Rzeczpospolita Przyjaciół, nowy pomysł elit

Obrazek użytkownika patria
Kraj

 

Rządząca przez 8 lat ekipa PO-PSL na pewno nie tknęła by tematu o którym mowa w ustawie IPN. Dlaczego? Bo to byli cynicy, którzy co najwyżej powiedzieli by to,  co ich obecny poseł Święcicki "mordowali, ale obozów nie stawiali". Po cichutku opchnęli by ustawę o prywatyzacji polskich lasów i wypłacili żydom to co było dogadane. Ponieważ po cichu się nie dało i wybuchła wrzawa na której kapitał zbił PiS  więc pozostało obecnej "dobrej zmianie" pociągnąć temat patriotycznie a żydom i tak wypłacić odszkodowania. Na jakiej podstawie? Np. amerykańskiej ustawy 447,  nikt z rządu nic w tej sprawie nawet nie próbuje robić . Poza samotną walką naszej amerykańskiej Poloni nic się nie dzieje... przerażająca cisza...!
Żydzi nigdy nie czuli mentalności Polaków i żadne "współistnienie" tego nie zmieni. 
Jak często mówił mój Ojciec :
 "Wszyscy oni a zwłaszcza żydzi i Niemcy bardzo kochają Polskę... tylko już niekoniecznie Polaków"
 Że było to mądre stwierdzenie przekonałam się w czasie ostatniej izraelskiej awantury. Uważam, że Izrael  dał temu wyraz wylewając tony jadu i nienawiści na Polaków, nie Polskę oczywiście bo to jest ich wymarzone Polin.
Po tych atakach normalne władze zareagowały by stanowczą odpowiedzią. Zamiast tego oglądamy kabaret pt. "przecież wszystko było ustalone, prowadziliśmy rozmowy z izraelskimi przyjaciółmi, tak nam przykro.." itd, itp.
 Na pewno wielu z nas słuchając  górnolotnych zapenień pana Dudy i Morawieckiego  pt.  "Polska wstaje z kolan"  niejednokrotnie poczuło jakiś fałsz w tych deklaracjach. To eskalowanie tego typu pojęć rozmywa się a raczej pęka jak mydlana bańka kiedy wejrzymy dokładnie jakie słowa są przemycane w tych wystąpieniach.
cyt:
 "Mieszkaliśmy tutaj, na tej ziemi, 1000 lat we wspólnym państwie, w Rzeczypospolitej, którą Żydzi nazywali Polin, co pięknie dokumentuje Muzeum Historii Żydów Polskich. I to jest nasza wielka wspólna historia, która została w dramatyczny sposób przez hitlerowskie Niemcy przerwana."
http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-prezydenta-rp/wystapienia/art,363,oswiadczenie-prezydenta-rp-nt-nowelizacji-ustawy-o-ipn.html
A więc mieszkaliśmy w Rzeczpospolitej.. wspólnej... którą żydzi nazwali Polin. Tyle, że kuźwa to państwo nazywało i nazywa się wciąż jeszcze  Rzeczpospolita Polska!
Ponad rok temu 13.01.2017 spotkał się ten gość w swojej kancelarii z przedstawicielami mniejszości żydowskiej i powiedział w sumie.. to samo:
cyt
"Chcę zapewnić, że jest to dla nas niezwykle ważne, a dla mnie, jako Prezydenta Rzeczypospolitej, jest to ważne również w tym znaczeniu państwowym. Bo to nasze spotkanie i Państwa obecność jest elementem wspólnototwórczym tej wielkiej wspólnoty ludzi, którzy zamieszkują w Rzeczypospolitej. Bardzo często wracam do tego określenia „Rzeczpospolita Przyjaciół”.
https://wpolityce.pl/polityka/323198-spotkanie-prezydenta-z-przedstawicielami-spolecznosci-zydowskiej-w-polsce-andrzej-duda-wracam-do-okreslenia-rzeczpospolita-przyjaciol-zdjecia
Zapomniał, że jest prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej? Przypadek? Nasza stolica to teraz "miasto dwóch powstań" o czym oznajmił nam niedawno czołowy banderowiec Dawidek Wildstein...za co nawet odznaczony został.. pytanie za 100pkt. kto go odznaczył? Oczywiście nasz prezydent "Rzeczpospolitej Przyjaciół"!!
Ja nie wiem.. ale nasz premier M.Morawiecki jest chyba największym patriotą świata, bo żeby zamienić bankowe uposażenie ponad 300.000 m-cznie na obecne 15.000 czyli dwudziestokrotnie mniejsze... to trzeba bardzo kochać swoją Rzeczpospolitą Przyjaciół.
 Słyszeliśmy wszyscy płomienne expose premiera?
Tyle, że na taśmach kelnerów w restauracji "Sowa i Przyjaciele" ( no co za cyrk z tymi "przyjaciółmi" :)) nasz wielki "patriota" już nie gada słowami poety Baczyńskiego a młodym ma do przekazania złotą myśl. cyt:
Będziemy zapierdalać i rowy, kurwa, kopać, a drudzy będą zasypywać, będziemy zadowoleni (…). W tym młodszym pokoleniu to ja widzę zjawisko niebezpieczne (…). Oczekiwania. Nic nie robić, dużo zarabiać, nie? (…) Oni jakby nie rozumieją, że idą ciężkie czasy."
http://www.newsweek.pl/polska/co-wicepremier-morawiecki-mowil-na-tasmach-kelnerow-newsweek,artykuly,378726,1.html
Dla mnie to dziwne, że nasz premier zapierdala teraz za 15 tysiaków... 
Rzeczpospolita przyjaciół ma również być dla naszych braci Ukraińców, których nasz premier objął chyba programem Ukraina + i których ma być 5.000.000. w najbliższej przyszłości. 
Wyjechało z Polski za chlebem 2,5 miliona rodaków a w to miejsce ma być 5 milionów Ukraińców? W dodatku objęci są czułą opieką naszej nowej RP (czytaj: Rzeczpospolitej Przyjaciół)
Tak na ten temat wypowiedział się niedawno Paweł Kukiz:
cyt:
"Ukraińcy hołdują (na razie jeszcze tylko u siebie) SS Galizien, a tymczasem polski rząd funduje im 500+ i -uwaga- wypłaca Ukraińcom emerytury z pieniędzy polskiego podatnika nawet za okres ich pracy na Ukrainie" - napisał lider Kukiz'15.
"Innymi słowy- Ukrainiec przyjeżdża do Polski na pół roku przed osiągnięciem wieku emerytalnego, pracuje te pół roku w Biedronce i ... dostaje od nas emeryturę za kilkadziesiąt lat roboty na Ukrainie..."

