Teatrzyk Sekielskiego versus Teatrzyk Latkowskiego...

Obrazek użytkownika trybeus
Idee

Cała Polska żyje njusami w sprawie pedofilii. Padły oskarżenia pod kierunkiem tzw "celebrytów"...oczywiście jeśli są winni, to powinien zająć się tym bezwzględnie prokurator. Ale póki co wygląda to tak, że po prostu ktoś przedstawia Wam dwie inscenizacje o patologii pedofilstwa do wyboru. Na pewno powstaną znów dwa obozy naparzających się grup, które będą prześcigiwać się w argumentacji czyja pedofilia gorsza, czyja mocniejsza, który pedofil gorszy, czy ten w sutannie, czy ten ze szklanego ekranu, kto winien i kogo należy ubić.
A teraz do sedna. Dziennikarka Polsatu Ewa Żarska przez pół roku prowadziła dziennikarskie śledztwo w dosyć śmierdzącej sprawie. W sprawie pedofila Krzysztofa P , ale miała być także w posiadaniu dokumentów na temat pedofilii wśród wpływowych osób w Polsce. Jak wiemy nie żyje, czyli "popełniła samobójstwo". Teraz uwaga, jeśli Sekielski i Latkowski za swoje osiągnięcia będą błyszczeć przez wiele miesięcy na piedestale jako "demaskatorzy groźnych pedofili" i będą cieszyć się życiem i dobrym zdrowiem i nie spotkają "seryjnego samobójcy" to oznacza to tylko jedno... że absolutnie nie zbliżyli się ani na krok w kierunku zdemaskowania pedofilskiego jądra ciemności w Polsce...

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.2 (głosów:21)

Komentarze

Ustalmy raz na zawsze:
w sprawach o pedofilię w przypadku duchowieństwa katolickiego obowiązuje zasada domniemania winy, w każdym innym przypadku zasada domniemania niewinności.
Wyobraźcie sobie, że to nie knajpka celebrytów a seminarium. Że to nie koledzy i przyjaciele "elity" ale księża. Wyobrażacie sobie ten wrzask? Teraz cisza bądź bagatelizacja. To tyle jeśli chodzi o ich podejście do pedofilii.
Sygnał prosty. Jestes nasz pedofil- jesteś bezpieczny

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1631543

Za bezkarność pedofilów wystawia rachunek służbom. No cóż, można go nie lubić, ale powolność organów ścigania w tropieniu pedofili (szajek pedofilskich) nie daje się łatwo wytłumaczyć.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1631560

Pozostaje jedynie podziwiać niezmąconą wiarę w szczerość intencji i prawdomówność prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego, który  pozuje na rycerza niezłomnego na białym koniu ubranego w zbroję niewinności.   

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1631567

Niczego takiego nie deklarowałam. Niestety, Karnowski ma rację w tym sensie, że od ścigania przestępstw są organa ścigania, a nie prezydenci miast. Tylko śledczy i sądy mają odpowiednie środki i kompetencje. Prokuratorzy - do ustalania stanu faktycznego i oskarżania, a sądy - skazywania. Jako prezydent Karnowski wypowiadał umowy z bandziorami, ale przecież do finalizacji takich spraw gospodarczych potrzebne są sądy, gdyż najemcy wykorzystują wszelkie środki proceduralne.

Czy Pan obejrzał ten film? Dorzucam jeszcze jeden:
https://www.youtube.com/watch?v=ygzN5VaLSIg

Pomińmy sympatie i antypatie polityczne Karnowskiego, ale już 5 lat temu mówił, że niezbędne jest zaangażowanie organów ścigania, że bez prokuratorów nie da się ścigać pedofilii..

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1631581

Czyżby czerwony kur, jak wielu cyngli z merdiów, otrzymał polecenie bagatelizowania problemu pedofilii wśród celebrytów, czy to tylko przejaw bezdennej głupoty?

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1631564

...na te skandale seksualne, które nigdy nie powinny wyjść na świat w gorszących i demoralizujących obrazach.
Nie oglądałam tych filmów bo nie widzę sensu. Niepotrzebne są takie prowokacyjne zachęty szczególnie dla młodych widzów...które jeżeli nie popsują "maluczkich" to na pewno nie "poprawią" zbereźników.

Przeraża bezradność czy może bierność policji i organów ścigania.

Przeraża zachowanie niektórych duchownych.

Przeraża stopień demoralizacji "katolickiego" społeczeństwa i pokolenia JPII.

