Zagłosuję na Dudę już w pierwszej turze, to konieczność. Zdrada prezydenta Opola

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Można się unosić honorem, złością, ale nie można pozwolić, aby wygrał Trzaskowski. Na filmie pod tekstem znajomy Andrzeja Dudy opowiada o młodości prezydenta Dudy, Solidarności, Janku Wiśniewskim i kopalni Wujek.

Andrzej Duda przybył pod amfiteatr w Opolu spóźniony jedynie 10 minut, o godz. 14.40. Jak na upalną i parną pogodę, przyszło sporo ludzi. Niewielka grupa protestujących wyglądała folklorystycznie (młodzi, wykształceni z wielkich miast - na fot. - nie są ani młodzi, ani dobrze ułożeni.

Andrzej Duda sporo było wypowiedzi przeciwko seksualizacji dzieci. Andrzej Duda mówił m.in., że 500+ i dodatkowe emerytury, finansowane są z kwoty pozyskanej z VAT-owskich przekrętów. 

To plebiscyt. Rafał Trzaskowski to bardzo poważne zagrożenie. W Opolu był zdaje się o 12.30. Przybyło sporo ludzi. Nie byłem na tym wydarzeniu, było upalnie i parno. Przecież on nie zostanie prezydentem... Mam nadzieję. Nie ma wyjścia. To szkodnik jak Filon Filonides.

Prezydent Opola, Arkadiusz wiśniewski, który zaznał wiele dobroci od Dobrej Zmiany, nie przyszedł przywitać prezydenta Polski! Minąłem się z nim (nie lubimy się, więc się nie witaliśmy) na parku Wolności w Opolu - miejscu uroczystości patriotycznych. Tylko wracał ze strony amfiteatru. Dziwne, czemu nie przywitał Prezydenta Andrzeja Dudę. Chyba nikt, go nie wyprosił. Zapomniałem, poparł Rafała Trzaskowskiego.

Zobaczcie, jaki fałszywy jest ten prezydent Opola, o którym wiem takie rzeczy, że nie mogę pisać ani mówić głośno - syn funkcjonariusza służby bezpieczeństwa, który miał kłopoty z weryfikacją, podczas transformacji ustrojowej. O resortowej tradycji rodziny Wiśniewskich (dawnej Mol), można przeczytać tutaj:  

Resortowe dziecko w ratuszu - Tygodnik Opole 

gdzie czytamy: "Zarówno dziadek, jak i ojciec urzędującego prezydenta miasta Opola – Arkadiusza Wiśniewskiego – byli pracownikami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Jego dziadek – Józef Mól (rocznik 1927) był w czasach stalinowskich milicjantem (w latach 50-tych to był resort Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego), a ojciec Arkadiusza – Henryk Mól vel Wiśniewski (rocznik 1952) – rozpoczynał karierę w MSW od pracy w ZOMO, potem pracował w MO i SB".

Tym samym kolega Patryka Jakiego, który pod publikę chodził na "Marsze życia i rodziny", popiera zwolenników sodomii i seksualizacji dzieci. Podły człowiek, prawda? A dzisiaj Opole, po takim rabunku za zgodą samej góry, pokazuje Dobrej Zmianie środkowy palec. Budżet Opola, dzięki kradzieży gmin zwiększył się o ponad 300 mln (to trochę uproszczenie, ale dzięki temu miasto mogło świetnie się zadłużać).

Nie warto było, prawda? Opole, miejsce przekrętów i układów. Miejsce niszczenia ludzi. Miasto synekur i doprowadzonego do wariacji etatyzmu, ma gdzieś, że dzięki nieprzyjemnej operacji ograbienia sąsiednich gmin, zagłosuje na Trzaskowskiego. I po co ci to było, Dobra zmiano?

Dzisiaj ludzie Arkadiusza Wiśniewskiego zasiadają np. w Elektrowni Opole, jak np. były wiceprezydent miasta, który został dyrektorem w Elektrowni Opole. Są tam też ludzie Patryka Jakiego. Dobra zmiana tylko przez niego traci. W terenie.

Z Warszawy nie widać wszystkiego. 