http://www.rp.pl/Kukiz15/171109535-Pawel-Kukiz-Ukraincy-holduja-SS-Galizien-Rzad-placi-im-500.html
Były minister obrony Ukrainy Ołeksandr Kuźmiuk już się poczuł w Rzeczpospolitej Przyjaciół jak u siebie w domu i zagroził nam ni mniej ni więcej tylko rzezią!
Ten bydlak powiedział, że we istnieje 5 ukraiński front, który może chwycić za kopie!!
cyt:
 "Jeżeli będziemy liczyć powieszonych Kozaków od Lwowa do Kijowa, to Ukraińcy w Polsce zbuntują się" - mówił - "Jeśli przypomnimy historię sprzed 100, 200 lat, nawet za króla Bolesława - 1000 lat temu, to szybko możemy się przekonać, że ten milion dwieście tysięcy Ukraińców, którzy są dzisiaj w Polsce, może chwycić za kopie" - ostrzegł Kuźmiuk.
http://zmianynaziemi.pl/comment/403647
Wobec powyższych informacji uważam, że trzeba jak najprędzej udać się z całymi rodzinami na strzelnicę!
Wychodzi na to, że weszliśmy na wyższy szczebel unicestwienia narodu i po Rzeczpospolitej kolesi mamy Rzeczpospolitą przyjaciół.
Same Wojska Obrony Terytorialnej mogą nie wystarczyć ale dobrze, że powstały i nieważne jakie zdanie mają na ten temat  ich przeciwnicy , Panie Macierewicz ja panu dziękuję..
O tym od 12 minuty mówi Stanisław Michałkiewicz.


