wyglądają - wedle jego interpretacji - zeznania "wariatki".

Przecież to jest agent zdegenerowanego sądownictwa.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1662993

Ledwo wchodzi na stanowisko a już drze japę i to na sędziego. Zero panowania nad sobą, typowa buta i wściekłość, tak traktować ludzi i państwo polskie z jego porządkiem prawnym. Ileż to ci funkcjonariusze muszą się naużerać ze świrami. Czy to naprawdę najlepsza taktyka? Nie lepiej zjednać, ułatwiać, współpracować co najmniej dla lepszego przebiegu i kontroli sytuacji, o własnej godności nie wspominając? Pełna roszczeniowość, zero pokory, zrozumienia, chęci współpracy. I znów ta obsesja wieku i sprzeczanie się, byle robić na złość. To Polka, katoliczka? Tak to opowiadają, że z niektórymi Cyganami i Niemcami się dzieje, wrzeszczą już na wejściu zanim się nie usadzi. A potem będą bredzić o ratowaniu cywilizacji łacińskiej czy mafii szatana, gdzie jakoś sami nie wyglądają na wzorce osobowe. Wstyd być choćby kojarzonym.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663008

On twierdzi, że aby komuś doradzać, należy prowadzić działalność gospodarczą.

A co do nieobecności mojego brata w sądzie, on chorował na serce. Co w tym dziwnego? Czego "prawnik" nie zrozumiał?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1662997

Bez papierów to każdy może tak powiedzieć a bez działalności to oczywista ściema bo nie da się sensownie doradzać klientowi. To tylko świadczy o tym, że nie ma klientów a więc i prowadzonej działalności. Bycie doradcą to nie byle ściema, bo są takie zawody, w których stale należy podnosić kwalifikacje, znać aktualnie obowiązujące akty prawne oraz obecną sytuację na rynku a przede wszystkim być w temacie wykonując działalność i to rzetelnie, z pełną dbałością o dobro klienta. Inaczej to tylko kłamstwo. A to były czasy, w których ludziom po studiach za komuny marzyło się "organizować" czyli zostać dyrektorem (zawód- dyrektor od wszystkiego, wszyscy znamy ten temat). Rebe też nie od razu przedstawiała się jako doradca, mimo braku doświadczenia, oczywiście marzył się stołek by móc nazywać się "menedżerem" tak jak z dumą nazywała brata mimo, że był rodzajem akwizytora i pośrednika na własnej działalności zarejestrowanej na żonę, przykładowo w 2001. podawała się za "organizatora przemysłu". Nie pytajcie tylko, w jaki sposób byle absolwentka bez doświadczenia i pozycji organizowała przemysł odradzającej się III. RP. To tylko takie dorabianie sobie legendy pozycji zawodowej i społecznej

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663009

Ten wpis dyskwalifikuje H-D jako blogera na NP!

Zgłaszam wniosek o zablokowanie! 

Bez zgody ujawnił dane osobowe!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Alina

#1662999

Za krótko tu jesteś, to Rebe z Niebieskim ujawniali dane, niby tacy odmienni a bardzo podobni a poza tym przecież jawnie prorosyjscy. Jak się nawet nie orientujesz, że Rebe sama wypisuje wszystko o sobie i innych, nawet pomawiając z nazwiska dziesiątki osób, to znaczy że nie masz pojęcia, o czym się wypowiadasz. Ale czy to coś nowego? Poziom intelektualno-moralny ten sam. Jak tam obsesje żydowskie? Pisałaś przy Rebe, że w Katyniu to żydzi mordowali. Takie te wasze "prawdy".

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663007

kacap święty

 

łganiem i mordowaniem

czas cały zajęty

ale w swobodnyj dień

kacap jest święty

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1663018

Idź, zapytaj Niebieskiego i Rebe, dlaczego ujawniali moje dane. A film jest z youtuba, co nawet ty powinnaś dojrzeć. Więc tradycyjnie pieprzysz od rzeczy. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1663013