Rosyjską propagandę szerzą polskie portale. Są 23 takie witryny! Skandal czy zdrada

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Portale polskie za propagandą Rosji. Poznaj kim one są.

"To nie są małe witryny. Tylko na Facebooku mają 988 tysięcy fanów. Jeśli weźmiemy pod uwagę liczbę grup na FB, w których linkowane są ich teksty, to liczba polskich użytkowników FB (ostrożnie szacowana) mających stały kontakt z prorosyjską propagandą wzrośnie do ok. 2,5 mln osób. Zaś liczba wejść na te witryny tylko w sierpniu wyniosła… 53,6 miliona.."

Podaje portal oko.press. Portal ten pisze dalej cytat:

"Rosyjska propaganda sączona jest do głów Polaków w znacznie szerszym zakresie niż dotychczas sądzono. Dociera nie przez oficjalne kanały sterowane przez Rosjan, które w Polsce nie cieszą się popularnością, lecz przez polskojęzyczne portale informacyjne.

Rozpowszechniają one w Polsce „newsy” ze Sputnika Polska, Russia Today (dziś występuje pod logiem: RT) oraz z pro-kremlowskiego portalu Voice of Europe. Podawane z pro-kremlowskich źródeł informacje dotyczą przede wszystkim wydarzeń z zagranicy. Widać, w jak ogromnym zakresie prorosyjska propaganda usiłuje kształtować Polakom obraz współczesnego świata.

Mechanizm jest prosty. Sputnik, Russia Today oraz Voice of Europe podają informacje z całego świata i z Polski, odpowiednio przetworzone tak, by pasowały do pro-kremlowskiej wizji rzeczywistości:

 USA, UE, NATO i Niemcy są złe, w stanie rozkładu i anarchii, Rosja jest stabilna i bezpieczna, chyba że zostanie zaatakowana przez „złych”, dlatego zbroi się, by w razie czego móc się bronić podczas III wojny światowej, która niebawem wybuchnie, a wywołają ją oczywiście Stany Zjednoczone. Sputnik Polska dokłada do tego jeszcze złych Ukraińców, którzy nienawidzą Polaków, zaś VoE przoduje w informacjach o złych muzułmańskich oraz czarnoskórych uchodźcach, którzy niszczą europejską kulturę i atakują Europejczyków.

Oto lista portali, na których znalazłam newsy ze Sputnika, RT czy VoE (alfabetycznie):

    alternews.pl,
    alexjones.pl,
    dziennik-polityczny.com,
    hnews.pl,
    koniec-swiata.org,
    magnapolonia.org,
    narodowcy.net,
    nczas.com,
    ndie.pl,

    neon24.pl
    newsweb.pl,
    parezja.pl,
    pikio.pl,
    prostozmostu24.pl,
    prawdaobiektywna.pl,
    reporters.pl,
    sioe.pl,
    wmeritum.pl,
    wolnosc24.pl,
    wolna-polska.pl,
    wprawo.pl,
    wsensie.pl,
    zmianynaziemi.pl.


Najmniej artykułów z pro-kremlowskich źródeł znalazłam na portalach: hnews.pl, prawdaobiektywna.pl i newsweb.pl. Były to pojedyncze teksty, zapośredniczone z innych portali. Bardzo częstą praktyką jest tu podawanie informacji wzajemnie od siebie. Jeśli jednak komuś wydaje się, że cała reszta są to witryny niszowe i mają one niewielki wpływ na Polaków, myli się.

Powyżej miliona wejść w sierpniu 2018 roku (do 27 sierpnia, dane z SimilarWeb) odnotowały: magnapolonia.org, zmianynaziemi.pl, nczas.com, newsweb.pl, wmeritum.pl, ndie.pl, wolna-polska.pl i największy w tym gronie pikio.pl (34,4 mln wejść).

Bardzo intensywnie z treści pro-kremlowskich korzysta witryna nczas.pl, czyli Najwyższy Czas, powiązana z tygodnikiem o tej samej nazwie, którego założycielem był Janusz Korwin-Mikke. Dziś witryna promuje zarówno Korwin-Mikkego, jak i Stanisława Michałkiewicza, radykalnie prawicowego publicystę.

