Dlaczego aborcyjny protest kobiet jest skazany na klęskę? Uwagi strategiczne

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

Ponieważ od początku do końca jest oszustwem wynikającym z kłamstw i fałszywych przesłanek. Nie można manipulować prawami fizyki,  ani spodziewać się sukcesu oszukując i bezczelnie kłamiąc. Przykład entropii jest dobrym pomysłem. Jestem fizykiem, wiem coś o tym. Nad entropią jest już tylko Bóg. Kto nie przyjmie tego faktu do wiadomości, jest skazany na klęskę.

Analizując zdarzenia rzekomo spontanicznych protestów aborcyjnych powinniśmy myśleć strategicznie, a nawet mamy obowiązek działać strategicznie i to nie tylko po to, by rozumieć rzeczywistość, ale także po to aby mieć choć odrobinkę wpływu na entropię środowiska, w którym żyjemy. Bo inaczej wylądujemy w czarnej dziurze...

Zastanówmy się nad naszą dzisiejszą rzeczywistością logicznie i strategicznie. Na początek posłużę się cytatami:

elig: "Wiele lat temu miałam przyjemność znać osobiście Jarosława Kaczyńskiego i wiem, że dla niego najważniejsze było zawsze dobro Polski."

uparty: "Ja wiem, że prawie wszyscy czytelnicy posądzą mnie o naiwność, ale nie jestem przekonany co do tego, że Jarosław Kaczyński decydował o terminie ogłoszenia orzeczenia TK. Orzeczenia TK przygotowywane są przez wiele miesięcy, nawet w zdawało by prostych sprawach. Problemem jest sprawdzenie jak dane orzeczenie wpływa na przepisy mniej lub bardziej powiązane z tematem orzeczenia. Praktycznie trzeba sprawdzić cały system prawny. Ponieważ sędzia sprawozdawca ma niewielki personel, to trwa."

uparty: "Jest jeszcze i druga sprawa. My wszyscy, więc i Kaczyński jesteśmy prawdziwi. Jeżeli Kaczyński twierdzi, że jego zdaniem TK powinien być niezależny, to oznacza, że taki ma być naprawdę. Zapewne był on uprzedzony o terminie orzeczenia, ale "nie jestem wcale pewien", czy się w tej sprawie wypowiadał, nawet w prywatnej rozmowie."
My naprawdę jesteśmy inni niż czerwoni.

michael: "Prezentuję przy tym hipotezę o tym, że ta aktualna fala protestów wcale nie jest zjawiskiem spontanicznym, lecz jest bardzo starannie przygotowaną polityczną kombinacją operacyjną i realizowaną przez wyspecjalizowaną "służbę specjalną". Jedno jest pewne albo bardzo prawdopodobne. Totalitarna antypolska opozycja działając wspólnie i w porozumieniu z międzynarodowymi siłami antypolskich interesów politycznych czynnie uczestniczy w podżeganiu, inspirowaniu i realizowaniu programu ludobójstwa 2020 roku w Polsce."

michael: Pan Jarosław Kaczyński nie musiał ani szukać, ani prowokować, ani wykorzystywać żadnego pretekstu. Ta lewacka "niby-rewolucja" była przygotowywana i organizowana już przynajmniej od sześciu miesięcy i to ona, ta rewolta sama szukała pretekstu. Albowiem im jest wszystko jedno pod jakim pretekstem będą niszczyć Polskę i zabijać Polaków. Czy aborcja, czy praworządność, czy cokolwiek innego. Komunizm jest jak plasmodium falciparum, któremu jest wszystko jedno ile milionów ludzi zabije.

I podsumowanie:
Wojenna kombinacja operacyjna zaplanowana i realizowana jest w międzynarodowej przestrzeni politycznej, w której wyraźną przesłanką jest znamiennie pozorne przejęzyczenie 
Joe Bidena, lewackiego kandydata na amerykańskiego prezydenta, który w swoim przemówieniu przyrównał polski rząd do totalitarnego reżimu w Białorusi.

