COVID-19: szczepionka mRNA - czy są naukowe powody do obaw?

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Wideo

Dr Dawid Myśliwiec jest najsłynniejszym polskim youtuberem - popularyzatorem nauki. Przesłuchajcie na spokojnie materiał. 

Ocena polecanki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.6 (głosów:5)

Komentarze

To plansza otwierająca ten filmik. Wiesz dlaczego ten materiał poprzedza taka właśn ie plansza?

Tak dla kolegi pytam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1659356

Wirus powinien obejrzeć polecany film koniecznie, żeby wiedział jak ma się zachować w 4 wariantach i żeby broń Boże niczego innego nie kombinował, ani nie wychodził poza założenia autora filmu i Humpty Dumpty, bo inaczej Humpty Dumpty skaże go na takie dożywocie, że paskudny wirus za cholerę nie wyplącze się z Humpty Dumpty-owego systemu sprawiedliwości.

Aha! I żeby żaden łańcuch mRNA tyż niczego na boku nie kombinował, bo mu Humpty Dumpty pokaże ruski miesiąc!

I niech wirus koniecznie poczyta co wykombinował w Izraelu! https://niepoprawni.pl/blog/krzysztofjaw/izrael-pierwszy-w-zaszczepieniach-pierwszy-w-zachorowaniach

Czy wirus nie wie, że antysemityzm to największa zbrodnia?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Alina

#1659371

Wirusy są niestabilne, zwłaszcza wirusy RNA [np. SARS-Cov-2]. Są tak niestabilne, że nie ma czegoś takiego jak niezmutowany wirus RNA. Są jak płatki śniegu, nie ma dwóch identycznych”.

A więc… jak pisałem przez ostatnie kilka miesięcy, są wszelkie powody, by wątpić i odrzucać istnienie wirusa COVID, ponieważ nigdy nie przeprowadzono prawidłowych badań pod mikroskopem elektronowym na dużą skalę.

całość: https://www.ekspedyt.org/2021/01/26/jak-gleboko-siega-klamstwo/ 

Nie chce mi się sprawdzać, czy artykuł jest prawdziwy, czy nie. Samo tytułowe stwierdzenie jest oczywistą prawdą. Czy całość również - niech sobie prawnik Humpty Dumpty przeprowadzi śledztwo...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Alina

#1659494

Nie wejdę na tę stronę i nie obejrzę tego filmu z prostego powodu - absurdalnie postawione pytanie - - "czy są naukowe powody do obaw?"

Pytanie powinno brzmieć - czy mamy absolutną pewność iż działania niepożądane tej szczepionki będą marginalne zarówno krótko jak i długo terminowo. Przy szczepieniu całej populacji jest oczywistością konieczność takiej oceny sytuacji. Tymczasem mamy doczynienia z gigantycznym eksperymentem zastosowania zupełni nowatorskiej technologii odnoszącej się do dziedziny o której nie mamy jeszcze bladego pojęcia. Ponadto wprowadzają ją instytucje prywatne, których nie można posądzać ani o dobroczynność, ani o uczciwość. Forma zachęty społeczeństwa do poddania się tym procedurom medycznym urąga jakimkolwiek standardom uczciwej debaty i nosi znamiona prymitywnej socjotechniki obliczonej na najniższe instynkta najciemniejszego ludu. Nie mniej działa. Tym gorzej dla tych, którzy ja wprowadzili. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1659609

Nie ma żadnych powodów do obaw, bo przecież "szczepionka" jest dopuszczona do obrotu warunkowo i dopiero testowana. Dziękujmy wszystkim zaszczepionym, że biorą udział w tym eksperymencie medycznym. Oby się udało.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1659699