Zaś Fundacja „Najwyższy Czas”  finansuje również, jak czytamy w informacji na stronie, honoraria autorskie autorów piszących na kolejnym portalu – wolnosc24.pl. Obie witryny często prezentują rosyjską wizję świata.

Wolność24.pl podawała za Sputnikiem m.in. informacje o nagiej opozycjonistce na spotkaniu przywódców Ukrainy i Białorusi w Kijowie, wypowiedź jemeńskiego generała nt. USA czy news o rosyjskim robocie, który potrafi strzelać z obu rąk. Za „Voice of Europe” cytowano newsy o tym, że muzułmanie za 12 lat przejmą kontrolę nad Brukselą, Węgry wycofują z uczelni „gender studies”, a Europę za chwilę zaleje nowa fala imigrantów, wśród których będą terroryści.

Obserwując działania rosyjskiej propagandy w Polsce widać, że Rosja angażuje się w Polsce na co dzień głównie w tematy budzące silne emocje społeczne. Często nie mają one związku z polityką, dotykają za to spraw istotnych dla zwykłych ludzi – właśnie za ich pomocą propagandziści pogłębiają podziały społeczne i potęgują chaos. Służy do tego m.in.. budowanie określonej wizji świata – zgodnej z interesem Kremla.

A w jego interesie jest osłabianie istniejącego, politycznego porządku, budzenie przerażenia i pogłębianie lęków. Stąd tak popularne treści skrajnie antyimigranckie, antymuzłmańskie, ale też antyukraińskie. Skutkiem tego jest również prezentowanie wybiórczo wszelkich negatywnych doniesień na temat sytuacji w instytucjach i krajach Unii Europejskiej oraz w NATO.

Na jednym z opisywanych portali znalazłam np. wywiad, oczywiście skopiowany ze Sputnika, z generałem, który przekonywał, że NATO nie jest nam dziś do niczego potrzebne. Zaś Angela Merkel jest stałą negatywną bohaterką zarówno w RT, jak i w Sputniku czy w VoE.

I tę właśnie wizję świata dostają Polacy za pośrednictwem polskich portali, także silnie prawicowych, walczących – wg ich własnych zapowiedzi – o silną Polskę. Podkreślam jeszcze raz: nie mówimy o niszowym wpływie, tylko o milionach Polaków, którym takie informacje są serwowane.

Czy pro-kremlowska propaganda wygrywa dziś w Polsce? Na pewno rosyjscy propagandyści umiejętnie szerzą w Polsce swoją opowieść o świecie. Na pewno  ich celem jest pogłębienie podziałów w Polsce  i w Unii Europejskiej. Czy bez tej propagandy podziały były mniejsze? Trudno powiedzieć. Ale warto mieć wiedzę, kto, jak i pod jakim przykryciem działa by nasze kłopoty powiększać........."

Czy to jest wojna informacyjna czy propaganda

Wojna informacyjna trwa w polskiej i międzynarodowej sieci internetowej od wielu lat. O tym fakcie informują coraz częściej zagraniczne i krajowe media. Taki stan rzeczy jest zauważalny niemal codziennie w krajowym internecie.

Kampania dezinformacyjna wielu państw w tym Kremla, wojna psychologiczna poprzez stosowanie nowoczesnych technik psychologicznych nasila się z dnia na dzień głównie w związku ze zbrojnym atakiem Rosji na Ukrainę oraz ekspansją polityczną Rosji na świecie.

Każdy niemal nośnik informacyjny jest natychmiast infekowany przez zwolenników Putina - chociaż to jest to samo. Zwolennicy polityki i strategii wojny płynącej z Rosji używają do swego działania oficjalnych witryn internetowych np. RussiaToday lub działają oficjalnie za pośrednictwem wewnętrznych rosyjskich stacji radiowych i telewizyjnych.

Prasa wielokrotnie donosi o zaktywizowaniu na terenie Unii Europejskiej w tym w Polsce wywiadu Rosji oraz współpracujących z nimi lewackich trolli. Aresztowanie rok temu przez służby specjalne Polski osób podejrzanych o szpiegostwo na rzecz Rosji to wcale nie był początek wojny wywiadów.

