Brak mi słów na to obrzydlistwo, draństwo

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Skoro brak mi słów na to całe przelewające się i wylewające się draństwo z ust, raczej z wszelakiej przepastnej gęby!, to spróbuję sięgnąć do twórczości Zygmunta Krasińskiego.

Wiersz " O, wyście podli, takeście podli...

.... Wy podli!
Iskarjoty wy Judasze!
O Europy rządziciele!
Czy na tronach, czy z mównicy-
Obłudnicy!
Gnębiciele!
Syny strachu i zgnilizny,
Wy, co z przerażenia
Nie wiecie już imienia.
Ni narodów ni ojczyzny
wy bez wiary i nadziei.
Drżące trzciny śród zawiei.
Udające moc-
Idzie na was Pański gniew.
...

i pomimo tej waszej zwartej, dobrze opłacanej antycywilizacyjnej koalicji lewactwa, nihilizmu, gienderyzmu, dziś Zygmunt Krasiński wzmacnia nas, Polaków wiernych Ojczyżnie, Bogu i Ewangelii swoim wierszem sprzed ok. 180 lat.

"Tyś nie śmierci łup...

... Wejdzie na wieków szczyt!
Czerwonym sztandarem
I moskiewskim carem
Zarówno wzgardziła-
I powraca Bogu miła
...
Co ja widzę w przeczuć mroczy,
Ty to ujrzysz na twe oczy-
nie odchodzisz na zniknięcie-Snów twych ujrzysz wżywotwzięcie-
Tyś nie śmierci łup.
...

" Póżniej czy wcześniej krzywda w los się wciela...

Póżniej czy wcześniej krzywda w los się wciela
I w sieć skrzywdzonych chwyta krzywdziciela.
Bo Bóg jest świata węgielnym kamieniem
..

Trwa wojna, Rosja usiłuje podbić, upokorzyć, upodlić Ukrainę.
Jednocześnie od lat Putin, Rosja toczy wojnę z wolnym światem na wielu frontach, toczy wojnę hybrydową takze przeciw Polsce.
I niestety zdradliwa kompradoria nad Wisłą od lat jest cichym lub nawet otwartym koalicjantem Putina.

Zaś niemal dwa wieki wstecz Z. Krasiński, jako bystry obserwator, niemal ANALITYK
uznawał Rosję jako wielkie zło.
Przypisywał jej znamiona, cechy ZŁA UNIWERSALNEGO.
Jego zdaniem Rosja nie posiada własnej historii, to naród barbarzyński i niewolniczy.
Rosja to cyt.: "szatan pychy i zbrodni", gotowy użyć nawet zarazy, by poszerzać swoje panowanie.
Rosja wyrosła ze zła, przyjmując najróżniejsze historyczne formy i kształty, stając się SYNTEZĄ ZŁA i niedościgłym jego, tego zła wzorem.

Z Krasiński w memoriale skierowanym ( X-1854 ) do Napoleona III wskazywał Rosję jako wytworu i zbioru najbardziej złowrogich i rozkładowych pierwiastków w historii.
Rosja perfidna, przepełniona najbardziej mongolsko/bizantyjskim perfidnym i brutalnym pierwiastkiem.
A jej elity, są z jednej strony przeżarte schizofrenią dumy z przeogromnej władzy, potencjału. Z drugiej zaś, unurzane są w cywilizacyjnym zacofaniu, kompleksie niższości, odreagowują brutalnością, agresją, mordami, gwałtami i zbrodniami.
cyt. : " Rosjanie, to potępieńcy tego świata. Stąd ten u nich namiętny popęd podbojów, ... daje nadzieję Rosjanom ucisku i cierpienia innych."

Jaka inteligentna odwaga, przenikliwa inteligencja Zygmunta Krasińskiego.
Z. Krasiński antycypował analizy powstałe po rewolucji bolszewickiej.
Profetycznie i przenikliwie przewidział jednego z największych zbrodniarzy, wywieszczył pocarski totalitaryzm."

Za prl myśl polityczna Zygmunta Krasińskiego była zakazana.

Zacząłem odniesieniem się do podłości opozycji, która usiłuje pomieszać dobro ze złem, aby doprowadzić do takiej sytuacji, że nie będzie już ani wartości, ani świętości, ani ideałów, ani bohaterów.
A nawet dosłownie zatańczyć na świeżym grobie tragicznie zmarłego nastolatka.
Totalny cancel!

Wszystko uświnić!
Ponświnizm totalny.

A do tego wszelkimi sposobami osłabiać Polskę, nawet w obliczu zagrożenia ze strony Rosji w imię wąskich partyjnych interesów.

