GENOCIDE 2020 - Zagipsowane usta

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

"... Sanitariuszka Aniela Życzyńska pseudonim Ania (-) zdołała dotrzeć z ostrzeżeniem do "Cichego" i "Orła", czym uratowała ich oddziały. W drodze powrotnej do domu wstąpiła do leśniczówki by zmienić opatrunek rannemu żołnierzowi AK "Zaporze". Tam funkcjonariusz UB major Edward Gronczewski aresztował ją oraz leśniczego Jana Janczaka.
12 lipca 1945 roku, bez przeprowadzenia procesu została rozstrzelana w pokazowej egzekucji w Lipie. Przed śmiercią w barbarzyński sposób zagipsowano jej usta, by nie mogła nic powiedzieć. Wraz z nią zbrodniarze z UB zabili wtedy sześć osób, a ich ciała dla większego zastraszenia miejscowej ludności pozostawili na rynku ..."
(Gazeta Obywatelska #230 z 23 października 2020 roku)

Dzisiaj rano w programie TVP "Jedziemy", poseł Dariusz Joński bez cienia wątpliwości potwierdza, że zdaje sobie sprawę z tego, że masowe demonstracje, zwiększając mobilność społeczną, mogą do końca roku być przyczyną 5.000 śmierci (słownie: pięciu tysięcy) zabitych przez pandemię Polaków. Pan Dariusz Joński dobrze o tym wie i mimo to wspiera te demonstracje i zapowiada nie nie tylko ich wsparcie, ale i swój osobisty w nich udział.

Pan poseł Dariusz Joński, razem z całą totalitarną opozycją inspirującą i wspierającą strajk kobiet, bez cienia wątpliwości bierze na siebie ryzyko śmierci pięciu tysięcy ludzi, wspierając transmisję wirusa i zbliżając ryzyko załamania się wydolności służby zdrowia.

Totalitarna opozycja mogłaby, w tym rzeczywistym stanie rzeczy, przyczynić się do pomocy i wsparcia wszelkich działań rządu i nierządu zmierzających do ratowania zdrowia i życia wszelkich ludzi narażonych na zagrożenie wszelkimi możliwymi chorobami. Ale niestety, totalitarna opozycja robi wszystko co może aby kontestować, sprzeciwiać się, sabotować, protestować, a przede wszystkim wspierać transmisję wirusa, zbliżając ryzyko załamania się wydolności służby zdrowia. 

Dlatego, moim zdaniem, pan Dariusz Joński oraz inni politycy totalitarnej opozycji wypowiadający się chwilę później, mogą być porównywani z tymi mordercami z UB, którzy zabili sanitariuszkę Armii Krajowej, gipsując jej usta. Ich odpowiedzialność za możliwą śmierć pięciu tysięcy osób jest bezsporna. A widoczne po latach zmiany pokazują między innymi jedno - całe to kłębowisko jadowitych potworów z upływem czasu staje się coraz bardziej totalitarne i zarazem prymitywne [link].
Dlatego postawienie totalitarnej opozycji oraz jej odpowiedzialnym politykom zarzutu ludobójstwa (genocide) oraz państwobójstwa (statecide) uważam za uzasadnione.

NASZYM OBOWIĄZKIEM JEST STAWANIE W OBRONIE NIEPODLEGŁOŚCI OJCZYZNY PRZED MORDERCZYM ATAKIEM WSPÓŁCZESNEJ REWOLUCJI KOMUNISTYCZNEJ

PRZECIWKO POWROTOWI TYCH Z UB


"Nasza Cywilizacja Nasze zasady"

________________________________________

Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej ich Ideologii ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy!

____________________

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Przygotowanie tak złożonej kombinacji operacyjnej, jaką widzimy w polskiej rzeczywistości, musiało zająć minimum sześć miesięcy od chwili wystawienia zlecenia oraz uzgodnienia ze zleceniodawcą harmonogramu czynności przygotowawczych zawierającego termin osiągnięcia gotowości bojowej obliczony na dzień 15 października 2020 roku +/- jeden tydzień.

