Mantra lewactwa: Umiędzynarodowić konflikt z Białorusią!

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Co usłyszę w telewizji funkcjonariusza Platformy Obywatelskiej lub z tzw. Lewicy – jak mantra powtarzają oni zaklęcia o umiędzynarodowieniu konfliktu z Białorusią i dopuszczeniu dziennikarzy oraz organizacji pozarządowych do granicy. Konfliktu by oczywiście nie było, albo by się dawno skończył (jak np. twierdzi poseł Szejna z Lewicy), gdyby nie ciężkie grzechy rządu PIS-u, który zamiast umiędzynarodowić konflikt i wezwać na pomoc dziennikarzy z niezależnych od Polski mediów – postanowił bronić polskiej granicy siłami polskiej Straży Granicznej, żołnierzy Wojska Polskiego i WOT.

Ku zaskoczeniu polskiego i zagranicznego lewactwa - Polska bez pomocy UE i Frontexu odparła wszystkie białoruskie ataki na polską granicę! A jak Frontex dzielnie walczy z przemytnikami migrantów z Afryki, najlepiej widać na przykładzie Hiszpanii, Włoch i Grecji...

Jakie teraz i w czasie największego szturmu na granicę bluzgi padały i  nadal padają pod adresem polskich obrońców ze strony tzw. wolnych mediów, celebrytów i totalnej opozycji można by już w grubej księdze opisać. Wystarczy jednak cytat z wczorajszego programu w polsko-języcznym Onecie by stwierdzić, że nienawiść do rządu PIS oraz do Polski zdeformowała umysły „niezależnych” dziennikarzy do poziomu degrengolady, co oznacza kompletny rozkład wartości moralnych.

W programie Andrzeja Stankiewicza i Agnieszki Burzyńskiej w podcaście „Stan po Burzy”, omawiano sprawę interwencji żołnierzy wobec trzech fotoreporterów, którzy zamaskowani fotografowali tymczasową bazę wojskową w Wiejkach (Podlaskie) i usiłowali się do niej wedrzeć. Padły szokujące słowa: „Od ludzi ubranych w polskie w mundury, nie wiem czy polskich żołnierzy, bo nie chcieli się przedstawić, trzej fotoreporterzy usłyszeli takie miłe zdania — „relacjonował” Stankiewicz, cytując dosadne żołnierskie wulgaryzmy….."Powtarzam, ludzie w mundurach, bo nie wiem czy jesteście żołnierzami, traktujecie tak dziennikarzy" — dodał dziennikarz Der Onet.

Czy ktoś jest w stanie sobie wyobrazić, jaka byłaby reakcja żołnierzy, gdyby zamaskowane osoby usiłowały wedrzeć się do bazy amerykańskiej, lub do bazy Izraela przy granicy z Palestyną? Zamaskowani "dziennikarze" nie zdążyli by usłyszeć  wulgarnych słów, którymi tak się obruszył Andrzej Stankiewicz, zwany także dziennikarzem. 

Może więc warto przytoczyć reakcję A. Stankiewicza na wulgarne hasła zbiórek czarnych macic i zadym, organizowanych przez Tuska: J***ć PIS, lub Wy*******ć? Albo na określenie obrońców polskich granic  „mordercami” przez celebrytkę III RP i "watahą psów" przez legendowanego Frasyniuka? Żadnej reakcji A.Stankiewicza nie było! Stankiewiczowi na te plugawe słowa nawet powieka nie drgnęła, że o „dziennikarce” Burzyńskiej nie wspomnę. Podobnych cytatów z ust ludzi „postępu” są setki i jest to świadectwo kompletnej demoralizacji tzw. europejczyków, czekających na pomoc Europy w odparciu ataku Łukaszenki na polską granicę i na reportaże polsko-języcznych dziennikarzy o "mordowaniu" migrantów przez "watahy psów ubranych w polskie mundury"....