Koalicja szataństwa dąży do pozbawienia Polaków jakiegokolwiek punktu odniesienia.

Unurgać Polskę, Polaków, szczególnie młode pokolenie w pańświnizmie.

.... Wy podli!
Iskarjoty wy Judasze!
O Europy rządziciele!
Czy na tronach, czy z mównicy-
Obłudnicy!
Gnębiciele!
Syny strachu i zgnilizny,
Wy, co z przerażenia
Nie wiecie już imienia.
Ni narodów ni ojczyzny
wy bez wiary i nadziei.
Drżące trzciny śród zawiei.
Udające moc-
Idzie na was Pański gniew.

pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (18 głosów)

Komentarze

Ja też nie mam słów, choć starałem się jakoś swój gniew wyrazić w ostatniej notce. Nigdy nie spodziewałem się, że w mojej Polsce można będzie podjąć próbę zniszczenia św. JPII, największego w historii Polaka. Ale chyba sowiecko-unijni lewacy mocno - mam nadzieję - przestrzelili. Nie jesteśmy aż takimi idiotami, żeby ucinać gałąź na której siedzimy, burzyć fundamenty polskości. Oby tym ujadającym gnidom znalazło się miejsce w naszej historii, na jej najbardziej haniebnych stronach!

Pozdrawiam

Vote up!
12
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1650733

obląkańczego programu cancel cultur, mającego na celu unieważnienia wszystkiego wartościowego, czego dokonała nasza cywilizacja.
Kolumb zły, Waszyngton tak samo.
Kościół, jego nauka, matematyka, jako supremacja białych.
Wszystko zburzyć, zniszczyć podpalić, najwybitniejsze dzieła sztuki oblać...
Zohydzić, w zamian sodomia, płeć do wyboru, zero reguł, żadnych zasad; jedno wielkie rujowisko.
Obłęd totalny.

pzdr

Vote up!
5
Vote down!
0

antysalon

#1650750

Polski????

Chyba już czas!

Pozdrowienia.

Vote up!
7
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1650735

w grono duchownych bez właściwości, zero wyrazu, brak charyzmy, nulla nauczania.
Dlatego tak mogą sobie szaleć nie tylko w sieci; głowy podnoszą te głupkowate, brewiarzowe gęby pokroju; Sowa, Lemański, dominikanin Gużyński czy popaprany jezuita Oszajca.
Miał racje kardynał Ratzinger, gdy onegdaj przestrzegał, że Kościół z wrogami zewnętrznymi radzi sobie od ponad 2000 lat, ale gorsi są ci, którzy od środka go rozwalają, demolują.
Oczywiście główny demolujący, to się usadził na stolicy Piotrowej i zamiast kluczami św Piotra co rusz otwiera wytrychami drzwi dla kolejnym heretykom. Ba, nawet zbokom w sutannach, habitach.
Piszę to z trudem i bólem.

pzdr

Vote up!
4
Vote down!
0

antysalon

#1650751

Towarzysz "kardynał" poręczył natychmiast za Baniaka - jednego z prowodyrów śmieciowej mafii w warszafce, a pewnie by to samo uczynił w stosunku do Karpińskiego, gdyby ktoś przytomniejszy z jego otoczenia mu tego wyperswadował. Pilnują więc tej przykrywy do korupcyjnego warszafkowego szamba nie gorzej niż żołnierze kamienia zatoczonego na wejściu do grobu Chrystusa.

Vote up!
3
Vote down!
0

jan patmo

#1650756

Radujmy się, bo przecież na naszych oczach materializuje się stare powiedzenie, że "jeśli Pan Bóg chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera". I ja wcale nie żartuję!

