trolling

Obrazek użytkownika contessa
Świat

Chodzi o skierowany 27.09.2020 r. do władz RP bezczelny , znieważający RP "List 50 Ambasadorów w obronie praw osób LGBT".

Jeżeli jego inicjatorem i koordynatorem jest Ambasada Królestwa Belgii w Polsce, dlaczego rzeczona Ambasada nie podjęła się jego publikacji, a użyła do tego JE Ambasador USA w Polsce, Georgette Mosbacher?

Jeżeli treść tego „listu” jest 1:1 kopią „Listów Ambasadorów w obronie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Lotna
Kraj

Agencja Restrukturyzacji informuje o pieniądzach dla rolników, którzy zdecydują się zlikwidować swoje gospodarstwo. To przykład jak unijna kasa i urzędnicze machiny niszczą polskich rolników.

To nie pierwsza tego typu akcja. Jest też dofinansowane za to, że zrezygnujemy z hodowli trzody chlewnej na rzecz innej działalności i obiecamy, że przez lata nie będziemy zajmować się świniami. Jest też...

1.6
Twoja ocena: Brak Średnia: 1.6 (14 głosów)
Obrazek użytkownika SpiritoLibero
Idee

Co jakiś czas pojawiają wpisy na ten temat, na niepoprawni.pl jest to ulubiony temat niejakiego "jazgdyni" - Kamińskiego.
Znalazłem przypadkowo mój własny tekst napisany jeszcze w 2010 roku, o którym myślałem, że zaginął gdy likwidowano blogi na interia.pl ale okazało się, że został przedrukowany przez wolnemedia.pl 22.08.2014 i zachował się.
https://wolnemedia.net/uwaga-agent/
Przeczytałem z...

1.55
Twoja ocena: Brak Średnia: 1.6 (16 głosów)
Obrazek użytkownika miarka
Idee

Jeżeli nie stwierdzamy istnienia patologii w sferach władzy to znaczy że władza już działa jako odpowiedzialna? Czyż brak zła może być uznany za dobro? Oczywiście że nie.

A jeżeli głosimy iż władza jest odpowiedzialna i aktywnie włączamy się we wszystko, co ona przedsięweźmie, nadto zwalczając jej oponentów, to czy ona rzeczywiście będzie się poczuwała odtąd do bycia odpowiedzialną, jeśli...

4.05
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.1 (8 głosów)
Obrazek użytkownika miarka
Idee

Bloger „Rzeczpospolita” przekracza już wszelkie normy blogerskiej przyzwoitości. Pewnie wie, że jego dni na Neonie już są policzone, a i tak jeszcze rzutem na taśmę próbuje natrollować czy raczej już tylko nabłaznować ile potrafi.

 

 

Nie jesteśmy tu po to, aby sobie popatrzeć na dziwadła typu troll-bloger-błazen. Nie jesteśmy dla szukania rozrywki. Ci, którymi powoduje ciekawość świata to też...

4.25
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (11 głosów)
Obrazek użytkownika miarka
Idee

Trolling to zjawisko patologiczne na forach internetowych, zjawisko często lekceważone, ale bardzo niebezpieczne.

Nie tylko pozbawia sensu nasze blogowanie, ale jak z każdym złem dość szybko i należycie nie skarconym, wyrasta w bezkarności, tupecie, bezwstydzie i bezczelności. Nadto coraz bardziej przenika do środowiska życia społecznego i politycznego człowieka, do życia jak najbardziej...

3.95
Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (12 głosów)
Obrazek użytkownika gps65
Blog
Na Facebooku krążą memy o tym, że kobiety lewicy to idiotki. Memy, czyli takie zdjęcia, rysunki czy obrazki z dopisanym tekstem. Ktoś puścił mema, że pewien amerykański senator dostrzegł protesty polskich kobiet i je popiera. A na zdjęciu widać aktora porno, którego fałszywe nazwisko nawiązuje do zboczonych zachowań. Taki nomen omen. Te idiotki tego nie załapały, bo nie znają angielskiego i nie...
2.1
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.1 (10 głosów)
Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

PRAWO NARZĘDZIEM ZASTRASZANIA

NA PRZYKŁADZIE KANCELARII PRAWNEJ ANNY ŁUCZAK I WIELU INNYCH

http://surething.pl/copyright-trolling-prawo-narzedziem-zastraszania/#.VOTmxi4xC-4

Opublikowaliśmy to 16 sierpnia, 2014. Autorem jest Paweł Wiczyński.

 Szantaż na dużą skalę, pisemne groźby, wyłudzanie pieniędzy czy zastraszanie niewinnych ludzi to terminy, które kojarzymy głównie ze środowiskami...

4.85
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (9 głosów)
Obrazek użytkownika miarka
Blog

 Przed nami Nowy 2015 Rok – życzenia, toasty. Wszystkim uczestnikom forum Niepoprawni.pl życzę w nadchodzącym roku rozwiązania ich najważniejszych problemów życiowych, rozwiązania problemów naszego Państwa, które dba o nasze życie publiczne, rozwiązania problemów naszego Kościoła Katolickiego, który dba o nasze życie duchowe (innowiercom też życzę dobrej opieki duchowej ich Kościołów).