Konflikt zbrojny na Ukrainie, wojna w Syrii, wybory w USA przy pełnymi zaangażowaniu Rosyjskich Służb Wywiadu, aneksja Krymu oraz szereg prowokacji i działań nieprzychylnych w stosunku do krajów NATO i Unii Europejskiej to była jak pamiętamy zapowiedź poważnej ofensywy Rosyjskich Służb Specjalnych.

Prezydent Władimir Putin wprowadził reformę rosyjskich służb wywiadu, kontrwywiadu i służby bezpieczeństwa. Federalna Służba Bezpieczeństwa (FSB) została przemianowana na Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego oraz odzyskać kontrolę nad Służbą Wywiadu Zagranicznego (SWZ FR) i Federalna Służba Ochrony  (FSO) – odpowiednika polskiego BOR - u W kręgach wywiadowczych i prasie mówiło się, że Putin dążył do połączenia wszystkich instytucji bezpieczeństwa (FSB, GRU, SWZ FR). Celem tego miała być odbudowa wpływów służb specjalnych na wzór KGB.

Służba Wywiadu Zagranicznego Federacji Rosyjskiej przejęła zadania wykonywane wcześniej przez Zarząd Główny KGB ZSRR (ros. PGU), zajmujący się wywiadem zagranicznym.

Głównym zadaniem SWZ FR jest m.in. dostarczanie prezydentowi i rządowi Federacji Rosyjskiej informacji politycznych, ekonomicznych, technicznych, naukowych, analiza ww. informacji o państwach, organizacjach, ludziach, o wszystkim co ma znaczenie dla prowadzenia skutecznej polityki przez prezydenta, premiera i rząd Federacji Rosyjskiej. Funkcjonariusze SWZ FR działają jako dyplomaci, funkcjonariusze bez immunitetu dyplomatycznego tzw. nielegalni będący pod przykryciem dziennikarzy, turystów itp. Wykorzystują do tego celu ambasady, konsulaty osyjskie rozsiane po całym świecie oraz (nielegalni) rozmaite przedsiębiorstwa i organizacje Po rozpadzie Związku Radzieckiego i zakończeniu zimnej wojny, głównym zadaniem wywiadu Rosji było zlikwidowanie luki naukowo-technicznej między Rosją a krajami NATO.

Jaki jest pretekst i kontekst działań wywiadowczych Rosji

Scenariusz jest zawsze ten sam, rosyjskojęzyczne mniejszości narodowe, wspierające ich lewackie ugrupowania, nakierowywane są za pośrednictwem działalności rosyjskiego wywiadu na dezorganizację ładu i porządku prawnego państw w których zamieszkują co jest jakoby powtórką z najnowszej historii Europy i działań dywersyjnych wywiadu III Rzeszy Niemieckiej na terytorium Austrii, Czech czy Polski.

Takie działania Rosyjskich Służ Wywiadowczych odnotowywane zostały już w 1991 r. w Estonii o czym na łamach prasy wypowiadał się Ambasador Łotwy w Polsce. Rosjanie zarzucali wówczas Łotewskim władzom naruszanie praw mniejszości rosyjskiej porównując politykę Łotwy do nazizmu.

Prasa Europejska często informowała o czynionych usilnie próbach przez służby specjalne Rosji na odzyskanie wpływu i przywrócenia hegemonii Rosji na obszarze postradzieckim.

Działania wywiadu Rosji nasiliły się od momentu gdy pułkownik KGB Władimir Putin objął w Rosji ster władzy czyli od 2000 r. Pod pozorem rozbudowy działań antyterrorystycznych Rosja wydawała zwiększając środki finansowe na rozbudowę swojego agresywnego wywiadu.

Za cel postawiono sobie wówczas np. wykradanie tajemnic gospodarczych i technologicznych, uzyskanie wpływu na politykę wielu krajów w tym możliwości ich destabilizacji wewnętrznej. Ilość szpiegów w krajach UE zwiększano wielokrotnie  więcej niż niż liczyły one sobie w czasie tzw. zimnej wojny.

