Odlot Prezesa: "Za 20 lat będziemy bogatsi, znacznie bogatsi niż Niemcy"

Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

W zasadzie jest to zdanie nie wymagające komentarza... Swoisty test na inteligencję słuchaczy i wyborców. I dlatego dziwi mnie zupełny brak - póki co - notek blogerskich na ten temat. Bardziej podłożyć się nie sposób. 

A potem, po Niemcach - wymieniając groźniejszych przeciwników - to już tylko parę lat, by wyprzedzić Chiny, Norwegię, Kuwejt i podejść pod USA. I zdobyć szczyt. Szczyt debilizmu. Jak w piosence "Cień wielkiej góry: "Ściana, droga pod szczyt, a potem nagle krzyk".

G8, G4, G2 i G0. Wielkie G. W każdym razie jedno jest pewne - Prezes i Premier znaleźli punkt G elektoratu dopasowany do tego elektoratu oczekiwań i możliwości. "Punkt G daje niesamowitą rozkosz partnerce". Partnerką jest Polska. W łóżku. Ale z łóżka trzeba kiedyś wyjść. I pójść do lekarza (nie daj Boże, do szpitala), do sklepu, po emeryturę na pocztę - a tam już po orgazmach talmudyzmu wyborczego ani śladu, tylko rzeczywistość skrzeczy. 

"Za 20 lat będziemy bogatsi, znacznie bogatsi niż Niemcy". Co to może znaczyć. Są 3 możliwości: 

1. Niemcy ogłoszą bankructwo i zostaną przejęte przez np. Grecję i wtedy staniemy się od nich bogatsi

2. Prezes mówiąc w pluralis maiestatis"będziemy bogatsi" miał na myśli swój dwór, partyjnych członków rad nadzorczych i wierchuszkę Partii. Glapiński i jego damy już dziś są bogatsi niż przeciętny Niemiec. A za 20 lat, to hohoho! Same procenty nieźle nabiją. 

3. Prezes podczas wizyty Janiny Goss u niego, gdy wyszła do toalety pomylił pudełka z tabletkami. Obydwa pudełka czerwone... 

Wygląda na to, że w przyszłym roku premier może dostać nagrodę Nobla w dziedzinie ekonomii. Za opracowanie nowej strategii ekonomicznej o nazwie: "bogatyzm". W tym kierunku myśli ekonomicznej bogactwo kraju jest niezależne nie tylko od gospodarki. Jest niezależne od niczego. 

Jedno tylko dziwi: dlaczego inne "kraje borykające się" nie rzucają się na tę myśl ekonomiczną. Przecież wkrótce cały świat mógłby być najbogatszy! Tacy Francuzi na przykład są w G7, a ubierają się w żółte kamizelki i marudzą, że nie starcza im do pierwszego. A wystarczyłoby tylko zastosować rozwiązanie Morawieckiego... Nie doceniają koncepcji  b o g a t y z m u "...

Trawka, koka - mogą być sfałszowane. Wtedy kopią słabo. Bogatyzm zawsze kopie jak diabli.

https://www.spin.siedlce.pl/2019/09/05/prezes-jako-super-wzorzec-konwencja-pis-w-siedlcach/

Ilustracja. Tczew za 20 lat.

 

Bardzo wszyscy lubimy

aż do późnej starości

snuć radosne marzenia

o świetlanej przyszłości:

 

Za trzydzieści parę lat,

jak dobrze pójdzie,

piękny będzie stary świat,

wspaniali ludzie,

pełny dobrobyt,

nastrój świąteczny,

nasze pomniki staną w krąg

będzie przecież nowy rok -

rok dwutysięczny.

 

Pani patrzy tak dziwnie,

pewnie pani nie wierzy

w takie mrzonki naiwnej,

pani nikt nie nabierze.

 

Za trzydzieści parę lat,

jak dobrze pójdzie,

pozostanie ciemny ślad

na białym murze,

cisza nieznana,

spokój odwieczny,

kilka bakterii w głębi mórz,

nie obliczy nikt, że już

rok dwutysięczny.

 

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.6 (głosów:20)

Komentarze

Nic nadzwyczajnego w obietnicach polityków nie odkryłeś.Politycy kłamali,kłamią i będą kłamać.
Ale czy tylko politycy?
Już dwadzieścia lat temu znany psychiatra dr.Klich obiecał ci pomoc i ratunek.
I co?
Dziś już tylko bezradnie rozkłada ręce.
Widzisz jaki ten świat jest niesprawiedliwy

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-5

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1601776

A tu aż wali po oczach, że Wawel24 albo sam się w nią wpisuje, albo też za idiotów uważa swoich czytelników. Możliwe też, że jest to znana skądinąd projekcja.