 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.9 (głosów:9)

Komentarze

Ustawa 1066 ma się coraz lepiej :(

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Astra - Anna Słupianek

#1557997

widać uzbrajanie się jest dla tow. jaszczura czymś niesłychanym, szczęśliwie słowiańska "wiedunka Wanda" rozgryzła spisek. Pogratulować zdrowia wiedunce Astrze

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1558054

Bo jest na nasze dobro napalony

A że PIS degraduje nas Polaków

Wiec stwórzmy partię dla samych Polaków

Ci będą dbali o interes rodzin

Nie wyrabiających wiele nadgodzin

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1558005

Mnie niepokoi to ślepe posłuszeństwo i bezmyślne głosowanie zgodnie z dyscypliną.

Ja jedynie wśród Kukizowców widzę na czas dzisiejszy działanie na korzyść państwa.

Kiedy trzeba popierają ale też nagłaśniają złe posunięcia naszej "dobrej zmiany"

 

Pozdrawiam :)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Astra - Anna Słupianek

#1558008

nasz premier M.Morawiecki jest chyba największym patriotą świata, bo żeby zamienić bankowe uposażenie ponad 300.000 m-cznie na obecne 15.000 czyli dwudziestokrotnie mniejsze... to trzeba bardzo kochać swoją Rzeczpospolitą Przyjaciół.

 

Ile zarabia prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki Donald Trump ? 

Ile Donald Trump zarabiał wcześniej ?

 

czekam na odpowiedź

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1558013

Ale o co chodzi? Przecież napisałam, że jest patriotą :))

Donald zrezygnował w ogóle z tych groszy które mu przysługiwały.

Znaczy nasz premier jest już taki amerykański, że hej.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Astra - Anna Słupianek

#1558019

Pewnie tylko ja źle odczytałem tą ironię.

Jeśli tak to nie ma tematu

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1558024

i wierz mi chciała bym aby wszyscy tam byli kryształowi, ale nie są :(

A ironii trochę jest przyznaję...

Przed chwilą przeczytałam np:

"Śledztwo ws. prywatyzacji spółki Ciech trwa od blisko trzech lat. Ostatnio zarzuty usłyszało sześć osób, w tym wiceminister skarbu w czasach PO Paweł T. Dlaczego prace prokuratury przyspieszyły właśnie teraz? Czy sprawa ma drugie dno?

11‹ wróć

Dwa miesiące temu, podczas debaty sejmowej po expose premiera, szef klubu PO zwrócił uwagę na rolę, jaką Morawiecki miał odegrać w prywatyzacji spółki Ciech. - Zachęcał pan do sprzedaży, a kierowany przez pana bank sfinansował tę transakcję - mówił Neumann. Czy szef rządu zostanie przesłuchany w tej sprawie w charakterze świadka? Prokuratura nie chce udzielić odpowiedzi, zasłaniając się dobrem śledztwa."

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/morawiecki-moze-stanac-przed-prokuratorem-czy-ziobro-gra-z-szefem-rzadu/vrk9jy7

 

Ciekawe są również komentarze pod artykułem np:

 

Mariusz Adamkiewicz

Morawiecki namawiał do sprzedaży przez państwo polskie Ciechu, a pisowska propaganda trąbi na wszystkie strony świata, ile to państwo polskie na tym straciło. Czy wy pisowcy to łykacie? Nie widzicie sprzeczności ???
Morawiecki dorobił się ogromnego majątku na frankowiczach. Bank przez niego dowodzony na wyraźne jego polecenie zachęcał ludzi, by brali kredyty we frankach, a nie w złotówkach. Dzięki temu Morawiecki ma miliony, a frankowicze tysiące...z tym, że długu.
Przy okazji, ile straciło państwo polskie na Telegrafie? A ile na RUCHu? A ile na Expresie Wieczornym? A ile stracili Polacy na SKOKach? PiS te sprawy zamiata pod dywan odkurzaczem atomowym !!!