To nie był przypadek: Międzynarodowym specjalistom planującym kolejną operację niszczenia Polski już wtedy zależało na wzmocnieniu antypolskiego efektu globalnej dezinformacji poprzez wykorzystanie wyreżyserowanego podobieństwa oporu narodu białoruskiego przeciwko totalitarnemu reżimowi Łukaszenki do wcale nie spontanicznego puczu starego totalitarnego reżimu przeciwko nowej, demokratycznej władzy w Polsce. 

Musimy przyjąć do wiadomości, że to co się dzisiaj w Polsce dzieje, w rzeczywistości jest puczem starego totalitarnego reżimu PRL przeciwko nowej, demokratycznej władzy w Polsce, realizowanym pod fałszywą flagą. Celem tego puczu jest przywrócenie starej komunistycznej władzy. Takie są fakty. I taki powinien być międzynarodowy obraz tego co w Polsce jest i taki obraz musi być przekazywany za granicę przez polską administrację rządową.

Dlatego te idiotyczne protesty pod fałszywą flagą, są przez przywódców tego puczu realizowane i opisywane w ich propagandzie jako scenariusz buntu polskiego społeczeństwa zmęczonego satrapią autokratycznego reżimu Jarosława Kaczyńskiego. Tylko w jednym obelżywym dla godności Polski celu - by na całym świecie można było spokojnie kłamać w taki sposób:

"Popatrzcie na dwa narody totalitarnych reżimów Wschodniej Europy w Polsce i Białorusi, które walczą o wolność. Zbierajmy pieniądze na pomoc humanitarną dla organizacji Swiatłany Cichanouskiej i Marty Lempart"

Popatrzmy na skutki tak zaprojektowanego scenariusza.

Po pierwsze, jest to prawdziwa obelga dla autentycznego białoruskiego oporu, perfidnie zaplanowana przez moskiewskich współautorów antypolskiego covidowego ludobójstwa.

Po drugie, bardzo mocną wręcz agresywną anty covidową kampanią Konfederacji oraz osobistą Grzegorza Brauna przekonujących o braku zagrożenia pandemią COVID-19 spokojnie można traktować jako przygotowanie do tego ludobójstwa.

Efektem tej kampanii niewątpliwie może być ludobójstwo w Polsce przez covidowe zbiorowe samobójstwo, niestety zgodnie z marzeniami wrogów Polski, którzy chcą zabić Polskę, dosłownie zabić pandemią przeprowadzając ten program umyślnego ludobójstwa. 

Po trzecie, gołym okiem widać, że organizatorzy tego protestu doskonale wiedzą, świetnie zdają sobie sprawę z tego jak niebezpieczne są wszelkie masowe wystąpienia, ale mimo to ze wszystkich sił wspierają zagrożenie lawinowego wzrostu zakażeń wirusem COVID-19. I oni mają to w dupie. Mają gdzieś nasze życie i naszą śmierć. To jest dowód ich zbrodniczego zamiaru oraz umyślnego działania.

I to oni ze wszystkich sił każą ludziom masowo protestować na polskich ulicach, oni to wspierają i o słuszności protestu przekonują. Panowie rektorzy robią dni rektorskie, aby więcej studentów wyległo na ulicę. Cała opozycyjna propaganda od TVN przez GW i wszelkie ugrupowania totalitarnej opozycji wrzeszczy i trzeszczy zachęcaniem do protestowania. 
Wystarczy im głupie usprawiedliwianie się, że to wina Jarosława Kaczyńskiego, który coś kazał Trybunałowi Konstytucyjnemu. Obojętnie, czy kazał, czy nie kazał - to nie on każe ludziom wychodzić na ulice.