Działania wywiadu Rosji przeciwko NATO i UE

Wspieranie ruchów separatystycznych w krajach, które sympatyzują z NATO czy UE to już standard w działaniach Wywiadu Rosji przykładem koronnym takiego działania może być choćby Gruzja roku 2008, także działania na terytorium Mołdawii i Nadniestrzu gdzie Rosja próbowała i próbuje zdestabilizować te regiony świata. Rosja za pomocą swoich służb specjalnych podjęła zakrojone na wielką skalę działania zmierzające na podporządkowaniu energetycznemu państw NATO i UE oraz innych wchodzących w zainteresowanie Kremla np. Ukrainy.

Rosyjska polityka zewnętrzna przyjęła wówczas zasadę tzw. „Planu Putina” o ciągłym i sukcesywnym wywoływaniu kryzysów politycznych w państwach. Clifford Gaddy z Brookings Institution podkreśla w swoich materiałach publikowanych w prasie, że Putin rozpoczął tajne operacje od państw Kaukazu po bałtyckie by wprowadzić swój plan związany z odzyskaniem rosyjskich wpływów w tych regionach.

Budowa gazociągu South Stream to jeden z wielu elementów tego planu, Anders Fogh Rasmussen wielokrotnie w swoich wypowiedział oceniał, ze cytat „agresja Rosji wobec Ukrainy to tylko część wielkiego planu Władimira Putina”.

Wojna na terytorium NATO, według prasy amerykańskiej, nie będzie polegała na działaniu tzw. zielonych ludzików a przy wywoływaniu  częstych kryzysów politycznych i wskazania wiodącej roli Kremla w ich załagodzeniu.

Skuteczność działania Rosyjskich służb wywiadowczych została sprawdzona w praktyce przy zbrojnej aneksji Krymu oraz prawie całkowitej zdradzie żołnierzy ukraińskich wcześniej inwigilowanych przez wywiad Rosji.

Były Sekretarz Stanu USA John Kerry przyznawał wielokrotnie w swoich wypowiedziach przed mediami, że prorosyjskie demonstracje w niektórych ukraińskich miastach były częścią planu, którego celem miało być wejście Rosjan na Ukrainę. Powtórzył się scenariusz aneksji Czechosłowacji w 1938 r. przez Hitlera stąd dobre porównanie przez niektóre media tych dwóch przywódców. Podobne działania obserwujemy w państwach nadbałtyckich jak Łotwa, Litwa czy Estonia. Rosjanie budują i wciąż rozbudowują za pośrednictwem swoich służb specjalnych tzw „piramidę strachu” przed uderzeniem zbrojnym Federacji Rosji na te kraje.

Zaplanowany atak wywiadowczy  na państwa NATO i kraje UE to główny cel działań wywiadu Rosji

Rosjanie w chwili obecnej głównie koncentrują obecnie swoje wysiłki wywiadowcze na destabilizacji państw Europy Środkowo – Wschodniej głównie na Polsce, państwach bałtyckich, Ukrainie, Bułgarii i Mołdawii.

Podważenie ładu międzynarodowego poprzez zastraszanie militarne (ćwiczenia wojsk, rozbudowa infrastruktury wojskowej itp.) to tylko jeden z wielu działań propagandowych i wywiadowczych służb i agentury, która w dużej ilości pozostała w krajach postsowieckich po wycofaniu się tych terytoriów regularnych wojsk.

Uśpieni agenci zaczynają swoje działania niejednokrotnie skuteczniej niż pułki czołgów czy dywizji zmechanizowanych. To stara wypróbowana taktyka działania tak skutecznie realizowana w czasie choćby II wojny światowej przynosi skutki i korzyści np. na Ukrainie.

Główny atak gospodarczy Rosji wspierany wywiadowczo przy pomocy swojej zakonspirowanej w instytucjach państwowych, spółkach energetycznych i informatycznych  to embarga, oraz zastraszanie militarne poprzez wojska usytuowane w Kaliningradzie oraz ćwiczenia wojskowe ataku na kraje NATO. Takie w działania planowane przez wywiad Rosji  to tylko niektóre elementy działań nie tylko nacisku na rząd i budowę w Polsce tzw. „piramidy strachu” ale głównie agenturalnych działań wywiadowczych.

