Ciężka paranoja agenta Bolka…

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

- Mój Pan Bóg jest z komputera najnowszej generacji, nie zabobon, nie średniowiecze - powiedział Lech Wałęsa w wywiadzie dla francuskiej telewizji France TV3. Były prezydent III RP postulował także utworzenie….10 laickich przykazań.

W ten właśnie sposób kończy swoją legendarną karierę laureat Nagrody Nobla: już nie tylko, jako agent komunistycznej bezpieki TW Bolek, ale jako człowiek cierpiący na gwałtownie postępującą paranoję. Prawdę mówiąc Wałęsa z tego powodu nie cierpi: on jest bardzo zadowolony ze swojej paranoi... 

Pierwsze objawy paranoi agenta Bolka można było zauważyć już w czasie internowania Wałęsy w Arłamowie. Tam w rozmowie z bratem Stanisławem (swoją drogą, gdzie się ten Stanisław ukrywa?), Wałęsa poinformował go, że pochodzą z rodu cesarza Walensy. Jednak to los wybrał właśnie Bolka, by odnowił cesarstwo Walensy…https://www.youtube.com/watch?v=vbq9XSZJLNo

Wywiad Wałęsy dla France TV3 ujawnia jednak, że to nie żaden ślepy „los” wybrał Bolka. Bolka wybrał jego  Bóg  z komputera najnowszej generacji!

https://niezalezna.pl/269091-klekajcie-narody-walesa-niczym-mojzesz-powinnismy-uzgodnic-10-przykazan-ale-laickich

Warto przypomnieć, że dwa tygodnie wcześniej Lech Wałęsa spotkał się z mieszkańcami Krosna, których postraszył inwazją Kosmitów. Czy o tej inwazji Kosmitów powiedział Wałęsie jego Bóg z komputera najnowszej generacji? To prawdopodobne, skoro agent Bolek w wywiadzie dla francuskiej telewizji oświadczył, że trzeba zerwać z zabobonem, czyli z Dziesięcioma Przykazaniami : - Szukając fundamentów, coś, co nas będzie łączyłoby, powinniśmy dyskutować pomiędzy różnymi religiami i pomiędzy niewierzącymi i uzgodnić takie laickie ok. 10 przykazań. Ale laickich, a nie kościelnych… Tym samym Lech Wałęsa uznał się za Mojżesza najnowszej generacji, który przybył na planetę Ziemia na pokładzie UFO. Gdyż to Wałęsa oświadczył: "Ja mam swoje UFO, mój punkt widzenia, nie naukowy, nie książkowy, tylko mój"

Wywiad agenta Bolka dla francuskiej telewizji ma więc wszelkie cechy „Wywiadu klinicznego z osobą chorującą na schizofrenię przed przyjęciem na oddział dzienny szpitala psychiatrycznego”. Zgodnie z tak zatytułowaną instrukcją: „wywiad kliniczny, traktowany jest jako metoda poznawania dynamiki oraz nasilenia objawów chorobowych, rozpoznawania podstawowych problemów pacjenta i ustalania jego aktualnych potrzeb”.

Problemem Lecha Wałęsy jest to, że wszyscy już wiedzą, że był płatnym współpracownikiem komunistycznej bezpieki o pseudonimie „Bolek”, ale nikt mu nie uwierzył, że jest potomkiem cesarza Walensy!  Może więc teraz – za pośrednictwem francuskiej telewizji France TV3 - cały świat się dowie, że Lech Wałęsa komunikuje się z Bogiem z komputera trzeciej generacji i jako najnowszy Mojżesz wymaga natychmiastowej hospitalizacji?

To nie jest tylko problem Lecha Wałęsy. To problem Donalda Tuska, TVN i GW. To problem całej anty-polskiej koalicji, która wypromowała Lecha Wałęsę, jako ikonę walki z „kaczystowską barbarią”. Ten fakt potwierdzają zdjęcia przywódców Koalicji Europejskiej z Lechem Wałęsą – Mojżeszem najnowszej generacji…

Z tych powodów wcale mnie nie zdziwi, gdy Wałęsa wkrótce oświadczy, że objawiła mu się artystka Madonna. Oczywiście w jego najnowszej generacji komputerze!

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:24)

Komentarze

że TW Bolek nie wpadł na pomysł, aby przekonać Francuzów, że jego komputer mówi Mu, że jest wcieleniem cesarza Napoleona I. To byłaby dopiero sensacja. Napoleon z Gdańska! A jakie rady dawałby Macronowi. "Proszę bardziej pałować tych "żółtych". Ot "demokrata" i "mędrzec Europy".

