Przekleństwo Żydów – zapowiedź

Obrazek użytkownika jazgdyni
Idee

 

Oznajmiłem, że pracuję nad esejem o Żydach.O tym, dlaczego antysemityzm jest tak na świecie powszechny. To bedą moje własne przemyślenia, a nie kompilacja światowych pro- i anty-.

Miałem wielokrotnie z Żydami kontakty osobiste. Pracowałem z nimi. Spotykałem się na stopie towarzyskiej. I moje uczucia są mieszane.

Więc próbuję je uporządkować.

 

Internauta, mój upierdliwy hejter ze starczymi odpałami skomentował:

  • Ha, ha rebe! Ty esej o żydach? Ale jaja! Od kiedy to parchy mogą w tym temacie pisać?!

 

Więc przedstawiam parę akapitów.

 

@@@@@

 

Przekleństwo Żydów

 

 

Tym razem piszę z dużej litery, bo nie chodzi mi tylko o wyznawców judaizmu z ich wszystkimi praktykami, tylko o wszystkich, którzy uważają się za naród żydowski. Naród wybrany, jak sami się określają.

Tu też popełniam drobne oszustwo, gdyż chyba większość tego narodu to nie "prawdziwi" semiccy Żydzi, tylko potomkowie Chazarów, ludu azjatyckiego, który w IX wieku rozkazem swojego przywódcy – kagana, przyjął judaizm jako religię państwową. I nie tylko Chazarów. Byli również Żydzi Krymczacy – osiedleni na Krymie, czy etiopscy Felasze. I jeszcze wiele, wiele innych rozproszonych grup.

 

Żydzi to najbardziej sfrustrowany naród; pełen kompleksów, fobii i będący w ciągłej walce ze wszystkimi nie-Żydami. Tak było i jest. Zawsze i wszędzie. Po kolei za taką postawę byli wyrzucani z kolejnych państw. Usuwano ich z Hiszpanii, Francji i Niemiec.

 

Kompensując swoje liczne kompleksy ideą swojej wyjątkowości, byli i są najgorszymi rasistami jakich zna historia.

 

A najbardziej zwariowane w ich narracji jest to, że uważają siebie za największych wojowników w walce z rasizmem. Ironia wysokiej miary, warta ich utalentowanego reżysera Woody Allena.

 

Pamiętajmy jeszcze o jednym, my – wszyscy nie-Żydzi, dla Żydów byliśmy i jesteśmy gojami.

 

Według Wikipedii:

Goj (z ]]>hebr.]]> גוי goj = „naród”, l.mn גויים gojim) – określenie pojawiające się wielokrotnie w ]]>Torze]]>, tłumaczone najczęściej jako „narody" czyli zwykle nie-Żydów, kogoś spoza narodu Izraela. Określenie to, w zależności od kontekstu, może mieć wydźwięk pejoratywny, wyrażający lekceważenie wobec ]]>innowierców]]> lub innych narodów

 

A chyba najlepiej charakteryzuje ten pogardliwy stosunek do nie-Żyda wyraża funkcja szabes goja:

 

Szabes goj – nie-żyd (]]>goj]]>), osoba zatrudniona do wykonywania niezbędnych czynności podczas ]]>szabatu]]> w żydowskim domu.Najczęściej było to ogrzanie pomieszczeń mieszkalnych, podgrzanie pożywienia, zmiana świec w świeczniku itp. Szabes-gojami byli ubodzy chrześcijanie za niewielkie ]]>wynagrodzenie]]>, służący nie-żydzi bądź chrześcijańscy sąsiedzi

 

O stanie umysłu Żydów dla mnie najbardziej przemawia opis śmierci Jerzego Kosińskiego.

Kosiński to syn łódzkego, żydowskiego przemysłowca Lewinkopfa, który przeżył hitlerowską okupację w polskiej rodzinie Warchołów, gdzie załatwili mu fikcyjny akt chrztu, nowe nazwisko, a po wojnie solidne wykształcenie. W wieku 24 lat wyjechał do Stanów i jak to jest niemalże regułą dla tej nacji, natychmiast zaczął pluć na Polskę i Polaków, nie wyłączając tych, co uratowali mu życie.

Osiągnął jakąś tam karierę pisarską – bardziej celebrycką, niż prawdziwie godną szacunku. Osobiście nie trawiłem jego durnych szmoncensów i licznych złosliwości w tym, co pisał.

W wieku 58 lat, w swoim nowojorskim mieszkaniu, zażył śmiertelną dawkę barbituranów, wszedł do wanny z gorącą kąpielą i dla pewności samobójstwa, założył jeszcze na głowę plastykowy worek.

Niektóre źródła podawały, że w kąpieli również podciął sobie żyły, z kolei inne, ze był to nieszczęśliwy wypadek podczas wyuzdanej masturbacji (tzw. podduszenie).

 

Tak czy inaczej, takie samobójstwo, to coś, co Amerykanie nazywają overkill. W sensie dosłownym, bo pospolicie oznacza przesadę.