Tymczasem zapraszam na krótką rozmowę ze znajomym prezydenta Dudy, który opowiada, co prezydent robił w młodości, jaki był, i chyba nadal jest:

Kliknij: 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:18)

Komentarze

...a w sercu zupełnie co innego. Nie ma się więc co dziwić, że ktoś zachowuje się w ten sposób w odniesieniu do urzędującego prezydenta Polski. Najdelikatniej rzecz ujmując to brak kultury osobistej. Jednak to, co wiemy o prezydencie Opola wyjaśnia, skąd lub od kogo się ten pan kultury uczył.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1634313

> Aby budować wielkość Polski, musimy tego chcieć. <
> Aby Polska była szanowana, my ją musimy szanować. <

Szanowny Panie!
Jeżeli wspierasz nasze szacunek do Polski i chcesz przyczynić się wzmocnienia godności naszej Ojczyzny - porzuć koncentrację uwagi na jednym draniu z Opola. Polsce nieustannie zagraża wielu przeciwników, a nawet fanatycznych wrogów mocy i trwałości Rzeczypospolitej. Jednym z takich zagrożeń jest sprawa Polin, innym jest 447, a wiemy o wielu innych bliskich, wręcz bezpośrednich niebezpieczeństwach. Nie wolno skoncentrować naszej uwagi tylko na jednym z nich.

A mamy takich zagrożeń naprawdę mnóstwo. Na przykład strategiczna zmowa Rosji i Niemiec, które realnie pracują nad zrealizowaniem rosyjsko-niemieckiego projektu "Eurazji" czyli wielkiego mocarstwa od Lizbony do Władywostoku, w którym miejsca dla Polski po prostu nie ma. Promotorzy tego projektu chcą aby pomiędzy Niemcami a Rosją już nigdy żadnej Polski nie było. To nie żart, to jest fakt - to prawdziwy, rzeczywisty faktycznie realizowany program likwidacji Polski.

Ten projekt zlewa się w całość z projektem federalizacji Europy, polegającym na stopniowym ograniczaniu suwerenności europejskich państw oraz likwidacji tożsamości narodów Europy.

Innym konkretnym działaniem jest program wyłączania samodzielnej "mocy i trwałości" polskiej gospodarki". Jest to program, który był systematycznie realizowany przez rząd PO i PSL a który pod nazwą projektu polaryzacyjno-dyfuzyjnego prowadził do likwidacji polskiej samodzielnej siły ekonomicznej, polegającej na likwidacji polskiego przemysłu, jego dekoncentracji i faktycznego "rozdawnictwa". Ten program jest fałszywie zwany prywatyzacją.

Wiele takich procesów biegło i wiele z nich z wielkim trudem jest powstrzymywane, ponieważ niestety ma bardzo mocnych zwolenników w Unii Europejskiej a także w naszym Kraju. To są ludzie, którzy bardzo nie chcą, aby były w dzisiejszej Polsce realizowane projekty podobne do programu odbudowy Polski Eugeniusza Kwiatkowskiego z lat międzywojennych.

Oni wybierają program zgody na bezpośredni rabunek aktywów polskiej gospodarki realizowany tak jak to robił rząd PO - PSL z warszawską dziką reprywatyzacją, albo równie dziką grabieżą setek miliardów złotych złodziejstwie VAT, albo Amber Gold.... Czyli program zgody na złodziejstwo i jego bezkarność.

Wystarczy powiedzieć jedno hasło dla odwrócenia uwagi  - "Polin" mianowicie i mamy wszystko co naprawdę groźne całkiem z głowy. Fakt - Polin jest wredne, a nawet paskudne, najczęściej jest skutkiem długoterminowych kontraktów zawartych przed rokiem 2015, których skutki ciągną się jak flaki z olejem, ale to Polin jest świetnym antypolskim narzędziem odwracającym uwagę od tego co tu i teraz wywrzaskuje pan Trzaskowski, który bezczelnie i patrząc nam prosto w oczy zdradza Polskę.

Te jego łgarstwa o CPK albo o przekopie Mierzei są tylko drobnymi dowodami tej zdrady.

