Onet, GW i WSI 24, dywersyjne ośrodki w Polsce

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj


Być może to pytanie retoryczne, ale nie konieczne. Pozostaje pytanie, czy w demokratycznym państwie prawa, mogą działać środki dywersyjne, zarówno krajowe jak i zagraniczne, dążące do obalenie legalnie wybranych władz?
Moim zdaniem, w moim ukochanym kraju działają krajowe ośrodki dywersyjne, a takim na pewno jest GW, jak i medialne środki dywersyjne z kapitałem zagranicznym.
Wiodące to: Onet z kapitałem szwajcarsko- niemieckim i WSI 24 czyli TVN założona, przez tajnych współpracowników SB, Wejchert jako kontakt operacyjny  TW Konarski i   Walter jako TW „Mewa” notabene tych dwóch łobuzów zostało wskazanych przez Goebbelsa  stanu wojennego Urbana, jako fachowcy w dziedzinie mediów.
Nie będę przytaczał historii tego esbeckiego tworu, ale w 2015 r. ITI zostało zakupione przez kapitał amerykański, a de facto sprzedane żydom amerykańskim, pochodzenia rosyjskiego.
Rządy Zjednoczonej prawicy chcąc iść w ślady krajów zachodnich, gdzie kapitał obcy nie może być większy niż 49% a w kilku krajach jeszcze mniej, przygotowały tzw. ustawę medialną , ograniczającą udział obcego kapitału.
Niestety PAD nie wiem czym się kierował, wetując tę ustawę medialną , ale coś mi się wydaje, że wokół tej sprawy snuje się zapach czosnku. 
PAD jest katolikiem i nie wstydzi się tego okazywać, ale jest pytanie, jak się teraz czuje, gdy postubecka stacja WSI24 , zaatakowała najwybitniejszego z rodu Polaków, św. JP II, na podstawie sfabrykowanych materiałów ubeckich?
W roku 2017 PAD zawetował dwie z trzech ustaw sądowych, wysyłając do tłumaczenia babcie  Zosie Romaszewską, być może gdyby tego nie zrobił w dużej mierze sprawy wymiaru sprawiedliwości byłyby unormowane, a tak szmalcownicy nazywający się sędziami , jeżdżą do Brukseli i donoszą na Polskę.
Mimo to dalej uważam, że PAD jest dalej” moim” prezydentem, a w chwili zawetowania tych dwóch ustaw miał pomroczność jasną.
Onet, który ma w 100% obcy kapitał, „zasłynął” artkułami atakującymi polską produkcję zbrojeniową , w tym karabinków „ Grot”, publikując wypowiedź jakiegoś oszołoma, że te karabinki to złom.
Tak się dziwnie złożyło , że w tym czasie firmy niemieckie próbowały zdobyć kontrakt na dostawy karabinków dla armii ukraińskiej .
Artykuły i zdjęcia żołnierzy Wermachtu, którzy w czasie świąt miały bardzo ciężko na froncie, robienie z Putina niemalże herosa
Cóż, opluwanie wszystkiego co polskie jest immanentną  tego antypolskiego portalu, który ściga się z WSI 24, w oczernianiu Polski.
Na zakończenie wisieńka na torcie, GW, przechwycona przez potomków esbeków i Zydów polskiego pochodzenia, którzy wszystko robią, żeby było tak jak było.
Na tego szmatławca szkoda słów, który kiedyś wychodził w ponad 0,5 mln nakładzie, dzisiaj tylko ludzie zaczadzeni nienawiścią  do obecnego rządu ją kupują.   
Moi zdaniem niektóre działania tych pożal się Boże mediów mają znamiona dywersji i powinny podlegać postawienia przed sądem.
]]>https://www.tvp.info/54789447/nowelizacja-ustawy-o-krrit-ma-uderzyc-w-tv...]]>
 

 

 
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

Witam,
ja pamiętam czasy, kiedy GW wychodziła w 800 tysięcznym nakładzie a A. Michnik de facto był kreatorem polskiej sceny polityczno-społecznej. Koniec lat 80-tych i lata 90-te XX wieku to niestety po raz kolejny (pierwszy był w latach 1944-1956) okres przejęcia Polski przez żydo-komunę i antypolskie służby specjalne, pociotki tych komunistycznych. Zostaliśmy jako naród polski oszukani. 