 

To jest własnie klasyczne żydowskie postępowanie we wszystkim – przesada.

A moi angielscy przyjaciele podają przysłowie które Żydów określa:

 

if you steal - it's millions, and if you fuck it, princesses

 

Nie będę tłumaczył, ale to też dotyczy przesady we wszystkim.

 

Tak ja właśnie widzę całą tą światową żydowskość – kompleksy, miotanie się od ściany do ściany, pogarda i nieustanne obrażanie wszystkich dookoła nie-Żydów.

 

Poczucie wyższości i nieumiejętność asymilacji z narodami wśród których żyli, a jednocześnie spryt i inteligencja, spowodowały, że zamiast pokojowo gdziekolwiek współżyć, wypracowali sobie technikę opanowania terytorium na którym żyli, nie w sposób militarny, tylko politycznie i gospodarczo.

Szczególnym talentem charakteryzują się w szeroko pojętych finansach.Chyba oni pierwsi zrozumieli, że to pieniądze dają wielką władzę.

Charakterystycznym przykładem może być historia żydowskiej, pochodzącej z Niemiec, rodzinyRothschildów. To oni zwykłe ówczesne kantory zamienili w banki. I wkrótce potem zostali doradcami finansowymi europejskich władców – koronowane głowy siedziały u nich w kieszeni. Powstały giełdy, światem zaczęło rządzić londyńskie City, a potem nowojorska Wall Street.

Rezultat taki, że dzisiaj rodzina Rothschildów szacowana jest na 400 miliardów dolarów.

Nie mam pewności, lecz mocno podejrzewam, że żydowscy finansiści wymyślili, albo tylko rozpowszechnili takie paskudztwa, jak lichwa, kasyna hazardowe, spekulacje, czy piramidy finansowe.

Zapewne też, czego jeszcze nie sprawdziłem, brali aktywny udział w wytworzeniu złodziejskiego podatku VAT.

 

 

Żydzi z racji swojego paskudnego charakteru, ustawicznych knowań i manipulacji byli przeganiani z jednego państwa do drugiego, ginęli w licznych pogromach, gdy rdzenni mieszkańcy nie mogli już z nimi wytrzymać.

W rezultacie ten naród od dawna żyje rozproszony po całym świecie w diasporze.

 

 

... CDN

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.2 (17 głosów)

Komentarze

Dlaczego się nie szanujemy, a wymagamy szacunku od naszych wrogów?

Vote up!
9
Vote down!
0

Apoloniusz

#1581916

To jest po prostu pewna ogólna poprawność gramatyczna. Narody opisuje się z dużej litery, a rózne inne społeczne powiązana z małej.

Vote up!
3
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1581918

[…] nazwa żyd/Żyd może być zapisywana dwojako — małą literą, jeśli oznacza wyznawcę religii, a wielką — gdy mowa o członku narodu. Jeśli mamy napisać o jednej osobie — żydzie i Żydzie jednocześnie, czyli o wyznawcy religii, który jednocześnie należy do narodu żydowskiego, to to, czy użyjemy małej czy dużej litery, zależy od kontekstu. Treść zdania O pokój modlili się chrześcijanie i żydzi wyraźnie wskazuje na to, że opisuje się wyznawców religii, dlatego pojawiło się w nim słowo żyd zapisywane małą literą. W zdaniu O pokój modlili się Polacy i Żydzi podkreśla się przynależność wymienionych w nim osób do pewnych narodów, dlatego rzeczownik Żyd został zapisany wielką literą. Jeśli zaś kontekst nie wskazuje na to, którego z rozumień dotyczy interesujące nas słowo, to zapisuje się je raczej wielką literą (np. Na spotkanie przyszło wielu Żydów, Poznał młodego Żyda).

http://www.rjp.pan.pl

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-1

casium

#1581923

Słuszna uwaga. Właśnie piszę o narodzie żydowskim.

Dalej będzie odniesienie do Judy.

Vote up!
5
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1581925

Jesteś tylko wynikiem mojego rozdwojenia jaźni (jak to zdiagnozował nasz grafoman od krótkich form marginalnych) !

Vote up!
3
Vote down!
0

#1581920

No wiesz!

Vote up!
3
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1581926

Hebrajczycy z którymi współpracowałem, a którzy od tysięcy lat żyli w symbiozie z Palestyńczykami w jednym kraju, dość ciekawie opisywali napływowych Chazarów : ludność napływowa, nieczysta rasowo, swoją żydowskość podpierają doznanym antysemityzmem.

Doznany antysemityzm jako nobilitacja, Często krzywdy zmyślone. Tym bardziej jestem Żydem im bardziej byłem prześladowany. Tego nie zmyśliłem ja - to opowiedział człowiek latający w trójkącie Tel Awiw, Nowy Jork, Maastricht - świetny informatyk. Dawano mu do zrozumienia jego niepełnowartościowość, bo nie mógł się pochwalić doznanymi prześladowaniami.

Vote up!
7
Vote down!
0

#1581929

Ustawiczne cierpienie to ich znak rozpoznawczy. Ubóstwiają być ofiarami i żyć wyłącznie wśród wrogów.

