American Commies

Obrazek użytkownika AS
Świat

Amerykański senator pochodzenia żydowskiego, Richard Blumenthal, który piastuje urząd z ramienia partii Demokratów w Stanie Connecticut i znany jest z nienawiści do byłego prezydenta Trumpa, był gościem honorowym na uroczystości rozdania nagród przez „People’s World”, dziennika amerykańskich komunistów, publikującego online. Senator Blumenthal w czasie swojego wystąpienia zachwalał legislacyjny plan prezydenta Bidena nazwany „Build Back Better,” jako wizję sprawiedliwości ekonomicznej i rasowej dla wszystkich Amerykanów w połączeniu ze szczytnym planem innowacji w zakresie czystej energii. Należy wspomnieć, że sanator Blumenthal jest jednym z najbogatszych senatorów w USA – według niektórych spekulacji jego majątek osobisty wynosi około 100 milionów dolarów. Na uroczystym spotkaniu mistrz ceremonii, Ben McManus, zaprosił gości aby wstępowali do partii komunistycznej, gdyż jest to najbardziej odpowiedni moment aby walczyć z rasizmem, mierzyć się ze zmianami klimatycznymi i opodatkować bezwstydnych bogaczy. Zamiast się cieszyć jeden z Amerykanów skomentował pod filmikiem relacjonującym to wydarzenie: „Joe McCarthy vindicated” (senator Joe McCarthy oczyszczony z zarzutów) - ]]>https://www.youtube.com/watch?v=cMtp5GKrZUQ]]>.

Yahoo News /Prezydent Biden w środku, a senator Blumenthal po lewej/

 

]]>https://www.jewishvirtuallibrary.org/richard-blumenthal]]>

]]>https://en.wikipedia.org/wiki/People's_World]]>

]]>https://pl.wikipedia.org/wiki/Joseph_McCarthy]]>

 

AgnieszkaS

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (6 głosów)

Komentarze

Biden powiedział że będzie ubiegał się o reelekcję

Vote up!
4
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1638614

"Był świadomy jak to mówił?"

Blumenthal? - niewątpliwie, inaczej na komunistycznym spotkaniu by się nie pojawił.

"Biden powiedział że będzie ubiegał się o reelekcję"

Takie dochodzą nas wieści - oczywiście będzie się ubiegał razem z Kamalą.

Mimo wszystko, nie byłabym tych jego planów zbytnio pewna.

 

Pozdrawiam.

 

Vote up!
4
Vote down!
0

AgnieszkaS

#1638619

Cześć Agnieszko

Wszystko dokładnie z wytycznymi Lenina - skutecznie rewolucje przeprowadza się etapami.

Neobolszewicy niczego nowego nie muszą wymyślać - wszystko już w latach trzydziestych ub. wieku Spinelli, czy Marks opisali. Demokraci w USA już dziś faktycznie są lewakami. A oryginalnym amerykańskim fenomenem jest to, że tę bolszewicką ideologią zaczadzili się bogacze. Tylko, że są to nuworysze - szybkie, duże pieniądze, za którymi rozum nie nadążył.

Pozdrawiam

 

Vote up!
3
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1638868

Cześ Janusz,

Ważne jest też finansowanie. A fundusze na naszą rewolucję komunistyczną, która miała miejsce w ubiegłym roku, szły z Rosji i Chin. A później, po wielkiej wygranej, pojawili się bogaci liderzy nowego politycznego  trendu, tacy jak Blumenthal. Jest to ruch globalistyczny, antypaństwowy i wyzuty z jakiegokolwiek patriotyzmu. Mnie postępowanie niektórych osób nawet nie zaskakuje, a jedynie śmieszy.  

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
0

AgnieszkaS

#1638870

"wszystko zawdzięczam Żydom, zawsze mi pomagali gdy byłem w potrzebie......i.td." .

J.Biden to inwestycja Żydów w Amerykę a teraz jest czas na dywidendy. To jest tak jak by Izrael rządził USA.  Coraz więcej Amerykanów w tym z jego partii demokratycznej uważa że obecny Prezydent to porażka.  Uśmiechami do kamer raczej nie podniesie sobie notowań bo czas kampanii wyborczej minął.

Tu więcej na ten temat: https://niezalezna.pl/423258-demokraci-sa-coraz-bardziej-sfrustrowani-bidenem-notowania-prezydenta-usa-sa-wyjatkowo-niskie

- jak czytam tu w innym komentarzu że: "ma zamiar ubiegać się o reelekcję" -  to on chce w ten sposób przekazać że jeszcze się dobrze czuje i w tej kadencji raczej nie wyciągnie kopyt.  Dla Polski i całego świata najlepiej by było jak by w ogóle nie brał udziału w wyborach prezydenckich bo to jedna z najgorszych opcji w historii Ameryki. 

 

Vote up!
3
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1638875

l

Vote up!
2
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1638876