Żydzi i antypolska ustawa 447

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Świat

 

Trzeba z Żydami negocjować ostro. I trzeba bardzo ostro. Wtedy Żydzi faktycznie zechcą z nami rozmawiać, bo dopóki państwo jest słabe to po prostu Żydzi je wykorzystują a Polska jest szczególnym przypadkiem, od której Żydzi żądają ogromnych odszkodowań (reparacji) wojennych, choć to właśnie tylko Niemcy winni płacić Żydom, ale i Polakom, i tyle.

 

Teraz przed najbliższymi wyborami najwięcej mogą ugrać od Polaków. Więcej niżby się spodziewali. PiS w tym obszarze  niemal nas sprzedał i nie ma już nic na swoją obronę. No chyba, że udowodni namacalnie swoje werbalne zapewnienia o tym, że Polska nie zapłaci żadnej złotówki odszkodowań za utracone i bez-spadkowe mienie żydowskie. Tak deklarują i J. Kaczyński, i M.Morawiecki. Mam nadzieję, że to nie są tylko słowa. Powtórzę: za to mienie winni natomiast płacić jedynie Niemcy, bo to Oni wywołali II WŚ i one ponoszą całkowitą winę za tę wojnę. A okupowana przez nich Polska nie miała nic do gaworzenia na ten temat. A przecież jedynie w Polsce groziła śmierć za pomaganie Żydom a jednak pomagaliśmy i to gremialnie, i dotąd nie było ze strony żydowskiej żadnych objawów wdzięczności a wprost przeciwnie.

 

Ja rozumiem Żydów. Ich "Przedsiębiorstwo Holocaust" musi się kręcić a Niemcy stwierdzili, że już wszystko Żydom zapłacili.  Więc teraz poszukują innych podmiotów, od których można by zdobyć tak przez nich lubianą kasę, ale dlaczego od Polaków, którzy nigdy nie splamili się współpracą z hitlerowskimi Niemcami a dzięki nam wojnę przeżyło tysiące Żydów? Tego to ja już nie jestem w stanie zrozumieć wedle cywilizacji łacińskiej, ale cywilizacja żydowska rządzi się innymi prawami zawartymi w Talmudzie, o którym często piszę i pisać będę. Duża część Żydów jest po prostu antypolska na co wskazywałem w moim poście: "Ustawa 447 JUST i źródła antypolskości dużej części Żydów" opublikowanym 07.08.2019 roku a wskazującym powody, że tak w części Żydzi nas nienawidzą.

 

Ale czy werbalne deklaracje - wobec zaniechania ustawy IPN o walczeniu z oszczerstwami na temat Polski - przekują się w realne działania? Znów mam nadzieję, że tak.

 

Swego czasu nagłówkami były m.in.: „Atak na polskiego ambasadora w Izraelu”; „Ambasador Azari tonuje sytuację”; „Izraelska delegacja jednak przyjechała do Polski? "Rozmowy bez udziału rządu". Sprawa dotyczy ustawy 447”, „Ambasador Mosbacher kokietuje Polaków wizami”…, itd., itp.

 

Wtedy jak natrętna mucha dopadało mnie wspomnienie nieco starszych nagłówków: „Kneset obradował na Wawelu”; „Prezydent USA Donald Trump podpisał ustawę 447”; „Restytucja mienia ofiar Holocaustu otwarta”; „IPN nabiera wody w usta w sprawie ustawy 447”; „Był Sejm, teraz Pałac Prezydencki. Andrzej Duda zapalił świece chanukowe” (dlaczego w Izraelu nie ma wigilii w Knesecie?), „Tajne negocjacje wokół roszczeń żydowskich", "Polski rząd gości w Izraelu i tam prowadzi jakieś wspólne obrady", "Wyciekła notatka MSZ”, "Żydzi żądają spisu naszych dóbr muzealnych"…, itd.