W Rzeczpospolitej bardzo im to nie pasowało, bo byli niedostatecznie prześladowani. Co za masakra - żyć w ustawicznym pokoju i spokoju. Nie ma mętnej wody, więc jak ryby łowić. Autentycznie można się wściec. No i się wściekli. Walczyli o to z zapałem, by zbudować antysemityzm. To ich pancerz niezbędny do życia.

Vote up!
5
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1582012

ze jakis izraelski uniwersytet przeprowadzil badania genetyczne Zydow i Palestynczykow. Okazalo sie, ze wsrod Palestynczykow wiecej jest... zydowskich genow, niz wsrod Zydow. Chyba z tego powodu nie rozpowszechniono tej wiadomosci i skonczyly sie pieniadze na wieksze badania.

Sprawe wytlumaczyc jest dosc latwo: po zajeciu terenow dzisiejszego Izraela przez Arabow wprowadzono podatek dla innowiercow. W przeciagu dziesiecioleci wiekszosc Zydow przeszla... na islam. Woleli zmiane religii- od placenia podatku.  

Vote up!
3
Vote down!
0

mikolaj

#1582334

Witaj

To faktycznie zabawna anegdota. I faktycznie zachowanie typowo żydowskie.

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1582341

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika bingo został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Psz hstrę swjj żmjwj "rsy". Tylk n kłm!
Vote up!
5
Vote down!
-8

bingo

#1581932

Twój czas na NP dobiega końca. Basta !

Vote up!
8
Vote down!
-3

#1581946

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika bingo został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

A co ci nie pasuje? Prawda w oczy kole?
Od kiedy to nazwanie żyda żydem jest obrazą dla żyda?
Określenia "żmijowe plemię" użył pierwszy wobec was nie kto inny jak sam Jezus Chrystus. Jego też byś zbanował? Paradny jesteś :)

Vote up!
6
Vote down!
-8

bingo

#1581958

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika bingo został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Co ty wyprawiasz na tej szczekaczce?
Ta godzina a ty już naprany? Niech cię Gawrion zobaczy...

Vote up!
5
Vote down!
-7

bingo

#1582001

W mediach mętnego nurtu panuje narracja jakoby "Żydzi z UB nie mordowali Polaków".
Skoro sądy w Polsce karzą za "Kłamstwo Oświęcimskie" to może najwyższy CZAS aby wprowadzić surowe sankcje za "Kłamstwo Mokotowskie" ???

Vote up!
10
Vote down!
-2
#1581969

Mokotowskie ?! Mieszkamy w Szczecinie bo tu Różański zamordował naszego dziadka. (mimo uniewinniającego wyroku sądu - nie odpuścił). 

Vote up!
6
Vote down!
-1

#1581974

Józiu

to już jest spisane dokładnie. Tylko w jakichś zeszytach historycznych, których nikt nie czyta.

Czekamy na dobrą literaturę w temacie.

Vote up!
3
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1582013

Przejmujesz i powielasz ich, żydowską  narrację: "my" czyli Żydzi  (ludzie) i "oni" czyli coś gorszego od psa. Po prostu odchody.

Oni przez ostatnie kilkadziesiąt lat pracowali na to, aby "Żyd" pisać z dużej litery, więc najwyższy czas aby "Nieżyd" - Goj zacząć pisać także z dużej litery, choćby to było wbrew zasadom ortografii. Taka jest moim zdaniem nasza racja stanu.

Vote up!
11
Vote down!
0

Apoloniusz

#1581986

A nie sądzisz, że to ich nobilituje?

Co za potęga! Żyd i Nieżyd, czyli cała reszta świata.

Ja za cholerę nie chcę być nieżydem i po prawdzie nie chcę żydostwem się zajmować. To mimo wszystko sprawa marginalna, choć hałaśliwa i medialnie nośna.

Nie dajmy się zwariować!

 

Pzdr

 

Ps. Tych paru wariatów tutaj, co już na punkcie Żydów zwariowało, wystarczy.

Vote up!
3
Vote down!
-6

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1582014

Nie chcę ale muszę

Sam w sobie się duszę.

Vote up!
0
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1582362

Zacząłeś od analizowania a przeszedłeś w wypisywanie stereotypów i czasami bajek.

Problem żydów jest bardzo prosty. To co pozwoliło im przetrwać 2000 lat bez ojczyzny, to to samo jest powodem ich wszystkich problemów. Jest nim brak asymilacji. Ci którzy się zasymilowali z lokalnym społeczeństwem, a jest ich ogromna masa, nie mają żadnych problemów. Oczywiście oprócz tego problemu że sami się wynarodowili. Pozbawili korzeni. W Polsce jest ich bardzo wielu. Większość nawet już nie wie że są z pochodzenia żydami. Mam nawet takiego kolegę. Kilka lat temu ciotka powiedziała mu że pochodzą z żydowskiej rodziny która przyjęła chrzest. Ale nim tąpnęło...