Warto by było teraz, dzisiaj wydrukować "Księgę Zdrady Narodowej" całej totalitarnej antypolskiej opozycji. A pierwszym punktem aktów zdrady byłby totalitaryzm tej opozycji. Prawdziwy wredny totalitaryzm z bezczelnie i krok po kroku włączaną cenzurą prewencyjną, dyskryminacją kochających normalnie,...

Cholera jasna, czy ten gnój znowu trwa mać?

Nitras ante portas?

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-3

michael

#1634420

Wymienił Pan wiele niebezpieczeństw, ale do niektórych to nie dotrze.

Platforma i jej Trzaskowski to śmiertelne zagrożenie. Duda nie jest ideałem, ale jak wygra Trzaskowski i popierający jego bandyci, to mamy powtórkę z XVIII - Trzaskowski, pupil Sorosa, członek bandytów z Bilderberg, gdzie na pewno był już dwa razy na spotkaniu.

Sondaże są zafałszowane, i takie też mogą być wybory. Zapraszam zwolenników do zasiadania w komisjach wyborczych oraz jako mężowie zufania. 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Romuald Kałwa

#1634520

Na wiejskie wesele potrafil zajechac, ale 14 czerwca nie interweniowal zeby przepuscic Polakow do Muzeum!

Duda i cala reszta do Izraela.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4
#1634500

Z mordercami z PO nie ma dyskusji. Polityka insurekcyjna, powstania: warszawskie, albo bohaterskie zachowane się tuż przed wybuchem II wojny - i co to dało?

 

A przy okazji! To, że zagłosuję na Dudę, nie oznacza, że zapomnę świństwa opolskiego PiS.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Romuald Kałwa

#1634521

Całkowicie słusznie, nie wolno pozwalać nikomu na żadne świństwa. Nikomu, bez względu czy jest to człowiek z antypisu, czy z pisu. Drań i tyle.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

michael

#1634558

i w ten sposób pozostawia Polskę w łapach bandytów, bezczelnych grabieżców, kłamców i złodziei bez sumienia od Trzaskowskiego i jego ferajny. 

To jest zdrada.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

michael

#1634557

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Leszek1 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Wydaje mi sie, ze przekrecasz idee Eli. Dlatego negatywnie ocenilem Twoja wypowiedz..

Ja odczytuje jej slowa jako chec wyzwolenia sie z panowania Zydow nad Polska.

Pozdrawiam.

Mozna ja poprosic, by sprecyzowala dokladniej swoja mysl.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1634561

Mimo bagażu problemów nieudolności i wpadek na horyzoncie nikogo poza Dudą  i PiS. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Zakamarnik

#1634620

I można pisac o kulturze, o dziadkach i pochodzeniu, ale to nioc ,a nic nie daje . Po prostu państwa nie ma, albo jak kto woli teoretyczne nadal. Podział ról funkcjonuje , podobnie wszech panująca BEZKARNOŚĆ! Nie działa "Duda pomoc" , nie działa "Skarga nadzwyczajna" ....Zadnej pomocy pokrzywdzonym .Po 4.5 roku sitwy i gangi nadal mają sie dobrze, a ci co winni w wiezieniu ze skonfiskowanymi majątkami, śmieja się w twarz....PO PROSTU UKŁAD! Opole...wszedzie tak jest W Rzeszowie komunistyczny prezydent brata sie z Ziobrem i Warchołem, skorumpowane słuzby i prokuratura / OSmiornica podkarpacka / nietknięte. Nadal niszcza ludzie. Calkowity zawód do obiecywań i nadziei 2015r. Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

prof Rycho

#1634684

Dudy, w ogóle, nie zaszczycą wyborów. Bojkot wyborów, to jedyny ratunek przed oddaniem Polski żydom. Każda ekipa w Sejmie, ma nadrzędne, ponad sumieniem nakazy. Umacniać władzę Izraela i oddawać Polskę po coraz większym kawałku. Inteligentni wiedzą o czym mówię, a młoty głosują na ukochany PiS.  Modląc się, za czosnkowego "Piłsudskiego", niewielkiej i zdradliwej aparycji! ...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1634759