Wszystkie spory partyjno-wyborczo-pandemiczno-gospodarcze wobec tego jądra ciemności ...to pikuś.
Wg Stan 35 Jarosław Kaczyński, kandydat PiS na prezydenta w 2010 roku mówił na wiecu w Rawie Mazowieckiej:
"Polska musi być albo silnym państwem, albo nie będzie jej w ogóle" .
A ja wam mówię ...albo Polska będzie katolicka , nie tylko teoretycznie ale i praktycznie....albo jej nie będzie....a może już jej nie ma?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1631575

Z początkiem Twojej wypowiedzi kompletnie się nie zgadzam
Takie rzeczy MAJĄ ZAWSZE WYCHODZIĆ na światło dzienne
To właśnie przez ich tuszowanie latami działo się to co się działo a nawet coraz mocniej się rozrastało
Walić kary jak najszybciej i z najwyższej półki - z całkowitą konfiskatą mienia, kastracją i obcinaniem uszu włącznie - a przy ew. recydywie amputacją obydwu rąk

ZERO litości dla zwyrodnialców = ZERO !!!!!!!!!!

"albo Polska będzie katolicka"

NIGDY !!!!!!!!!
MA być NORMALNA i ŚWIECKA

Ps:

Znów dzień czy dwa zapewne nie odpiszę bo w ramach przejrzystości i wolności słowa na tym portalu nie wiadomo kiedy i skąd (nigdzie takiej informacji nie ma) dostałem rangę KARANEGO oraz po napisaniu dwóch czy trzech komentarzy dostaję cichego BANA na dzień czy dwa
Ot taka PIS'owska wolność słowa i przejrzystość (jak w oświadczeniach szumowzkyeho czy morawietzkyeho) :))

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1631678

ZERO litości dla zwyrodnialców = ZERO !!!!!!!!!!
Walić kary jak najszybciej i z najwyższej półki - z całkowitą konfiskatą mienia, kastracją i obcinaniem uszu włącznie - a przy ew. recydywie amputacją obydwu rąk.

Tylko po co te gorszące zboczenia nagłaśniać i pokazywać?
Od tego nikt nie stanie się lepszym...raczej oswoi się z patologią...i stanie się bezwstydnym...tak jak niektórzy nadmorscy Niepoprawni.
Jeżeli Polska ma być normalna ...to właśnie powinna być katolicka.
Świeckość nie jest normalnością... religijność leży w naturze każdego człowieka, od zarania dziejów.
Natura nie znosi próżni. Jeżeli odrzuci się Boga prawdziwego...to w to miejsce wskoczy natychmiast jakiś bożek, guru czy własny egoizm.
Katolickość gwarantuje sprawiedlwe prawo.

P.S. Co do ilości komentarzy...tylko ci wybitni ,jak Jan Patmo czy jemu podobni geniusze mogą wstawiać po 10 bzdetów na godzinę.
Innym wolno zamieścić 1 komentarz na tydzień.
Ciesz się ,że gawrion nie karze ci zakładać maseczki przed wejściem na ten portal....bo to mentalność podobna do Szumowskiego.
Wszystko dla dobra wybranych, starszych i mądrzejszych..

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Verita

#1631686

- to dlatego tak trudno do nich dotrzeć.

To nimi potem wysługują się służby specjalne nie koniecznie polskie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1631576

oczy zasłania...

 

oczy zasłania

uszy zatyka

za otwartego

robi katolika

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1631577

Pedofil to pedofil i teoretycznie nie ma najmniejszego znaczenia jaki zawód wykonuje

Teoretycznie bo są grupy zawodowe tzw. zaufania publicznego które powinny być bardziej napiętnowane oraz mocniej karane - i do takich grup z pewnością należą księża i z taką samą pewnością nie należą do niej różnej maści aktorzy i ogólnie mówiąc tzw. celebryci

Oba filmy dzieli przepaść
Jeden jest o pedofilii i jej ukrywaniu
Drugi też niby o pedofilii choć prawdę mówiąc głównie dotyczy gwałtów na odurzonych dziewczynach i SIŁOWYM wciągnięciu nie tyle w ten proceder co niejako w jego ukrywanie znanych ludzi uczęszczających do tego lokalu na zapleczu którego do tych kurewskich czynów dochodziło

Latkowski NIC nie pokazał poza znanymi już od dawna i chyba nawet osądzonymi przypadkami gwałtów dokonywanych przez słynnego Krystka

Jedynie tylko PROPAGANDOWO i ZADANIOWO rzucił bardziej insynuacje niż oskarżenia na dość znane nazwiska

To zupełnie tak samo jakby teraz każdego kto kiedykolwiek był w kościołach X Y Z itd w których to na zapleczach były przez księży gwałcone i wykorzystywane dzieci nazwać również pedofilami i przestępcami

A te SMS'y tego jełopa Latkowskiego do Szyca to istna masakra tego głąba
Gdybym ich nie widział to nigdy bym nie uwierzył że ten przygłup Latkowski takie rzeczy a w zasadzie bełkot z lamentem wypisywał

Zresztą Kurski dokładnie powiedział po co było to kręcone i do czego służyło:
Miało na celu zakrycie i rozmydlenie tego o czym większość wie a co jest w filmie Sekielskiego

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1631676