Po czwarte, to jest wyjątkowo bezczelne kłamstwo, które uzasadnia WNIOSEK O DELEGALIZACJĘ TOTALITARNEJ OPOZYCJI (30.08.2018), wraz z wnioskiem o pozbawienie posłów tej opozycji immunitetu. Najważniejszym zarzutem stawianym w uzasadnieniu tego wniosku jest ludobójstwo (genocide) dokonywane na obywatelach Polski. To jest ludobójstwo posługujące się masowymi demonstracjami w celu rozsiewania zarazy COVID-19. Zwracam uwagę na to, że zbrodnia ludobójstwa nie ulega przedawnieniu, ani nie może być chroniona immunitetem.
Uwaga:
Być może jest to wniosek politycznie zbyt trudny i być może zbyt daleko idący, ale tak czy inaczej - jest zasadny. Uważam jednak, że zarzut sprawczego udziału w zbrodni ludobójstwa, może być faktycznie postawiony przynajmniej niektórym konkretnym osobom.

P.S.
Z kłamstwami zawartymi w wystąpieniach totalitarnej opozycji nie trzeba tutaj polemizować. Na to miejsce jest gdzie indziej. Kłamstwo jest po prostu przyrodzoną właściwością wszystkich totalitarnych formacji, tak też jest i teraz. Wciąż nowe kłamstwa w miejsce starych. Kłamstwo i prowokacja, tak jak to miało miejsce w prowokacji gliwickiej. 

https://twitter.com/michael36453602/status/1322132056902651904

 _______________________________________

Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej ideologii ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy!

_______________

następny - poprzedni

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

Cytat z portalu SPIDER’S WEB+:

[link] Nie ma co się oszukiwać, dziś już nikt nie wierzy, że wystarczą media społecznościowe by poruszyć masy i zmienić świat. Ale to w smartfonach i aplikacjach coraz częściej mieści się poligon walk, protestów i społecznego oporu.

W jaki sposób?
Szukając kolejnych VPN-ów, za pomocą których można było obejść rządową blokadę. Ludzie masowo rozsyłali je sobie wzajemnie: przez wiadomości sms (jeśli nie mieli internetu) lub za pośrednictwem Telegramu, niezwykle popularnego na wschodzie Europy komunikatora. – Gdyby nie Telegram, którego ludziom Łukaszenki zablokowanie szło najtrudniej, nie byłoby szansy na przełamywanie blackoutu i organizowanie się – potwierdza reporter Dziennika Gazety Prawnej.

W moim felietonie "BORYSOWI BUDCE CHCĘ PRZYPOMNIEĆ" informowałem przy okazji o funkcji komunikatora TELEGRAM, jako jednego z narzędzi współczesnych form organizowania antyrządowych protestów, który był konkretnie użyty przez organizatorów polskiego protestu pod fałszywą, aborcyjną flagą. Informuję o istnieniu sporego pakietu dowodów, świadczących o tym, że cały ta aborcyjna awantura, ten cały łamiący wszelkie reguły protest jest starannie przygotowaną kombinacją operacyjną przygotowaną i zrealizowaną na zlecenie i z udziałem polskiej opozycji politycznej jako antyrządowa dywersja, otwierająca drogę do innych agresywnych działań politycznych takich jak na przykład opisany przez Rafała Brzeskiego "Hau - zwiastun demontażu RP i odbudowy Rzeszy" [link].

I znowu cytat z portalu SPIDER’S WEB+:

Paweł Durow nazywany „rosyjskim Zuckerbergiem” tak szybko zapowiedział pomoc Telegrama, (dla białoruskich protestów) bo doskonale sobie zdawał sprawę, że jego komunikator idealnie nada się do wsparcia protestów. W końcu antyrządowe wykorzystanie Telegramu nie jest nowym zjawiskiem. Aplikacja odegrała kluczową rolę podczas organizacji protestów w Hongkongu w 2019 r. Protestujący przeciwko reżimowi w Pekinie właśnie na nim się skrzykiwali i przekazywali sobie informacje o kolejnych demonstracjach. 

Co więcej, na grupowych czatach, takich jak grupa „Dadfindboy” ujawniali tożsamość policyjnych tajniaków włącznie z danymi ich rodzin, a nawet dzieci, co budziło spore kontrowersje. Za pomocą Telegrama informowali się, jak przemieszcza się policja i udostępniali kody dostępu do budynków, w których można było się ukryć [link].