Internet opanowały, jak donosi prasa, już hordy hakerów opłacanych przez Kreml szkalujących politykę wewnętrzną, podważające potrzebę podnoszenia gotowości obronnej państwa czy gospodarki narodowej, politykę zewnętrzną. Dobrze iż szybko są takie działania ujawniania i eliminowanie przez nasze służby specjalne w tym ABW i SKW.

Aresztowanie na terytorium Polski, jak pamiętamy, agentów służb wywiadowczych Rosji w tym oficera WP to nie był wcale zdaniem wielu początkiem wielkiej kontrofensywy wywiadowczej i kontrwywiadowczej i takie działania należy wspierać gdyż są one w naszym interesie i dla naszego bezpieczeństwa.

Wrogim działaniom wywiadu Rosji nakierowanym na podporządkowanie Polski należy się przeciwdziałać w działaniu ofensywnym. Na trolli prorosyjskich, dla których nie istnieje dobro Polski sądy w ramach obowiązującego porządku prawa powinny znaleźć odpowiednie miejsce odosobnienia.

Czas walki o Wielką Polskę się zaczął ta wojna trwa ! ( nie myślę tutaj o walce militarnej), wojna o Polskę o nasz kraj dlatego tak ważne jest byśmy wszyscy dla których dobrem jest nasza ojczyzna w te walkę na wszystkich jej frontach się zaangażowali i ją wygrali. Trolle sowieckie atakują portale internetowe o treściach patriotyczni – narodowych i to już na skalę masową.

Infekują je poprzez dodawanie treści szkalujących Polskę i Polaków by w ten sposób zlikwidować ich istnienie. Podważają w swoich treściach patriotyczne wartości młodych patriotów w tym walkę o wolną Polskę prowadzoną przez Żołnierzy Wyklętych nazywając ich „ bandytami i mordercami”. Szkalują w ten sposób wartości patriotyczne Polaków w tym religię katolicką przeciwstawiając jej Islam jako dobro nie szkodzące nikomu ( namowy do przyjmowania w Polsce Islamistów ).

Trolle sowieckie i lewackie to sama sitwa skupiająca się już w grupach. Mechanizm ich działania jest prosty. Poprzez oszustwa starają się dostać do stron o treściach patriotyczno- narodowych, kibicowskich czy ONR -u istniejących już na Fb skupiające wokół siebie wiele tysięcy osób. Starają się oni uzyskać miano administratorów by ściągnąć w ten sposób swoją lewacką grupę i szybko „zainfekować„ prezentowane na tych stronach wartości patriotyczno – narodowe.To się już dzieje prawie na masową skalę wystarczy prześledzić portale społecznościowe.

Szkalują  ci wrogowie i wyśmiewają w swoich komentarzach wizerunek młodych patriotów nazywając ich „ bandytami stadionowymi, kibolami, zadymiarzami itp.  twierdzą iż pobyt w Polsce wojsk amerykańskich to " zbrodnia i niepotrzebny wydatek" , "Katyń był efektem i winą Polski". "Prawdziwymi wrogami Polski są Amerykanie i Żydzi ". "Po co Polsce Armia" - te i inne wypowiedzi są charakterystyczne na portalu NEon24.pl.

Cel tego działania jest jeden – rozbić rodzący się potężny Polski Patriotyzm i jego źródło. Zniszczyć poczucie bezpieczeństwa, wprowadzić element strachu i niepewności. Wmówić Polakom iż bez Rosji zginą itp..

Tak działają prawdziwi wrogowie być może nieraz gorsi niż ci stojący u bram Polski z bronią w ręku gdyż ich widać, można ich policzyć i zidentyfikować. Zielone ludziki Putina za ekranami komputera myślą, że sę bezkarni i nie można ich zidentyfikować - jakże się mylą.