A co Polsce dało „umiędzynarodowienie” zamiarów Hitlera wobec Polski i Europy nim się II wojna światowa zaczęła? Polsko-brytyjski układ sojuszniczy zawarty 25 sierpnia 1939 stał się świstkiem papieru w dniu 1 września 1939 roku, gdy hitlerowskie Niemcy napadły na Polskę. Podobnie, jak polsko-francuskie porozumienie sojusznicze – traktat zawarty w Paryżu 19 lutego 1921 r. pomiędzy Francją a Polską. Funtem kłaków stał się także Pakt o nieagresji między Polską a ZSRR – zawarty w Moskwie 25 lipca 1932 a następnie przedłużony do 31 grudnia 1945. W dniu 17 września 1939 bez określonego w prawie międzynarodowym wypowiedzenia wojny Związek Sowiecki zaatakował Polskę, będącą od 1 września 1939 w stanie wojny z III Rzeszą!  

Pomimo „umiędzynarodowienia” niemiecko-sowieckiej agresji -  we wrześniu 1939 r. brytyjskie lotnictwo nie zbombardowało Berlina, a armia francuska nie podjęła ofensywy przeciwko III Rzeszy, choć takie były sojusznicze zobowiązania Anglii i Francji wobec Polski. II Wojna Światowa, która wkrótce ogarnęła cały świat była w istocie rezultatem polityki ustępstw Francji i Wlk. Brytanii wobec hitlerowskich Niemiec i psychopaty Hitlera. 

Każdy Polak jednak wie, że gdy wróg zaatakuje Polskę, trzeba brać za broń i bronić polskich granic nawet wtedy, gdy przyjdzie nam samemu walczyć! 

Tego nie są w stanie zrozumieć zdegenerowane elity III RP i totalna opozycja a w zasadzie zdradziecka V kolumna - powtarzająca jak mantra konieczność „umiędzynarodowienia” wojny Putina-Łukaszenki z Europą, która się przecież nie zakończyła. Przeciwnie – atak na Polskę przy pomocy zwiezionych na Białoruś migrantów z krajów arabskich, to początek znacznie większego konfliktu. Da Bóg – nie zbrojnego…

Polska jest dzisiaj wraz z Litwą, Łotwą i Estonią wschodnią granicą Unii Europejskiej. Tej samej Unii, która nie kiwnęła palcem w sprawie aneksji przez Rosję Krymu i Donbasu. Unia nie kiwnęła palcem w czasie ataku Łukaszenki na polską granicę, podejmując kolejne rezolucje i sankcje skierowane wobec Polski - zajmując się „praworządnością”, nadrzędnością prawa europejskiego nad polskim prawem, niedolą kasty sędziowskiej, kopalnią w Turowie a także połajankami w sprawie zakazu powszechnej aborcji w Polsce! Ten kompletny „odlot” Unii Europejskiej potwierdza, że gdyby Polska czekała na umiędzynarodowienie napaści na polską granicę z Białorusią – już milion siejących postrach migrantów arabskich mielibyśmy na utrzymaniu, wśród których byliby nie tylko bandyci i terroryści, ale także „zielone ludziki” Łukaszenki i Putina. Czyżby UE - mieniąca się potęgą nie miała wywiadu i nie wiedziała, że Łukaszenka zwozi pod wschodnią granicę Europy tysiące najeźdźców???

Strach pomyśleć co by było, gdyby Polską rządziła koalicja PO-PSL z armią "opiłowaną" do kilkudziesięciu tysięcy żołnierzy, bez WOT i bez jednostek na wschodzie, które zlikwidowano w czasie rządów "czełowieka" Kremla w Warszawie, czyli Tuska i wyznaczonej przez Tuska na premierkę Kopaczyny - przed jego ucieczką do Brukseli. Gdyby twórcy ch..., d.... i kamieni kupy nadal rządzili Polską pozostalibyśmy z Caracalami, które nawet w armii francuskiej nie latają!

Historia lubi się powtarzać. Tak jak przed II Wojną Światową państwa zachodnie usiłowały udobruchać Hitlera, pozwalając na Anschluss (czyli anektowanie) Austrii przez III Rzeszę – tak i teraz do Putina i Łukaszenki wydzwaniają przywódcy Francji i Niemiec licząc na „deeskalację” konfliktu. Oczywiście nie za darmo. Zapłacą Łukaszence ze szczodrej kasy Unii, podczas gdy Polska nie może doczekać się na europejski Fundusz Odbudowy!  W tej sytuacji wcale nie jestem  pewien, czy Polska oraz kraje nadbałtyckie nie znajdą się na liście kosztów „pokoju” z Europą, przedstawioną przez dyktatora Putina i terrorystę Łukaszenkę – uznanego już przez kanclerz Merkel za legalnego prezydenta Białorusi...