Widać wyraźnie, że nowe zjawisko o którym informuję jest już znane jako użyteczne w organizowaniu masowych protestów i spodziewam się, że jest możliwe ustalenie przez odpowiednie polskie służby rzeczywistego przebiegu zdarzeń polegającego na inspirowaniu i organizowaniu tej rewolty oraz zakres odpowiedzialności konkretnych osób i organizacji za zbrodnię ludobójstwa, o której mowa.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

michael

#1650502

Protestujące kobiety mówią, że o rodzeniu dzieci i rodzinie nie powinien się wypowiadać PJK, ani księża, bo nie mają dzieci i rodzin. 

A Lempart ma?

Lempart i jej towarzystwo będzie wypierdalać z polityki szybciej niż Kijowski

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1650589

Co tu dużo pisać. Wszystko razem, całość, bardzo trafne

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

janksero

#1650593

UPARTY, mówiącego o tym, że "My wszyscy jesteśmy prawdziwi" a także o tym, że "My naprawdę jesteśmy inni niż czerwoni".  

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

michael

#1650503

Jeszcze raz witaj dzisiaj.

 

No cóż... Non plus ultra.

Zawarłeś wszystko CBDU. Albo QED.

 

Pozwolę sobie tylko krótko samego siebie zacytować:

Co do pewnika, również dla mnie jest to bezdyskusyjne, że to co się teraz dzieje w Sejmie i na polskich ulicach, jest starannie i od dawna przygotowaną operacją przejęcia władzy. Choć prawdopodobnie miało być nieco inaczej.

Jako argument przytoczę słowa Budki i nacisk lewactwa, by wybory prezydenckie odbyły się jesienią. Właśnie teraz. Jestem niemal pewny, że wtedy mogliby przejąć władzę. Najpierw prezydencką, a potem parlamentarną. I byłoby pozamiatane.

Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/oczyszczajacy-wirus

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1650509

Pisałem już o tym, że "protest kobiet" to nic innego jak kolejny "ciamajdan", robiony przez tych samych macherów - i tak samo się skończy - pośmiewiskiem...

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1650527

zależne też będą od stanowczości i uczciwości obozu rządzącego.

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/panie-prezydencie-czekamy-na-non-possumus

Negocjacje i ustępstwa wobec organizatorów tej antypolskiej hucpy przyniosą złe efekty.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1650537

Proszę o odrobinę cierpliwości. Widzisz rozjuszony bandzior skopał księdza, policja go zgarnęła a sąd wypuścił. Sędzina z Justicji. Tak to jest jeśli w tak zwanej władzy sądowniczej funkcjonują niezawiśli od prawa i sprawiedliwości sędziowie. A to tylko przykład złożoności splotu którego nie możemy przeciąć metodą Aleksandra Macedońskiego. 

W takich warunkach mamy trzy równania i 777 zmiennych, czyli splot wymagający sporej cierpliwości, przy jego rozwikłaniu. To nie jest węzeł gordyjski, by go przecinać, To trzeba rozwikłać.

I przyznaję tobie szanowna Rebeliantko rację - trzeba to robić bardzo stanowczo, zdecydowanie i asertywnie i oczywiście uczciwie.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

michael

#1650547

To ostatni dzwonek aby prawica wzięła się do roboty. Dzięki daniu co niektórym mandatu na posła czy senatora sprawiło  że poobsadzali swoimi urzędy od wójta do komendantów, którzy kryją dawne nawyki urzędasów z prl-u. Petenci oczekują rzetelnej obsługi, porządku i odpowiedzialności. Kliki z prl-u do tego nie dopuszczają, a posłowie prawicy udają że nic nie mogą, a nawet nienawidzą tych którzy porządku i odpowiedzialności oczekują.  Jeśli wściekła lewica dostanie się do władzy, na pewno ich rozliczy i to boleśnie. Nie będę ich żałował. Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Kolejorz

#1650562

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wit nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A inercja służb podlegających Naczelnikowi przy atakowaniu przez czerwoną bandę nibykobiet- KK , profanacje najświętszych dla 90 % Polaków  symboli , bierne przyglądanie się służb jak dzicz dewastuje kościoły , to też "sprawka" Konfederacji?

