Doniesienia z frontu V ... odc 1.

Obrazek użytkownika faxe
Świat

„Złudzenie wolności będzie trwać tak długo, jak długo będzie się opłacało kontynuować iluzję. W momencie, gdy złudzenie stanie się zbyt drogie w utrzymaniu, zdejmą dekoracje, usuną stoły i krzesła, a potem odsłonią kurtynę i zobaczysz mur ”. - Frank Zappa

 1. Analiza, opublikowana w czasopiśmie naukowym Nature, wyników masowych testów przeprowadzonych po całkowitym lockdown od maja do czerwca w Wuhan. Przetestowano niemal 10 milionów mieszkańców miasta (wyłączając dzieci do lat 6) Co było zadziwiające i niesamowite, nie zarejestrowano ani jednego nowego przypadku z objawami choroby, a jedynie 300 przypadków bezobjawowych.
 1. Kilka tygodni później przetestowano 1174 osoby, które miały ustalone bliskie kontakty z osobami bezobjawowymi. Testy nie wykazały żadnych nowych zakażeń. Innymi słowy nie znaleziono żadnych dowodów na to, że pozytywne przypadki bez objawów rozprzestrzeniają chorobę.

https://www.nature.com/articles/s41467-020-19802-w

 

 1. Gustave Perny, generał armii, który jest szefem operacji Operacji Warp Speed, wycofał z dostawy do Kalifornii i Alabamy cztery tace ze szczepionką P f izer i odesł do firmy, ponieważ były transportowane w dużo niższej temperaturze niż powinny (-70 C).https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-12-16/first-hiccups-seen-in-u-s-push-to-deliver-covid-19-vaccine?srnd=premium
 2. 15 grudnia pracownik służby zdrowia na Alasce, który nie miał wcześniej reakcji alergicznych. trafił do szpitala z powodu `` poważnej reakcji alergicznej '' po otrzymaniu szczepionki P fi zera, Reakcja mieszkańca Alaski była podobno podobna do reakcji anafilaktycznych, których doświadczyło dwóch pracowników służby zdrowia w Wielkiej Brytanii po otrzymaniu w zeszłym tygodniu tego preparatu - obaj wyzdrowieli. https://www.nytimes.com/2007/01/22/health/22whoop.html

Producent wyłączył z badań klinicznych osoby z alergiami. Podobnie jak kobiety i ciąży i kobiety, które zadeklarowały planowanie dziecka w najbliższym czasie.

 1. Agencja ds.Żywności i Leków FDA wydała zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach pierwszyego dostępnego bez recepty - domowego testu diagnostycznego na naszego wi rusa. Test Ellume to test na antygen w którym płynna próbka z wymazu z nosa umiejscowina jest wzdłuż powierzchni z reaktywnymi cząsteczkami testującymi. Test wykrywa fragmenty białek wi rusa z próbki wymazu z nosa od osoby w wieku 2 lat lub starszej.

Dzisiejsze zezwolenie jest kamieniem milowym w badaniach diagnostycznych wi rusa. Autoryzując test do stosowania bez recepty, FDA zezwala na jego sprzedaż w miejscach takich jak apteki, gdzie pacjent może go kupić, wymazać nos, przeprowadzić test i poznać jego wyniki po zaledwie 20 minutach - powiedział komisarz FDA, dr Stephen M. Hahn.

https://www.nytimes.com/2007/01/22/health/22whoop.html

 1. Analitycy Goldman Sachs, jak zwykle wykazali swą nieskończoną mądrość i ogłosili, że szcze pionka jest ważniejsza niż wynik wyborów i przy okazji przypomnieli - największym wyzwaniem dzisiaj jest przekonanie ludzi do szczepienia.

 

I nie można się dziwić. W 2018 r. te same tęgie głowy pytały: „Czy leczenie pacjentów to jest zrównoważony model biznesowy?… serio.

 

A w raporcie „Genome Revolution” napisali: „potencjał dostarczania„ jednego zastrzyku” (dosł. one shot) jest jednym z najbardziej atrakcyjnych aspektów terapii genowej, genetycznie modyfikowanej terapii komórkowej i (dosł.) edycji genów. Tm bardziej, że takie terapie oferują zupełnie inne perspektywy w zakresie powtarzalych dochodów w porównaniu z (tradycyjnymi) terapiami przewlekłymi ”. Goldman doczekał się ``one shot” - szczepionek mRNA, które przy okazji majstrują przy tym, nad czym Mo der na pracowała od lat i nazywa `` o progra mo waniem życia '' - terapią genową i linią przeprogramowanych patogenów - eksperymentalnym mechanizmem działania na choroby.

https://aws.amazon.com/solutions/case-studies/moderna-therapeutics/

 1.  
 2. Mo der na założona w 2010r. wczesną wiosną 2020 była bankrutem. 10 lat badań z wykorzystaniem opro gramowania życia nad terapią chorób - rzadkich, imunoonkologicznych, układu krążenia i autoimunologicznymi wyczerpały wszelkie możliwości dalszego finansowania firmy, pomimo obiecujących perspektyw w zakresie powtarzalnych dochodów dużo wyższych w porównaniu z tradycyjnymi terapiami chorób przewlekłych. Wybawieniem dla firmy była pan demia. Fundacja me lindy i jej męża przyszła z pomocą i zainwestowała w firmę M 1.7 miliarda. W ślad za nimi znaleźli się inni inwestorzy. Warunkiem było wyprodukowanie super szcze pionki mRNA.