 

Włączyłem wtedy telewizor i widziałem, jak w Sejmie poseł Winnicki krzyczy zdesperowany w kierunku ław partii rządzącej: „Sprzedaliście Polskę Żydom!", a wtedy marszałek Kuchciński odebrał mu głos wyłączając mikrofon. To nie przystoi marszałkowi choćby dlatego, że w Polsce mamy pluralizm polityczny i niewulgarne wypowiedzi winny też mieć możliwość zaistnienia w przestrzeni polityczno-publicznej. Nie można tedy ograniczać wypowiedzi i sprzyjać dychotomii: albo PiS albo PO. To nie jest tak,że jesteśmy skazani tylko i wyłącznie na te dwie partie: powstają też inne np. na prawo od PiS-u jak Konfederacja, która - dostawszy się do Sejmu - może odgrywać taką rolę jak Jobbik na Węgrzech.

 

Z tym, że niestety takie partie powstają raczej przed wyborami, nie mają ugruntowanej pozycji politycznej, nie mają pieniędzy na swoją działalność, mają chaotyczny program powstały ad hoc i nie są wyraziste. Ich dotychczasowy program dotyczył niemal tylko i wyłącznie krytyki ustawy 447 a do budowania swojej pozycji to nie wystarczy. Poza tym niepotrzebnie np. Konfederacja dobiera sobie takich ludzi jak J. Korwin-Mikke, polityk na wskroś skompromitowany. Trzeba być cierpliwym i czekać jeszcze cztery lata korzystając z dotacji dla partii politycznych, które przekroczyły 3% głosów a owa Konfederacja ma na to szanse, ale obawiam się, że i tak po wyborach ta partia się rozpadnie a szkoda. No chyba, że przez te cztery lata będzie zdolna stworzyć swoje struktury i będzie mogła przystąpić do następnych wyborów jako partia (koalicja) okrzepła i zwiększająca swoje znaczenie. Tylko czy tak się stanie? Moim zdaniem niestety nie...

 

Wracając jednak do ustawy 447. Sądzę, że wszystko rozstrzygnie się po wyborach parlamentarnych wedle nawet zaleceń żydowskich, bowiem szczególnie amerykańscy Żydzi jak na razie czekają aż wygra w Polsce PiS i być może wtedy zacznie się intensyfikacja żądań żydowskich wobec Polski. Ale jakby nawet wygrała PO to by Żydzi i tak intensyfikowali w tym obszarze swoje działania. Nieprzypadkowo uchwalono ustawę 447, żeby z niej nie skorzystać, dlatego śmieszą mnie zapewnienia, że to nie jest ważne i nie ma znaczenia... To po co tę ustawę Żydzi forsowali i została przyjęta? Chyba nie dla "zabawy politycznej".

 

Ja dalej wierzę, że Polska tym żądaniom nie ulegnie, szczególnie po werbalnym zapewnieniu J. Kaczyńskiego i M. Morawieckiego, które ja dobrze pamiętam. Tym bardziej, że takich sum nie mamy, więc Żydzi (zgodnie z ustawą 447) mogą żądać od nas mienia nieruchomego w postaci ziemi, lasów, wód, budynków (w tym szpitali i kamienic), lasów (już to przerabialiśmy za rządów PO-PSL i dzięki PiS-owi owa ustawa dotycząca lasów upadła) a nawet przedsiębiorstw z przewagą polskiej państwowej własności. Może też zechcą od nas żądać wartościowych dzieł sztuki. Trzeba się temu jednoznacznie przeciwstawić a nowemu rządowi trzeba po prostu "patrzeć na ręce". Może warto też w czasie kampanii wyborczej pytać polityków jaki jest ich stosunek do ustawy 447 i bezprawnych roszczeń żydowskich wobec Polski. Jest to bardzo ważne dla naszej przyszłości, abyśmy w pewnym momencie nie obudzili się w Judeopolonii, której idea wśród części Żydów jest nadal aktualna.

