Polski nie można oddać palantom wg. Michnika, mimo to PAD wygrał

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Polski Żyd Adam Michnik jest skończony. W latach 90-tych Michnik mógł zniszczyć każdego, kto mu się nie podobał, czasy się zmieniły i teraz jedyne co może zrobić to pogadać z drugim przegranym funkcjonariuszem  Lisweeka  Tomaszem Lisem.

Pomijając już język tego niegdyś autorytetu, który nazwał wyborców PAD palantami, to to określenie użyte przez Aaaadasia jest „w miarę” łagodne.

Ktoś , kto uważa się za dziennikarza o potężnym nazwisku Wątły obraża prezydenta nie pierwszy raz  zresztą a  takie słowa  tego nienawistnika „To jest naprawdę właściwy głąb na właściwym miejscu: prezydent ludzkiej biomasy, zamieszkującej zachodnie tereny Azji” - tymi słowami Andrzeja Dudę, powinny spowodować , powinny spowodować proces i wysoką karę dla takiego typa.

Zachowanie tzw. elit do mieszkańców Polski Wschodniej nie można nazwać inaczej jak rasizmem i ksenofobią,  chcących bojkotować polską wieś i produkty wyprodukowane można nazwać szaleństwem, ale co zrobić z chorymi z nienawiści ludźmi?

Ta, która mówiła, że kiedyś się czuje jakby jej ktoś nasrał na głowę, mówi po wyborach tak : Kiedyś czułam potrzebę wymiany myśli z tym narodem, teraz po prostu już jej nie czuję, chodzi oczywiście o Krystynę Jandę.

Panie premierze Gliński , oni tak kochają PO, przywrócić im koszty uzyskania przychodów do takiej wysokości jaką mieli za PO czyli 25%, Pan im podwyższył do 50%, ale to nic nie dało. Mogliby chociaż milczeć.

Ale cieszmy się , nie pomógł Soros, TVN, GW, Onet, aktorzy, wygrała opcja Polska i niech tak pozostanie

 

https://dorzeczy.pl/kraj/147140/adam-michnik-do-tomasza-lisa-polski-tym-palantom-nie-wolno-oddac.html

https://www.tvp.info/42521829/janda-o-polakach-nie-czuje-potrzeby-wymiany-mysli-z-tym-narodem?fbclid=IwAR0OGioJj-a173Qy2-rKtaFdkgRNe5KS0See5Y4d9bcaR7i_WqCagia3lB0

https://niezalezna.pl/340783-duda-to-prezydent-ludzkiej-biomasy-jakub-watly-znow-przekracza-granice

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:8)

Komentarze

i nie oddalismy

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638997

Masz rację.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1638999

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1639031

...ale tym razem trudno zaprzeczyć. Nie oddaliśmy Polski palantom. I oby tak dalej.

Kisiel-na-totalnych

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1639040