Dzisiaj kapitał firmy to;

 • Gotówka, ekwiwalenty gotówki i investycje w zbywalne papiery wartościowe: $3.07 miliardów
 • Zero długów
Obok inwestorzy i sponsorzy: wspomniana fundacja, Astra Zeneca, Merck,  Vertex, Karolinska Institutet, Lonza, a także Darpa - to wojskowa instytucja USA -Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych Obrony i Barda – Agencja Zaawansowanych adań i Rozwoju Biomedycyny przy Departamencie Zdrowia i Opieki Społecznej USA, Biuro Zastępcy Sekretarza ds.Gotowości i Reagowania
 1. Komitet Doradczy ds. Praktyk Szczepień (ACIP) i Ośrodek Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) wydaje coroczne zalecenia dotyczące szczepień ludności cywilnej w USA od 1995 r.
 • Od dekad konflikty interesów, sprawiają, że członkowie ACIP są na krótkiej smyczy przemysłu farmaceutycznego Na początku lat 2000 czteromiesięczne dochodzenie przeprowadzone przez United Press International (UPI) ustaliło „pajęczynę bliskich powiązań” personalnych i finansowych między członkami ACIP , a firmami zajmującymi się szczepionkami, w tym:

• Dzielenie się patentami na szczepionki

• Posiadanie akcji firm szczepionkowych

• Pozyskiwanie funduszy na badania lub pieniędzy na monitorowanie testów szczepionek

• Otrzymywanie funduszy na sponsorowanie uniwesytetów i nominacje

 

Po wydaniu przez ACIP zaleceń dotyczących szczepień, CDC publikuje je w Tygodniowym raporcie zachorowalności i śmiertelności. Zalecenia (wypowiedzi urzędników CDC) „mają duży wpływ na politykę i praktykę szczepień w Stanach Zjednoczonych i innych krajach”. Innymi słowy, „błogosławieństwo” ACIP i CDC to dla producentów szczepionek bilet do El Dorado. Szczepionki w harmonogramie CDC stały się praktycznie obowiązkowe dla Amerykanów.

CDC jest głównym graczem na rynku szczepionek, kupując połowę wszystkich szczepionek w USA, a następnie sprzedając je zakontraktowanym agencjom zdrowia publicznego. Dotyczy to głównie szczepień dzieci. W ciągu ostatnich trzech dekad zakupy szczepionek CDC wzrosły 15-krotnie, a średni koszt pełnego zaszczepienia dziecka do 18 roku życia wzrósł ze 100 do 2192 dolarów.

https://www.upi.com/Odd_News/2003/07/21/UPI-Investigates-The-vaccine-conflict/44221058841736/?ur3=1

 

 1. W Australii najbardziej atrakcyjne aspekty zastosowania mRNA i edycji genów nie wypaliły. Rząd Australii rozwiązał umowę z australijską firmą biotechnologiczną CSL Limited na dostawę 51 milionów dawek szczepionki opracowywanej przez Universytet w Queensland, po tym, jak u uczestniców badań wykryto dodatnie wyniki testów na HIV.

 

10 grudnia premier Australii Scott Morrison powiedział: „Szczepionka Uniwersytetu Queensland w oparciu o zalecenia naukowe i nie będzie już stanowiła części australijskiego planu szczepień. Myślę, że decyzja, którą dziś podjęliśmy, powinna dać Australijczykom pewność, że postępujemy ostrożnie, posuwamy się szybko, ale nie z nadmiernym pośpiechem”. Na otarcie łez CSL, dostała kontrakt na produkcję 20 milionów dawek szczepionki Oxford opracowywanej z przez brytyjską firmą AstraZeneca.

Ale o tym więcej w następnym donosie.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

którzy do tej pory jeszcze nie zrozumieli o co w tym wszystkim chodzi, szczególnie po tym jak dyrektor firmy Pfizer powiedział, że nie ma zamiaru zaaplikować sobie tej nieprzetestowanej mieszanki.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1655225

Już nawet Szwajcaria, bardzo ale to bardzo sceptyczna co do ograniczeń, zamyka restauracje i punkty rekreacyjne i zaleca szczepienia. Im naprawdę nie można zarzucić zajoba, Szwedzi też wprowadzili bardzo silne ograniczenia. Też mają zajoba?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1655226

Ale nie szczepionki Pfizera, moderny  i  Astra Zeneki - te Szwajcaria oceniła bardzo krytycznie.i odrzuciła.Innymi słowy Szwajcarzy powiedzieli szczepionki tak ale nie te, które są obecnie na rynku -a dopuszczone w niektórych krajach jest na razie tylko Pfizer, USA  dopusiści prawdopodobnie szczepionkę Moderny w poniedziałek. Astra zeneca nie jest jeszcze ostatecznie dopuszczona.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

faxe

#1655258

Najbardziej znany jest ten wirusolog ze specjalizacją hodowca - Bill G.

Najpierw  w wirtualnym świecie podawał poprawki spowalniające lub uśmiercające do chorego systemu epoeracyjnego. Teraz zajął się światem rzeczywistym.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1655251

Dokładnie tak! Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

faxe

#1655259

Artykuł w porzo, ale przemyśl to numerowanie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1655307

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Husky nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Przypisywany Lemowi słynny cytat o idiotach w internecie nigdy nie był tak aktualny jak w czasach pandemii, internetowych foliarzy i ich piętrowych teorii spiskowych 
Dzisiaj jeszcze bardziej aktualne - z dedykacją dla wszystkich twierdzących, że pandemia to spisek 5G/Gatesa/NWO/ czy tych z Izraela, a ten nowy wariant jest wymyślony przez media i kraje UE

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1655346