Zmienia bowiem, i to drastycznie wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego.

       Jej treść brzmiała natomiast tak:

     "Za kilkanaście lat możemy dogonić przeciętną Unii Europejskiej. A za 20 lat będziemy znacznie bogatsi niż dzisiejsze Niemcy."

Słowa te odnaleźć można praktycznie w każdej relacji z Konwencji PiS w Siedlcach.

Lewacki bloger świadomie opuścił słowo "dzisiejsze" w ten sposób chcąc - [jako załgany bolszewicki politruk] - wykazać [rzekomą] błazenadę Kaczyńskiego.

       Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/wawel24-anatomia-przedwyborczej-manipulacji#comment-1601809
 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1601810

Jak PiS przestanie wspomagać miliardami żydów i banderowców, a  do tego nie podpisze ustawy 447, a zacznie wspomagać Polaków tymi finansami co wydaje dla obcych.

To i ofszem, stopa życiowa w Polsce podniesie się.

Możemy być bogatsi od szwabów za 20 lat, jak szwaby jeszcze przyjmą parę milionów ciapatych nierobów i będą im wypacać zasiłki, bo z 5 milionów zrobi się 25 milionów ciapatych., przez te 20 lat.

Chyba że szwaby się obudzą i wypierdzielą ciapatych.

Zapasy szwabskie też mają swój kres, a gospodarka szwabska coraz słabiej się rozwija, a pracodawcy uciekają do Polski i innych krajów.

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5
#1601779

Czyżby takiej pisowni uczyli sowiecko-rosyjskich narodowców na ścierwoneonówce?

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-7

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1601780

U ciebie nawet czuć przez komputer.

I nie ty sługusie pejsatych, będziesz mnie uczył patriotyzmu.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1601831

 "Jestem jakim jestem" -- jest niczym innym jak antypolską zbrodnią!

Dla skretyniałych idiotów w rodzaju  "Jestem jakim jestem", każdy kto ma inną niż oni opinię musi być Żydem lub im służyć... Co jest kretynizmem!

Wielu idiotom brakuje racjonalnych i logicznych argumentów, żeby mogli logicznie dyskutować - więc pozostaje in tylko prymitywny bolszewicko-nazistowski antysemityzm.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1601836

Antypolską zbrodnią są tacy sługusy pejsatych jak ty i tobie podobni, co nie mają ani Boga ani Ojczyzny we własnych sercach.

I pozwalają by nadal zabijali dzieci nienarodzone, bo słupki poparcia ważniejsze jak Prawa Boskie.

Sługus i niewolnik jak ty, nigdy nie zrozumie co to bycie wolnym i co oznacza Bóg Honor Ojczyzna, bo zawsze płaszczy się przed obcymi, za miskę soczewicy, a strach w jego oczach, czy pan da czy nie.

Jestem wolnym Polakiem i mam wolny wybór, a sługus taki jak ty nie ma wyboru, bo pejsaty pan za niego myśli.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1601859

lewacka nowomowa...

 

lewacka nowomowa...

już nie wie

co znaczą słowa

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1601862

potrafiącym jedynie obrażać innych swoim prymitywizmem, głupotą oraz chamskim antysemityzmem!

Tak więc, ty sam jesteś żałosnym niewolnikiem swojej własnej głupoty oraz niezdolności do rozumowania i braku umiejętności logicznego myślenia...

Na partię Jarosława Kaczyńskiego swój głos oddałoby tylko 43,4 procent - a więc nie ma tu większości absolutnej ponad 50 proc.

Koalicja Obywatelska liczyć może na 21,2 proc. Sojusz partii lewicowych (SLD, Wiosna i Razem z wysokim wynikiem - 14,1 proc. PSL (wspólnie z partią Pawła Kukiza) uzyskałoby wynik 5,7 proc.

Czyli postbolszewicka mafia z PO i PSLi lewaccy degeneraci mają razem 41 proc.

Więc politycznym analfabetyzmem czy wręcz głupotą bardzo łatwo można doprowadzić do tego, żeby nie rozwój Polski, lecz aborcja oraz prawa lewackich zboczeńców stały się głównym tematem wyborów. A niemal 60 proc. Polaków uważa, że kobiety powinny mieć prawo do aborcji na żądanie do 12. tygodnia ciąży.