Lubię to! · Odpowiedz · 7 · 29 min

Staram się słuchać innych i mieć swoje zdanie, tyle...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Astra - Anna Słupianek

#1558026

ile straciło państwo polskie na Telegrafie? A ile na RUCHu? A ile na Expresie Wieczornym? A ile stracili Polacy na SKOKach? PiS te sprawy zamiata pod dywan odkurzaczem atomowym !!!

 

Wiele jest tego w sieci

są ekspertyzy tych zbrodni PIS-u, pisane przez PO,SLD,PSL i jakoś nic z tego nie wyszło.

Wiem , zaraz będzie odpowiedź klasyczna - to jedna sitwa.

To ja podpowiem jak się za to zabrać.

Proste i logiczne

Zgłosić do prokuratury.

Problem ?

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1558028

Ale głowy bym nie położyła za wszystkich a Ty?

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Astra - Anna Słupianek

#1558029

co oni tam robią?  To znaczy dlaczego jeszcze nadal tam są ? Ślepi, głusi ? System do wymiany i tyle ! Pisałem i to tutaj i to jeszcze przed Zamachem Smoleńskim,  że to trzeba zaorać ... bo już za daleko to zaszło. Do polityki idzie by zarabiać pieniądze,  a nie dla dobra naszego kraju... chory system do lodu ! 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

chris

#1558039

nie tknęła by nie tknęłaby
powiedzieli by powiedzieliby
opchnęli by opchnęliby
zareagowały by zareagowałyby

Polszczyzna dla Polaków!

 

Obawiam się, że "nowela" ustawy to nie spisek dla wypłacenia odszkodowań, tym bardziej na podstawie amer. ustawy, która nawet o tym nie stanowi.

Hejt izraelsko-żydowski był skierowany również na Polskę, nie tylko Polaków.

Władze zareagowały stanowczą odpowiedzią.

Nie ma sprzeczności we "wstawaniu z kolan" a powoływaniem się na prawdę historyczną i nie jest ona spiskowo przemycana. Żydzi rzeczywiście nazywali Polskę "Polin", w czym nie ma nic oburzającego, zresztą Polska istniała pod wieloma nazwami (nie tylko dzisiejszej RP) a przymiotnik "Polska" nie wyklucza z niej Żydów, co zresztą byłoby niezgodne i z polskością, i z naszą republiką. Państwem wykluczającym Żydów była III. Rzesza.

Prezydent RP nie jest po to, by wysyłać mniejszości do gazu, lecz jest najwyższym przedstawicielem władz, czuwającym nad przestrzeganiem Konstytucji. Z określenia "Rzeczypospolitej Przyjaciół" można się tylko cieszyć, nawet u żydożerców- wszak chodzi o przyjaciół, a nie wrogów. Widać jednak, że niektórym to mało i marzą o uznaniu mniejszości za wrogów rasowych.

Mniejsze zarobki to z pewnością powód do ironizowania w pewnych kręgach.

Obawiam się, że RP nie będzie wypłacała emerytur Ukraińcom za ich pracę na Ukrainie. 

Kuźmiuk ostrzega a nie grozi. Zresztą to b. komuch, który wcześniej był za uznaniem Wołynia za ludobójstwo. Rzeczywiście wielu Polaków wypomina Ukraińcom zbrodnie ich nacjonalistów, co spotyka się nie tylko ze sprzeciwem ale przecież i obawą o wzrost nastrojów antyukraińskich w Polsce.

Na wypadek zbrojnego buntu mniejszości Polska nie polega na samym WOT jako części SZ RP, nie jest to jego rolą (po co powtarzać wrogą propagandę?).

Miłego "zapierdalania" z wyszukiwaniem spisków żydowsko-ukraińskich.