Wracajć do żydów to sprawa jest prosta. Wszyscy ludzie są zwierzętami stadnymi. Dzisiaj nazywamy to... społeczeństwami plemiennymi. Przyjmujemy ochoczo do swojego plemienia przybyszów. Udzielamy im gościny. Jest to w naszych genach. Chyba chodzi o dopływ świerzej krwi i genów. Jest jednak jeden warunek - przybysze muszą stanowić zdecydowaną mniejszość byśmy nie czuli sie zagrożeni, no i zakładamy że mają wolę asymilacji. Że ich dzieci będą już "nasze".

Każda społeczność która nie asymiluje się jest traktowana najpierw podejrzliwie a potem wrogo. "Chcą przejąć co nasze". Dotyczy to wszystkich, nie tylko żydów. A że u żydów wylizolowanie jest bardzo mocne, stąd nie ma siły, muszą być problemy, podejrzenia, pomówienia i eskalacja napięcia. Abstrachuję już od tego czy rzeczywiście zasługują sobie na to czy nie bo jest to niestotne. Wszyscy w genach mamy jak się zachowywać w grupie - oni też. Od tego się nie ucieknie.

Kiedy dodamy do tego że spora część polskich żydów nawet nie mówiła po polsku i niezbyt go znała, kiedy uwzględnimy że jako żydzi utorzsamiali się z Izraelem a nie z Polską - mamy klasyczną mieszankę wybuchową. To samo teraz ma miejsce z Arabami w Europie zachodniej. Kwestia czasu kiedy to wszystko pierdyknie. Natomiast tam gdzie żydzi dosyć dobrze się zasymilowali i czują się najpierw obywatelami danego kraju - w USA czy Kanadzie - tam napięcia są stosunkowo małe i nikt specjalnie krzywo na nich nie patrzy. To wszystko to są geny.... i instynkt stadny.

Na tym mógłbym postawić kropkę.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1582041

Dodam tylko że każda nacja, grupa, społeczność zawsze się nobilituje czym tylko potrafi. To również dotyczy wszystkich. Przecież jesteśmy lepsi od innych, prawda? Jednak nie to jest kluczem do zrozumienia problemu jaki mają żydzi prawie wszędzie gdzie mieszkają.

To zdarzenie chyba dobrze ten problem ilustruje: będąc na delegacji w Niemczech pytam jednej osoby kim jest, a ona mówi że żydem. Ja na to - nie pytałem cię o religię, tylko z jakiego jesteś kraju... Jak widać wielu z nich na pierwszym miejscu czują się żydami, a dopiero później tubylcami. To musi rodzić konflikty. 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1582044

Wybacz, ale to nieco naiwne, co piszesz.

Np. jako przyczynę podajesz brak asymilacji. I słusznie, dobrze o tym wiemy. Tylko dlaczego następuje brak asymilacji? Tego już nie rozważasz.

Następnie przywołujesz instynkt stadny. Tak, jest coś takiego. Ale to tylko ogólnik. Jak byłem na safari w rezerwacie Tsawo East i niedaleko Kilimandżaro, widziałem wielkie skupiska zwierząt różnorakich. Wymieszane stada antylop, bawołów, między nimi żyrafy i słonie. Wszystkie to zwierzęta stadne. Nie przeszkadzało to im jednak zgodnie wymieszać się na pastwisku. Więc tu instynkt stadny w stosunku do Żydów, którzy nota bene strasznie również żrą się między sobą ma doprawdy małe znaczenie.

Pozostanę przy swoim - powodem takiego zachowania Żydów jest uwierzenie w stworzony przez siebie mit o narodzie wybranym, specjalnym, otoczonym przez małowartościową resztę, którą należy eksploatować.

Jak w systemach kolonialnych.

Vote up!
4
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1582049

To jak tam z tą "Idą" jest? Cały czas uważasz że to arcydzieło?

Vote up!
8
Vote down!
-7

bingo

#1582096

Było bingo jest zonk

jak nam wszystkim przykro

jaki teraz będziesz miał nowy nick szpiryto

Vote up!
6
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1582244

O szlag trafił 

Bingo !!!

Tak się chłop maskował że się zdemaskował

Czy ten sukrwiel , czerwony idiota znów coś wymyśli ?

Tyle że to głupek i tyle w tym temacie

Szkoda czasu na to to

 

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1582265

Nie martw się Józefie,

 

już Pomidor zamrożony. A dodatkowo ma kolejne zarzuty. Teraz posiedzi bez internetu

Vote up!
4
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1582279

Januszu

Ja tego parcha i jego przybocznych którzy się tu nagle się zwlekli mam głęboko w dupie.

Widzisz że kolejne trefne konto szybko zostało zutylizowane, to wysłał na odsiecz swoją gwardię bu wywołać kolejne nawalanki

Ot szamboneria

Ale i im damy radę, ten niedorobiony błękitny to zero ujemne

Spokojna głowa

 

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1582289

Gdybyś wykazał trochę dobrej woli, to rozumiał byś o czym piszę a nie łapał za słówka. To co nazwałem instynktem stadnym uściśliłem ciut dalej. Chodziło o typowe plemienne zachowanie. Albo jesteś spoza plemienia, albo jesteś swój, z plemienia. Jeśli zostałeś przyjęty do plemienia, to lepiej zasymiluj się szybko bo jeśli nie to... W najmniejsyzm stopniu nie chodziło o pasanie się na jednej łące. Akurat to bardziej podpada pod symbiozę niż pod to o czym piszę.