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1587667

gdy oznajmi, że jego kosmici przysłali mu super komputer z najnowszą sztuczną inteligencją. *

A on jako kreator i stwórca - postanowił, że się stworzy na nowo...

___________________________________

* Yancheng, chińskie więzienie dla VIP-ów, wyposażyło wszystkie cele w system monitoringu oparty na sztucznej inteligencji. Władze nie ufają personelowi, więc postawiły na komputeryzację...

__________________________________

Solidarność odpowiada Wałęsie - łbem świńskim

 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1587697

także filozof, tworzył już niegdyś, jakiś własny, prywatny dekalog, próbował też ułożyć dekalog na użytek "ogólny". Skończyło się chyba na czterech jedynie "pryncypiach". 

Ale układanie dekalogu nie uchroniło go przed przedwczesną i gwałtowną śmiercią. Od 1932 r. żył w Moskwie, we wrześniu 1937 został tam skazany i stracony, za "zdradę ojczyzny i udział w terrorystycznej organizacji kontrrewolucyjnej". Zrehabilitowany (także w Rosji Sowieckiej), w 1955.

Wspominam tego "filozofa" (znamy go, chyba wszyscy, z wiersza Władysława Broniewskiego Magnitogorsk, czyli rozmowa z Janem) - Bolkowi - ku przestrodze.

Źle się potoczyły losy Jana, choć tworzył "przykazania". Smutno widzę przyszłość Bolka, choć też jakieś "przykazania" proponuje: "...bo paraliż postępowy najzacniejsze trafia głowy".

Pozdrawiam,

 

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1587671

"Gdybym Chinom dał wolność to miliard Chińczyków by przyjechało aby dziękować Wałęsie a wtedy wszystkie liście by w Polsce pozjadali bo oni wszystko jedzom "

Lech Wałęsa Dzieła zebrane tom 4.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1587681

 że te instrukcje, jakie dostaje w emaliach od różnych sanhedrynów, to są przykazania prosto od Boga internetu.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1587675

Wałęsa

No to  czas zdjąć Matkę Bożą i założyć sobie np. świecką piosenkarkę - Madonnę.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1587718

Rzeczywiście z TW Bolkiem nie jest dobrze...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1587725

Mam świadków na to, że w czasie, kiedy Wałęsę huśta l cały świat, papież brał na ustronną przechadzkę, wręczano Nobla, szedłem pod prąd i mimo, ze miałem bilet wstępu na spotkanie z nim, nie poszedłem. Nigdy nie wierzyłem, że był kiedykolwiek prawdziwy, zawsze albo go "szminkowano" wprowadzając  na scenę, albo nadrabiał własnym cwaniactwem, ale jak by nie było, był prezydentem Polski, też na niego głosowałem, bo Kwaśniewski, jak poprzednio Jaruzelski to jednak było zbyt wielkie upokorzenie dla Polski i Polaków. A Wałęsę "beatyfikowano", choć wielu doskonale wiedziało kim jest. Dlatego teraz, kiedy jego "kawały: sięgają szczytu wiadomo czego, lepiej dyskretnie temat omijać, gdyż  to nie tyle dla niego wstyd, ale dla nas. Poco się aż tak biczować? 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1587729

   Witam! Księże profesorze Zygmuncie, to nie tylko upokorzenie. Polacy zostali oblani pomyjami z błotem, którym narzucono te trzy kreatury Rezydentów sowieckiej Janczarnii. Tak Rosja ustanawiała namiestników swojej kolonii. Przyszedł PIS i mocno naruszył im ten układ. Walka Polaków nadal będzie trwała, aż do całkowitego wyrugowania komunistów i agentury z życia publicznego Polski. Tego oczekują Polacy.Tu nadal pilna potrzeba wymazania grubej krechy Mazowieckiego i przeprowadzenia Dekomunizacji. Potrzeba obalenia pomników komuny, degradacją Jaruzela i Kiszczaka. Inaczej mutujący się smród komuny, będzie się jeszcze następne pokolenie za nami ciągnął. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1587793

Polacy widocznie tak mają i ja to podzielam: nawet jeśli nie zwyciężymy, przynajmniej pięknie będziemy umieli przegrać. To nie pesymizm, tylko determinacja.

Pozdrawiam

Honic

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1587942

Bez żadnej ironii i szyderstwa, ale na poważnie: coś się dzieje z "Bolkiem" i to idzie naprawdę w złym kierunku. Chyba kursja farmakologiczna by się przydała. 

