Czy to już koniec prawicowej Ameryki

Obrazek użytkownika Tezeusz
Świat

Przez cztery minione lata, przywódcy Partii Demokratycznej łącząc siły z lewackimi mainstreamowymi mediami i wielkimi korporacjami w rodzaju Amazon, Google, Facebook, Apple czy Twitter, miały jeden cel – wszelkimi możliwymi metodami zniszczyć prezydenta Donalda Trumpa. Był on więc m.in.:

– ruskim agentem,
– organizatorem rosyjskiej sieci wpływów w USA,
– rozbijaczem NATO,
– niszczycielem klimatu,
– białym rasistą/nazistą,
– skorumpowanym biznesmenem,
– pospolitym przestępcą….

Aby obalić Prezydenta USA wprowadzono cenzurę, wykonywaną przez FB i Twittera oraz główne stacje telewizyjne i portale internetowe. Uruchomiono i wspierano lewackie bojówki, które na pół roku sterroryzowały pół kraju. Cynicznie wykorzystywano pandemię, do ogrywania politycznych celów.

Kilka miesięcy temu, gdy lewackie bojówki okupowały budynki federalne i stanowe, atakowały policję i siły federalne, niszczono miasta, okradano sklepy etc., niejaki J. Biden siedział w swojej piwnicy i jednym słowem nie wypowiedział się o tych aktach terroru i niszczenia demokracji amerykańskiej.

Praktycznie ani jeden polityk Partii Demokratycznej słowem nie wypowiedział się o tym, jak niszczona jest demokracja amerykańska i wizerunek Ameryki w świecie. To wszystko służyło bowiem jednemu celowi – pozbyciu się Trumpa.
WCZORAJ ZEBRALI PIERWSZE OWOCE TEGO DZIAŁANIA.
Powtarzam – PIERWSZE, ale ile ich będzie, tego ich wyobraźnia jeszcze tego nie obejmuje.

Za dwa tygodnie przejmą pełnię władzy, którą firmować będą marionetki w postaci ocierającego się o Alzheimera prezydenta, mającą już demencję liderką Izby Reprezentantów, czy słynną senatorkę z Kalifornii, odpowiadającej za kontrolę amerykańskiego wywiadu, która nie tylko nie rozpoznaje już swoich współpracowników w biurze, ale do tego przez całe lata, funkcjonowała w oparciu powiązanych z chińskim wywiadem najbliższych współpracowników.

Opozycją zaś kierować będzie stetryczały, mający chińską żonę i zarabiający setki milionów dolarów rocznie na wwożeniu do USA chińskich produktów, senator Mc Connell.

Reasumując:
Jeśli ktoś chciał mieć lekcję poglądową, jak w historii rozpoczynał się upadek imperiów, to niech sobie odtwarza na You Tubie wczorajsze i dzisiejsze wydarzenia. Przeżywamy upadek pewnego porządku światowego już nie tylko wskutek pandemii, ale również wskutek upadku Stanów Zjednoczonych. I jeśli ktoś sądzi, że „amerykańska demokracja z tym sobie poradzi”, to dobrze radzę: naprawdę zacznijcie myśleć co się może stać za chwilę, gdy okaże się, że wbrew zapewnieniom CNN i New York Times’a – nie poradzi sobie. Bo raczej sobie nie poradzi.


Życzę wszystkim spokoju !

 

Żródło :

http://pressmania.pl/prof-grzegorz-gorski-przezywamy-upadek-pewnego-porzadku-swiatowego/

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:14)

Komentarze

Jak to historia lubi się powtarzać, kiedyś to Polska była za żelazną kurtyną, a wszędobylska cenzura, zamordyzm i kneblowanie ust, charakteryzowało Polskę, gdzie komuna rządziła.

Dzisiaj w USA , sytuacja jest podobna jak w Polsce za komuny, cenzura, zamordyzm i blokowanie wszystkiego co od Trumpa i jego zwolenników wychodzi.

Komuniści zamienili się na lewactwo, ale metody te same, niszczenie prawicowych ideałów, walka z Bogiem i wprowadzanie lewackiego - masońskiego systemu dla amerykanów.

Nadchodzą ciężkie czasy dla USA.

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1658125

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika wit został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

P tym c zrbł Syryjczykm? Jk pdpsł &qt;447&qt;? Jk zmrdwł  dyplmtę rńskg, żby dstć prę pnktów d zrlskch włdców? Kljny będz dż grszy. l tg dchdzącg mżn &qt;lć&qt;-n zmnł  nszg śwt n lpsz-t pltyczny kmtk!

wit

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-10
#1658130

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Krzywousty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Gdyby Republikanie wystawili innego kandydata niż Trump - ten zmiótł by lewicę podczas wyborów.

Trump miał swoje zalety, ale jego osobowość nie dawała mu szansy. Odpychał od siebie nawet zagorzałych republikanów. Ogladałeś tą serię z nim: " Apprentice"?. Doskonale pokazuje jego osobowość. Tłumacząc na polski: rozwydrzony bachor z bogatej rodziny.

Zobaczymy czy tak jak zapowiadał stworzy własne media socjalne. Chciałbym żeby stworzył, ale jeśli będzie tak jak z większością jego biznesów to czarno to widzę. Ale nawet tutaj pokazał kim jest: " stworzę WŁASNE media!".

Nie - nie chcę twoich, zaleznych tylko od ciebie mediów panie Trump. Dlaczego nie powiedziałeś że stworzysz NIEZALEŻNE media? Open source, takie które są kontrolowane przez użytkowników a nie przez Trumpa, Bidena, Zuckenrerga czy innego gościa z wielkim ego...

To jest właśnie to co odepchnęło od niego nawet jego zwolenników, niezależnie od potencjalnych nadużyć wyborczych.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-11
#1658143

https://www.salon24.pl/u/london/1104795,nie-zgadzam-sie-z-tym-co-mowisz-ale-oddam-zycie-abys-mial-prawo-to-powiedziec-mark-zuckenberg

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1658325

...że w ostatnich wyborach partia Republikańska mogła wystawić jako swojego kandydata kogoś innego nić Trumpa. Wystarczy posłuchać zwolenników Trumpa, których wśród 75 (a może nawet 80) milionów głosujących na niego Amerykanów jest chyba wiekszość, że to byłby strzał we własne kolano.

Nie twierdzę, że PDT jest ideałem. Nikt nim nie jest. Ale wystawianie Jasia Smitha z Misio County byłoby jak powiedzenie tym ludziom: "Pa, radźcie sobie sami. To świetny kandydat. Nie znacie go, ale da sobie radę". Tylko zjednoczeni pod przewodnictwem Trumpa mieli jeszcze szansę. Ale - chciałoby się rzec, tak samo jak u nas - błędy, błędy, wciąż błędy, małe i duże... i fałszywi przyjaciele.

Od fałszywych przyjaciół strzeż nas Panie, bo wrogów widzimy dokładnie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1658358