Polska krajem wolnym od LGBT. Nareszcie - dość zboczeń i dewiantów seksualnych

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Media informują :

Prawa osób LGBT to jedna z osi sporu politycznego między głównymi ugrupowaniami. Kilka tygodni temu politycy PiS krzyczeli "wara od naszych dzieci", teraz mówią już o "kraju wolnym od LGBT". Są na świecie miejsca, gdzie takie słowa wcielane są w życie.
Polska należy do najbardziej "wstrzemięźliwych" w obronie praw osób LGBT krajów Europy.

W Europie Zachodniej i Środkowej próżno szukać kraju, na którym mogliby wzorować się politycy partii rządzącej. Polska jest jednym z krajów, gdzie poza ochroną na rynku pracy, osoby LGBT nie mogą liczyć na nic.
Chcąc uczynić Polskę "krajem wolnym od LGBT", PiS może zasugerować się mapą tworzoną co roku przez ILGA - działające od 1978 roku Międzynarodowe Stowarzyszenie Lesbijek, Gejów, Bi-, Trans- i Interseksualistów. Najbliższy dostępny przykład to np. Białoruś gdzie obowiązuje prawny zakaz  działania osób  z LGBT

Chcąc uczynić Polskę "krajem wolnym od LGBT", PiS może zasugerować się mapą tworzoną co roku przez ILGA - działające od 1978 roku Międzynarodowe Stowarzyszenie Lesbijek, Gejów, Bi-, Trans- i Interseksualistów. Najbliższy dostępny przykład to Białoruś.
Tam osobom LGBT prawo zabrania upubliczniania swojej orientacji, nie mogą też zakładać stowarzyszeń. Podobnie jest w Rosji czy Chinach.

W Afryce Północnej - Algierii, Tunezji Egipcie czy Maroku - prawo przewiduje do ośmiu lat ograniczenia wolności za stosunki homoseksualne. 10 lat więzienia solidarnie rozdają za to kraje Afryki Wschodniej, takie jak Tanzania, Kenia i Uganda.

Są i miejsca, gdzie homoseksualistów kara się surową karą. 7 z 11 takich krajów leży na Bliskim Wschodzie - to między innymi zamieszkane przez grubo ponad 300 milionów ludzi Iran, Afganistan i Pakistan."

Kandydatem Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Polski był Rafał Trzaskowski, były minister spraw zagranicznych, obecnie prezydent Warszawy. Trzaskowski dał się poznać jako zwolennik ideologii LGBT, in vitro oraz agresywnej edukacji seksualnej.

Hostel LGBT, edukacja seksualna w każdej szkole czy stworzenie centrum kulturowego dla osób LGBT – to tylko niektóre z obietnic, które złożył na początku kadencji w Warszawie Rafał Trzaskowski.

Ofensywę LGBT Trzaskowski rozpoczął tuż po objęciu urzędu prezydenta. Swoim zastępcą uczynił Pawła Rabieja, zagorzałego homoseksualnego aktywistę, zwolennika legalizacji jednopłciowych związków z prawem do adopcji dzieci. Już w grudniu 2018 roku na ulice Warszawy Trzaskowski wypuścił „Tramwaj Różnorodności”, ozdobiony między innymi tęczowymi wiatrakami, które miały zwiastować „otwartość” nowego włodarza stolicy. Taki to człowiek popierający dewiantów seksualnych walczył o fotel Prezydenta RP - o zgrozo ! Wyciągał swoje tęczowe łapska po nasze dzieci i wnuki.

Internet obiegło, jak pamiętamy, nagranie, na którym widać popularnego transseksualistę Rafalalę, który brutalnie i wulgarnie zaatakował na ulicy Warszawy nastoletnią dziewczynkę. Do sprawy na Facebooku odniósł się szef MSWiA Joachim Brudziński, który polecił zbadanie sprawy Komendantowi Głównemu Policji.

Na początku czerwca ubiegłego roku w jednym z warszawskich klubów odbywały się po raz drugi wybory transseksualnej miss. Na nagraniu widać, jak transseksualna Rafalala zaatakował nastolatkę, oblewając ją zupą. Dziewczynka miała śmiać się z mężczyzny. Transseksualista zamieścił nagranie w internecie.
Na nagraniu widać jak Rafalala pyta dziewczynę: „Co Cię k**wa śmieszy we mnie? Ze mnie się śmiałaś. Przyjemnie k**wa? Pośmiejemy się k**wa. Zabawne k**wa to jest? Stój k**wa, co się mówi? Za co mnie k**wa przepraszasz?”

"Tęczowe pedalstwo" w Warszawie w otwarty sposób atakuje fizycznie niewinnych ludzi, którzy starali się powstrzymać prowadzoną przez nich dewastację zaparkowanych pojazdów - co niedawno pokazywano w mediach. Agresja dewiantów seksualnych nasila się i jest coraz bardziej agresywna fizycznie. A co na to Policja ?

Osobiście mam w głębokim poważaniu kto komu i gdzie wciska coś w dupsko, jego sprawa i chorób dewiantów. Ale wara od mojej rodziny tutaj się nie toleruje dewiantów, pedalstwo oraz zboczeń.

Żródło : wiadomosci.wp.pl

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:12)

Komentarze

Pojawiają się nowe zagrożenia, pochodzące z UE.

Niestety, być może będzie coraz trudniej walczyć ze zwolennikami LGBT w samorządach. Wg Fundacji Pro-Prawo do życia: "UE chce wybierać którym polskim gminom należą się środki unijne. Według niej praworządne gminy to te, które ułatwiają dostęp do zabijania dzieci i te, które deprawują najmłodszych edukacją seksualną".

"Unia domaga się zwiększenia liczby zabijanych w Polsce dzieci oraz deprawacji najmłodszych poprzez edukację seksualną. Karą za niezastosowanie się do tych postulatów jest odcięcie od funduszy unijnych, które miałyby teraz trafiać nie do rządu, ale poszczególnych gmin, pod warunkiem że nie są to „gminy wolne od LGBT”, ale takie które wspierają zabijanie dzieci. We wtorek Komisja Swobód Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych przyjęła raport w tej sprawie. Jak podsumował sytuację Juan Fernando Lopez Aguilar, przewodniczący komisji: „Bycie członkiem Unii Europejskiej to przestrzeganie unijnych wartości i praw.” Według niego zabijanie i deprawacja dzieci są wyznacznikami praworządności".

https://stronazycia.pl/unia-europejska-chce-obejsc-polskie-prawo-i-przelewac-srodki-tylko-tym-gminom-ktorzy-wspieraja-aborcje-i-deprawacje/

https://www.money.pl/gospodarka/pieniadze-z-ue-nowy-pomysl-na-transfer-srodkow-rzad-pominiety-6532265104103041a.html

Rząd ZP będzie musiał ostro walczyć o to, aby UE nie pozbawiła go kompetencji w zakresie dysponowania funduszami unijnymi.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1638914

Samotny pielgrzym Michał z różańcem w ręku, z krzyżem ważącym 15 kilogramów, przemierza całą Polskę...

Wszystko w intencji osób, które potrzebują nawrócenia.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638936

Niestety, PiS nie wychodzi poza werbalne gadulstwo, obawiam się, że to wynika jednak z obecności w jwj szeregach zwolenników dewiacji....

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Stasiek

#1638990