Powstały  już w Polsce specjalne siły zbrojne do takiej walki- wojska obrony cyberprzestrzeni  - wkrótce efekty.

Najwyższy już czas dać odpór tym wrogim działaniom. Patrioci będą wiedzieli co mają z nimi zrobić. Jednym ze sposobów np. na szkalowanie wizerunku Prezydenta RP jest kierowanie spraw do Prokuratury.

Walka o Wolną Polskę trwa nadal. !

Źródło : https://oko.press/rosyjska-propagande-szerza-polskie-portale-znalezlismy-23-takie-witryny/

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:10)

Komentarze

Przykłady ? nie musiałem długo szukać kilka sekund na portalu NEon24.pl ot taki komentarz do artykułu na tzw jedynce czyli na głównej stronie cytat :

 

@Oscar 17:45:28

Dodam że nie warto na zbrodniach budować "współpracy"
o zbrodniach trzeba pamiętać , czcić pamięć o ofiarach...
ale nie budować nienawiści...
a mafia żydowska i jej pożyteczni idioci dokładnie tak robią...
to bardzo źle tak przygotowuje się mięso armatnie do wojny...
mafia żydowska urabia od 89r polskie mięso armatnie dokładnie w takim celu...
warto się temu jakoś opierać ..choćby intelektualnie...

Historię trzeba widzieć w kontekście tego kto teraz tę historię "pisze"
a pisze mafia rękoma IPN, polityków i dziennikarzy.

nadużycie link skomentuj

Oscar 18.09.2019 17:53:07..."

Typowy tekst sowieckiego trolla jeden z wielu na tym portalu.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1603081

Tezeusz
To może poszperaj trochę i napisz coś od siebie na temat źródła twoich rewelacji, bo wystarczy otworzyć ich witrynę i już zieje międzynarodowym bolszewizmem.

Tu masz coś na dobry początek:
The OKO.press team of 20 includes journalists, editors, video editor, graphic designer, social media specialist and external collaborators, all remarkable for their enthusiasm, some working pro bono.

The editorial team includes Piotr Pacewicz (former „Gazeta Wyborcza” deputy-editor-in-chief, famous for his social campaigns and civic journalism), Bianka Mikołajewska (award-winning investigative journalist), Agata Szczęśniak (publicist, co-founder of Krytyka Polityczna Quarterly) and Magdalena Chrzczonowicz, Edward Krzemień and Bartosz Kocejko.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6
#1603084

- ale mam kontakt z polską organizacją która rozpracowywuje te komunistyczne męty od środka.

Konfederaci (czyt. czerwoni konfidenci) - bazują też na osobach pokrzywdzonych przez polskie sądy i współpracują ze stowarzyszeniem "Oburzeni" aby tak wypracować sobie zaplecze ogłupionych Polaków.

Mam materiał fotograficzno-wywiadowczy z ich spotkania pod pomnikiem Dmowskiego w Warszawie 28 czerwca 2019 roku gdzie 1/3 to byli rosyjsko-języczni uczestnicy. Był i ten ich poplątaniec K.Bosak.
Akcja była po to aby ustalić ich miejsca zamieszkania i auta którymi się poruszają. Spoko-Polacy konspirację i walkę z wrogiem mają we krwi od urodzenia ;-)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6
#1603088

 To widzę żeś ty lepszy od 007 Bonda.

A Polski kontrwywiad jeszcze ciebie nie zatrudnił, takiego AS-a, to aż grzech że taki talent się marnuje.

Ian Fleming napisał książki o Bondzie, a filmowcy nakręcili filmy i stały się bestsellerami.

To teraz ty będziesz sławny, bo Patryk Vega nakręci bestsellery na kanwie twoich wywiadowczych i sabotażowych dokonań.

"Jak chciałem przez komin zaatakować posterunek MO" albo "jak rozpracowałem konfederatów przez lornetkę".

Lem, to przy tobie mały pikuś, a bracia Grim do pięt ci nie dorośli.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1603098

Wykonaniu zwykłego Polaka, towarzyszom żydo-komuszym wspólnej walki o Polin, bardzo się spodobały.