To łatwo może doprowadzić do przejęcia władzy przez postbolszewickich i lewackich degeneratów. Wtedy będzie aborcja na żądanie. Czy  razem z Veritą będziecie wtedy siebie oskarżać, że sami doprowadziliście do tego, że macie dzieci z aborcji KREW na swoich rękach?

Bo jest bardzo łatwo pleść banialuki, brednie, czy polityczne kretynizmy - lecz znacznie trudniej jest realnie oceniać sytuację i możliwości działania oraz myśleć logicznie...

Nie ma nic gorszego w polityce niż prymitywna głupota oraz nieliczenie się z tym co jest możliwe do osiągnięcia w konkretnych warunkach społeczno-politycznych.

Tyle tylko, że polityczni analfabeci znają wyłącznie myślenie życzeniowe - nie liczące się z żadnymi realnymi możliwościami osiągnięcia politycznych celów. Więc zamiast pisanie kretynizmów - zacznijcie myśleć logicznie!
 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1601865

Zacząłeś pierwszy wypisując mi od kacapów, do mojego komentarza a który nie dotyczył ciebie ćwoku pejsaty z domieszkom  bolszewika.

Andy-aandy - 7 Września, 2019 - 10:16

"Propagandysta "Jestem jakim jestem" napisał: "To i ofszem"

"Czyżby takiej pisowni uczyli sowiecko-rosyjskich narodowców na ścierwoneonówce?"

Więc teraz mi nie becz dzieciuchu, że się potrafię odwzajemnić tym samym co ty wypisywałeś na mnie.

Co myślałeś że będziesz sługusie pejsatych bezkarny, a ja się wystraszę ciebie chłoptasiu, no to pomyliłeś się okrutnie.

A kozaczyć to trzeba umieć.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#1601902

pisząc brednie w rodzaju "sługusie pejsatych bezkarny" myśli, że w sojuszu z bolszewickimi politrukami ze scierwoneonówki będzie mógł uciszyć normalnych ludzi...

Lecz się ze swojej kretyńskiej nienawiści do normalności prowadzącej do paranoi!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1601906

Kto ponownie sprowadził masonów do Polski??? Lech Kaczyński.

Kto wetował ustawy o sądach i ustawę degradacyjną, by było jak było??? prezydent Duda z nadania PiS.

Kto wspomaga finansowe cele żydowskie w Polsce i banderowską Ukrainę??? Rząd PiS-u.

Kto wypiął tyłek, na Polaków ze wschodu i nie chce ich sprowadzać??? Rząd PiS-u.

Kto pozwolił, by ponad trzy miliony ukraińskich banderowców wpuścić do Polski??? Rząd PiS-u.

Więc ci mówiłem nie kozacz dzieciuchu, boś cienki Bolek.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#1601948

bardzo cienki

 

jest bardzo cienki

podobny do 

starszej panienki

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1601953

Pisać każdy może,trochę lepiej,trochę ...gorzej
Ale nie o to chodzi, jak mu to pisanie "wychodzi"
Czasami warto się nawet 447 razy zastanowić.... co się chciało napisać,a chcieć to nie zawsze móc...coś logicznego napisać
ps.
bez urazy,bez oceny

8-))))
pzdr.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6

White Lives Matter

#1601781

...Kopie tak...jak żaden inny nałóg. Dopadł nie tylko prezesa ale i ogromną rzeszę jego wyborców i sympatyków..

Dopadł Polaków. Kopie tak ,że już wcale im się nie chce wychodzić z łóżka, ...nawet po chleb, nawet po to by napisać cokolwiek na ten temat, notkę  blogerską  czy komentarz.

   I tak będzie pewnie do wyborów, potem trwaj chwilo, jesteś piękna...

...a po nas choćby potop.

Pozdrawiam

https://www.youtube.com/watch?v=hLOmqxBFVvo

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7

Verita

#1601783

Czyżby w szpitalach psychiatrycznych dla antypolskich politruków jak Verita - lekarze czy wykładowcy kopali swoich pacjentów, by ich pobudzić do antypolskiej działalności?

Pewnie dlatego tym załganym - lecz tak źle traktowanym antypolskim propagandystom - "nie chce wychodzić z łóżka, nawet po chleb, nawet po to by napisać cokolwiek" -- przeciwko polskim patriotom...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-7

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1601788

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...ale każdego Polaka, który z powodu takich jak ty i gawrion   będą ginąć z nędzy...po zniszczeniu klasy średniej.

Nie wspomnę już o zabijaniu nienarodzonych dzieci...ta krew również obciąża nie tylko "wybitnych" polityków...ale i ich wyborców oraz portalowych bossów ,którzy w tym mają swój udział i zyski.

https://www.youtube.com/watch?v=L5Zb1vdVDyU

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Verita

#1601795

na koniec...