Przypomnę więc, że w dniach 29-30 września 1938 roku odbyła się Konferencja w Monachium. Wzięły w niej udział Niemcy, Włochy, Francja i Wielka Brytania. Konferencja dotyczyła przede wszystkim „podziału” Czechosłowacji. Jednak żaden przedstawiciel rządu w Pradze nie został zaproszony do udziału w tym spotkaniu….

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

   Prawie cała krajowa opozycja, to rosyjska agentura z siedzibą w Niemczech z Tuskiem i Merkel. Przecież Niemcy i Rosja, to naczynia połączone. Płacz za reporterami, to nic innego, jak stworzenie agresywnego wrogiego frontu za plecami polskich żołnierzy. TVN-y i tak relacjonowałyby wydarzenia po lini sowieckiej. To byłyby próby tworzenia medialnego kłamstwa (uwiarygodnionego pobytem ze strony polskiej) i tworzenie podwójnego chaosu. Przecież kiedyś kiedyś Putin się wypowiedział - "czas stworzyć naszą partię w Polsce, która będzie przewodzić...." i utworzono PO. Teraz to już równolegle są gangsterzy schowani za immunitetem.

Vote up!
12
Vote down!
0

ronin

#1636246

Kapitanie Nemo, kapitalne. Powinno się rozpowszechniać gdzie się da, zwlaszcza wśród dzieci i młodzieży, wiedzę o łajdactwie tej zatrutej agentury  sobaczącej polskiego żołnierza, a bez wstydu wysługującej  każdemu, kto tylko pluć chce na Polskę. Nazwiska tych ludzi trzeba uwiecznić jako pomnik hańby. Tak nisko opozycja nigdy nie upadła, bo po prostu nie działąla na zamówienie wrogów Polski. Żołnierz wartownik obiektu wojskowego ma obowiązek strzelać do każdego, kto się  podstępnie zbliża do obiektu strzeżonego. 

Vote up!
9
Vote down!
0
#1636251

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika zwykły polak został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1636253

Niejeden chciałby mieć tak lotny umysł jak prezes. Aferę SKOK Wołomin dogłębnie wyjaśni Putin, jak będzie mieć taką okazję.

Vote up!
10
Vote down!
-2

Leopold

#1636265

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika zwykły polak został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1636269

O FOZZ - matce wszystkich afer zapomniałeś? I ty "zwykły Polaku" piszesz o demencji? 

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1636268

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika zwykły polak został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1636271

Nie jesteś w Rządzie, ale widzisz dalekosiężnie....Nie to co ja - mała mrówka. To jaką Wielką Mrówą musisz być, skoro tak daleko widzisz? Czyżby "mrówcza praca" dla  WSI czy nawet KGB?

Vote up!
8
Vote down!
-2
#1636276

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika zwykły polak został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

- może nie skupiajmy się na sobie tylko na Polsce.

Mam podobne zdanie na te sprawy jak Krzysztof Wyszkowski czy Państwo Gwiazdowie i wielu innych którzy stali na pierwszej linii frontu w walce o wolność i niepodległość Polski.

Uczestnikom "okrągłego stolca" za bardzo nie ufam bo nie wiem jakie tam braterstwo krwi zawarli i na jakim papirusie.

Pakt który się zawiązał m.in. przy SKOK-u będzie bardzo długo i bardzo mocno oddziaływał niewidzialnymi powiązaniami na uczciwość i praworządność w Polsce.

To na dziś największe zagrożenie dla suwerenności Polski - nie Rosja czy PE.

Tworzy się drugi obieg władzy biznesowej, oligarchicznej która przejmuje stery w Polsce w tym Sędziowie i mafie togowe. Dlatego reforma Ziobry jest nieskuteczna.

Teraz dla nich najważniejsze to utrzymać nielegalnie zdobyte majątki.

Vote up!
2
Vote down!
-4

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1636277

Nie powtarzaj, zwykły polaku, w kółko tych samych komunałów. Wątpię byś przekonał wielu do tego, że nikt nie dorasta ci do pięt, a już szczególnie ten kurdupel Kaczyński.