Wobec tego początek sześciomiesięcznych przygotowań musiał nastąpić na przełomie kwietnia i maja, czyli w szczycie bezpardonowej walki totalitarnej opozycji o przełożenie wyborów prezydenckich na jesień roku 2020. Jesień 2020 roku się dnia 22 września. Biorąc pod uwagę założoną przez zleceniodawcę w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) tygodniową tolerancję terminów, już od początku października zleceniodawca mógł przystąpić do wyselekcjonowania ze strumienia bieżących zdarzeń dogodnego pretekstu koniecznego do wyzwolenia ataku, co oczywiście mogło nastąpić dopiero po osiągnięciu gotowości bojowej ustalonej na dzień 15 października 2020 roku.

Pretekstem oczywiście mogło być dosłownie wszystko, każde zdarzenie. Mogło to być na przykład zatrzymanie Romana Giertycha, wzrost liczby zakażeń COVID-19, cokolwiek bądź. Każde zdarzenie mogło być potraktowane dokładnie tak jak kiedyś prowokacja gliwicka, która rozpoczęła wojnę. Akurat 22 października trafił się wyrok K 1/20 Trybunału Konstytucyjnego.

#NieStrajkuję

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

michael

#1650946

   Witam! Warto poruszyć jeszcze temat, ataku "czerwonej zarazy" na nasze symbole narodowe, a przede wszystkim ataki na nasze kościoły i księży. Tu jednak na tym polu im się nie udało. Obecnie, niemal przy każdym kościele powstały silne grupy mężczyzn, w tym też kobiet, którzy postanowili siłą fizyczną bronić nasze świątynie. Im się chyba już skończyło paliwo, bo większość społeczna nie uległa tej chorej prowokacji potępiając tą patologię. Czas wyłapać prowodyrów i zająć się agenturą wpływu tej próby zamachu stanu.  Dzisiejszy news - podejrzenie u Putina choroby Parkinsona. Artykuł ranny na Niezależnej. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1650963

Towarzysz Joński niczym nie różni się od Czarzastego czy Millera, komuniści zawsze mieli w pogardzie ludzi i ofiary po "spontanicznych protestach" ulicznych nie robią na nich wrażenia...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1650962

jak na tych z gw, al, a potem mo, ub!
Cimoszewicz, Miller i kolejny miot, Joński, młodsze pokolenie lewicowych, antypolskich degeneratów, zawsze zaprzedanych, zdolnych do największego draństwa.
Gdy patrzę na ich chamsko-proletariackie gęby, to mam odruch wymiotny. Mimo, że przy nich wysiada niemal całe moje chrześcijańskie miłosierdzie, to nigdy bym się nie zniżył, nie wszedł na drogę przemocy wobec nich, poza splunięciem, i nie im w twarz, lecz obok lub za siebie.

Podobne mam odczucie, absmak, gdy widzę w tv, słyszę takich jak Zalewski, Poncyliusz, Kowal, wypisz wymaluj zaprzańcy, przechery, którzy za czapką śliwek zaprzedali się.
Obrzydliwcy. Brakuje mi słów potępienia, ale mimo to, nie skorzystam z wulgarnej oferty zlempartowanej ulicznej dziczy.
Przypatrując się zaś tym fizjonomiom, np liderkom od zabijania dzieci nienarodzonych, Jońskiemu, Budce, Frysztakowi, Frasyniukowi, a Michnikowi także, czy też Kropiwnickiemu!, prof. Sadurskiemu, Środzie, to tak sobie myślę, że gdyby żył dziś Caesare Lombroso, miałby wielkie ...używanie!
pzdr

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1651080

Tak właśnie jest, wszystko w nas skręca się i marszczy z obrzydzenia i rzeczywiście nawet plunąć im w twarz nie warto, już słowa nie mówiąc o tym, że byłoby to po prostu nieprzyzwoite i dla nas samych haniebne.
My naprawdę jesteśmy inni niż czerwoni.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

michael

#1651137