 

na koniec rzuca ości

chazarskiej moralności

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

jan patmo

#1601798

Na partię Jarosława Kaczyńskiego swój głos oddałoby tylko 43,4 procent - a więc nie ma tu większości absolutnej ponad 50 proc.

Koalicja Obywatelska liczyć może na 21,2 proc. Sojusz partii lewicowych (SLD, Wiosna i Razem z wysokim wynikiem - 14,1 proc. PSL (wspólnie z partią Pawła Kukiza) uzyskałoby wynik 5,7 proc.

Czyli postbolszewicka mafia z PO i PSLi lewaccy degeneraci mają razem 41 proc.

Czyli bardzo łatwo mogą doprowadzić do tego, żeby nie rozwój Polski, lecz aborcja oraz prawa lewackich zboczeńców stałya się głównym tematem wyborów. A niemal 60 proc. Polaków uważa, że kobiety powinny mieć prawo do aborcji na żądanie do 12. tygodnia ciąży

To łatwo może doprowadzić do przejęcia władzy przez postbolszewickich i lewackich degeneratów.

Wtedy będzie aborcja na żądanie. Czy Verita będzie wtedy wrzeszczała, ża sama doprowadziła do tego, że ma KREW na rękach? Bo bardzo łatwo pleść banialuki czy brednie, znacznie trudniej jest myśleć logicznie...

Nie ma nic gorzego w polityce niż prymitywna głupota oraz nie licznie się z tym co jest możliwe do osiągnięcia w konkretnych warunkach społeczno-politycznych.

Tyle tylko, że polityczni analfabeci znają wyłącznie myślenie życzeniowe - nie liczące się z żadnymi realnymi możliwościami osiągnięcia politycznych celów. Więc zamiast pisanie kretynizmów - zacznijcie myśleć logicznie!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-7

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1601799

Gdyby w okresie międzywojennym Władysław Grabski – polityk, dwukrotny premier oraz minister skarbu, także autor reformy walutowej (1924 r.) oraz Eugeniusz Kwiatkowski – wicepremier do spraw ekonomicznych i jednocześnie minister skarbu  nie myśleli niejako "wizjonersko" o Rzeczpospolitej (wg Ciebie... "odlecieli"), to nie wybudowano by w tak krótkim czasie po I Wojnie Światowej i wojnie 1920 roku Centralnego Okręgu Przemysłowego, Portu Gdynia, Centralnej Magistrali Kolejowej i wielu, wielu innych – ważnych z punktu widzenia ekonomicznego i strategicznego obiektów przemysłowych. Znawcy historii gospodarczej i ekonomicznej tzw. II Rzeczpospolitej jednoznacznie stwierdzili, że II Wojna Światowa uniemożliwiła osiągnięcie PKB II Rzeczpospolitej na poziomie Niemiec, Francji czy Anglii (Hiszpania w roku 1938 miała niższy PKB od Polski). Śmiałe wówczas poczynania ekonomiczne nadały rozmach gospodarce i nikt nie mówił o "odlocie".

Ktoś kiedyś zapytał Ojca dra Tadeusza Rydzyka:
- Ojcze Dyrektorze! - Jak to jest możliwe, że w tak krótkim czasie obok Radia Maryja powstały Fundacje: "Lux Veritatis", "Servire Veritati", "Nasza Przyszłość", Instytut Edukacji Narodowej, a przede wszystkim TV Trwam, Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej z kampusem akademickim oraz wybudowano Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu?

I wiecie, co odpowiedział o. Tadeusz?

- Wystarczy nie kraść!!!

 

Pozdrawiam,
Satyr    

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1601791

Patrząc na to jak PiS nienawidzi średniej klasy i ludzi przedsiębiorczych to nie wiem kto ma dokonać tego wyczynu.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7
#1601792

polskiego patriotyzmu.

Widzę, że poza buczeniem oraz bolszewickimi łgarstwami nie mają nic innego do powiedzenia!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-7

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1601802

jestem patriotą i nie mam zamiaru głosować na bandę sprzedawczyków co to nawet bali się pokazać swoje mordy na obchodach ludobójstwa na Wołyniu.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7
#1601803

i z patriotyzmu wielkiego...

 

i z patriotyzmu wielkiego 

oddasz swój głos na tych

co kochają Putina dobrego

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1601838

a któż...

 

a któż tak bardzo się boi

że Polska się bogaci i zbroi?

 

PS Na pewno na te lęki pomoże lewatywa! 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6

jan patmo

#1601796