Poczytaj choćby teksty Leopolda o transformacji.  

Vote up!
6
Vote down!
-2

jan patmo

#1636280

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika zwykły polak został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

- przypomnę te "komunały" w odpowiednim czasie.

Własnie oglądam TV Trwam i widzę ze chyba coś do Rządu dociera w innym "komunale" który tu jak mantrę powtarzam.

Zmieniają przepisy w sprawie pracy !!! - to chyba jakiś cud ! - za niedługo to pracodawca będzie płacił zaległy podatek przy zatrudnianiu "na czarno" - a nie jak jest teraz że to pracownik płaci "karę" i jest zmuszony ukrywać przestępstwa pracodawcy który jest głównym i jedynym winowajcą.

To była jedna z największych patologi w Polsce w prawie pracy. Na szczęście ktoś po siedmiu latach rządów to zobaczył.

Tu brawo !!!!

Vote up!
2
Vote down!
-4

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1636282

To już wiemy, że wszystko od wszystkich lepiej widzisz, wiesz i masz na wszystko gotowe recepty. Powinieneś był więc założyć partię, zdobyć władzę i zreformować Polskę według własnych oczekiwań - ma się rozumieć - o wiele lepiej od Kaczyńskich. 

Dorobek znacznie bardziej znanych od ciebie, wykrzykujących najszczytniejsze hasła w III RP, poza to nie wyszedł.  Jesteś więc w doborowym towarzystwie! 

Vote up!
6
Vote down!
-2

jan patmo

#1636284

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika zwykły polak został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

- tylko odnieś się do poruszanych tematów.

Jak będą szukać pomysłodawcy noszenia mini polskich flag przez polityków patriotów w klapie marynarki to się może ujawnię.

Tylko szczerze - a nie żeby ktoś się podszywał pod cudzy pomysł. Tylko ja mam wiedzę gdzie to było publikowane rok portal i inne dane do identyfikacji.

A teraz nie pisz o mnie - tylko o poruszanych na forum problemach i tematach - do tego się odnoś.

PS - Mogę powtórzyć specjalnie dla Ciebie instrukcję pisania komentarzy.

Vote up!
2
Vote down!
-4

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1636288

Nie czyń tego innym, co tobie niemiłe!

PS Nie obiecuj nam gruszek na wierzbie, bo jeszcze jednej nie zobaczyliśmy, w odróżnieniu od wielu spełnionych obietnic rządów Zjednoczonej Prawicy, na czele z Jarosławem Kaczyńskim!  

Vote up!
5
Vote down!
-2

jan patmo

#1636292

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika zwykły polak nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

- rozumiem dlaczego tak reagujesz jak pisze o demencji starczej.

Przyklepujesz Kaczyńskiemu jednoosobową wygraną tak jak kiedyś Bolek sobie

Bez poparcia Narodu mógłby sobie co najwyżej palcem w bucie pokiwać. Kończę dyskusję - pisz dalej te "wiersze" tylko popraw rymy :)

Wolę z mądrym zgubić i głupim znaleźć - i 3 maj się pędzla jak drabina leci ! (malarskie :)

Vote up!
2
Vote down!
-3

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1636294

zadufanie

 

to się nazywa zadufanie

w nieomylności trwanie

 

Vote up!
4
Vote down!
-2

jan patmo

#1636296

i nie jestem zadu fanem ;)

Vote up!
2
Vote down!
-2

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1636298

z garbami błędów

 

czyżbyś wielbłądów

był fanem

z garbami błędów

noszonych

ze szpanem?

Vote up!
4
Vote down!
-2

jan patmo

#1636299

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika WoW został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Już kilka razy atakowano polskie granice. Jednakże poprzednio załatwiano sprawy po cichu i z taktem. za imigratami lub uchodzcami nie stał żadna siła zewnętrzna. Bardzo mi przykro , ale do sytuacji nie dorosło wielu polityków i dziennikarzy, mam nadzieję, że to tylko niewiedza, a nie zwykła głupota. problem zawsze był zażegnywany przez polskie służby i dyplomację, a nie przez inne siły> Wiem co piszę, bo kilka razy brałem w tym udział lub obserwowałe. Na razie Pan Prezydent Republiki Białoruskiej nie musi szukać pożytecznych idiotów - sami się zgłaszają.

