Kolejna próba puczu nadchodzi?

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Coraz większe zbliżenie Polski z USA powoduje coraz większą nerwowość postkomuszego układu IIIRP. W czasie gdy władza ogłasza termin pierwszego transportu gazu z USA do Polski, gdy dowiadujemy się iż spotkanie prezydentów naszych państw jest dograne..Właśnie w tym czasie PSL domaga się złagodzenia sankcji gospodarczych wobec Rosji. W najbliższą sobotę będą protestować ubecy, sbecy w obronie swych emerytur...Mają tu bezwzględne poparcie opozycji histerycznej która chciała ich gościć w sejmie, ostatecznie zbiorą się przed parlamentem...

Parę dni przed tymi wydarzeniami z szefowania klubowi parlamentarnemu Nowoczesnej rezygnuje Petru. Ten sam który jest symbolem kompromitacji pierwszego puczu. Do tego można dodać "sensacyjny" sondaż TVN, w którym liderem jest PO. Termin podobny do poprzedniego, też okres kilku wolnych dni..

To wszystko gdy Rosja jest w coraz większej defensywie przed USA. Gdzie USA przejmuje kontrolę nad konfliktem w Syrii, gdy USA "prostuje" zapędy komunistów z Korei Płn. To wszystko gdy jesteśmy blisko przesilenia które będzie oznaczać wypadnięcie Rosji z listy państw mających globalny wpływ. Co za tym idzie Niemcy stracą swego naturalnego sojusznika do kontrolowania naszego regionu. Dostawy gazu z USA łamią planowany przez naszych obu sąsiadów monopol gazowy nad regionem. Monopol ten miał być stałym elementem który miał prostować kraje naszego regionu w momencie zbytniej niezależności.

Pierwszy puch był tuż przed przejęciem władzy przez Trumpa, teraz zaś to krzyk rozpaczy by ratować Rosję. Już raz postkomuniści storpedowali naszą próbę wybicia na niezależność gazową, gdy rezygnowali z umowy z Norwegią.

To ostatnia próba starego układu. Słaba Rosja, to ich koniec.To też koniec wpływów agentury tego kraju. Stąd zapewne najbliższe dni będą bardzo napięte.

Choć moim zdaniem to tylko jęk bezzębnego niedźwiedzia.

PiSowi zalecam by z ostatnich dni zapamiętał następującą naukę..W polityce trzeba być zdecydowanym. Tak w sprawie Misiewicza, tak w sprawie Macierewicza. Brak decyzji, zwlekanie, jakiś pisma, komisje, narady-to jest kpina dająca pożywkę mediom i opozycji, pokazująca słabość lub sprawiająca wrażenia słabości-to zresztą na jedno wychodzi. Decyzje w takich sprawach trzeba podejmować szybko i stanowczo.            

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (13 głosów)

Komentarze

Chociaż  poczynań miotającej się w konwulsjach rachitycznej  oPO zycji  lekceważyć  nie należy . Fakt że jej zwolennicy to zbieranina różnej maści ludzi których tamten system "dowartościowywał" i dziś większość z tych nie chce publicznie się angażować, i z różnych względów nie wezmą udziału w majowych "rozróbach".

 

Vote up!
7
Vote down!
0

zza winkla

#1538341

Byli sbecy i ubecy maja dużo wolnego czasu...

Vote up!
5
Vote down!
0

zuberegg

#1538349

w związku z czym zalecałabym czujność

Ktoś nie dawno na forum przypomniał książkę pana W.Łysiaka "Milczące Psy " i słusznie 

 

Vote up!
3
Vote down!
0

gość z drogi

#1538351

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1538365

Rózia Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein und Volkswagen Das Auto mit Panzerfaust aus Lidl z domu Woźniakowska zaprasza :

MarszWolności

 

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1538401

Ta kobieta to Petru w spódnicy..

Vote up!
3
Vote down!
0

zuberegg

#1538410

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"Coraz większe zbliżenie Polski z USA..."

