Sortowanie faktów

Obrazek użytkownika AS
Kultura

Poniższa wymiana zdań pomiędzy mną, AS, a blogerem Krispinem miała miejsce pod notką zatytułowaną „Wrzask kijanki. Kanada pachnąca oszłomstwem,” autorstwa Humpty Dumpty:

https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/wrzask-kijanki-kanada-pachnaca-oszolomstwem

 

Krispin z Lamanczy @AS-zgodnie z zasadą

...jak nie ma cię na lewicowym FejsBooGu, to nie istniejesz? Czyli Stowarzyszenie "Marsz Niepodległości" to sami "antysemici"? I kto jeszcze? Może warto sprawdzić u Barbary Engelking i Jana Grabowskiego? Oni wiedzą najlepiej, kto w Polsce jest "antysemitą", "prawda?

Po co to zacietrzewienie? Po co to udawadnianie, kto ma rację? Jak chcesz coś udowodnić, to kup choć jeden numer tego pisma, przeczytaj i omów jego zawartość. W przeciwnym razie uczestniczysz w nagonce i akcji oczerniania odpalonej przez "chlubę" tego portalu. Nie lepiej sprawdzić, czy to prawda? Chyba że prawda się nie liczy - jak dla niego?

 

AS @Kripin z Lamanczy

Czym są te oskarżenia o braniu udział w nagonce i akcji oczerniania?

Kanadyjska afera z Głosem, poprzednio Głosem Polskim, miała miejsce latem 2020. Ja mogę jedynie cytować z bogatych materiałów medialnych na ten temat, dostępnych w internecie, co robię, a przy tym nie pomijam żadnego odnośnika do źródeł.

A więc, proszę mnie nie oczerniać.

 

Krispin z Lamanchy @AS

Ja tylko pytam

Co to są "bogate materiały medialne" i jakie to źródła? Nic więcej.

 

AS @Krispin z Lamanczy

Linki są podane w moich komentarzach.

 

Krispin z Lamanczy @AS

Pani dowody na "antysemityzm" to:
1. 404, Page Noty Found
2. numer ISSN, potwierdzający istnienie "Głosu Polski"
3. Świąteczne wydanie "GP" z roku 2010, w którym pisują tacy "antysemici" jak ks. Isakowicz-Zalewski, Ryszard Czarnecki (czy on nie jest czasem z PIS?), Wojciech Reszczyński, Stanisław Michalkiewicz (czyim agentem on już nie był), Aleksander Szumański (czy nie jest to bloger pisujący na NP?), ks. prof. Waldemar Chrostowski (wywiad to także forma wypowiedzi), Tadeusz Płużański...

Gratuluję. To osiągnięcie na miarę tutejszego detektywa "Herrloka Dąsa" i jego doktora "What'a'son'of'a".

Ja pytam co to są "bogate materiały medialne" i jakie to źródła? Przetłumaczę z polskiego: jakie zarzuty zawierają te "bogate materiały medialne" i w jakich wiarygodnych mediach/źródłach, czyją ręka podpisane? Teraz jasne?

 

____________________________________________________________________________

 

Blogerze Krispin, tu są dwa rodzaje dowodów: pierwszy, na antysemityzm zamieszczonej w Głosie publikacji, a drugi na to że Głos to był poprzednio Głos Polski. Dodatkowo,  istnieje duże prawdopodobieństwo, że ów Głos już nie istnieje, gdyż nie można znaleźć do tygodnika linku, ani jakiejkolwiek informacji o jego istnieniu w internecie. Wszystkie publikowane dotąd linki do Głosu i Głosu Polskiego prowadzą do nikąd (404, Page Not Found).

 

Pierwszym i najważniejszym dowodem na antysemityzm i antyszczepionkowe oszłomstwo jest rzeczony artykuł, opublikowany w Głosie na pierwszej stronie – Nr 13, 25-31.03.2020 - pod tytułem: "Koronawirus, czyli fałszywa pandemia Covid-19: bezczelna grabież i totalitarny zamordyzm"

Artykuł został skopiowany przez wiele innych stron internetowych i można go przeczytać na przykład tutaj:

]]>http://www.noweateny.pl/Polska/details/312/KORONOWIRUS-CZYLI-FASZYWA-PANDEMIA-COVID-BEZCZELNA-GRABIE-I-TOTALITARNY-ZAMORDYZM]]>

 

Resztą są reakcje mediów na ten artykuł - w pierwszej kolejności reakcja oskarżonych o globalną konspirację Żydów, następnie gazet w Izraelu, a także mediów w Kanadzie i na świecie, w tym wydawnictw polskich w Kanadzie. Po wpisaniu w wyszukiwarkę „Głos Polski, Toronto” bogate źródła medialne ukażą się same. Linki umieściłam już pod notkami Humpty Dumpty. Tutaj podaję ponownie listę kilku dla nierozgarniętych i tych pałujących bez czytania:

]]>https://www.bnaibrith.ca/polish_national_union_condemns_newspaper/]]>

]]>https://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/285304]]>

]]>https://nationalpost.com/news/canada/polish-canadian-group-says-it-cut-ties-in-2015-with-newspaper-that-blamed-covid-19-on-jews]]>

]]>https://gazetagazeta.com/2020/08/antysemityzm-odslona-2-teraz-polonijny-glos-w-toronto/]]>

 

 

Druga grupa dowodów dotyczy zmiany nazwy przez tygodnik w roku 2016 z Głos Polski na Głos. Tego faktu dotyczyły moje poszukiwania numeru ISSN i spostrzeżenie, iż numer publikacji (Publ. # 40012402), umieszczony na pierwszej stronie, jest identyczny dla Głosu Polskiego i Głosu. Fotki, w tym świąteczne wydanie z 2010 Głosu Polskiego i wydanie z 2020 Głosu (numer z kontrowersyjnym artykułem), zamieściłam celowo, dla porówniania dawnego wydania tygodnika  z bardziej współczesnym i w celu pokazania, że publikowały pod tym samym numerem.