Vote up!
1
Vote down!
-5
#1636258

  Łukaszenka, to nie żaden prezydent, tylko uzurpator w wyniku sfałszowanych wyborów.

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1636262

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika WoW nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie chodzi o to co my myślimy, tylko o to co robią i myślą inni. Wystarczy zobaczyć i usłyszeć, kto nazywa go prezydentem i jak do niego się odnosi. W czasach globalnej wioski liczy się tylko informacja, w którą wierzy większość, a nie to co jest prawdą. Dla mnie to nawet nie uzurpator, bo znaczyłoby to, że daje mu się choć cień szansy. Był taki co nie zabił żadnego, a jest największym zbrodniarzem w historii.

Vote up!
1
Vote down!
-3
#1636290

To co mnie jednak niepokoi to moim zdaniem zbyt zachowawcza reakcja polskich władz w przypadkach, kiedy dochodzi do jawnych ataków na naszych żołnierzy i funkcjonariuszy SG oraz policjantów, kiedy agresorzy (białoruscy lub/i rosyjscy żołdacy oraz nielegalni imigranci) naruszają polską granicę, przekraczają ją nielegalnie, aby fizycznie atakować nasze siły.  Żadne szanujące się państwo nie powinno tolerować naruszania swoich granic i bezkarnego atakowania jej funkcjonariuszy, gdyż taka postawa jest odbierana przez przeciwników jako wyraz słabości, niezdecydowania, a nawet tchórzostwa. Taka postawa zachęca wręcz i rozzuchwala napastników. Poprzednio próbowali (i nadal to robią) nielegalnie przekraczać granicę, potem cięli zasieki i zaczęli rzucać kamieniami, używać gazu i laserów, następnie białoruscy żołnierze celowali z broni do Polaków i przeładowywali broń , a teraz żołdactwo Łukaszenki uczy islamskich bandytów jak dźgać nożem. Następnym krokiem będzie uzbrojenie muzułmańskiej dziczy w broń palną i granaty, by ci mogli atakować polskich żołnierzy.

 

Co więc można zrobić w tej sytuacji ?

Po pierwsze uważam że należy traktować gumowymi kulami, gazem i armatkami wodnymi nielegalnych imigrantów i białoruskich prowokatorów, którzy atakują zza granicy białoruskiej. Do tych napastników, którzy przekroczą granicę i atakują już po naszej stronie, należy po prostu strzelać z ostrej amunicji bez żadnego ostrzeżenia. Jeżeli nasi żołnierze zaczną strzelać, możecie być pewni, że w ciągu tygodnia, dwóch skończą się ataki na granicy i nielegalne jej przekraczanie, a nasi islamscy i białoruscy przeciwnicy zrozumieją, że z Polakami nie ma żartów i nie można sobie z nami tak pogrywać. Żaden z tych agresorów nie będzie więcej atakować bojąc się, że każdy atak może go kosztować życie. 

 

Oczywiście lewackie media oraz rodzima 5. kolumna będą drzeć mordę na cały świat o tym, jak to Polska masakruje "bezbronnych" "uchodźców", a w tej propagandzie wspomoże ich UE i reszta światowego lewactwa, ale w obliczu realnego zagrożenia dla Polski, nie ma się tym co zbytnio przejmować i trzeba robić swoje. Poza tym warto prowadzić cały czas wojnę informacyjną, bo jest to ważny front, który kształtuje opinie publiczną, zaś większość zwykłych Europejczyków popiera obronę polskiej granicy.

https://www.salon24.pl/u/polishallied/1182920,powinni-strzelac-bez-ostrzezenia

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1636295

 

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1636475

Czarna środa

Kurdej -Szatan traci pracę w Play,Gowin traci wiarę w siebie
Przykre

Vote up!
2
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1636483

Poważne objawy depresji to np. próba samobójcza

Ta depresja, jak nic jest wynikiem wyrzucenia z rządowej posady. Czy Giertych mu podpowie i zaoferuje się z pomocą , aby skarżyć rząd PIS-u o odszkodowanie

Vote up!
2
Vote down!
0
#1636498

Gowin 1% ma depresje?

 

Vote up!
1
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1636524