 

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1558053

Czy ten cały komentarz, to ma być jakaś delikatna forma Midrasz-a? Forma i narracja jest bardzo propagandowo nachalna. Problem nie jest w tym, że PAD mówi na temat " Rzeczpospolita Przyjaciół " wiele ciepłego i można to " wygooglować"   ponad 90 tyś. razy, tylko w tym , że  z Morawieckim i Kaczyńskim są pod dyktando, by taką formę wprowadzić i ma być to forma w której  Polacy będą ludźmi drugiej klasy, tzn. oficjalnie, bo de facto są nimi już od długiego czasu, jednak nie zdając sobie z tego sprawy. Produkowana w powyższym komentarzu demagogia jest kiepska ! sytuacja RP jest tragiczna i nie ma tu miejsca na błyskaniem  Yntelektem i do tego w tak dziecinny sposób. Do meritum nie odnoszę się bardzo szczególnie,  bo jest jedynie manipulacją,  tanią manipulacją lub podyktowaną ślepotą umysłową. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

chris

#1558057

Sytuacja RP  jest tragiczna, też tak uważam, ale maski opadają i to jest widoczne.

Uważam, że jesteśmy dużo inteligentniejsi od innych nacji. Jesteśmy niestety również obiektem ataku ze strony wrogów i to śmiertelnych. Komentarzem tego gościa bym się nie przejmowała, on nie jest żadnym blogerem i dyskusja nic nie da.

Z blogerami można dyskutować, wymieniać poglądy ale to jest jedynie polskojęzyczny śmieć niestety i ja z nim nigdy komentarza żadnego nie wymienię....

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Astra - Anna Słupianek

#1558063

Dziękuję za szczerość i kulturę wypowiedzi. Jak na neonitów czy nazi-bolszewików, to spora powściągliwość. Całe szczęście, że nie jestem blogerem, bo dzięki temu fakty nie mają znaczenia, da. 

Dziękuję również za uznanie mojej polskojęzyczności. Z pochwałą waszej wolałbym się wstrzymać.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1558094

Cześć,  dawno tu nie zaglądałem,  a pojawiło się wiele nowych osób. Swego czasu tj.bardzo dawno temu, gdy jeszcze Niepoprawni byli przed " rozwodem " to walczyłem tutaj o...WOLNOŚĆ SŁOWA PONAD WSZYSTKO ! Nikomu bowiem w Rzeczpospolitej ust zamykać nie wolno.To nasze odwieczne prawo i to nasze bogactwo polskiego jestestwa... to nas definiuje i to nas odróżnia i to od całego Świata! 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

chris

#1558109

Ja tutaj jestem od 5 lat i gdzie mi tam do Ciebie:)

Ja doskonale pamiętam te walki na niepoprawnych przed rozwodem i chociaż stałam wtedy z boku to naprawdę szkoda, że tylu wspaniałych blogerów się stąd wyniosło.

Zgadzam się z Tobą, że nikomu w Rzeczpospolitej ust zamykać nie wolno, bo choćbyśmy się mylili to jedyną oceną jest miłość i troska o naszą Polskę. 

Od ponad 4 lat adminuję , nie sama oczywiście,  na NEonie (tym przeklinanym tutaj) i wiesz co? nauczyłam się jednego, że nieważne czy się zgadzam z kimś czy nie, jeśli tekst jest dobry to trzeba go promować właśnie tak... poddać ocenie innych... dlaczego? bo to jest właśnie polskie... nasze... podejście :)

Osobiście chciałabym Ci podziękować za wpis o Węgrzynie o którym tak źle pisano na niepopkach.

Dzisiaj już jest po tamtej stronie i wie, mam nadzieję, że dobrze zrobił....

 

cyt:

"W 2010 r. został odznaczony przez prezydenta Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w upamiętnianiu prawdy o zbrodni katyńskiej. Podczas wyborów parlamentarnych w 2015 r. należał do Komitetu Wyborczego Wyborców Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”. W tym samym roku skrytykował polski rząd za uniemożliwienie wjazdu do Polski Nocnym Wilkom (rosyjskiej organizacji motocyklistów), którzy chcieli odwiedzić groby żołnierzy Armii Czerwonej.

We wrześniu 2015 r. podczas przedostatniej edycji rajdu Węgrzyn wspominał w rozmowie z PAP, że mieszkał długo w USA i do Polski przyjechał po upadku komunizmu.