Czy Wy nie widzicie , że namalowanie w piwnicy starego bloku "mieczyka Chrobrego" kończy się furiackim atakiem "siłowych resortów" w sile kilku plutonów , a dewastacja mienia kościelnego ? -no jakoś nie wymaga reakcji?>

Po czyjej stronie jest PIS(Partia Interesu Syjonistycznego)? Polaków? Katolików?

Ech!.,ślepi czy nieuczciwi?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-8

wit

#1650541

Odpowiadam na tytułowe pytanie:
Nie, Grzegorz Braun według mojego aktualnego rozeznania nie stoi na czele strajku kobiet i najprawdopodobniej nie istnieje w zadnym zespole przywódców, aktywistów, wcale go nie ma w tym strajku. Grzegorz Braun dał się wykorzystać jak naiwny frajer, wyczyniając cuda jako polityczny naganiacz przed wybuchem tej wojenki, robiąc wszystko by przekonać polską politykę i przy okazji polską młodzież do tego, że niema wirusa, nie ma pandemii a podporządkowanie się jakimkolwiek "obostrzeniom" jest ograniczaniem wolności. 

W ten sposób przyczynił się do podkręcania wojennych nastrojów polskiej młodzieży, który wolność kojarzy się z "róbta co chceta", nawet wielką krzywdę, jeśli chceta...

W ten sposób można Grzegorzowi Braunowi postawić zarzut udziału w antypolskim ludobójstwie.

Odpowiadam na drugie pytanie:
Nie wiem nic o Partii Interesu Syjonistycznego, nawet nie słyszałem o jej istnieniu więc nie mam pojęcia o tym po czyjej jest stronie. Wiem co innego. Słyszałem o partii, która nazywa się Prawo i Sprawiedliwość, która z pewnością jest po stronie Polski, Polaków, Katolików i staje w solidarności i obronie polskiego Kościoła Katolickiego.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

michael

#1650550

Hipoteza o tym, że przygotowania tej aktualnej awantury wystartowały około sześć miesięcy temu po pierwsze może być wynikiem "feasibility study" pobieżnie opracowanym w moim przydomowym warsztacie logistycznym, a po drugie jest uprawdopodobnione wnioskowaniem z jawnych informacji przeanalizowanych w laboratorium ewaluacji danych, które tradycyjnie utrzymuję w łazience. Mianowicie:

Przygotowanie tak złożonej kombinacji operacyjnej, jaką widzimy w polskim plenerze musiało zająć minimum sześć miesięcy od chwili wystawienia zlecenia  oraz wyliczenia przez wykonawcę i zakomunikowania zleceniodawcy harmonogramu czynności przygotowawczych zawierającego termin osiągnięcia gotowości bojowej obliczony na dzień 15 października 2020 roku +/- jeden tydzień. 

Wobec tego start sześciomiesięcznych przygotowań musiał nastąpić na przełomie kwietnia i maja, czyli w szczycie bezpardonowej walki totalitarnej opozycji o przełożenie wyborów prezydenckich na jesień roku 2020. Jesień 2020 roku, jak wynika z tajnych informacji otrzymanych od meteorologicznych służb specjalnych rozpoczęła się dnia 22 września. Biorąc pod uwagę założoną przez zleceniodawcę w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) tygodniową tolerancję terminów, już od początku października zleceniodawca mógł przystąpić do wyselekcjonowania ze strumienia bieżących zdarzeń dogodnego pretekstu koniecznego do wyzwolenia ataku, co oczywiście mogło nastąpić dopiero po osiągnięciu gotowości bojowej ustalonej na dzień 15 października 2020 roku.

Pretekstem oczywiście mogło być dosłownie wszystko, każde zdarzenie. Mogło to być na przykład zatrzymanie Romana Giertycha, wzrost liczby zakażeń COVID-19, cokolwiek bądź. Każde zdarzenie mogło być potraktowane dokładnie tak jak kiedyś prowokacja gliwicka, która rozpoczęła wojnę. Akurat trafił się wyrok Trybunału Konstytucyjnego.
No i wojna wybuchła.