Nie wiem jak nazwać w świecie zwierząt plemię, więc użyłem słowa stado. Czy wśród zwierząt takie zachowanie występuje? Ba... nie tylko występuje ale jest normą. Razem ze zwierzętami dzielimy to samo zachowanie w stosunku do "obcych". Dlatego napisałem - to co pozwoliło żydom przetrwać 2000 lat i przenieść przez ten czas swoją tożsamość, równocześnie często bywało przyczyną ich pogormów, poniewierki i wiecznych problemów. Nie rozstrząsam plusów, minusów, po prostu stwierdzam. Natomiast to co denerwuje to fakt że sami żydzi wydają się tego zjawiska nie rozumieć, nie rozumieć tego plemiennego zakorzenionego w genach zachowania, i wypominają wszystkim wokół co tylko się da. Ba, w swoich rządaniach idą tak daleko że praktycznie nakazują by wszyscy ich kochali. Kochali i poświecali swoje życie za nich. Swoje i swoich rodzin...

Do miłości nie można przymusić. Podobnie jak nie ma nakazu udzielania pomocy. Jedynym nakazem jest nie wyrządzanie krzywdy. Zamiast wypominać, powinni zapytać siebie - dlaczego nam się to przytrafia?

Dlatego żydzi są w sytuacji katch-22. Jeśli zasymilują się z lokalnym społeczeństwem a swoją religię potrakują jako religię, a nie jako przynależność do narodu żydowskiego, to utracą swoją narodowść i tożsamość. Jeśli zaś pozostaną na uboczu i nie zasymilują się, narażają się na w najlepszym wypadku na nieufność tubylców. I nic się tutaj nie da zrobić bo jest to w naszych genach. Co najwyżej można nie okazywać otwarcie tej nieufności.

Nie tylko żydzi są w tej sytuacji. Wiele innych narodów miało ten sam problem, tyle tylko że większość nie wytrwała i z czasem zasymilowała się. Prosty przykład - polscy Tatarzy. Tak, wyznają inną religię, ale są w 100% zasymilowani. Nawet zresztą ich religia mocno się "zasymilowała". Do tego stopnia że immamowie z bliskiego wschodu uważają że polscy tatarzy stali się prawie że niewiernymi. Apropo immamów - polscy tatarzy powinni postawić się arabom i nie powinni tego słowa używać. U tatarów ksiądz nazywał się od zawsze mułła. Powinni sprowadzać do anuczania islamu sprowadzać bliskich nam kulturowo tatarów krymskich - nie arabów z bliskiego wschodu, bo ci właśnie mogą na nowo zalienować ich z polskim społeczeństwem.

Przykładem zaś przeciwnym, czyli narodu który asymiluje się szybciej niż wymagają tego normy są Polacy. Niestety... Rodzice często nie są w stanie dogadać się z własnymi dziećmi po polsku.

A teraz koronny przykład tego co napisałem wyżej: jak myślisz, jakie zwierze jest największym zabójcą szympansów żyjących dziko?

Myślisz że pantera, albo lew, albo jakiś inny drapieżnik? Nie. Może więc węże albo drapieżne ptaki? eeee nie!

Najwiekszym zabójcą szympansów są inne szympansy. Tak - inne szympansy! Takie inteligentne i spokojne małpy zabójcami...? I tu rzecz najciekawsza - szympansy zabijają inne szympansy które zapuszczą sie na teren ich stada. Obcych się po prostu nie toleruje. Inne małpy zachowują się podobnie. Tak mamy w genach.

Młody szympans który opuścił swoje stado i chce wejść do nowego, musi robić to bardzo ostrożnie, powoli, wisieć na obrzeżach terytorium, dać się poznać, zostawiać czasami jedzenie, przyzwyczajać do siebie zanim zostanie zaakceptowany. W przeciwnym razie naraża sie na śmiertelne niebezpieczeństwo. Jest po prostu nie z naszego stada... Jeśli zaś nie zostanie zaakceptowany - lepiej dla niego szukać szczęścia z innym stadem. Kto jak kto ale żydzi powinni to wiedzieć...

Jak widać nic się nie różnimy od małp oprócz tego że mamy nad sobą prawo które potrafi nas karać kiedy zachowujemy się zgodnie z naszym instynktem ale niezgodnie z tym prawem. Ale w czasach kiedy prawo przestaje działać...