Główne dowody zebrała polska Gazeta w Kanadzie, do której również uprzednio podałam link:

]]>https://gazetagazeta.com/2020/08/antysemityzm-w-prasie-polonijnej-cz-2-co-na-to-kpk-i-sam-w-magiera/]]>

 

To by było na tyle w ramach sortowania faktów i korygowania celowych matactw blogera Kryspina. Mistyfikatorstwo i zmanieryzowana ekwilibrystyka słowna w celu propagowania fałszu nikomu chwały nie przynoszą.

 

AgnieszkaS

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (18 głosów)

Komentarze

Pałkarzy proszę o merytoryczne uzasadnienie oceny. To wymaga przeczytania artykułu w Głos z Toronto,  z ubiegłego roku.

Vote up!
11
Vote down!
-6

AgnieszkaS

#1637395

Niektórzy stawiają pały z ukrycia, nawet niezalogowani. Czyżby było wstyd, czyżby robili to z Kanady? 

Vote up!
9
Vote down!
-6

AgnieszkaS

#1637396

W moich wpisach nie ma "celowych matactw", ale pytania, na które pani nie odpowiada i wnioski, wynikające z pani wpisów. Wiem, że panią trudno przekonać, że białe jest białe, a czarne czarne, gdy pani uważa inaczej, ale po raz ostatni zmarnuję czas, żeby to pani pokazać.

Mógłbym w skrócie napisać, że obecne wyniki pani "antysemickiego śledztwa" (na podstawie 2 rodzajów dowodów) są takie:
1. antysemityzm zamieszczonej w "Głosie" publikacji
2. "Głos" to był poprzednio "Głos Polski" (ostro, nie ma co!)
3. istnieje duże prawdopodobieństwo, że ów "Głos" już nie istnieje

Powtórzę to, co już napisałem:
Gratuluję. To osiągnięcie na miarę tutejszego detektywa "Herrloka Dąsa" i jego doktora "What'a'son'of'a". A teraz szczegóły.

 

Ad 1a.

"Pierwszym i najważniejszym dowodem na antysemityzm i antyszczepionkowe oszłomstwo"

Czy pani ktoś płaci za łączenie tych dwóch spraw: "antysemityzmu" i "antyszczepionkowego" oszłomstwa? Co łączy te dwie postawy? Co łączy "oszłomstwo" z pytaniem, o sens TYCH KONKRETNYCH "szczepień"? Żeby pani ułatwić przełknięcie tych "szczepień" w cudzysłowie, daję link do strony, do której ostatnio odsyłał nas pan Administrator w notce "Bezpieczeństwo i efektywność szczepionek na COVID", gdzie czytamy:

  • "Wprowadzane są bezpieczne, skuteczne szczepionki przeciw COVID-19. Istniejące dane sugerują, że nowe szczepionki (kandydaci) mogą sprzyjać ochronie osób i ograniczaniu rozprzestrzeniania się pandemii".

(Call for Submissions to a Thematic Series: Optimization and equity of COVID-19 vaccination)
 

Za każdym razem, gdy pojawia się termin "nowe szczepionki" jest obok niego w nazwiasie słówko "kandydaci". To kandydaci na szczepionki! A więc jeszcze nie szczepionki. To w naukowym piśmie, nie w siedlisku "antyszczepionkowego oszłomstwa".

 

Ad 1b.
Ja nie znam pisma "Głos", ani "Głos Polski". Nigdy nie czytałem, ani nie miałem styczności z artykułami z tego pisma - do czasu wybuchu tej bównoburzy. Usiłuję dociec, jaka jest prawda, a nie kogolowioek bronić, a już na pewno nie wbrew faktom. Jeśli kogoś bronię, to dlatego, że widzę możliwość pomówienia. Pytam o fakty i dowody.

Pokazuje pani skan strony pisma z krótką częścią czyjegoś artykułu - czyjegoś, bo opublikowanego 8 dni wcześniej przez "Nowe Ateny" (tę nazwę również pierwszy raz w życiu słyszę) - to wynika z pani linku. Pismo "Głos" datowane jest 25-31.03.2020.

- Zna pani całość tego artykułu w "Głosie"?

- Czy na prewno cała treść ze strony, do której link pani podaje, znalazła się w artykule opublikowanym w "Głosie"? Ja nie wiem. A pani wie? Ja zadeję pytania, bo usiłuję pani uzmysłowić, że to trzeba sprawdzić zanim pani będzie oskarżać? Czy pani to rozumie?

- czy to jedyny "antysemicki" artytuł w tym "antysemickim" piśmie?

Ad 2. To się samo komentuje

Ad 3.
Czy to, że jakiś podmiot nie istnienie lub "istnieje duże prawdopodobieństwo", że nie istnienie jest podstawą do oskarżereń o "antysemityzm"? Jeśli tak, to niech pani sprawdzi, czy nie istnieje, zanim zacznie pani miotać kartacze? Wygląda na to, z pani wywodu, że jeśli istnieje, to nie jest "antysemickie", więc warto potwierdzić, że nie istnieje.

  • "Wszystkie publikowane dotąd linki Głosu i Głosu Polskiego prowadzą do nikąd (404, Page Not Found)".

Tak jak donikąd - przynajmniej na razie - prowadzą pani rozważania.

PS może napisze pani scenariusz "The Voice" - taki thriller w stylu "The Thing"? Trzymam kciuki (choć tylko dwa).

Vote up!
6
Vote down!
-7

Krispin z Lamanczy

#1637401

Na początek zapytam: Czy blogerze Kryspin zapoznałeś się z artykułem w Głosie?

Niestety, nie.

Ten kto się zapoznał nie podawałby takich linków. 

Vote up!
9
Vote down!
-6

AgnieszkaS

#1637405

...to, co do pani napisałem powyżej?