Dowiedziałem się wtedy, że w jakiejś szkole zrobiono test i 14 proc. uczniów powiedziało, że w Katyniu to Polacy zabijali Żydów. Wróciłem do Chicago, do przyjaciół i zastanawiałem się co tu zrobić. I przyszedł mi do głowy rajd motocyklowy. W Ameryce wiele takich jeździ, zwracają uwagę. I zorganizowałem taki upamiętniający zbrodnię katyńską w Polsce

— opowiadał Węgrzyn."

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/323758-nie-zyje-wiktor-wegrzyn-komandor-miedzynarodowych-rajdow-katynskich-odszedl-po-dlugiej-chorobie-mial-77-lat

 

Tacy właśnie Polacy są mi bliscy mentalnie...

 

Pozdrawiam :)

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Astra - Anna Słupianek

#1558156

Poprzez rozwód miałem na uwadze "rozczłonkowanie " Niepopków ...wielka szkoda, lubiłem wielu, których teraz tutaj nie ma...poprzez te wszystkie lata ( a czuję, że jest ich już chyba z tysiąc) wpadam czasami w niejaką irytację.Powodem jest bardzo zawężona percepcja wielu skądinąd inteligentnych ludzi. No i ten brak zdolności wyciągania syntezy...coś niesłychane...śp.Węgrzyn był wspaniałym człowiekiem , bardzo go lubiłem i cenilem. Był człowiekiem czynu. Dziękuję za zaproszenie, będę zaglądał, czasami jednak znikam na jakiś czas...jest dużo Polonii na Świecie i to też Polacy i to bardzo kochani...i można z nimi wiele zdziałać. Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

chris

#1558175

"Od ponad 4 lat adminuję , nie sama oczywiście,  na NEonie (tym przeklinanym tutaj) i wiesz co? nauczyłam się jednego"

i efekt

"Z blogerami można dyskutować, wymieniać poglądy ale to jest jedynie polskojęzyczny śmieć niestety"

 szkoła Ruszkiewicza ?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1558208

no to szkoda mi Ciebie...

To jest złodziej cudzych tekstów i w dodatku żydobanderowiec, tak uważam, ale Ty masz prawo mieć inne swoje zdanie... nie mam zamiaru przepraszać jeśli o to Ci chodziło :(

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Astra - Anna Słupianek

#1558294

@kontrik ma rangę komentatora, więc nie wiem czy w swoich komentarzach posługuje się skradzionymi tekstami.
Nigdy tego nie sprawdzałem.
A czy jest On  żydobanderowcem ?
Na jakiej to podstawie te oskarżenia.
Jakiś dokładny przykład.
Czy przeprosić ? 
Ja tam zwykły prosty człowiek jestem i nie wiem jak należy postąpić

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1558301

to jest to właśnie "polskie podejście" jako nauka z "administrowania" nazibolszewickim neonem. znieważyć, wykluczyć, posłać do gazu i starannie unikać dialogu, bo tylko można się ośmieszyć.

przecież to wariactwo jest.

pisać nieprawdę, zlepiać z tego historyjkę a na sprostowanie reagować atakiem.

zarazem pisać, jak to wspaniale można się nie zgadzać z przykładem- uwaga- neonu.

wykluczać kogoś, bo nie jest blogerem a na wszelki wypadek zbluzgać jak jakaś nawiedzona ulicznica.

potem tłumaczyć, że ma sie kogoś za złodzieja i żydobanderowca, bo ma się prawo do swojego zdania, byle móc opluwać innych, no i z góry zastrzec brak przeprosin i jeszcze się smucić, że ktoś mógłby tak zasugerować.

wariactwo. kawał naziolskiego chamstwa. szukać dymu i zbluzgać, najlepiej z góry zdehumanizować a potem pewnie jeszcze płacz, jak to spisek żydów przeszkadza jedynym prawdziwym patriotom. sekciarstwo większe niż instynkt samozachowawczy, bo o normach społecznych to już dawno zapomniano. ale trzeba się wszędzie polansować na żydożerstwie, będzie uznanie u kolegów i poleczy sie własne frustracje a chamstwo tylko doda siły.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1558332