Bo popatrzmy co się stało.
Otrzymali potężny cios w postaci afery pedofilskiej we własnych szeregach. Gwiazdą medialną samo-mianowała się niezbyt inteligentna, aczkolwiek wyszczekana, prymitywna i wulgarna KODomitka. KODomitka, która została zwerbowana wprost z ulicy w nagrodę za organizację KODu, więc nie potrafi się ani zachowywać salonowo, ani salonowo rozgrywać partyjek. To przygarnięcie pod swój dach, prosto z ulicy, prymitywnej baby, było jak uchwycenie platformianej pięty bożka. Poświęciła własną rodzinę (sama przyznała na TT - że nie było jej, że opuszczała urodziny dzieci), otrzymała kontakty lokalnych peowskich bonzów i pedofila narkomana. Być może nawet w całej sprawie ona wiedziała czy mogłą mieć podejrzenia co z jej dziećmi wyprawiał Krzysztof F., ale miała tak duży mechanizm wyparcia i nie dopuszczała, że będzie stwarzać problemy bonzom, że nie akceptowała tego. Przecież mogło tak z dużym prawdopodobieństwem być? Ona wręcz mogła mieć przeświadczenie, że skoro weszła w takie towarzystwo to wypada i ćpać (bo nie uwierzę że nie jarali trawy, skoro u kolesia znaleźli hurtowe ilości), i być może przymykać oko na rozwiązłość seksualną i brak granic kolegi z LGBT. Bo przecież oni w LGBT z definicji to zakładają! A ona broniła i promowała LGBT! Przecież cały Świat stanął otworem, to nie mogła sobie tego zamykać! Na TT pojawiły się informacje, że interwencja nastąpiła w wyniku poskarżenia się dziecka w szkole. Mogło tak być! Po śmierci biednego dziecka -  nie było innego wyjścia jak naciskać na matkę aby odegrała polityczną szopkę. Ona zrobiła to tak niegramotnie, że aż żal patrzeć. Na dodatek okazało się po szczegółowej analizie - której nikt tam nie wykonał przed podjęciem głupich decyzji - że dane ofiary sprzedał sam poseł PO. No to postanowili chyba w akcie desperacji uderzyć w JPII, który już od dawna był opluwany. I tutaj także się przeliczyli i osiągnęli totalną porażkę!! Totalną! Uchwała Sejmu była jak szach-mat. Jak zauważył Jacek Piekara na TT - nie poprą uchwały, to zostaną rozjechani w kampanii, a TVN zostanie na lodzie, też do rozjechania! Poprą uchwałę, to rodzjedzie ich własny elektorat z całym prymitywem spod znaku pioruna, bo nie wybaczą że odpuścili w pluciu na znienawidzonego JPII. Nieobecność na głosowaniu to też jakiś kabaret, bo pokazali tak naprawdę wszystkim, że nie mają jakiegokolwiek honoru. Przed chwilą patrzę a Grabiec na TT pisze: 

 

No przecież to się w pale nie mieści co oni wyprawiają!!! Są skończeni! Oni, ich media, ich głupawy elektorat!! I podejrzewam, że dokładnie na czas wyborów prokuratura wysmaży przeciwko nim takie zarzuty, że już się po tym nie pozbierają!!
Vote up!
10
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1650738

jeszcze dokonają w umysłach naiwnych, zanim wyzbędą się resztkowego sapientium do końca.

pzdr

Vote up!
5
Vote down!
0

antysalon

#1650752

Wszędzie będą straty, choć wydaje mi się że u rozumnych ludzi najmniejsze, bo żeby rozumieć i wierzyć w to co oni robią, to trzeba być Napoleonem z Tworek. Może i zyskają wielu wulgarnych prymitywów z ulicy, ale stracą ludzi na poziomie, którzy dziś (jak podejrzewam) się za nich wstydzą. Wymiana ilościowa można powiedzieć, że podobna, ale jakościowa na stracie. Rozsądni ludzie nie są skłonni obdarzać zaufaniem ludzi którzy raz ich oszukali. Natomiast dla zmiany kierunku setek sztuk bydła wystarczy kilka psów pasterskich... Wogóle im się ta wymiana nie opłaca i oni to dobrze wiedzą, bo wczoraj Tomasz Lis zaczął wstawiać JPII na profilowe i inni co mądrzejsi zaczęli się z totalnego hejtu wycofywać.

Vote up!
4
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1650758

Bolszewicko-nazistowskie metody działania mafii z PO nie mogącej się pogodzić z utratą możliwości rabowania Polski i Polaków.

W okresie panowania komunistycznej Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (PZPR) kontynuującej zbrodnicze, sowieckie tradycje stalinowskiej PPR — komunistyczna propaganda w PRL mówiła, że sowiecka PZPR sterowana przez moskiewską agenturę ze zbrodniczej, stalinowskiej NKWD jest leninowską „Awangardą klasy robotniczej” oraz „Przewodnią siłą narodu”…

Od upadku PZPR-owskiej mafii minęło już ponad trzydzieści lat. Jednak działalność mafijnych PO-PSL, uważających się za nową „przewodnią siłę narodu”, czyli partii Tuska, Kopacz czy Komorowskiego ze Schetyną, jest wyraźnym dowodem na to, że w okresie rządów PO–PSL stworzono — z wykorzystaniem bolszewickich wzorców z PRL na tworzenie mafijnej nomenklatury — szczelny system selekcji negatywnej.