Ja się zapoznałem z artykułem na stronie "Nowe Ateny". Pani zapewne też. A co jest w "Głosie"? Przecież napisałem, że nie wiem. A pani wie? Zapewne nie. Bo niby skąd?

Proszę o link :)

albo skan całości artykułu w "Głosie"!!!!!!!!!

Vote up!
7
Vote down!
-7

Krispin z Lamanczy

#1637406

"pani pomawia bezpodstawnie"

Pomawianie jest rzucaniem podejrzenia na kogoś. Czy ja pomawiam? A może to Głos wyssał coś z palca i pomawiał. Nie uważa pan, że to drugie jest bardziej prawdopodobne?

Vote up!
7
Vote down!
-4

AgnieszkaS

#1637407

Vote up!
8
Vote down!
-7

Krispin z Lamanczy

#1637408

Proszę tu nie umieszczać żadnych wygibasów słownych, nic ku pamięci, nic do sztambucha, żadnych patriotycznych serduszek wydłubanych w korze... Proszę tylko o konkretne, na temat, fakty. 

Vote up!
7
Vote down!
-5

AgnieszkaS

#1637412

Na ile Twój narcyzm to choroba a na ile tylko Twój stan umysłu tym jest

Dla znajomych pytam

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1637495

W tym przypadku  mamy do czynienia nie tyle z odzewem nożyc po uderzeniu w stół, co z piekielnym wrzaskiem po wyłożeniu kart na stół. I nie ma co się rozwodzić nad tym, czy to kacapska agentura, czy tylko użyteczni idioci Kremla.

Wraz z Humpty Dumpty wykonaliście wielką pracę.

Serdecznie pozdrawiam

 

Vote up!
7
Vote down!
-5

jan patmo

#1637411

Panie Janie, dziękuję za przybycie z odsieczą i pozdrawiam równie serdecznie.

Vote up!
8
Vote down!
-5

AgnieszkaS

#1637414

pseudonarodowa saga

 

wrzask się wzmaga

skompromitowana

pseudonarodowa saga

Vote up!
8
Vote down!
-6

jan patmo

#1637424

Wrzask się wzmaga wkoło
Ciągle o dowód pytają
Wystarczy me słowo
Niech dupy nie zawracają

Vote up!
6
Vote down!
-8

Krispin z Lamanczy

#1637427

Po kliknięciu na zdjęcie wprowadzające można przeczytać następujący tekst:

"Koronowirusowe oszustwo bazujące na corocznej grypie jest w pełnym galopie, społeczeństwo polskie tak, jak wszystkie pozostałe niestety, sprawdziło się dotychczas w roli istot bezmyślnych doskonale. Zorganizowane żydostwo może się zaśmiewać do rozpuku, ich teoria o „gojach” została potwierdzona w praktyce. Może nie jesteśmy zwierzętami, jak twierdzi Talmud, którym faszeruje się wadliwe mózgownice plemienia wybranego przez diabła (Jan 8:44), ale z pewnością reprezentujemy coś w rodzaju zbiorowego idioty, nawet nie wiejskiego głupka, który ma swój własny, barwny świat, tylko kompletnego idioty, któremu można wmówić absolutnie wszystko. Głupkowi nie można.

Ludzie boją się dziś wychodzić z domów, gadające głowy zarabiają na chleb z masłem sącząc ludziom truciznę z ekranu, a w zmanipulowanych, żydowskich "mediach społecznościowych" pojawiają się kretyńskie hasztagi powielane masowo przez otumanioną goebbelsowską propagandą publiczność. W korporacyjnych hipermarketach nakręcana jest spirala strachu: każą, każą! klientom spryskiwać ręce jakimś diabli wiedzą czym i przez kogo wyprodukowanym, a jak nie,"

Tekst ten pokrywa się z tym rozprowadzonym w internecie, czyli z tym z Nowych Aten.

Artykuł z pikantnymi szczegółami omawia też B’nai Brith (link podany powyżej).

Wstyd dla Kryspina i innych niegramotnych trolli.

 

Vote up!
9
Vote down!
-6

AgnieszkaS

#1637433

Tyle godzin tokowania i dopiero teraz pani to przeczytała? Niemożliwe. Nobel się należy., Albo jakaś nagroda od Gazety Wyborczej. Nike z wpisem byłego prezesa ADL.

Cieszę się, że B’nai Brith omawia ten lub inny artykuł, bo jego całej treści nadal nie znamy. Są tylko domniemania, że to ten sam tekst, co w linku. Skoro - jak to mówią Amerykanie - we are on the same page, może pani już nie płacić na "Głos". I może to pani powiedzieć na głos.

Vote up!
6
Vote down!
-8

Krispin z Lamanczy

#1637436

"Tyle godzin tokowania i dopiero teraz pani to przeczytała?"

Ja to przeczytałam kilka dni temu, dokładnie 1 grudnia. Ten dostępny fragment tekstu pomógł mi i znależć dalszą jego część oraz internetowe strony, które ten "dziennikarski hit" opublikowały. Było tych stron bardzo dużo.  Ja dosyć długo oczekiwałam na to, kiedy pan go zauważy i przeczyta, jak również przeczyta krytykę tego tekstu w zalinkowanych publikacjach. 

Pan jednak woli udawać niewiedzę, ślepotę i dalej tokować, bardzo przejęty swoją rolą ciężko myślącego ciumcioka. Lepsze to od przyznania na jakim poziomie była ta publikacja i jakie kiczowate antysemickie wypociny zawierała.

Vote up!
7
Vote down!
-4

AgnieszkaS

#1637439

- TegozGdyni i Trolleusza pani w tym nie pokona. Ja tylko zadawałem pytania. Gdyby odpowiedziała pani wcześniej, ta rozmowa byłaby krótsza. To jeszcze jedna nauczka, żeby nie marnować czasu na pieniaczy.