A towarzysz zwykły opisywał to i mam to zapisane, jak chciał zdobyć posterunek MO, przez komin, albo teraz w swoim  komentarzu po wyżej, jak inwigilował Narodowców.

Jakieś teraz nowe zasady są, że wywiadowcy ujawniają, nad czym teraz pracują.

Ławeczka tu i tam, kto nie z PiS-em, to minusy damy wam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1603104

- trzeba napisać z małej litery. To samo dotyczy imion i nazwisk przy tworzeniu poczty e-mail i piszę się je z małej litery bez polskich znaków. Internauci wiedzą dlaczego i jest to dopuszczalne.

A teraz do rzeczy. Tu wstawię jedno zdjęcie z tego wydarzenia 28-czerwca (wykadrowene) aby nie można było ustalić kto robił zdjęcia przy analizie obrazu z innych kamer. Spotkanie rozpoczęło się w parku koło Sejmu. Teraz szykują następny marsz dwudziestego XX ? - (nie moge podać dokładnie bo może podali kilka dat różnym osobom i tak sprawdzają kanał wycieku informacji) - choć na ich stronie nic nie ma o tym jeszcze a to dowód że mam informację z ich sztabu.

Na chwile podmienię zdjęcie w moim profilu na jedno z tamtego wydarzenia. To nie lipa :) i co kozaczku ?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1603105

Dedukcja niczym Sherlock Holmes.

Do dzieła 001.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1603106

- bo ten z kitką miał garnitur ale był w trampkach tak jak Borys polewoj Budka w wywadzie z tefałenem.

Wybudowali krzyż z bambusa za pomnikiem i zatknęli polską flagę na szczycie. Banda żałosnych klownów.

patrz miniatura w moim profilu

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1603108

Trza obczaić legendarne skecze "Telewizji Narodowej" na YT. Niestety, od czasu współpracy z Jaszczurem to już nie to samo, no i dłużyzny. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1603111

Bawisz się w konspiratora, przemykasz kanałami - utknął ci tam ten jajowaty łeb i przez ciebie szambo do Wisły wybiło!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-8
#1603107

Trzy pary nóg do kolan i to ma być zdjęcie które ma pogrążyć Konfederatów.

"Czy to jest aby na pewno kura, zapytał lekarz porucznika Von Nogaja" fragment cytatu z filmu CK Dezerterzy, dedykowany zwykłemu Polakowi.

;

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1603110

Gdzie Wy to zdjęcie widzicie?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1603263

W awatarze swoim, zwykły polak pokazał trzy pary nóg do kolan i jedne buty zaznaczył czerwoną kreskom że to Bossaka.

A te zdjęcie, miało jak sam mówił rozwalić Narodowców jako dowód, że knują przeciw Polsce i że spotkali się pod pomnikiem Romana Dmowskiego i składali kwiaty. A dzielni wywiadowcy pokroju "zwykły polak" jak sam pisze prowadzili śledztwo przeciw Narodowcom. fotografując Narodowców i ich numery samochodów, by wiedzieć gdzie mieszkają. Co samo już podpada pod paragraf, a on się tym jeszcze chwali, jaki znakomity jest wywiadowca.

"Służby specjalne zwykłego polaka" demaskują się same, ale dzielny wywiadowca zwykły polak, wcale się tym nie przejmuje i opisuje tajną operację spec grupy wyznawców PiS-u, do inwigilowania Konfederacji, brzuch mnie do dzisiaj boli od śmiechu od tych rewelacji zwykłego polaka.

Więc czy tego gościa można traktować poważnie

Na moją sugestie, kto rozpozna po butach Bossaka??? Zwykły Polak szybko zmienił awatara i temu nie widzisz już tego zdjęcia w jego awatarze.

Więc dedykowałem mu kadr z CK Dezerterzy o "kurze" te same dolegliwości co u …...

Po minusach dla mnie, widzisz wyznawcy PiS-u akceptują takie bzdety od przedszkolaka z bujną fantazją, bo nawet dureń nie wie że podpada za takie pisanie pod paragrafy.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1603269

Dzięki Jjj - widzę, że po prostu masakra...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1603484