 

Musimy sobie zdawać sprawę z faktu, że nie jesteśmy żadnym mocarstwem i musimy oprzeć się na jakichś sojusznikach. Mamy do wyboru albo kondominium niemiecko-rosyjskie (niemiecka UE + Rosja) albo kondominium USA-Izrael.  Naprawdę nie wiem co dla nas jest korzystniejsze. Osobiście raczej wolałbym USA, przy czym też z nimi musimy negocjować twardo i to bardzo, bowiem USA też wolą dobry interes niż zapowiedzi jego zrealizowania.  A konkrety dotyczące zakupu militariów bywają dla nich ważniejsze niż polityka, choć cena tych nowoczesnych militariów jest bardzo wysoka.

 

Natomiast kondominium niemiecko-rosyjskie nawet historycznie jest dla nas zabójcze i zawsze tak było. Dziś winniśmy wykorzystać korzystną dla nas koniunkturę geopolityczną. Należy ją wykorzystać do wzmocnienia  Polski, jej gospodarki i obronności, bo tylko z państwem w miarę silnym liczą się inni. Dlatego cieszę się, że wzmacniamy tą naszą obronność a gospodarka rozwija się jak na razie bardzo dobrze. Ciszę się, że mimo wszystko D. Trump jest przychylny Polsce, co przekłada się nawet na poparcie przez niego idei Trójmorza pod przewodnictwem Polski. Wierzę też, że USA nie przyjdzie do głowy jakiś drugi "reset" w kontaktach z Rosją jak było to za czasów B. H. Obamy.

 

Zminimalizowanie skutków ustawy 447 będzie na pewno wielkim wyzwaniem dla nowego rządu i powtórzę... z Żydami winniśmy mieć dobry kontakt, ale na warunkach partnerskich a nie w roli poddanych.

 

P.S.

Tak dygresyjnie. W Parlamencie Europejskim jest też Europejski Parlament żydowski. Zawsze się zastanawiam, ilu europosłów przynależy do niego. Szukałem wszędzie, ale nie znalazłem żadnej informacji na ten temat a sądzę, że byłoby to ważne i tłumaczące wiele rzeczy.

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:12)

Komentarze

Na ewentualne komentarze odpowiem około godziny 21.30. Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1602384

Więcej podobnych głosów, a być może do rządzących dotrze głos suwerena.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

...

#1602391

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1602393

Po pierwsze: Polska zapłaci żydowskim organizacjom wszystkie pieniądze, które przyjdą do głowy wszystkim tym organizacjom bez względu na to, czy te organizacje maja do tych pieniędzy prawo czy nie, uznając za pretekst do tych wypłat znaną ustawę 447. Pani Verita napisała także, że zdanie przeciwne jest świadectwem naiwności i głupoty.

Znaczy pani Verita uznaje tę zapłatę za nieuchronną, która po prostu nastąpi.

Po drugie: Pani Verita zadając wzgardliwe pytanie "Jakiego suwerena?" staje po stronie europejskiego, amerykańskiego i izraelskiego kolonializmu uznającego ewentualnego polskiego suwerena za twór teoretyczny, nie zasługującego ani na uwagę ani na szacunek. Formułuję swoją opinię najdelikatniej jak jest to możliwe.

Po trzecie: Pani Verita zapewne uznaje, że ustawa 447 stanowi podstawę prawną do żądania zaspokojenia żydowskich roszczeń majątkowych do mienia bezspadkowego. Otóż nie stanowi, dlatego użyłem w punkcie po pierwsze słowa "pretekst"

PODSUMOWANIE:
Zgodnie z powyższym uznaję, że pani Verita wbrew prawu oraz przeciwnie do stanowiska polskiego rządu uznaje zaspokojenie żydowskich wojennych roszczeń bezspadkowych za należne, a odmowa ich zapłacenia jest objawem naiwności i głupoty.

.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

michael

#1602435

Trochę przewrotnie Pan napisał, ale zgadzam się z Panem całkowicie i pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1602443

nie brońcie się...

 

nie brońcie się

Polacy

kacap wyzwolić

was raczy!

 

PS A cóż innego mogą opowiadać politrepy, jak nie stare kacapskie kawały?!