Vote up!
7
Vote down!
-6

Krispin z Lamanczy

#1637442

"Gdyby odpowiedziała pani wcześniej, ta rozmowa byłaby krótsza."

A to ciekawe?

Ja po prostu na nowo wkleiłam to, co podałam wcześniej, pod notkami Humpty Dumpty, i czego pan w żaden sposób wydawał się nie zauważać. 

Pewnie dlatego wyszły spod pańskiego "pióra", maczanego w koguciej krwi, te zawadiackie i impertynenckie wpisy, które zmuszona byłam tu zacytować. Widzę też, że nadal pan kontynuuje w tym samym czupurnym tonie. 

Pańską końcową radę rzecz jasna wezmę pod uwagę.

Vote up!
8
Vote down!
-4

AgnieszkaS

#1637443

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika insurekcjapl został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

przychodzi z odsieczą...

A głupi się cieszy

że sieczkę zrymował

by ukryć - frajerze! -

 kolejny pierd w atmo...

Vote up!
5
Vote down!
-7

insurekcjapl

#1637444

Żegnam. Dosyć trollowania!

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-5

AgnieszkaS

#1637446

to prośba o wskazanie całości tekstu w "Głosie"?

Wykonaliście PATMO wielką pracę, bowiem staliśmy na brzegu przepaści.

Ale dzięki takim jak wy, As i Herlak-Stolc, zrobiliśmy duży krok naprzód!

Brawo TY!

Vote up!
7
Vote down!
-8

Krispin z Lamanczy

#1637416

loża i łoża

 

nie jest taka głupia

żydowska loża

w kacapskim szambie

posłali wam łoża

 

Vote up!
8
Vote down!
-5

jan patmo

#1637426

Ty znasz się na rzeczy
Nikt temu nie przeczy

Vote up!
6
Vote down!
-8

Krispin z Lamanczy

#1637428

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika insurekcjapl został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jan "Grafoman" Patmo

chętnie by se z muzą 

poswawolił na czczo...

Jednak gazy przyparły...

a że w tym jest szczery

poszły pierdy-rymy

do Niepopkowej atmo...

Vote up!
5
Vote down!
-7

insurekcjapl

#1637445

palma?

 

bez palmowego oleju

skończą ataki szaleju!

Vote up!
8
Vote down!
-5

jan patmo

#1637429

zawsze zero odpowiedzi
od szczpionkowej gawiedzi
jak zwykle żadnych konkretów
a tylko rycie beretów

 

Vote up!
8
Vote down!
-8

Krispin z Lamanczy

#1637431

Jeśli nie jest pan w stanie zaakceptować, że artykuł został w takiej a nie winnej formie opublikowany przez Głos, to proszę tu nie trollować. Nie ma pan nic godnego uwagi do powiedzenia na ten temat.

Vote up!
7
Vote down!
-6

AgnieszkaS

#1637435

"Palma" Patmo

jest przekonany

że rymuje...

Sygnał dla kowala

że ten konia kuje

w rytm częstochowskich taktów

w całej blogosferze

o palmę pierwszeństwa

bufonady w atmo...

Vote up!
6
Vote down!
-6

insurekcjapl

#1637448

 - jan patmo  - czy patmo jan ?

- czy jest na świecie jakiś większy dzban ?

 - myśli on że wiersze klecie

 - a prawda taka że androny plecie

c.d.n.

 

Vote up!
8
Vote down!
-6

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1637486

Postanowiłem tego grafomana wreszcie

ukrócić. Bo nie dosyć, że to beztalencie ma przekonanie, iż jest satyrykiem, to w dodatku rozsiewa swą głupotę jakby chciał poprowadzić za sobą peleton idiotów. Powiedziałem sobie i temu cholerze: Dość Patmo zawracającego d... w atmo... !

Vote up!
7
Vote down!
-7

insurekcjapl

#1637493

- dla mnie wyzwaniem stało się rozpracować tą żydowską mafię która w 85% opanowała powiat wołomiński. Ten proces trwał ponad 20 lat ale udało im się.

Żyd poseł Piotr Uściński  ma w Wołominie biuro (PiS - patrz za chwilę  foto)  - dla poklasku chodzi nawet do kościoła ale reszta nie. Sztafirował się po Wołominie z agentami WSI M.Gazdą i P.Polaszczykiem od SKOK-u Wołomin  - z tymi złodziejami wchodził ten s****yn nawet do kościoła !!!!!!!!!!!

 Wołomiński PiS to agentura i tu mam potwierdzenie z wielu źródeł. Tylko wtedy zamyka się w całość ta publiczna tajemnica o największej aferze w historii Polski.

To dlatego Kaczyński nie może ruszyć afery SKOK Wołomin bo upadnie Rząd. Tak mu jądra związali "drutem kolczastym". 

Jako ciekawostkę podam że w latach 90-tych jeden z SB-ckich żydów bodajże o nazwisku Echilczuk (chyba z Ukrainy jak tu większość) - urządzili sobie strzelane w podwarszawskiej Zielonce (sklep Harleya koło ronda - ma tam i jakąś produkcję) i zastrzelili przypadkowego kierowcę który poruszał się drogą 631. 

Wołomińska żydowska togowa mafia uznała to za nieszczęśliwy wypadek i nawet nikt nie poniósł odpowiedzialności.  

Vote up!
7
Vote down!
-5

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1637509

"PiS wołomiński to agentura i tu mam potwierdzenie z wielu źródeł. "

Skoro masz dowody to do prokuratury inaczej jesteś kłamcą manipulatirem i sowieckim POpaprańcem. Takie czerwone Scierwoneonowe gówno.

A może ty jesteś Żydem !

Vote up!
6
Vote down!
-7
#1637512

- nie przychodź tu świnio nie wszczynaj awantur.