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1582160

Być może nie wyraziłem się jasno, dlatego chciałbym skonkludować to co wcześniej napisałem. Dla mnie jest to oczywiste, ale będzie lepiej kiedy wyłożę kawę na ławę:

Wszyscy ludzie jesteśmy zwierzętami stadnymi lub jak kto woli plemiennymi. Konsekwencją tego jest nasze zachowanie głęboko zakodowane w naszych genach. O tych genach i zachowaniu pisałem wyżej. Skoro wynika z niego głęboka nieufność do wszystkich "nie swoich" zamieszkujących na naszym terenie, a nawet wrogość, taka koegzystencja jest jak życie na beczce prochu. Wystarczy iskra. Tą właśnie iskrą są politycy, wszelkiej maści karierowicze oraz zewnętrzni nasi wrogowie. Oni świadomie to wykorzystują dla osiągnięcia swoich celów. Wystarczy jedynie trochę podburzyć przeciwko mniejszościom, rzucić nieco sfabrykowanych newsów, fałszywych oskarżeń, pomanipulować mediami, pokazać nas we wspaniałym świetle a "ich" odczłowieczyć i wybuch gotowy.

Tak zawsze było, tak jest i tak będzie. To władcy doprowadzali do średniowiecznych pogromów żydów w Europie. To politycy to samo robili w  Niemczech i podbitej Europie. Politycy manipulowali i podburzali Polaków, a w końcu komuniści i Rosja mocno pracowali nad zalienowaniem Polaków przeciwko żydom a żydów przeciw Polakom. Dziel i rząź!

Nie dotyczy to wyłącznie żydów. Rosja mocno pracowała by poróżnić Polaków z Ukraińcami, Ukraińców z Polakami. Prusy również nie zasypiały gruszek w polpiele. Litwinów bałamuciły zarówno Rosja jak i Prusy.

Mniejszość polska na Ukrainie była tak samo albo jeszcze bardziej represjonowana niż żydowska w Polsce, a wszystko to było dziełem osobników o wielkich politycznych ambicjach (Bandera, Łytwynczuk i inni) którzy umiejętnie wykorzystywali zjawisko które opisałem i wrzucali iskrę do beczki z prochem. Wcześniej sfrustrowany polityk Chmielnicki poprowadził Ukraińców przeciw mniejszości Lachów. To samo ma miejsce dzisiaj między wyznawcami islamu i katolikami na całym prawie świecie. Jedna iskra, jedno oskarżenie i wszędzie tam gdzie władza jest słaba lub stoi po jednej tylko stronie rozpoczyna się pogrom mniejszości. Hutu-Tutsi, Jazydzi-Islamiści, Indie-Pakistan... bycie mniejszością oznacza najczęściej że jesteś w d... Żydzi nie są tutaj niczym szczególnym. Oni są w tym wszystkim normą. 

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1582222

Oczywiście dywagacje o instynkcie stadnym są słuszne i prawdziwe.

Tylko... to nic nie tłumaczy.

Bo jeżeli Żydzi mają taki instynkt stadny, to mają go też wszyscy inni - Niemcy, Czesi, Chińczycy i Polacy. Jednak to "stado" Żydów, jest wszędzie, przez wszystkich traktowane jako obce i znienawidzone.

 

Dlaczego?

Vote up!
2
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1582240

prozydowska?

Wiekszych durnot na temat asymilacji zydow w Kandziie czy w USA i trktowaniu tych krai jako nadrzedne nad - no wlasnie nad co, bo Israel tez maja w dupie,ale napewno dalej maja plemienna mentalnosc koczownicza.Otoz w kazdej prowincji czy duzym miescie w Ameryce sa getta zydowskie - cale dzielnice czy czesc miasteczek.Maja swoje szkoly, swoje buznice, banki,sklepy,itd. Opanowuja wszelkie  biznesy, gdzie gojim jesli juz pracuje to po to zeby w szabes obsluzyc zydow.Infiltracja zydow w sluzbie zdrowia, panstwowych urzedach wymiarze sprawiedliwosci urzedach panstwowych to nie asymilacja tylko powolne przejmowanie wszelkiej wladzy we wlasne rece.Wystarczy przejechac po Montrelu w piatek czy sobote po pewnych ulicsach ,a zobaczy sie obrazek taki sam jak w Jerozolimie setki pejsatych zydow w chalatch ,lisiurkach czy kapeluszch na glowie , ze swoimi  ogolonymi rywciami  w perukach na glowie i ze swoimi srulami przemykaja sie we wszytkie strony.Kazdy powazny zyd ma powazne okulary takie dwa denka po Wyborowej - to podkresla jego uczonosc.Chodza tylko do swoich lekarzy ba nawet jest w Montrealu caly potezny szpital zydowski w  ktorym w ramach asymilacji kanadyjskiego dolara lecza tez i gojow.Od czasu do czasu podnosi sie temat zeby w ichnich szkolach obok talmudu i hibru wyklkadano tez progream nauczania obowiazujacy w Kanadzie,ale bez wiekszego efektu mimo ze szkoly ich maja dotacje panstwowe.Czesto sa konflikty miedzy zydami a gojami wynikajce z ich obyczajow religi i zlodziejskiej mentalnosci, np . niechcielm w miasteczku / getto placic wodociagom za wode gdyz stwierdzili ze woda im sie nalezy za darmo.Zreszta oni maja z nieznanych powodow wiele przywilejow ktorych nie maja inni emigranci.Zyd nigdy nie traktuje kraju swojego pobytu jako swoj kraj, gdyz jest to niezgodne z talmudem.On ma ludnosc tubylcz okrasc ,podporzadkowac sobie a jak nie to zniszczyc i wyjechac obrazony i wygnany.Aby w innym miejscu osiedlenia pluc na ten kraj i jako pokrzywdzony domagac sie pomocy.