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1602451

Nie zgadzam się z Panią. Trzeba zawsze walczyć o swoje i nie poddawać się a'priori jak to Pani pisze. Tak... Polacy są suwerenem we własnym kraju i to my decydujemy o przyszłości Polski i Polaków. Nie można zakładać z góry, że nie ma sensu rozmawiać z Żydami. Jest, ale winny być to kontakty partnerskie. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1602442

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Takiego co więcej zostawił niż miał, i teraz przyjdzie mu oddawać jeszcze więcej.
 

Hołd Polski 2018

w centrum wasal, pierwszy z prawej plenipotent suwerena

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-9
#1602418

Witam

Swego czasu napisałem post (muszę go znaleźć, bo nie pamiętam tytułu), gdzie stwierdziłem, że nawet gdy PiS dojdzie do władzy to - gdy będzie taka potrzeba - będę go krytykował. Nie ma taryfy ulgowej. Każdej władzy trzeba "patrzeć na ręce", bo władza rozzuchwala a pełnia władzy jaką mamy w Polsce tym bardziej. 

Będę uczestniczył w kilku spotkaniach PiS-u z wyborcami i zawsze będę zadawał owe pytanie: Jaki jest stosunek PiS-u i poszczególnych kandydatów do ustawy 447 (czy też uchwały, ale nazwa jest nieistotna). 

Co prawda i J. Kaczyński i M. Morawiecki zarzekali się, że nie oddamy nikomu żadnej złotówki, ale słowa Żyd czy Żydom nie padły, były tylko ogólniki a ustawa o przeciwdziałaniu oszczerstwom w stosunku do Polski i Polakom została niestety zablokowane przez PiS. Dlaczego?

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1602437

Kto chce poprawy stosunków polsko-żydowskich, ten mówić będzie o konieczności wyrzucenia Ustawy 447 na śmietnik.

https://www.pch24.pl/patrioci-i-milczenie-nad-ustawa-447-just,67419,i.html

PS

cyt. "Partia lub organizacja realizująca na polskim terytorium interesy państwa trzeciego, które nie sprzyjają polskiej racji stanu lub które stoją wobec niej w jaskrawej sprzeczności, przestaje być tolerowanym czy pożądanym lobby, a staje się OBCĄ AGENTURĄ!"

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

casium

#1602423

Masz zupełną rację. To powinno już być na śmietniku niechlubnej historii, ale trwa nadal. Znów zadaję sobie pytanie: Dlaczego D. Trump uległ żądaniom niektórych środowisk żydowskich i podpisał tę ustawę. Co z niej wyniknie? Sam nie wiem, ale może być, że coś złego dla Polski i Polaków. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1602438

cyt. "Dlaczego D. Trump uległ żądaniom niektórych środowisk żydowskich i podpisał tę ustawę. Co z niej wyniknie?"

Panie Krzysztofie. Odpowiedź jest banalnie prosta:  „Trump jest najlepszym prezydentem dla Izraela w historii świata. I Żydzi kochają go, jakby był Królem Izraela. Jakby był drugim przyjściem Boga”

~ Wayne Allyn Root, konserwatywny komentator polityczny

Donald J. Trump

✔@realDonaldTrump

13.34 -· 21 sie 2019

“Thank you to Wayne Allyn Root for the very nice words. “President Trump is the greatest President for Jews and for Israel in the history of the world, not just America, he is the best President for Israel in the history of the world...and the Jewish people in Israel love him....

 

Donald J. Trump

✔@realDonaldTrump

....like he’s the King of Israel. They love him like he is the second coming of God...But American Jews don’t know him or like him. They don’t even know what they’re doing or saying anymore. It makes no sense! But that’s OK, if he keeps doing what he’s doing, he’s good for.....

63,5 tys.

