Dlaczego żydowski Facebook zablokował konto IPN ?

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Czytamy na stronie IPN :

"Facebook po raz kolejny zablokował posty IPN dotyczące niemieckich zbrodni na polskich dzieciach

6 lutego 2021 roku FB zablokował angielskojęzyczne konto Instytutu Pamięci Narodowej. Powodem był post sprzed siedmiu miesięcy dotyczący niemieckich planów germanizacji polskich dzieci.

W poście, który został zablokowany, napisaliśmy o niemieckich planach germanizacji dzieci, odnosząc się do autentycznych dokumentów. Mimo zgłoszenia o zweryfikowanie decyzji, konto jest zablokowane od sobotniego przedpołudnia.

Przypomnijmy, że w połowie stycznia Facebook zablokował możliwość zagranicznej promocji filmu IPN o niemieckim obozie w Łodzi, do którego trafiło około 3000 dzieci.

IPN protestuje przeciwko cenzurowaniu informacji dotyczących niemieckich zbrodni podczas II wojny światowej."

Pytam się zatem publicznie kiedy wreszcie portale społecznościowe działające w Polsce będą przestrzegały obowiązującego prawa. Kiedy wreszcie władze położą kres i tamę oczywistym działaniom Facebooka mającym na celu dyskryminowanie patriotycznych i narodowych tekstów i symboli narodowych a promowanie tekstów i symboli wrogich Polsce.

Dyskryminacja czy celowe zaplanowane działanie Facebooka.

Pracownicy Facebooka od dawna, jak publicznie jest wiadomo, blokowali i dalej blokują oficjalne profile Marszu Niepodległości, Ruchu Narodowego, Obozu Narodowo-Radykalnego i Młodzieży Wszechpolskiej. Dezaktywowano również profile osób prywatnych, które zdecydowały się opublikować plakat reklamujący zaplanowany na 11 listopada Marsz Niepodległości. W związku z tymi wydarzeniami środowiska narodowe protestowały już wielokrotnie. W sieci zorganizowano również również bojkot Facebooka i masowe przenoszenie kont narodowców na inne portale narodowe. Organizacja Reduta Dobrego Imienia zawiadomiła, jak donosiły media, prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa przez administrację Facebooka poprzez naruszenie art. 196 KK. Podjęcie kroków prawnych prowadził również mocno zaangażowany w sprawę poseł Kukiz`15 Marek Jakubiak, którego wpis także został usunięty przez Facebooka.

Tak się dzieje niemal codziennie. Facebook promuje LFBT i ruchy lewackie. Nie reaguje na ewidentne teksty obrażające świętego Jana Pawła II czy Żołnierzy Wyklętych. Pracownicy Facebooka przymykają oczy na teksty o zabarwieniu lewicowym promujące przemoc i obce Polsce wartości komunistyczne, które są obecnie ścigane z urzędu.

Tymczasem Facebook od pewnego czasu po prostu przegina. Zamykanie profili, które mają po 200-250 tys. lajków - tak jak "Marsz Niepodległości" czy " Polska Walcząca" - jest po prostu naruszeniem zaufania publicznego piszą internauci.
Blokowanie możliwości wolnego wypowiadania się komukolwiek, a w szczególności posłowi, w Polsce jest po prostu przestępstwem. Konstytucja daje gwarancję wolnej wypowiedzi i muszą w Facebooku się o tym dowiedzieć. Facebook był na tyle bezczelny,ze zaczął wpływać na wybory Prezydenckie w USA blokując konto urzędującego Prezydenta - to skandal, celowe działanie. Repolonizacja mediów w Polsce rozpoczęła się za pośrednictwem ORLEN (wykup z niemieckich rąk czasopism regionalnych).

W odpowiedzi na atak przez Facebooka na treści narodowe i patriotyczne w Polsce, co opisałem powyżej, 20 stycznia 2021 roku oficjalnie wystartował Polski narodowy portal Albicla.com, w którym konto może założyć każdy internauta ceniący sobie wolność słowa. Jest to forum dyskusyjne, pozbawione cenzury praktykowanej przez światowych gigantów społecznościowych.

Portal Albicla.com cały czas jest na bieżąco modyfikowany i poprawiany. Można  już bez problemu wstawiać do tekstu fotografie czy grafiki. Ciekawa  szata graficzna portalu, prosta obsługa bloga, zachęca wszystkich do jego założenia i obsługi. Konto na tym portalu założyło wielu polityków, ludzi nauki, środowiska patriotyczne oraz przez tych którzy nie zgadzają się z antypolską polityką Facebooka.

Dla mnie osobiście, najważniejsze stało się to, że istnieje możliwość zastąpienia lewackiego i wrogiego Polsce Facebooka, Twittera, gdzie już swoje konta usunąłem, portalem narodowym - patriotycznym. Miejmy nadzieję, że Albicla.com będzie wspaniałym narodowym i patriotycznym portalem o zasięgu międzynarodowym skierowanym także i do Polonii.

 

Żródło :

https://ipn.gov.pl/pl/aktualnosci/137705,Facebook-po-raz-kolejny-zablokowal-posty-IPN-dotyczace-niemieckich-zbrodni-na-po.html

 


 

 

  

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:20)

Komentarze

- żydo-faszystowskim portalu facebook prezentowane są masowo antypolskie treści jednocześnie trwale bolkowane są masowo patriotyczne profile - to o czym tu mowa.

To że wróg chce nas skrzywdzić to jakoś da się zrozumieć, ale to że nasz Rząd lamusów nie reaguje i nic z tym nie robi to dla mnie jest niepojęte !!!!