Tak ze zyd nigdy sie tak naprawede nie asymiluje nie mowiac juz o integracji,i kraju w ktorym zyje jest tylko na chwile,tyle ze ta chwila to moze trwac dluzej,ale na pewno to nie jest jego ojczyzna.

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1582226

Jeżeli tak jest w Kanadzie -mają tyle władzy, tyle stanowisk, własne getta,swoją edukację- to dlaczego my jesteśmy w takim strachu, że oni u nas stworzą POLIN?

Ja to samo widziałem w Antwerpii. To samo w Nowym Jorku. Chyba źle im się tam nie żyje.

A co mają u nas? Te 1500 zadeklarowanych wyznawców? Fakt, może jest jeszcze milion takich, co zmienili wiarę, lecz ciągle mają żydowską krew.

Nie wierzę, aby oni wybrali Polskę, jako idealne miejsce na zbudowanie swojego państwa.

Palestyna i cały ten syjonizm miały ważne podłoże symboliczne. To Judea i to Jerozolima.

Żydzi to naród w tysiącletniej diasporze, który kocha żyć w swoich gettach na terytorium nie-Żydów. Tak właśnie było w II RP i długo przedtem.

Oczywiście w Polsce będą robić brudne interesy, bo my, ciągle oseski w kapitalizmie, dopiero uczymy się, jak się nie dać szubrawcom. Zaczęli tuż po transformacji i pewnie wielu już zapomniało o Art B.

U nas nie sami Żydzi są groźni, tylko ci Polacy, wieczni zdrajcy, skażeni komuną i żydowskimi przodkami.

Ich się należy bać.

Vote up!
2
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1582239

... nie ma inaczej. Mimo tego, iż nas - "Nieżydów" jest na świecie kilka miliardów, to nie z mienia to faktu, że powinniśmy się cenić. A może właśnie dlatego.

Vote up!
8
Vote down!
0

Apoloniusz

#1582045

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Archiwum X nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Mało jest prawdziwych Żydów. Ci z PiS to chazarzy i zdrajcy waszego narodu. NWO to w głównej mierze, nie Żydzi. Bandyci zasłaniają się swoją rasą. Chcą wprowadzić antysemityzm żeby nie można było ich oskarżać za zbrodnie przeciwko ludzkości.

Jeżeli ja napiszę coś o Żydach bedą mnie chcieli oskarżyć o antysemityzm, tak? Jak oskarżą Żyda o antysemityzm? Poproszę ich wcześniej o dowód żę są Żydami i będą musieli mi to udowodnić że są, To banda przestępców kryminalnych a nie Żydów, tym prawem strzelili sobie w stopę. Będą  musieli udowodniać że są Żydami a nie chazarami bo to jest różnica :) Antysemityzm dotyczy tylko Żydów a nie gojów i Chazarów w jarmułkach.

Co zrobił dobrego PiS dla Polski?

Zmienił nazwę na Polin, wprowadził okupanta z USRAELA, szczepi dzieci rtęcią i płodami ze zmarłych dzieci, przezież ty holocaust!

Internet to śmietnik informacji trolowany przez psy z NWO: https://www.quantectherapy.com/pl/internet-to-smietnik-informacji-trzeba-umiec-z-niego-korzystac/

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1582156

znów kicha.

 1. co za przypadek, uporządkowywanie wrażeń, nie ma zupełnie nic wspólnego z pisaniem pod publikę. skoro wszyscy o Żydach, to koenicznie i swiatowiec jazgdyni musi, wiadomo. rzyg.
 2. gdyż chyba większość tego narodu to nie "prawdziwi" semiccy Żydzi, tylko potomkowie Chazarów- weż czytaj mniej szurów z netu
   
 3. gdyż chyba większość tego narodu to nie "prawdziwi" semiccy Żydzi, tylko potomkowie Chazarów, ludu azjatyckiego, który w IX wieku rozkazem swojego przywódcy – kagana, przyjął judaizm jako religię państwową. I nie tylko Chazarów
  - no to jak w końcu, "chyba", "większość", "i nie tylko" = bełkot Janusza. z podstawówki to wypchnęli za jajka?
 4. Żydzi to najbardziej sfrustrowany naród
  a dowody są? czy wyczytaleś w necie a publice się spodoba?
 5. Po kolei za taką postawę byli wyrzucani z kolejnych państw
  dowód panie historyku? i co ma znaczyć "po kolei"?
 6. Kompensując swoje liczne kompleksy ideą swojej wyjątkowości, byli i są najgorszymi rasistami jakich zna historia.
  kretyn i heretyk! (nagle antysemita, no patrzcie- czego to moda na pisowskich blogach nie robi z człeka- chorągiewki)

 7. A najbardziej zwariowane w ich narracji jest to, że uważają siebie za największych wojowników w walce z rasizmem. Ironia wysokiej miary,
  najbardziej? naprawdę?
  wszyscy się za takich uważają? naprawdę? (ale doceniam ukryte przesłanie o największych antyrasistach- komunizmie)
  "ironia"- czy na pewni znasz znaczenie słowa "ironia"?
   