Vote up!
7
Vote down!
-7

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1637516

" dla mnie wyzwaniem stało się rozpracować tą żydowską mafię która w 85% opanowała powiat wołomiński. Ten proces trwał ponad 20 lat ale udało im się."

Skoro masz kłamco dowody na mafię żydowską dawaj do prokuratury inaczej jesteś kłamcą manipulatirem zwykłym idiotą sowieckim POpaprańcem.

Tu rozpracować sobie możesz swój rozumek bezmózgowia co za źydowski idiota.

Vote up!
7
Vote down!
-6
#1637520

A fe Tezeusz. I takie słowa publicznie. Ja tam szanuję starszych braci.

Vote up!
7
Vote down!
-5

Kolejorz

#1637522

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Sovieticus kłamie jak z nut obraża wszystkich to zwykły troll żaden Polak POpapraniec czerwony i tyle. Koniec z wersalem dla agentury wroga. Odkrył w swoim chorym mózgu mafię żydowską, jak sam się chwali, co za  chory głupek.

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1637523

- bo wyszło ci "obraza" i seplenisz na klawiaturze.

Vote up!
6
Vote down!
-5

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1637526

On przynajmniej coś odkrył, a ty Tezeusz? Bez orzeczenia lekarza użyłeś cyt. "chory głupek"? Dajesz czytającym do myślenia, kto?

Vote up!
6
Vote down!
-4

Kolejorz

#1637532

- nadać sobie taki nick jak on ma trzeba być ...... no wiadomo kim ;)

Vote up!
6
Vote down!
-5

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1637525

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Co mafię zydowską ujawnileś kłamco co podsluchiwales przez dziurkę od klucza idioto !

Lecz się szybko bo z tobą źle kłamco. Co za idiota.

Vote up!
6
Vote down!
-8
#1637527

- już  masz 1400 na minusie ! - kiedy ty straty odrobisz ?

 

Vote up!
7
Vote down!
-6

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1637529

Pisałem dawno nie interesują mnie punkciki

 Ale takiego kretyna jak ty pewno interesuje  zatem wal szukaj mafii żydowskich, biegaj po marketach, dworcach a może szpital.     Psychiatra czeka.

Vote up!
6
Vote down!
-7
#1637533

jak natrętna mucha...

 

jak natrętna mucha

miejsca odwiedzane

kupami znaczysz

poza obsrywaniem

czy czymś innym

nas uraczysz?

Vote up!
6
Vote down!
-4

jan patmo

#1637530

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika insurekcjapl nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Janie "Grafomanie" Patmo

- no właśnie! - to od siebie czytasz...

Gdy skończyło Ci się...! 

I już nie będzie łatwo

pociskać kity, żeś poeta szczery

wrzucając swoje rymo-pierdy

do literackiej atmo...

Vote up!
4
Vote down!
-5

insurekcjapl

#1637559

Pańskie wpisy są nie na temat. Proszę raczej uprawiać szczucie antyrządowe we własnych notkach, a nie wrzucać "koktajle Mołotowa" gdzie  tylko popadnie. Ja dostrzegam tę perfidię. 

 

Vote up!
8
Vote down!
-6

AgnieszkaS

#1637519

 

"Postanowiłem tego grafomana wreszcie

ukrócić. Bo nie dosyć, że to beztalencie ma przekonanie, iż jest satyrykiem, to w dodatku rozsiewa swą głupotę jakby chciał poprowadzić za sobą peleton idiotów. Powiedziałem sobie i temu cholerze: "

Chory psychicznie czy mafia Putina taki POpapraniec.

Vote up!
7
Vote down!
-6
#1637513

Cześć Agnieszko

Czy to burza w szklance wody?

Trafiłaś na krętacza i pieniacza. Tylko on ma rację i będzie to udowadniał aż do końca świata. Jednakowoż jego potencjał umysłowy jest o wiele mniejszy niż rozbuchane ego, więc zawsze jest to tarzanie się z mułem w mule.

Udowadniając jego uzurpatorstwo, też wdałem się w wymianę zdań i już wkrótce zaczęły się inwektywy. Omijam go więc z daleka. A i publiczność szybko pojęła z kim mamy do czynienia i facet nieco zbladł. Co oczywiście nie zabija syndromu kompulsywno-obsesyjnego pisania bzdetów gdzie się da. Bo on ma "poglądy i wizje", które są ważne dla świata.

Nie zdołasz uzyskać sensownego dialogu, bo to już taki typ, co już wszystko wie. A jak udowodnisz, że jednak nie wie, to zostaniesz opluta.

 

Nie wiem jak u was, ale tu ludzie już są potwornie zakręceni. Najbardziej do nazwania tego stanu pasuje mi ruskie określenie s uma zszedszyj. Jeden długo sympatyczny kolega  m.in. bloger zwariował kompletnie, a publicysta Gadowski też popadł w obsesję. Ciężko przyzwoicie rozmawiać.

 

Uściski

Vote up!
9
Vote down!
-6

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1637438

Cześć Janusz,

Jest to burza w szklance wody, jak to określiłeś. Cóż począć? Nie jestem w stanie zmusić komentatorów do czytania tego, czego tak zawzięcie bronią, iż gotowi są nawet użyć niegodziwych metod. Czasem udają ślepotę, to znowu stroją się w piórka piśmienniczych geniuszy. Istnieje też prawdopodobieństwo, że ten artykuł w Głosie, o falszywej pandemii i globalnej żydowskiej konspiracji, wyrażał prywatne poglądy Krispina. Stąd ta agresywna postawa.

Podoba mi się to określenie: "s uma zszedszyj". Niewątpliwie. :)

Pozdrowienia, 

Vote up!
9
Vote down!
-6

AgnieszkaS

#1637440

inne zadanie 

 

operacyjnie z czół

447 wyciąć im kazali

inne za to zadanie dali

antyszczepionką

mózgi im zaaplikowali

 

PS Do niektórych, mniej gramotnych, jeszcze ten prikaz nie dotarł! 