13:34 - 21 sie 2019

"Amerykański prezydent bardzo sobie ceni pochwały z ust Żydów. Dla Polski to bardzo zły sygnał. Wiemy, że Żydzi urządzają na Polskę nagonkę ogólnoświatową w kontekście wyduszenia haraczu 300 mld dolarów. W Izraelu wygrywa się wybory żonglując antypolskimi hasłami. To są fakty i opowiadanie bajek, że Żydzi są naszymi sojusznikami należy włożyć do kartonu z bibułą czarnej propagandy! Kiepsko to wszystko, Panie Krzysztofie wygląda. Z jednej strony Niemcy z odwiecznym „Drang nach Osten” z drugiej strony Rosja z doktryną imperialną. Do kompletu Ukraińcy wychwalający banderowców odpowiedzialnych za ludobójstwo na Polakach. I na to wszystko strategiczny sojusz ze Stanami Zjednoczonymi realizującymi żydowskie postulaty. Czy Polska zdoła wybrnąć z tego obronną ręką?"

Wprawo.Pl

PS

https://wprawo.pl/2019/07/07/j-miedlar-trump-przeszedl-na-judaizm-i-stworzy-nowy-izrael-zydowski-publicysta-zginal-po-wyjawieniu-tej-informacji/

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

casium

#1602536

Masz dużo racji. Nie kto inny tylko Trump uznał Jerozolimę za stolicę Izraela. Otacza się też Żydami. Przykre. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1602566

Dlaczego D. Trump uległ...

Odpowiedź wydaje się dosyć oczywista, Trump bez pełnego poparcia nawet we własnej partii jest od Żydów po prostu zależny. Inaczej mówiąc - ulega i będzie ulegać. A to ma niestety konsekwencje również dla Polski.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1602541

Konfederacja powstała z tego co można było sklecić, a powstać musiała w obliczu omawianych tu tematów, Program jest, nawet bardzo szczegółowy - Ruchu Narodowego - https://ruchnarodowy.net/wp-content/uploads/Program-Ruchu-Narodowego.pdf - Czy się rozpadnie zależy nie tyle od samej Konfederacji co od poparcia społecznego w tych wyborach,  W demokracji jest przecież wolny wybór, nikt nie każe głosować na Korwina,  zagłosować na dalszych i  różne "korwiny" nie będą miały znaczenia. Tak czy siak, na prawo od ŻydoPiSu  w parlamencie musi coś trwałego powstać nie czekając do kolejnych, po zbliżających się, wyborów bo będzie za późno.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

antyleming

#1602430

 Konfederacja narodowców Putina? Polskimi narodowcami była Armia Krajowa, a obecnie pokolenie AK. Inne obecne twory, to siedlisko SBcji i agentury. Ruch Narodowy powinien się odrodzić na nowych fundamentach ludzi o nieskażonych prawych życiorysach, ludzi mających w sercu Polskę.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

ronin

#1602432

"Polskimi narodowcami była Armia Krajowa, a obecnie pokolenie AK"

Taaa tak samo jak ich naczelny wódz Sikorski. A Piłsudski to już w ogóle był endekiem.

Ludzie!!!! Czy wy wogóle przyswajacie sobie, co tu się pisze na temat polskiej historii? Ten portal ma też wystarczającą listę odsyłaczy do innych rzetelnych polskich stron interntowych, gdzie można przeczytać to i owo.. Zacznijcie się dokształcać!!!!!! Przestańcie się zadowalać samą umiejętnością czytania i pisania.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1602433

Polska historia powinna, a nawet musi być dobrze znana, ponieważ ona własnie jest źródłem naszej polskiej tożsamości. Ale nie każda znajomość historii jest pożyteczna, sama znajomość stanowczo nie wystarcza. Polska historia musi być nie tylko znana, ale dobrze rozumiana. Posługiwanie się historią bez jej rozumienia przynosi więcej szkody niż pożytku. A bezrozumne i fanatyczne posługiwanie się stereotypami historycznymi nie jest tylko bezużyteczne, ale bardzo dobrze służy wrogom Polski. 