I masz rację. TVN, GW i Onet winny być zdelegalizowane za działalność na szkodę Polski a ich wierchuszka winna stanąć przed sądem za zdradę stanu.  Ale faktycznie... trzeba zacząć od ustawy medialnej na ścisły wzór niemieckiej... a wtedy takie TVN czy Onet był nie miały racji bytu....
Pzdr

P.S. Zapach czosnku unosi się niestety nad Polską.

Vote up!
6
Vote down!
-1

krzysztofjaw

#1651158

Nie tylko czosnku, ale czuć również smród ruskich onuc.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1651196

W większości Twoich też zgadzam się w pełni

, poza jednym. PAD zrobił to z premedytacją nie tylko przy tej ustawie. Tak samo postąpił przy ustawie oswiatowej zwanej "lex Czarnej" a także to gdy nie zrealizował obietnicy i nie wycofał Polski z konwencji Stambulskiej.

Wynika to z przynajmniej jednego powodu:

1. PAD chce po tej kadencji dostać jakieś stanowisko w światowych gremiach lub przynajmniej być zapraszanym na światowe wykłady.

A co do "czosnku" to Pierwsza Dama także jest Żydówka.

Vote up!
5
Vote down!
-1

----------------------------------------------------------- "Polska Niepodległa to Polska niebezpieczna" Lenin

#1651163

Grzechy prezydenta obejmują też brak ujawnienia aneksu z raportu likwidacji WSI a także utrzymanie w mocy ustawy o bratniej pomocy 1066. Premier też ma wiele na sumieniu, choćby podpisanie tych najbardziej dla nas niekorzystnych unijnych porozumień w lipcu i grudniu 2020, które dotyczyły uwspólnotowienia długów, unijnych podatków oraz nieszczęsnej warunkowości otrzymywania środków unijnych. Stąd coraz liczniejsze "kamienie milowe", które musimy pokonać, aby zyskać środki z FO (KPO). Z Ziobro wtedy apelował o postawienie weta...

No tak..., ale my naprawdę nie mamy na kogo głosować jak na PiS (ZP), bo rządy PO-KO oznaczać będą koniec Polski, naszej Ojczyzny. 

Żona prezydenta A. Dudy de facto nie jest Żydówką w rozumieniu talmudycznym, bo to jej ojciec jest Żydem a matka Ślązaczką a rabiniczno-talmudyczni Żydzi żydostwo uznają po matce... Ciekawostką jest, że np. nawet B. H. Obama jest rodowitym Żydem, bo jego matka był białą Żydówką. Zresztą te jej żydowskie pochodzenie zostało dziwnym trafem usunięte z Wikipedii kilka miesięcy po tym jak B.H. Obama został prezydentem USA. Nawet jego żona jest czarną żydówką spowinowaconą rodzinnie z czarnym rabinem w USA.

Pzdr

Vote up!
2
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1651170

Ja w pierwszej turze głosowałem na Jakubiak a w drugiej na PAD-a.

I żałuję że głosowałem, chyba lepiej bym zrobił gdybym został w domu.

A na PIS już nie zagłosuję po jego decyzjach dotyczących dzieci nienarodzonych, sodomitów czy też rolników. Można też wskazywać samochody spalinowe, możliwość inwigilacji przez służby każdej wiadomości, konta społecznościowego, możliwość blokady stron bez podawania przyczyn i bez zgody sądu. Zagłosuję na Konfederację.

Vote up!
1
Vote down!
-2

----------------------------------------------------------- "Polska Niepodległa to Polska niebezpieczna" Lenin

#1651184

Niewykluczone , że masz rację.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1651197