Vote up!
6
Vote down!
-3

jan patmo

#1637535

dali ostrzeżenie

że pojawił się w okolicy

Jan "Grafoman" Patmo

strojny w satyryka ordery

i prosi o wieczór autorski...

Z tym że może to grozić

zatruciem atmo...

Vote up!
5
Vote down!
-3

insurekcjapl

#1637562

za mało orderów

 

kołchozowym smrodem

misia napompowali

a on pierdnięciami się żali

za mało orderów dali

Vote up!
4
Vote down!
-4

jan patmo

#1637566

gradacji wartości nie podlega

to wyprowadzony z równowagi

prztyczkiem w grdykę

Jan "Grafoman" Patmo

coraz bardziej w wolapiku szczery

Czyli zaczyna się jednak

oczyszczanie atmo...

Vote up!
4
Vote down!
-3

insurekcjapl

#1637578

samogonu łyczek!

 

z gardełka misiu

smrodliwy ryczek

łyknął byś sobie

samogonu łyczek!

Vote up!
4
Vote down!
-3

jan patmo

#1637580

Co umie "uzyskać sensowny dialog". To co naskrobałeś pazurem to zachęta do "przyzwoitej rozmowy"? Dobrze że ci język kołkiem nie stanie od wygadywania tych kłamstw.

Vote up!
7
Vote down!
-6

Krispin z Lamanczy

#1637441

Kryspin to dupek  były dziennikarzyna wioskowy, wyżej  nosi dupsko niż głowę. Cwaniak bezczelny chce błysnąć a pozostaje smród. Taki internetowy chamek. 

Rebeliantka to nawiedzona antyszczepionkowa udziwniona emerytka która na słowo Covid dostaje ataku szału. Wciąż grzebie po materiałach pseudo naukowców by udowodnić jak to ona piękna i muuundra! Najlepiej  się czuje w Scierwoneonie antypolskim gdzie plują na Polskę.

Na co przylatuje miejska Wiesiołek z serduszkami na ustach  w  sercu z wścieklizną po co by być klakierem w.w. To mamy zespół antycovidiwy inaczej antypolski i już !

 

Menadżeria oszołomstwa ograniczonych intelektualnie.

 

 

 

 

Vote up!
9
Vote down!
-7
#1637447

Cześć

Czy oni nie widzą, że my to widzimy? Dokładnie tak jak piszesz?

Jeżeli tu nie zachodzi schorzenie psychiatryczne, a może nie... tylko mentalne i charakterologiczne, to jedynym logicznym wytłumaczeniem jest to, ze oni mają za to po prostu płacone.

A my mamy taki przaśny folklor.

 

Cześć

Vote up!
10
Vote down!
-8

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1637452

A gdyby Kryspin użył również poniżającego, uwłaczającego godności Polaka - vice versa chamskiego języka i napisał:

Tezeusz to dupek były dziennikarzyna wioskowy, wyżej nosi dupsko niż głowę. Cwaniak bezczelny chce błysnąć a pozostaje smród. Taki internetowy chamek (...).

Tego was uczyli za komuny? I kto tu wyszedł na idiotę?

 

Vote up!
9
Vote down!
-4

Kolejorz

#1637514

jak śnięte

 

anyszczepionkowe świry

za fletem Łubianki

kręcą w chocholim tańcu

jak śnięte Jachiry

Vote up!
8
Vote down!
-6

jan patmo

#1637524

częstochowska fujara

co rymuje jak cepem na klepisku

już coraz silniej puszcza gazy

bo mu doskwiera

na pośmiewisku atmo...

Vote up!
5
Vote down!
-5

insurekcjapl

#1637581

autografy i szafy

 

oklasków pragniesz

rozdawać byś chciał

wkoło autografy

a toporny twój język

przytłacza

gdańskie szafy

Vote up!
5
Vote down!
-5

jan patmo

#1637583

Krystian napisał o mnie o wiele gorzej możesz to sobie przeczytać w jego wypocinach i komentarzach. Moja ocena jego w kontekście chamstwa Kryspina jest delikatna i bardzo grzeczna.

Zanim cos napiszesz sprawdź inaczej się ośmieszasz.

 

Vote up!
6
Vote down!
-7
#1637550

Zapamiętałem scenkę gdy elegancki piesek dreptał dumnie obok swego Pana nie reagując, gdy w pobliżu groźny wilczur wściekał się z zazdrości. Wiesz Tezeusz jakbyś zyskał na kulturze swoich wypowiedzi. A ile zyskałby ten portal nie pokazując wścieklizny ludzkiej.  

Vote up!
6
Vote down!
-3

Kolejorz

#1637584

Masz rację boleję nad tym ale mamy wojnę z agenturą wrogą Polsce, a jak wojna to i środki wojenne. Przykro mi ale tylko CWP !

 

 

Vote up!
9
Vote down!
-6
#1637590

o kulturę słowa i wzajemny szacunek. A strzelajmy argumentami.

Wojnę wygrywa ssie także dobrą, właściwą dyplomacją.

A propos: nazywam się Kolejorz, choć dzieciństwo spędziłem długo na bosaka. Nawet do kościoła. Pozdrawiam.

Vote up!
7
Vote down!
0

Kolejorz

#1637650

na zapoznanie się z tą aferą z Głosem i kompletnie nie wiem o co chodzi. Teraz też nie mam wiele czasu. AS - czy możesz streścić to w max 10 punktach chronologicznych + dwuzdaniowe podsumowanie?

Vote up!
6
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1637645

AS - czy możesz streścić to w max 10 punktach chronologicznych + dwuzdaniowe podsumowanie?