Fakt, że wszystko dzieje się zgodnie z programem, na finansowanie ogólnopolskiej rewolucji październikowej w listopadzie poszło najprawdopodobniej coś około 45 milionów EUR, rewolucja wybuchła zgodnie ze starą komunistyczną tradycją wtedy kiedy trzeba było. 

Jest tylko jeden problem. W ulubionym przez bolszewików terminie 7 listopada nie ma wyborów prezydenckich. Prezydent Andrzej Duda został wybrany 12 lipca.

Ale gdyby jednak w maju udało by się przełożyć wybory prezydenckie na rewolucję październikową w dniu 7 listopada, to by były jaja. Gdyby...

Ale za to, zamiast Feliksa Dzierżyńskiego mamy Martę Lempart.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

michael

#1650543

"informacji przeanalizowanych w laboratorium ewaluacji danych, które tradycyjnie utrzymuję w łazience"

Laboratotium ewaluacji danych, miejsce natchnienia, świątynia dumania, wylęgarnia  analiz :-)))  Szacun.

Jan Patmo też pisał, że doznał natchnienia do fraszki o Giertyvchu w analogicznym miejscu :-)

Starożytni Rzymianie ponoć swoje uczty  wraz z recytacją poezji i podziwianiem  występów muzyczno - tanecznych odbywali siedząc/ półleżąc na nocnikach.               

 

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1650548

Potwierdzam odbiór. Pozdro. :-)))

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

michael

#1650571

Pokolenie 'Róbta Co Chceta' wychowało pokolenie 'Wypierdalać!'. Aż strach pomyśleć co będzie następne.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1650560

Następnego może nie być. Bo niby jak? Co prawda jest  teoria, że najwięcej dzieci  rodzi się w parach homoseksualnych, ale mimo wszystko mam obawy, czy przy powszechnej aborcji w związkach tradycyjnych, wystarczy tych dzieci z par homo aby  utworzyć jakiekolwiek pokolenie....

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1650569

w związku binarnym praktyki doktora Onana z panią Masturbacją, byle bez ich ulubionej koleżanki, starej panny Aborcji.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1650574

Młode faszystki na ulicach szkodzą Polsce, to oczywista. Ale one przynajmniej, tak jak i 'opozycja', nie ukrywają swoich zamiarów, w przeciwieństwie do ukrytych wrogów Polski. Oto naprędce przygotowana lista: część Konfederacji z Grzegorzem Braunem, chłopcy z PSL (wszyscy), postępowi księża, półpisarze, ćwierćpoetki, aktorzyny i aktoreczki, i emerytowanie generałowie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

zagrabina

#1650596

"Śledczym Okiem", "Ponad 200 generałów i admirałów w stanie spoczynku Wojska Polskiego, Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Biura Ochrony Rządu, Służby Więziennej, służb specjalnych wystosował apel. Emerytowani oficerowie wyrażają „głęboki niepokój w związku z rozwojem sytuacji w Kraju

Komentarz:

Musimy przyjąć do wiadomości, że to co się dzisiaj w Polsce dzieje, w rzeczywistości jest puczem starego totalitarnego reżimu PRL przeciwko nowej, demokratycznej władzy w Polsce, realizowanym pod fałszywą flagą. Celem tego puczu jest przywrócenie starej władzy i jej komunistycznego pasożytniczego systemu. Takie są fakty. I taki powinien być międzynarodowy obraz tego co w Polsce jest i taki obraz musi być przekazywany za granicę przez polską administrację rządową.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1650598

Nie mogę znieść tego Grzegorza Brauna! To psychol, antypolski lewak...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1650604

#NieStrajkuję To co się w Polsce dzieje, w rzeczywistości jest puczem starego totalitarnego reżimu PRL przeciwko nowej, demokratycznej władzy w Polsce, realizowanym pod fałszywą flagą. Celem tego puczu jest przywrócenie starej władzy i jej komunistycznego pasożytniczego systemu.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

michael

#1650612