Co Ty tak płaczesz? Przestań sierpać  ,ciota jesteś ? Jeżeli już tak się zarzekasz, że żydem jednak nie jesteś, a bezustannie szukasz guza , podobnie jak śmieć  Sierakowski! Kuba Wojewódzki i podobne im parchy... to zmień swoje zachowanie. Twoja narracja jest po prostu wredna i to nie do adwersarza z którym w danej chwili piszesz, tylko do RP i to jest czytelne i irytuje ludzi, różnych ludzi... 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

chris

#1558336

Ten cały kontrik to jest mind serwis i on tutaj pisał, tyle, że został ukarany bo... po prostu podszył się na gadaczce pod kogoś innego... no włamał się po prostu :) 

Założył więc nowe konto i ja podejrzewam, że nie dostał rangi blogera ze względu na swoje dawne "wyczyny"

Ale oni się obaj bardzo kumplowali z Jazgdyni i ... cyrk się tutaj dział. Zamieścił wstrętny wpis na mój temat i ten wpis wisiał ze 3 dni ... więc odpisałam .. tutaj masz link

http://niepoprawni.pl/blog/patria/zwiastuni-switu-dwaj

Mimo, że moja odpowiedź natychmiast została spuszczona do piwnicy to jednak ponad 2 tysiące odsłon miała i w sumie o to chodziło. Ten mój wpis powstał jeszcze przed aferą z podszywaniem się pod innych na gadaczce.

Przeczytaj ten wpis, tam jest napisane dlaczego uważam go za złodzieja cudzych treści i śmiecia.

Mnie jest trochę przykro, że bloger Zawiedzony go broni, bo tutaj nie ma kogo bronić...

Uważam, że doskonale go wyczułeś z tą "wredną narracją" ponieważ w odróżnieniu od innych podejrzewam, że kontrik jest zadaniowy po prostu.

 

Pozdrawiam :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Astra - Anna Słupianek

#1558424

Czy Kolega jest w jakiejś mierze  zawiedziony Ruszczkiewiczem?  A o którego się rozchodzi? Bo nie jeden w Polsce...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

chris

#1558335

a o tego co znów ci do Twojej piaskownicy narobił

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1558338

... , a dobrze narobiłeś czy gówniano ? Bo jak gównianie , to powinieneś się wstydzić ? wstydzisz się?  A do tego o ile rzeczywiście gównianie żeś narobił,  to chyba od zaraz będziesz gówniarzem czasami mówimy również zasraniec :-)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

chris

#1558346

Polotem i finezja to ty nie grzeszysz w tych komentarzach.

Jeśli piszesz o zasrańcu to masz go tu w całej aryjskiej okazałości.

Nochal to jego wizytówką w necie.

Coś jak twój ??

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1558370

nosy ? To chyba jest domeną Pinokia... , a jeżeli zacząłeś " szturchać pod żeberka " , to i dostałeś odpowiednią odpowiedź ... Stary jestem, więc może i polot i finezja już się " wywarły "... kto wie? nie mnie oceniać... tylko nie bardzo rozumiem po co to zdjęcie,  jaki tego sens ?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

chris

#1558372

Czy Kolega jest w jakiejś mierze  zawiedziony Ruszczkiewiczem?  A o którego się rozchodzi? Bo nie jeden w Polsce...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1558376

ale macie "temat"

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1558386

No zadyma na sto dwa :-))) Patria pisze do mnie, podłącza się jeden kolega potem drugi, teraz Ty i wychodzą debaty sejmowe :-))) takie pieprzenie jak w polskiej polityce , nic nowego :-))) na końcu nikt już nie bardzo pamięta co to za Ruszkowski czy Reszczynski  ? : -))), kto kogo obraził ? ,  kto pierwszy ,a kto mocniej  ? :-))) po co te zdjęcia? Doprawdy zadyma. .