_______________

Mogę i zrobię to w sposób najprostszy i najbardziej zrozumiały jak potrafię, czyli w punktach:

1. Humpty Dumpty opublikował notkę "GŁOS” Z TORONTO CZY... SPOD TATER? KOLEJNA ŚCIEMA", w której napisał we wstępie:Coraz więcej osób podbija swoje ego pisząc z dumą, że dany tekst ukazał się w (tu następują różniące się określenia, najczęściej jednak pada tygodnik) „Głosie” ukazującym się w Toronto. Reszta notki jest o tym, że autor tekstu pomimo starań nigdzie nie mógł tego Głosu znaleźć.

2. Zaciekawiona tym faktem postanowiłam Głosu z Toronto poszukać. Z miejsca po wpisaniu do wyszukiwarki danych zrozumiałam, że z Głosem była związana poważna antysemicka afera w powiązaniu a ruchem antyszczepionkowym. Wszystkie dane i linki są w tej notce i w drugiej notce autorstwa Humpty Dumpty "WRZASK KIJANKI. KANADA PACHNĄCA OSZOŁOMSTWEM"

3 Przy okazji dowiedziałam się, że dawny prawicowy Głos Polski to po roku 2016 Głos, który publikuje już z punktu widzenia Konfederacji. Głos wielokrotnie publikował antysemickie i antyszczepionkowe teksty ale ostatecznie po opublikowaniu wyjątkowo obrzydliwej antysemickiej szmiry na pierwszej stronie został zauważony przez środowisko żydowskie. Przyniósł tym wstyd Polsce i Polakom. Wszystkie linki do Głosu zostały usunięte, a internet wyczyszczony z tego tekstu w powiązaniu z Głosem. Jednak artykul został powielony przez całe mnóstwo polskich stron. Oto on:

http://www.noweateny.pl/Polska/details/312/KORONOWIRUS-CZYLI-FASZYWA-PANDEMIA-COVID-BEZCZELNA-GRABIE-I-TOTALITARNY-ZAMORDYZM

A tutaj dane ze stopki z ubiegłego roku:

Publisher GŁOS PUBLISHING INC. Editor in Chief Wiesław Magiera Publicyści: Grzegorz Braun, dr Jan Ciechanowicz, Jerzy Dąbrowski, dr Stanisław Krajski, Zygmunt Korus, Jacek Matysiak, Stanisław Michalkiewicz, Aleksander Szumański, Aleksander Szycht, Katarzyna Treter-Sierpińska

Pozdrawiam.

Vote up!
7
Vote down!
-5

AgnieszkaS

#1637649

Dzięki Agnieszko! Przeczytałem. 

To jest zwariowane. To znaczy to, co dzieje się z ludźmi.

Przed chwilą zdjąłem ze strony głównej kolejny szkodliwy artykuł - Filipa Stankiewicza. Do tej pory kojarzyłem tego publicystę, działacza jako racjonalnego. Dziś stawia tezę, że za dzisiejszą, złą sytuację odpowiadają... restrykcje. Tymczasem pamiętamy wszyscy, że w 2020 w wielu miejscach na świecie ludzie nie mogli poradzić sobie z ilością zachorowań, co powodowało paraliż służby zdrowia. Pierwszym takim tragicznym regionem była Lombardia. I nikt mi nie wmówi, że to był pic na wodę i fotomontaż, bo wtedy śledziłem lokalne media z Lombardii. Sytuacja była tragiczna.

I jeśli dziś racjonalny człowiek pisze takie rzeczy, to albo zapomniał co się po kolei działo, albo mamy do czynienia z jeszcze inną przypadłością. Ja nie wiem co dzieje się z ludźmi. To jest bardzo smutne. To jest jakby coraz bardziej zbiorowe upośledzenie racjonalnego, wielowątkowego myślenia, łączenia faktów.
Ludzie dziś wysuwają tyle bzdurnych tez, przemyśleń, że idzie się załamać... Na przykład w tym artykule jest fragment z ilustracją, dotyczącą maseczek i wielkości wirusa. Ludzie którzy wysuwają takie argumenty nie są w stanie odróżnić dwóch podstawowych, ale różnych funkcji maseczek - ochrona własna oraz ochrona przed rozpylaniem aerozolu. Podawanie rozmiarów wirusa bez jednoczesnego uzmysłowienia sobie, że wirus nie ma skrzydeł i "fruwa" jedynie w aerozolu, którego kropelki mają dużo większe rozmiary, jest właśnie flagowym przykładem takiego głupkowatego, pseudomądrego rozumowania. Szkoda gadać...

Vote up!
8
Vote down!
-3

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1637668

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Aleź se znalazł wiarygoną informatorkę.
Zastanawiłeś się, dlaczego AmerykańskiŚturmok nie zauwżył ilości antypolskich zachowań w amerykańskiej prasie i życiu publicznym, zamiast zajmować się wynajdywaniem antysemitów po polskich krzakach?

Pytanie retoryczne. Nie zastanawiałeś się, bo ona jątrzący ją temat wplotła w ideę, na której obydwoje jesteście zafiksowani - zwalczania zdrowego rozsądku u innych blogerów, którym czas się nie zatrzymał na rozpamiętywaniu Lombardii.

A o czym jeszcze AmerykańskiŚturmok nie donosił i Gawrion nie pamięta, a co wszyscy powinni pamiętać, bo tak samo jak o Lombardii trąbiły o tym wszystkie żydowskie telewizje i gazety na całym świecie?
A o tym, jak jak to w bodajże kwietniu 2020, zaraz po transmisji tv, kiedy prezydent Trump, ogłosił publicznie, iż znaleziono lekarstwo na zarazę (hydroxychloroquine) i rozkazał darmową dystrybucję tego leku, nie było w mediach tzw. amerykańskich dziennikarza, który by nie wyszydził Trumpa, że chce amerykanów otruć bleachem.
Efekt był taki, że w stanie NY, gdzie dr. Zelenko, który po wyleczeniu tysięcy pacjentów tym specyfikiem zaniósł Trumpowi o tym wiadomość, gubernator Cuomo zakazał dystrybucji hydroxychloroquine.