Pzdr

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1587738

Spostrzeżenie bardzo trafne, z jedną uwagą: nie "chyba", tylko KONIECZNA jest pomoc dobrego psychiatry lub zespołu specjalistów.

Serdecznie pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1587982

Czy TO tylko paranoja Kapitanie?

Czy TO może

kompilacja wielu schorzeń???

Cały"bukiet" w nobliście się zebrał.

Żaden boże z komputera już tu nie pomoże.

Dla potomnych się ostanie jeno jako

cymbał!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1587754

Kto słucha Bolka, kto go ogląda, kto go cytuje sam sobie szkodzi, zaś ten kto w wyborach głosował na Bolka aby był Prezydentem RP i o zgrozo  nim został  był IDIOTĄ. Niestety ja nim byłem. Przepraszam was Rodacy!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1587778

w takim ujęciu ja też byłem niestety idiotą.... hm...

Pzdr

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1587836

ale co było robić ? Wybrać jawnego komunistę, karierowicza, alkoholika K.? 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1587944

Cieszę się, że ja nie byłem IDIOTĄ. W tamtym czasie, gdy mieszkałem w Kutnie, parę domów dalej, na przedłużeniu mojej ulicy, mieszkał kolega z którym razem chodziliśmy do podstawówki. Ten kolega miał młodszego brata, a ten brat w tym czasie pracował w Stoczni, i Bolka, wsiowego elektryka z jakiegoś POMu miał blisko. Na co dzień. No i razu pewnego jak sobie wędrowałem po tej mojej ulicy z Piasków (Piaski to była peryferyjna dzielnica mojego Kutna)  w stronę miasta, spotkałem tego chłopaka, co pracował wtedy tam w Gdańsku. Zaczęliśmy rozmowę. No i on powiedział mi co wiedział, o wtedy tylko Lechu Wałęsie. Nie nobliście, nie prezydencie......Wiedza jego była wystarczająca dla mnie na tyle,  żeby nigdy nie zostać IDIOTĄ oddającym głos na łajdaka.......

Takie to moje wspomnienie z dawnych lat

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1588031

mieliśmy wybierać: Kwaśniaka?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1588036

Szanowny Honic, ja tylko opowiedziałem wspomnienie moje z dawnych lat... Ten cały syf, komuszy i postkomuszy, ta cała rzeczywistość, której Polska Nasza Doświadczała i Doświadcza. Z czym walczyć musi wciąż by przetrwać i by żyć, TO jest pejsaty trąd. Obok, jest wpis Naszego Poety, na temat czarnej ospy. Tam w jednym z moich komentów dałem link do Lektury Obowiązkowej.  I Kwach "Olek"- Sztoltzman, i Lejba Khone -"Bolek" to było takie samo badziewie. Z tym samym rodowodem. Nie potrafię odpowiedzieć na zadane pytanie - którego należało wybierać. 

ja nie wybierałem żadnego. 

TO był wtedy wybór między dżumą a cholerą!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1588177

Wielkie dzięki Kapitanie Nemo. Rzeczywiście iż ptaszki ćwierkają, jakoby Lech Wałęsa stracił ciepliwość do Dekalogu ze Świętej Góry Syjon, który sam Bóg podał Mojżeszowi. Znudził się niejako i potrzebuje najwyraźniej czegoś b. oryginalnego. Szuka nieborak inspiracji! Jego zdaniem trzeba dziś stworzyć 10 przykazań laickich! No cóż jest takie rodzime, stare, mądre, polskie porzekadło: „Kto z kim przystaje, takim się staje”.

A wiemy przecież wszyscy nadto dobrze, iż już kiedyś banderowcy także znudzili się 10 Przakazaniami Bożymi, im trzeba było czegoś więcej, stworzyli więc ów demoniczny dekalog ukraińskiego nacjonalisty. To nie są żarty! Wiemy i pamiętamy, jak to się skończyło na Wołyniu i Kresach!

Przypomnijmy sobie zatem raz jeszcze Gdańsk i Dwór Artusa 29 września 2014 r., zanim będzie za późno. VII edycja Nagrody Lecha Wałęsy, której laureatem został ukraiński ruch społeczny Euromajdan. Potem lider partii Svoboda Ołeh Tiahnybok wręczył koszulę we wzorach ukraińskich Lechowi Wałęsie, niejako w podziękowaniu. A zatem cholercia to było jakoś tak, czy coś mi się jednak pokićkało: „Mistrz przerósł ucznia”! Pozdrawiam b. serdecznie

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1588187