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

chris

#1558389

z tego co zdążyłem zauważyć to raczej ty tu robisz za wodzireja

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1558399

A to oczywista oczywistość,  gdy się coś dzieje, to ja zawsze w środku: -))) wodzirej ? hm, Eee raczej nieeee,  ze Sturem mi się kojarzy,  okazało się po latach , że to kutas  wielki i nic poza tym, zresztą tak jak synalek... Ale lubię , gdy się dzieje...przynajmniej żadne prosektorium, no i ludzie podminowani łatwiej odkrywają karty...ale ale, już myślałem, że to Satyr przyszedł mnie strofować , ale chyba stawia minusy lub w sanatorium... wiesz ja ostatnio długo na łódce byłem,  wiec jednak trochę może i nie okrzesany czy w ogóle kłótliwy... dookoła duractwo, to i może czasami i normalnego niechcący szturchne, cholera wie? 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

chris

#1558405

Kopę czasu... gdzie Ty się podziewasz?

Ze zdrówkiem wszystko w porządku? :))) Właśnie sobie przypomniałam, że Ty lubisz robić za wodzireja a ostatnio rzadko się udzielasz w tańcu :)))

Na moim blogu zawsze będziesz mile widziany podobnie jak Zdecydowany amator...

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Astra - Anna Słupianek

#1558427

Witam i ja.

Zdrowie jako takie, z naciskiem na jako.

Kiedyś to może i tak mnie widziano.

Stare "dobre" czasy.

Dziś, 

trochę inaczej patrzy się na ten świat.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1558465

Skoro tak Cię oburzyło moje ostre określenie kontrika  to nie spodziewałam się, że pojedziesz tak ostro po Ruszkiewiczu...

To nie jest w porządku - dlaczego? Ponieważ uważam, że jeśli ktoś nie jest anonimem i pisze o swoich poglądach pod własnym nazwiskiem to zasługuje na inne traktowanie. Czy swojego sąsiada, który Cię zna i z którym się nie zgadzasz też byś tak nazwał?

Mam na wiele spraw inne poglądy od Ruszkiewicza i pewnie nawet bliższe Twoim ale uwierz mi, że tutaj właśnie zachowałeś się jak... kontrik.

 

pozdr.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Astra - Anna Słupianek

#1558425

nie bądź bezczelna.

znów obraziłaś, skleciłaś sobie spiskową historyjkę- tak jakby miało to usprawiedliwiać chamstwo, ale pomogło obrażać ponownie- i jeszcze masz czelność przyczepiać się do mojego zachowania.

Sama bluzgasz a obwiniasz mnie. wariactwo.

do tego jeszcze zostałem "zadaniowym", bo raczę się nie zgadzać z nieomylną Panią Admin.

Z.A. z kolei raczy się dziwić, że reaguję, gdy jestem obrażany. też wariactwo.

Z.A. nazwał "Zawiedzionego" zasrańcem i to też cudownie nie przeszkadza, dopiero gdy (Z.) ripostuje, to aj waj, by wyciąga się sprawę Ruszkiewicza, to przeszkadza.

Do tego piszesz, że blogera pod nazwiskiem trzeba traktować inaczej, niż innego. bo "zasługuje", oczywiscie musi chodzić o Ruszkiewicza, znanego z podobnej kultury. to ma być powód, by swojego nie obrażać ale swoi to mogą, czyż nie?

wariactwo, wariactwo, po trzykroć wariactwo.

 

P.S. Zdaniem Z.A. "już tak się zarzekam, że żydem jednak nie jestem".

czy wspomniałem już, że to wariactwo?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1558484

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika kupidynek został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

trafne określenie...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

W koronie królów wyglądam pięknie.

#1558723

Dawno mnie tutaj nie było, kupidynek,a co to za niemieckie gówno masz w awatarze? Jakaś" niemniecka " piłka czy co ? A czy Ty dawniej w awatarze jakiejś takiej seksi laski nie miałaś?  Ubranej w czarny latex... jakby postać z komiksu? Jakaś domina czy "cuś " ?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1558728

Ową "demagogią" i "meritum" jest prostowanie kłamstw. Porozmawiaj z faktami i przekonaj je, że nie istnieją. Doceniam, że nie chcesz się skupić na meritum, tylko prezentujesz najtajniejszy żydowski spisek. Znów ocaliłeś świat.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1558092

podoba mi się to oko. Poza tym chyba w ogóle nie rozumiemy się nawzajem.Może masz dobre chęci, ale dziwnie to wyrażasz...Poza tym nie podzielam Twojej percepcji. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

chris

#1558098