Nawet taka Uganda potrafiła czasowo zablokować podczas wyborów te dwie żydo-faszystowskie tuby (twiter i żydowskiego obrzezanego "f"iuta facebok)

Te nasze nieporadne niedojdy powinny dać ostrzeżenie że jeśli natychmiast nie zostaną u nich zablokowane antypolskie treści - to czasowo zostaje zablokowany ich portal (ogromną część tych profili zakładają sami admini żydowskiego "f"iuta)

Nie dziwcie się Hitlerowi że miał ich dość. My łomot w wojnę od Niemców dostaliśmy za to że ich broniliśmy aby teraz Żydy za pomoc mogli nas dzień dnia szkalować,

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

#1660755

ma tylko jedna nacja. Dlatego np. informacje o ukraińskim "hołodomorze", który pochłonął tyle samo ofiar co żydowski holokaust (a ok. 10 % z nich to Polacy), nie przebija sie do świadomości świata. Ludzie w Ameryce często są b. zdziwieni informacją, że Niemcy mordowali też Polaków - chrześcijan...

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-1

Leopold

#1660761

Cenzura na fejsie i cenzura na S24.Ta polecana notka właśnie została ukryta.

https://www.salon24.pl/u/london/1111611,dlaczego-zydowski-facebook-zablokowal-konto-ipn

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1660766

Nareszcie. Widziałem Ciebie na Albicli.com (https://albicla.com/Tezeusz)

Dzięki za przedruk mego materiału na S24 (lewacki portal antypolski). Przestałem pisać z uwagi na lewactwo i lewackie poglądy reprezentowane przez właścicieli i Adminów.

Pozdrawiam 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1660767

Facebook całkiem jak Tezeusz, blokuje, czyli kasuje i już!

I co im kto zrobi? 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-8

Alina

#1660768

Dla ciebie - wydrukuj sobie i powieś na ścianie :

„Potwarców omijaj dostojnie, a z głupcem nie wdawaj się w dysputy.”

A.S. Puszkin

To tyle i aż tyle !

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1660769

Tylko nikt nie wie jak. Albicla nie jest rozwiązaniem. Musza być też jakieś rozwiązania prawne, stopujące tego typu działania SzajsBooGa. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1660784

Proszę więcej szukać w niezależnych mediach, szczególnie angielskojęzycznych, bo jest ich dziesiątki razy więcej niż "polskich", niestety nie wszystkie dlatego że w języku polskim, są Polskie.

Żydostwo jest oczywiście wszędzie, ale trzeba pamiętać, że nie wszyscy są naszymi wrogami, i ludobójcami, oni też są podzieleni, są żydzi komuniści, są żydzi ateiści, są żydzi sataniści, pedofile, ludożercy (tak LUDOŻERCY !!), i globaliści, ale są też Żydzi ortodoksyjni, którzy uznają i wierzą w tego samego BOGA, co my Chrześcijanie, coraz więcej jest takich którzy się nawracają, i wierzą, że Jezus Chrystus jest Zbawicielem i Mesjaszem...

Ale, miało być o czymś innym... Czy są tu ludzie, którzy wiedzą, że "Facebook", "Google", "YouTube", Twitter" są całkowicie zinfiltrowane, zdominowane, przejęte i opłacane (w miliardach dolarów) przez CCP (Chinese Communist Party) - chińską partię komunistyczną...?

Nigdy nie polegajcie na czerwonych, komunistycznych gigantach, biorących bezpośredni udział w tym co dzieje się na naszych oczach od ponad roku: "pandemia", "covid19", maski-kagańce, "lockdown'y"-"obostrzenia reżimu", niszczenie biznesów średnich i małych - pozbawienie ludzi dochodów i niezależności finansowej.

"Dyskryminacja czy celowe zaplanowane działanie Facebooka" Jeszcze macie jakiekolwiek obiekcje...? Oczywiście, jedno i drugie, to czyste uosobienie korporacyjnego faszyzmu, globalistycznego komunizmu, "wielkiego resetu" i NWO "nowego porządku świata"

Tam gdzie wielka mamona, tam wielka władza i korupcja, i żadnych skrupułów

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

FUCK you MOTHERFUCKERS ALL !!!

#1660790

świata.

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C810551%2Chistoryk-ipn-byc-moze-celem-facebooka-jest-blokowanie-lub-ograniczanie

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1660805

musi być ustawa umożliwiająca przez organa Polski zablokowanie tego "czeguś "

Skoro nie mogą prawicowcy pisać ,to nie powinni pisać także lewicowcy i LGBT

Szlaban dla wszystkich celebrytów i niech sobie robią wojne,oni z tym "cóś"

pozdrowienia plus "5 " dla Autora,

ukłony również dla pana od Kukiza15,pana Marka

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1660810

polskich /naszych/zasad a jak nie, to won

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1660811

pzdr

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1660922

Bo właścicielem Facebooka jest żyd...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1660977

Dobrze, że obecny rząd broni prawdy historycznej. Niemcy robią wszystko, żeby nie było na nich i najlepiej to wymazać z ludzkiej pamięci!!!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1661081

- jak tylko słyszą niemiecki język to srają po nogach ze strachu - wiedzą że Niemiec nie będzie dyskutował tylko wyjmie Parabellum kal.9 mm i Żydowi strzeli w łeb a żydowskiego trupa spali w piecu żeby Niemiec miał ciepło w domu.

Żydy do Niemca zawsze mówią - sanowny Paaaaaan ! - bo jak nie to dostają lagą po łbie a może jeszcze i kopniaka oberwać jak sie będzie za wolno ruszał.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

#1661085