Przejść do...

2.7
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.7 (18 głosów)
Obrazek użytkownika Jinks
Blog

Jako że również zostałem wykluczony z kręgu niepoprawnych „intelektualistów” i zaszufladkowany w odmętach ciemnogrodu, pozwolę sobie odezwać się słowem, aby przypadkowy czytelnik, który trafi na NP, nie pomyślał sobie, że Niepoprawni pl, to li tylko nadęte bufony z szumiącą śrubą okrętową we łbie.

Faktem jest, że Niepoprawni stracili swój status niepoprawności już dawno, a ośmielę się zauważyć,...

3.05
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.1 (21 głosów)
Obrazek użytkownika miarka
Idee

 Z trollingiem punktowym nie idzie sobie poradzić póki jest anonimowy. Pomysł, by tropić pałkowiczów, a wytropiwszy ich siadać i pałkować do skutku, aż stracą punkty, a więc i możliwość dalszego pałkowania (miarkować im ich miarką, żeby studzić emocje nadmierne i uczyć umiarkowania) jest niepoważny.

 

Są dwa tylko wyjścia

1. Odtajnić, kto dał pałkę w tabeli „moje punkty” (punktów dodatnich nie...

3.7
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.7 (16 głosów)
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj

Jak już wszyscy chyba wiedzą, „Sieci” odzyskały zaaresztowaną wcześniej przez sąd literę „W”. Dostałem, jak zapewne wszyscy, którzy w swoim czasie przyczepili sobie „W” do Facebookowego zdjęcia stosowne podziękowanie za wsparcie i tak sobie myślę, ile dobrego zrobił dla polskich mediów Hajdarowicz.

Nie dość, że zamienił jeden tygodnik opozycyjny na dwa (a może i trzy, przecież i „Uważam Rze”...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Anonymous
Humor i satyra

 

/garść refleksji z  historii rynku muzycznego/

 

W ciągu kilku ostatnich dni zaobserwowałem na NP. coś, co skłoniło mnie do napisania tego tekstu. Ale najpierw trochę historii…najnowszej ;-)

 

   Użytkownicy NP. z co najmniej półrocznym stażem zapewne pamiętają występujący tu duet egzotyczny limba&LEGES. Najpierw pojawiła się @limba. Patriotyczne dziewczę(?) było i katolicki do szpiku kości....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika jwp
Blog

Tekst bynajmniej nie od, ani też do Redakcji.

Czas już chyba dojrzał do tego, by porozmawiać o wzrastającej „popularności” Niepoprawnych i jej nie zawsze pozytywnych aspektach.

Czynię to nie ze względu na osobiste emocje, czy też prywatę. Jako użytkownik portalu mam poczucie współodpowiedzialności i troski o przyszłość Niepoprawnych, a nadchodzą niewątpliwie ciężkie czasy.

Z wielu względów,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika JaN.
Kraj

Cały sierpień nie piłem alkoholu więc postanowiłem wstąpić do baru na jedno piwo a że spotkałem tam znajomego to tych piw było trochę więcej i odbyłem z nim ciekawą rozmowę bo dość dawno się nie widzieliśmy. Opowiedział mi swoją przygodę z poszukiwaniem pracy. Spotkał w knajpie swojego kolegę ze studiów który wyznał mu że zarabia dużą kasę robiąc to co najbardziej lubi czyli siedzi przy...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika pavo
Kraj

Czym bliżej wyborów , tym więcej pojawia się wszędzie czy to w życiu realnym , czy w sieci akcji dezintegrujących elektorat Prawa i Sprawiedliwości.
Nie da się ukryć , co by złego nie mówic na temat Fejsbuka jest to najszybszy potral społecznościowy w przepływie informacji bieżących , jest szybszy niz niejedne agencje informacyjne , które również mają duże wsparcie tego nośnika i chętnie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika krisp
Blog

Zauważyłem, że choć Nowy Ekran funkcjonuje zaledwie jedenasty dzień, pojawiają się na Niepoprawnych blogerskie głosy na temat dziwnych, pachnących trollingiem wpisów własnie w Nowym Ekranie (choćby pod adresem Kozaka). Sam czytając jego wynurzenia mam wątpliwości, ale wciąż przyjmuję za dobrą monetę zapewnienia ŁŁ, że co, jak co, ale na Nowym Ekranie chamstwo się nie rozpanoszy.

A jakby co,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj

Od czasu ogłoszenia podwyżek VAT i pojawienia się analiz, wskazujących, że uderzą one głównie w elektorat tradycyjnie niechętny Platformie, jestem przekonany o tym, że

PO jako partii nie zależy na rozszerzeniu swojego elektoratu. Co więcej - że nie zależy jej na skurczeniu się w najbliższych latach elektoratu Prawa i Sprawiedliwości.

Dzisiejszy podział wśród głosujących gwarantuje bowiem...
0
Brak głosów