Teoretyczne państwo psychopatycznej elity III RP

Łobaczewski w swojej „Ponerologii Politycznej” znakomicie więc wyjaśnia sposób w jaki psychopatyczna elita III RP — czyli PRL-bis — „odkrywa swoje odmienne sposoby działania i walki o byt”, jednocześnie podporządkowując swoim mafijnym interesom społeczeństwo złożone z ludzi normalnych. A także pozbawiając przy tym wiele osób zdrowego rozsądku za pomocą zezwolenia na mafijne „kręcenie lodów”. Korzystając przy tym z agenturalnych, podporządkowanych, albo wysługujących się władzy PO mass mediów, często współpracujących z tajną agenturą różnego rodzaju zbrodniczych, tajnych, peerelowskich służb.

Tym samym, ta POstsowiecka PO-PSL działała jako znacząca destruktywna siła w państwie, w którym zarządzała. Działając w ten sposób ta mafijna władza PO-PSL sama określa się jako władza antypolska i antynarodowa. Jednocześnie jest partia tworząca swój „światek o swoistych prawach i obyczajach”, w jakim normalne jest odbieranie przez posłów PO instrukcji od przestępców czy członków mafii w czasie spotkań np. na cmentarzu.

Czyli mafijne PO ponownie byłoby władzą gotową do rabunku Polski i Polaków, a nawet i do „wyrzynania watah”, czy "strząsania PiS-owskiej szarańczy" byleby tylko — nawet za cenę zniszczenia państwa i społeczeństwa, znów dorwać się do władzy w państwie…

Przecież szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz z PO stwierdził nawet, że „Polskie państwo istnieje tylko teoretycznie”. A różnym mafiom potrzebne jest tylko takie "teoretyczne" państwo zezwalające na rabowanie Polski.

Społeczeństwo podzielone przez mafijne PO zgodnie z bolszewickimi wzorcami

W „Bolszewizm i bolszewicy w Rosji” Jan Parandowski pisał, iż: ”Społeczeństwo podzielono na proletariat, który miał być panem sytuacji, i na coś nieokreślonego, co w bogatej i przedziwnej terminologii bolszewickiej dostawało co dzień nowe nazwy. Była to burżuazja, którą stosownie do okoliczności nazywano: „białą gwardią”, ‘dusicielami’, ‘eksploatatorami’. (…) Ci wszyscy byli wydziedziczeni, prawdziwi pariasi, pozbawieni praw i czci. ” „Bywały chwile”, stwierdził Parandowski, „kiedy rząd wołał po prostu: ‘Róbcie sobie z nimi, co chcecie’. Można ich było grabić i zabijać, i być pewnym, że żaden trybunał rewolucyjny tego nie poczyta za zbrodnię.”

Takie typowe bolszewicko-nazistowskie wzorce wykorzystywane są przez nienawidzących polskiego patriotyzmu postbolszewickich politruków od początku istnienia III RP, czyli PRL-bis. Mafijne PO niczym się od tych sowieckich zbrodniarzy nie różni.

Całość: https://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/banalizacja-zla-przez-po-i-mafijne-elity-z-iii-rp

Vote up!
7
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1650739

przed oczyma sceny ohydne; przywołuję dwie;
1. Po zdobyciu Grodna przez sowieta, ich kamandir pozwolił bolszewickiej swołoczy, tłuszczy; sołdatom oraz miejscowym sprzedawczykom na dwa dni gwałtów, mordów, rabunków na polskich mieszkańcach.
2. Po zdobyciu Berlina, Stalin dał wolną rękę na gwałty, mordy, grabież ludności cywilnej; głównie na kobietach, dzieciach, staruszkach w Berlinie oraz na zajętych
terenach. Podobnież rzecz się miała, gdy w styczniu 45 weszli do Giżycka ( znam to z relacji autochtonów-Mazurów), Gdańska, Torunia, na Śląsku oraz przelicznych miast i miasteczek "wyzwolonych"
.

pzdr

Vote up!
5
Vote down!
0

antysalon

#1650753

Jedyną odpowiedzią na ten niesłychany atak na Papieża będzie gremialny udział w Marszu Papieskim.

Skoro kiedyś mogliśmy docierać starymi, przepełnionymi pociągami na spotkanie ze Świętym z każdego miejsca w kraju, to teraz tym bardziej.

Vote up!
3
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1650761

Dobry pomysł. Albo marsz albo różaniec. Coś w rodzaju "różańca do granic". Pospolite ruszenie.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1650779

Nie "albo" tylko "i"

Czyli i marsze i różaniec.

 

Vote up!
2
Vote down!
0

Niueste

#1650789