 8. Pamiętajmy jeszcze o jednym, my – wszyscy nie-Żydzi, dla Żydów byliśmy i jesteśmy gojami.
  Oczywista nieprawda.
   
 9. A chyba najlepiej charakteryzuje ten pogardliwy stosunek do nie-Żyda wyraża funkcja szabes goja
  Bzdura w pytę. funkcja oznacza funkcję, sam cytujesz potrzebę takiej instytucji, i to wcale niedarmowej.
  Dla chrześcijan zaś to żydzi mieli się zajmować zakazanymi, nieczystymi czynnościami. Nawet bez wynagrodzen za to. No i co manipulancie?
   
 10. O stanie umysłu Żydów dla mnie najbardziej przemawia opis śmierci Jerzego Kosińskiego.
  No super refleksja. tak sie też odcinasz, że aż tym żyjesz
   
 11. Tak czy inaczej, takie samobójstwo, to coś, co Amerykanie nazywają overkill. W sensie dosłownym, bo pospolicie oznacza przesadę.
  Naprawdę? na statkach samobojstwo nazywaliście "overkill" a potocznie to była przesada? naprawdę?
   
 12. To jest własnie klasyczne żydowskie postępowanie we wszystkim – przesada.
  Coś jak u blogera jazgdyni? Takie coś, co zarzuca innym? odkrył cechę Żydów, no Nobla mu dać. "We wszystkim" LOL
Vote up!
4
Vote down!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1582102

Koleś,

ja się tym różnie od ciebie, że piszę na podstawie własnych doświadczeń i źródłowej wiedzy.

Nie jak ty, zżynam od innych,poszukując w internecie odpowiedniego "profesora", którego możesz sobie przykleić.

Ja pracuję długofalowo. Pracę o Żydach zacząłem ponad 10 lat temu, potem się znudziłem i zawiesiłem. Takich oczekujących tematów mam bez liku. Bo ja staram się być twórczo niezależny, a nie jak ty, wyłącznie reaktywny.

Wiem, że mocno się starasz, by wreszcie potraktować ciebie poważnie. Ale się nie da. Nie dorosłeś. dalej jesteś szczeniacki i niestety nieuczciwy. I wszyscy się już pokapowali i ciebie olewają.

Niestety...

Vote up!
4
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1582106

„Będziemy mieć rząd światowy czy wam się to podoba czy nie. Jedyną kwestią jest to czy ten rząd osiągniemy podbojem czy zgodą”. (żydowski bankier Paul Warburg, 17.02.1950, w zeznaniach przed Senatem USA)

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/cytaty-o-zydach-nigdy-nie-uslyszysz-ich-w-szkole-2015-06

-

Vote up!
4
Vote down!
-1

http://www.polskawalczaca.com/index.php

http://forum.wolna-polska.pl/

#1582125

Niestety nasza rodaczka Róża (Rozalia) Luksemburg, Z pochodzenia Żydówka, była najmłodszym z pięciorga dzieci kupca Eliasza Luxenburga i Liny z domu Loewenstein i to ona stworzyła ideę jednego świata pod komunistycznym butem. Potem Hitler i Stalin pragnęli tego samego, a obecnie również Żyd George Soros (György Schwartz) dba o NWO, w którym oczywiście będzie jeden światowy rząd.

To odwieczne marzenie, by wreszcie wszyscy nie-Żydzi stali się miliardowym gojowskim tłumem podporządkowanym narodowi wybranemu.

 

Pzdr

Vote up!
7
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1582132

Fachowcy twierdzą, że : LuksembErg ! Podobno kolosalna różnica w koligacjach.

Vote up!
4
Vote down!
0

#1582134

W metrykach stoi Luxemburg. A jest to dosyć powszechne żydowskie nazwisko.

Tak, czy owak, ona też jest warta poważnego opracowania.

Vote up!
3
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1582147

Znana nam wszystkim cipencja przeleciała się po komentarzach,żeby sobie popałować. Odreagowuje tak swe nieciekawe życie i nie miała pod ręką psa, żeby go kopnąć.

Vote up!
4
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1582249

Ulotna?

Burdelmama czy V.Braun ?

Bingo?????

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1582447

Znając już trochę politykę zagraniczną rządu PiS, można się spodziewać że zapowiadanie "ekshumacje" to będzie spotkanie na którym USA wraz z Izraelem stwierdzi, że to Polska jest wszystkiemu winna i że musi przeprosić i oczywiście odpowiednio zrekompensować straty
Żal patrzeć

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1582455