Podam krótką wskazówkę wziętą z naszej polskiej historii: 

Można by rzec, że pan Dmowskii różnił się w swojej strategicznej koncepcji polskiej polityki od pana Piłsudskiego, ale obaj byli polskimi patriotami i obaj, i każdy w swojej przestrzeni politycznej skutecznie działali w służbie Polski stosownie do politycznych okoliczności zarówno w warunkach pokoju i wojny. Wyniki pracy jednego i drugiego złożyły się razem na sukces Państwa polskiego, tak że wojsko wywiedzione z Legionów Piłsudskiego mogło połączyć się z niebieska armią Hallera. Mogli się nawet nie lubić, ale potrafili docenić i szanować, a już nigdy nie sprzymierzyli się przeciwko sobie z żadnym z wrogów Polski, choć czasem dla wspólnej sprawy wykorzystali tych wrogów dla polskiego interesu narodowego.

Podam także jeden wniosek:

Wspomniana wyżej różnica w strategicznej koncepcji polskiej polityki nie prowadziła i nie prowadzi do wrogości, jeśli obie koncepcje maja w swoim zamiarze służyć Polsce, tak jak to w historii było. Ale sprzymierzenie się z wrogami Polski w żadnym przypadku nie powinno być akceptowane.

A panowie i panie właśnie to robicie

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

michael

#1602444

No właśnie. Były animozje, ale dla dobra Polski się jednoczyli w II RP. A dziś? Szkoda gadać, nawet Wojciechowskiego nie poprą. To polityczne kanalie, którzy nie zasługują nawet na drobne zdanie na kartach naszej historii.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1602458

ten pan Piłsudski, bo pana Dmowskiego nie potraktował z taką ostentacyjną nienawiścią jak innych prawych Polaków - a mógł.
A i żydkom nieba by przychylił.
No i zmarło się biduli tuż przed największym narodowym sukcesem, dziełem jego żywota, tak że inni mogli się pławić dumnie tym jego sukcesem w Bukareszcie, ba w Katyniu, łagrach, kacetach.

Ludzki pan
ten pan Michael, no prawdziwy archanioł, bo za spostrzegawczość i inny punkt widzenia mógłby zwyzywać wprost od zdrajców, onuc; a on tylko zasugeruje bezrozumny fanatyzm, służbę wrogom. A i podsumuje tak po anielsku.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4
#1602489

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...l przcż kżdy rnn ...t chrągwk n wtrz, .jk kżdy ps, który szczk l mlk n dj... jk kżdy styr c t n ps n wydr.-)

Pzdrwm

Verita

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1602455

 Hej, droga Pani się chyba zagalopowała. Psem sobie Pani może nazwać krewnego. Faceta za takie obelżywe słowa bym poszukał i naprawdę by się przeraził, a jest nas wielu prawych, odważnych Polaków.  Polska nie składa się z samych spolegliwych, ale również z ludzi czynu. Dlatego Sbecja Bolka nie wyszła z bronią na ulice, bo zostaliby zmieceni. Oni o tym doskonale wiedzieli. Niech Pani wierzy, że mówię bardzo poważnie. Cały swój czas poświęcacie w nagonce na pierwszy Polski rząd, który przeciwstawił się rodzimej bolszewi i bolszewickiej zorganizowanej mafii. To Pani zachowanie, nie przystoi Polce. Nie pozdrawiam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

ronin

#1602517

bo jej prawda jest taka...

 

bo jej prawda jest taka

jak bolszewicka sobaka

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1602532

W czasie II RP narodowcy mieli duże poparcie, ale na pewno nie byli to ani J. Piłsudski a ni Sikorski.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1602441

Sekundę wcześniej pisałem o konflikcie w czasie II RP.

Ale to były konflikty w konkretnej sprawie, chodziło o takie działanie:  "w tej sprawie zgadzamy się, a w tamtej nie, ale obaj działamy w służbie Polsce".

A teraz brak zgody jest totalny. Nie ma nawet centymetra kwadratowego na przyczółek do rozmowy. Konfederacja na przykład jest tak samo antyrządowa i antypis jak SLD, PO i PSL - tylko pogarda i nienawiść. zerowa zdolność negocjacyjna.