Uwazam ze trzeba byc slepym by nie widziec tego ze Polska rzadza media wrogie Polsce siejac antypolska propagande i to juz oficjalnie bez zadnego kamuflazu. Jak daleko musi sie posunac upadek panstwa polskiego zanim narod sie obudzi? Dokladnie tak samo bylo w czasie rozbiorow. Po ostatnim rozbiorze narod nie orientowal sie w tym ze Polski juz nie bylo. Potem wyroslo kilka pokolen i nagle zaczely sie powstania. Czy czekamy na powtorke tego samego scenariusza? Jedyna w nim roznica bedzie taka, ze teraz bedzie rozbior na dwie czesci, bo jeden uczestnik poprzedniego udzialu w tym procesie skarlal i wypadl z grona tych od podzailu lupow po upadlej Polsce. Zadalbym wobec tego pytanie: czy ci ktorzy mowia ze sa patriotami sa nimi rzeczywiscie? A moze to sa tylko przebierancy ktorzy wogole nie reprezentuja Polski tylko siebie? O takich jak Michnik to nie trzeba nikogo przekonywac "jaki jest kon kazdy widzi", natomiast mozna a nawet trzeba sie zastanowic kim jest tak na prawde PAD, skoro jego dzialania wyrtaznie swiadcza o jego wlasnych planach wyraznie bedacych w konflikcie z planami polskiego narodu. Tylko ze narzekanie nic nie zmienia. Po to sie wybiera przedstawicieli NARODU, POLSKIEGO NARODU do Sejmu by reprezentowali Polske. PAD startowal na pierwsza kadencje z listy PiS. Nie przypadkiem ktos na niego postawil? Jak myslicie kto to byl? Tak, to byl ten sam ktory postawil na Marcinkiewicza, Giertycha, Sikorskiego, mozna wymieniac jeszcze wiecej.  Jaka mamy gwarancje ze kolejne wybory tego kogos beda trafne? Polska to nie jest studium sluzace testowaniu ludzkich charakterow. Po owocach ich poznacie jak mowi Pismo Swiete. Czy poznajemy po owocach efekty rzadzacych? Tak, tymi owocami jest wlasnie patologia medialna, ktora prowadzi Polske do ruiny. Nic nie mozna, nic sie nie da zrobic. Nawet nie mozna karac za ANTYPOLONIZM.

Vote up!
5
Vote down!
0

JanStefanski

#1651167

Na pewno nie jest prezydentem Polaków, bo jest prezydentem „wszystkich Polaków”, także tych którzy są Polakami z racji jedynie posiadania polskiego paszportu. Oraz posługiwania się językiem polskim.

Duda podpadł mi tak, jak nikt inny spośród polityków-nominatów Kaczyńskiego. Głównie za sprawą uniemożliwienia reform. W swoich rozmyślaniach na ten temat poszedłem tak daleko, że przeszło mi przez myśl iż te weta, zwłaszcza ustaw sądowych, było wyborczą ustawką. Obiecano co obiecano, ale dyskretny plan musi być realizowany z żelazną konsekwencją.

Odniosłem takie wrażenie po wywiadzie radiowym, którego pewnego ranka udzielił Kaczyński. Zapytany o te weta, bez zastanowienia odparł że „mamy nową sytuację. „ Wywiad był nazajutrz po ogłoszeniu decyzji prezydenta. Rozumiem że wytrawny gracz polityczny potrafi z pokerową miną znosić tego rodzaju sytuacje.

Ale! Oto nominat Kaczyńskiego, nazajutrz po zajęciu miejsca w fotelu prezydenta, ostentacyjnie wypisuje się z partii. Zrywa się ze smyczy Kaczyńskiemu. Oczywiście miał dokładnie opracowany plan. Tego rodzaju decyzje nie są podejmowane w pięć minut.

Następnie PAD wetuje koleje elementy planu jaki rząd prezesa partii PiS mial realizować. PAD rujnuje podstawy wszystkich filarów wprowadzenia państwa polskiego w nową erę, zapowiadaną jako Dobra Zmiana. Wymusza dymisję Szydło, a potem jeszcze kilku innych ministrów w tym Macierewicza, demolując rząd.

Z Dobrej Zmiany został tylko program socjalny. Utworzenie nowej prywatnej firmy nadal jest procesem biurokratycznym, podczas gdy w takich uwielbianych przez PAD USA, jest to tylko oświadczenie woli przy okazji najbliższego rozliczenia się z fiskusem.

Ostatnim istotnym „wkładem w pomyślność przyszłych pokoleń” prezydenta było zawetowanie „Lex Czarnek” pod pretekstem obrażającym ludzki rozum.

Zatem pytanie o to, kim jest naprawdę człowiek na stanowisku prezydenta Polski, staje się ze wszech miar uzasadnione. Aczkolwiek jego wygasający niebawem mandat, ostatni jaki może posiadać, skłania do refleksji nad tym, na kogo będziemy głosowali w następnych wyborach?