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1637735

Z odległości tysięcy kilometrów śmierdzi to ohydną prowokacją - nie pierwsza zresztą i nie ostatnią w Kanadzie - inspirowaną i kierowaną przez środowiska śmiertelnie wrogie Polsce i Polakom. Ten piekielny wrzask, jaki się podniósł na Niepoprawnych po ukazaniu się tekstów Humpty Dumpty, potwierdza tylko, że flagowy statek (i jego mechanizmy) konfederackiej  antypolskiej agentury i użytecznych idiotów na usługach Moskwy i wściekle antypolskich środowisk żydowskich, niemieckich etc., został trafiony i zatopiony.   

Vote up!
7
Vote down!
-4

jan patmo

#1637750

"Z odległości tysięcy kilometrów śmierdzi to ohydną prowokacją.."/jan patmo/

Jak najbardziej, cakowicie się z Panem zgadzam. Jest w artykule nie tylko obrzydliwy konfederacki antysemityzm,  fałsz na temat epidemii, jawne sprzyjanie Rosji; jest tam również atak na rząd w Polsce:

Cytuję:

W Polsce koronowirusowa panika pozwala antypolskiemu rządowi pod marionetkowym przywództwem wmontowanego w fotel premiera przez złodziejską finansjerę Mateusza Jakuba Morawieckiego uderzyć w małe i średnie przedsiębiorstwa i dokończyć to, co od lat jest realizowane za sprawą urzędów skarbowych, wyposażanych w coraz to nowe prerogatywy, włącznie z możliwością aresztowania podatników i łapania ich na ulicy za pomocą specjalnych siatek, jak dzikie zwierzęta. Niemożliwe? A jednak.

Vote up!
5
Vote down!
-2

AgnieszkaS

#1637812

Cytat grubą czcionką przywołuje treści propagandowe bolszewickich ulotek, szczególnie z okresu wojny polsko-bolszewickiej. 

Magiera to nie jest ktoś, kto nie był świadomy tego, co i gdzie robi. Był przez jakiś czas redaktorem naczelnym "Głosu Polskiego", korzystał więc pełnymi garściami z przywilejów z tym związanych, w pierwszym rzędzie z pieniędzy pochodzących głównie z Związku Narodowego Polskiego w Kanadzie. Ponadto wyrobił sobie nazwisko dzięki funkcji redaktora naczelnego i poważanie wśród rzesz czytelników w środowisku polonijnym w Kanadzie.

Nie znajduję dla tego innego wytłumaczenia, jak tylko - o czym napisał Humpty Dumpty -  agenturalną przeszłością Magiery w czasach PRL-u.

Serdecznie Panią pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-4

jan patmo

#1637816

"Kolejarz Jan Maletka, zamordowany przez Niemców 20 sierpnia 1942 roku za podanie wody Żydom transportowanym do obozu zagłady Treblinka II, został upamiętniony w ramach programu Instytutu Pileckiego „Zawołani po imieniu”. Sprawa wywołała oburzenie żydowskiej loży B’nai B’rith, która opublikowała w „Gazecie Wyborczej” agresywny list, w który stwierdzono, że „Polska polityka historyczna sięgnęła granic obrzydliwości”..." - całość tekstu w artykule wpolityce.pl>>>

Gratuluję pani Agnieszce nowych przyjaciół.

I polecam tekst o zabitym 21-letnim Janie Maletce autorstwa blogerki wiesława na S24 - naturalnie jeśli ktoś się nie brzydzi (jak B’nai B’rith) oddać hołd pamięci tego zamordowanego przez Niemców człowieka: Instytut Pileckiego "zawołał po imieniu" Jana Maletkę

Vote up!
6
Vote down!
-5

Krispin z Lamanczy

#1637675

na usługach loży

 

a czy nie rząd polski

na takie pomniki łoży

a tyś użyteczny idiota

na usługach tejże loży 

Vote up!
5
Vote down!
-4

jan patmo

#1637752

Vote up!
6
Vote down!
-5

Krispin z Lamanczy

#1637778

Sz. Krispinie. Dzięki że poruszasz ten autentyczny przykład historyczny. Nie mogę zrozumieć (może źle) o co chodzi tym pałującym (-5) do polskich wspomnień o tragediach. 

Czy że śmierć jednego Polaka za kubek wody to za mało? Czy to źle że wrażliwy Polak podał wodę umierającym z pragnienia a za to zostawił tragedię w swoim domu.                                 Nie rozumiem w czym pięciu widzi zło.

Z opowiadań w moim domu i wsi tak wzruszyłem się tragedią Żydów w moich stronach i ofiarnością krajan w ich obronie ( w tym moich Rodziców) że chciałem doprowadzić do upamiętnienia tragedii z tamtych lat. 

Jeżeli to co robili  Polacy dla Żydów - np. Pilecki, Karski, siostry zakonne, księża, Maletka czy mieszkańcy z moich stron to "obrzydliwość"  dla niektórych, to tak sobie myślę, czy nie lepiej będzie jeśli na tym skrawku ziemi splamionej krwią postawię i zapalę od siebie tylko lamkę, a potomnym pozostawię refleksje. Pozdrawiam.

 

 

Vote up!
3
Vote down!
0

Kolejorz

#1637927

próbują wcisnąć nam jakiś "kontekst" negatywny. Pomagaliśmy, ale niedostatecznie albo za dużo było biernych, albo za forsę. Oskarżają Maletkę, że "chciał się obłowić i sprzedać wodę" - w ogóle na peronie było pełno "Polaków, którzy handlowali wodą". Polacy na peronie. To jest tak absurdalne jak scenariusz filmu o zamachu na Hitlera z Tomem Cruisem.

Vote up!
2
Vote down!
0

Krispin z Lamanczy

#1638009