Jest coś takiego jak analiza SWOT, która otwiera możliwość oceny wielu przesłanek. Nie ma takiej możliwości. A gdy brak możliwości do negocjacji - wtedy działa inna możliwość. Gdy dwóch się bije - trzeci korzysta.- na przykład Surkov Leaks (GP #37, str. 62).

Popatrz na coś takiego: https://niepoprawni.pl/comment/1602414#comment-1602414

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

michael

#1602445

  Witaj! Ja osobiście w mojej wypowiedzi nie poruszyłem tematu Piłsudskiego i Sikorskiego. Kefas próbował zmanipulować moją wypowiedż. Wystarczy porównać mój i jego wpis. Oni nie mogą przyznać, że Korwin, Braun , Bosak, Winnicki, ale również Michalkiewicz, to wschodnia narracja. Ktoś, to towarzystwo wykreował! A kto? Służby cienia komuny.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

ronin

#1602512

Wiem, że to nierealne, ale ja skłaniam się do monarchizmu, choć nie ma kandydata na króla Polski. Wobec tego najbliżej mi do narodowców, tyle tylko, że powinni być narodowcami takimi jak w II RP pod przewodnictwem R. Dmowskiego. Jeszcze nie wiem jak zagłosuję: być może rozdzielę swoje głosy - na Konfederację do jednej izby i na PiS do drugiej izby parlamentarnej... za nic w świecie PO nie może ponownie objąć władzy, nigdy... bo to oznacza poddaństwo i rozbicie państwa polskiego (zwiększona rola samorządów kosztem np. wojewodów). 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1602440

Czymś w rodzaju monarchizmu była rola Naczelnika jaką pełnił Józef Piłsudski w II RP, dziś podobną rolę odgrywa Jarosław Kaczyński. Tak więc niby nie mamy, ale jednak mamy króla. W polskiej rzeczywistości to rozwiązanie sprawdza się  znacznie lepiej niż zachwalany przez niektórych sensu stricte ustrój monarchiczny.   

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1602447

Żeby być Narodowcem trzeba być Polakiem. Nie jest Polakiem ten, kto w jakikolwiek sposób wysługuje się Moskwie!!!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1602450

Dlatego też nieraz drażnią mnie głosy narodowców, którzy jakoś chcą być przyjaźni Moskwie. To samobójstwo. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1602457

W latach 60. XVIII wieku Moskwa była przekonana, że Rzeczpospolita została już na tyle zanarchizowana, iż nie będzie zdolna do żadnego ruchu w swojej obronie. Tymczasem pojawia się grupa trzeźwo myślacych Polaków, którzy występują z bronią przeciwko tyranii Moskwy, przeciwko śmiertelnemu wrogowi wolności, niepodległości i suwerenności Rzeczpospolitej.  Dlatego wobec faktu ukrywania się pod nazwą Konfederacji  jawnie wysługujących się Moskwie pseudonarodowców, przywołuje ona natychmiast na myśl nie Konfederację Barską lecz Targowicką.

Serdecznie pozdrawiam 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1602459

 I samo sedno. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1602528

No niezbyt- pisać, że PiS nas praktycznie sprzedał. Nic na to nie wskazuje a zaprzeczenia to jeszcze mało, gdy samo prawo nie pozwala na tak dyskryminacyjne rozwiązania? Z tego rośnie absurdalna teoria spiskowa, w której PiS działałby na własną niekorzyść. Co gorsza, jest to używane politycznie jako czarna propaganda a tak trzeciorzędne problemy, sprowadzające się co najwyżej do szkalowania Polski, mają być nagłaśniane i honorowane nieproporcjonalnie na najwyższym szczeblu. Podobnie też Autor napisał krytycznie ocenił wycofanie z noweli ustawy o IPN ale jakimś cudem wygodnie zapomniał, że mimo braku ustawowego ścigania Polska jednak zwraca uwagę zagranicznym mediom.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1602492

Tak oto kompleksy i poczucie niższości wykolejają człowieka.

Za wszelką cenę chce zaistnieć.

Ofiara losu.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1602552