Ja osobiście nie wierzę w jego katolicyzm. Jest zbyt ostentacyjny, a ponadto paląc świeczki w żydowskie święto wychodzi na zakłamanego dwulicowca, który to obnosi się z tym niczym hipokryta co to Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek. W polityce taka ostentacja musi mieć albo żelazne uzasadnienie, cel i oczywiste skutki dla wyborców, albo jest przejawem dobrowolnego poddaństwa i serwilizmu. Wręcz kientelizmu. Albo zdrady. Schlebianie grupie społecznej spod znaku gwiazdy śmierci bez wyraźnych korzyści dla Polaków ociera się o zdradę. Tym gorszą, że wiele decyzji PADa podpada pod kategorię wątpliwych i sprzecznych z dobrze pojętym polskim interesem.

Jadę tu sobie po PADzie jak po łysej kobyle, ale uznałem, że należy mówić otwartym tekstem. Należy zwracać uwagę kim jest/będzie nominat Kaczyńskiego. Bo niewątpliwie będzie też następny nominat i nie mam wątpliwości że „kiepska ręka do ludzi” prezesa da o sobie znać przy najbliższej okazji.

Jest zatrważające, że tzw prawicowe czy też chcące uchodzić za polskie, media podlegają czemuś co nazwał bym zmową milczenia nad tym kim w istocie jest i czyje interesy realizuje PAD? Wszyscy siedzieli i siedzą cicho nad brakiem publikacji Aneksu, który miał zdmuchnąć wiele aureol znad zacnych głów. Nikt już nie zająknie się na ustawą medialną czy choćby tylko wołającymi o pomstę niebios wyrokami sędziów, którzy nie koniecznie należą do ”kasty ludzi nadzwyczajnych.” Nie wspominając że wszelkie próby nacisków, a w rzeczywistości wręcz karania nas za „brak praworządności” i niespełnianie warunków KE, powinny zostać odesłane adresatom z informacją, że w traktacie zawarto zapis nazywany Protokołem Brytyjskim, który odsyła na drzewo, wszystkich którzy chcieliby nam organizować sądownictwo.

Ma w tym wszystkim powyżej swój niemały udział Andrzej Duda, który właśnie wygłasza niemal krzycząc, płomienne i pompatyczne pewny na temat miłości do Ukraińców. Nie koniecznie mam aż tak ciepłe uczucia do tej nacji. Nadal można przeczytać w wiadomościach zapewnienia premiera Morawieckiego o bardzo silnych staraniach w sprawie pozwoleń na ekshumacje pomordowanych bestialsko przez Ukraińców, Polaków na Wołyniu. Tymczasem ta sprawa, jak żadna inna powinna być już załatwiona i akurat ta wizyta Zełenskiego wybitnie się do tego nadaje. I co?

Ktoś, kto poświęca interes Polski, Polaków dla dobra własnego… Trudno w to uwierzyć w sytuacji gdy Polska wymaga daleko posuniętej dyscypliny polityków w przekierowywaniu funkcjonowania państwa zgodnie z najlepiej pojętym interesem Polaków. Polska nie jest jakimś teoretycznym tworem dla rozwiązywania równie teoretycznych problemów. PAD i może część polityków PiS chyba zapomina o tym.

Leżymy w newralgicznym punkcie na mapie Europy i każde działanie nie wypełniające bez reszty norm, podporządkowanych jednemu tylko celowi jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa i spokoju wewnątrz jak i zewnątrz, nie może być pojmowane inaczej niż jako zdrada. Co najmniej jako wielka szkoda wyrządzana narodowi. Pora przypomnieć im skąd się wzięli tam gdzie są i komu to zawdzięczają.

Zbyt wiele ofiar, zbyt wiele krwi zostało przelanej za odzyskanie suwerenności aby taki malutki duchem polityk, wyjęty z kapelusza i namaszczony przez kogoś, marnował nasze życie i narażał nas na ciągłe zmaganie się z jakimiś kastami sędziowskimi, obcymi mediami dla Polaków, czy niemożnością panowania nad procesem firmowania i wychowania dzieci i młodzieży.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1651177

Moim zdaniem Naród nic do tego nie ma, wystarczy dobra ustawa medialna, której PAD nie zawetuje.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1651198