Troszkę mi to wygląda na "zbliżenie" panienki stojącej na poboczu drogi szybkiego ruchu z kierowcą
TIRa, przy czym USA występuje w roli kierowcy...
Za zdezoowanym sprzętem z bliskowschodniego demobilu, płyną amerykańskie interesy...(gaz, śmigłowce itp...).
Ja osobiście aż tak bardzo bym się z tej sytuacji nie cieszył.
Na własne życzenie będziemy kolejne dziesięciolecia rolowani i wysysani przez następnego "okupanta", .
Tłumaczenie tego zagrożeniem ze strony Rosji jest w tej sytuacji i śmieszne i groźne, tym bardziej, że sam autor wspomina o "bezzębnym niedźwiedziu", przecząc tym samym teori o rosyjskim zagrożeniu...
Wpadanie z deszczu pod rynnę nazywać sukcesem, to jest dopiero manipulacja ...

Vote up!
0
Vote down!
-2
#1538437

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

jk sę strszy cły śwt Rsją twrdząc jdnczśn, ż jst bzsln. Tk tlmdyczn lgk. Tylk wyjątkw krtyn mgą lgć tk głpj prpgndz. Jszcz t bzwrnkw wlbn bndrwskj krny, któr jkby brn ns przd złą Rsją. Wdć pństw trtyczn (Plsk) tżsm sę z pństwm pdłym (krn), któr n stnj nwt n pprz. Tym pwnn zjąć sę dpwdn spcjlśc. Jdn Twrk n wystrczą.
Vote up!
0
Vote down!
-3

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1538441

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

t ż Chny wchdzą n Sybrę bz mydł t n znczy, ż Rsj n pzstłych frntch jst słb... np. n Błknch kr sę grźny sjsz z Trcją (Kt ndl wrzy, ż t jst człnk NT?) nd Błtykm trchę mjsc d kspnsj sę znjdz... trzb tż wspmnć n dzłn sft pwr n krnk S (ndwn "bmbrdwn" ltnsk w Syr z prspktywy czs wygląd n płn pzrwn przdstwn dl gwdz, w którym zgnęl c c ml zgnąć, l wtdy żyl) rp.
Vote up!
0
Vote down!
-3

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1538818

Ten niedźwiedź jest bezzębny, ale razem z Berlinem dużo silniejszy od nas...dlatego my też musimy sie wspomagać.

 Wojska lądowe USA planują przenieść dowództwo szczebla dywizji dla działań w Europie z Niemiec do Polski - podał we wtorek portal Defence24.pl. 

Bardzo dobra wiadomość:)

Vote up!
2
Vote down!
0

zuberegg

#1538880

Pański tekst brzmi jak przedruk z "Gazty Polskiej", lub innej propagandówki.
Muszę Pana zmartwić, polityka "wielkich graczy" wcale nie wygląda tak , jak nam to przedstawiają w propagandowej prasie i telewizji...
Można by o tym długo pisać, ale "portalowi pałkarze" i ich ortodoksyjna wiara w nieomylność PISu, skutecznie mnie do tego zniechęca...

Vote up!
0
Vote down!
0
#1538885

A jakiś argument?

Vote up!
1
Vote down!
0

zuberegg

#1538908

Dobrze wiesz, że Europejski sowchoz nawet palcem by nie ruszył, gdyby kacapy Polskę napadły, a nawet byłoby im na rękę. A jak było z Krymem? Paluszkiem tylko pogrozili i na tym się skończyło. A może ci przypomnieć, albo nie widziałeś sondażu w armii niemieckiej 75 procent nie chce walczyć w obronie Polski, gdyby Rosja napadła na Polskę.

150-tysięczna armia polska przeciw wielomilionowej armii kacapskiej, - czy macie choć trochę wyobraźni, by kwestionować sojusz z USA??? To tylko i wyłącznie USA może zagwarantować Polsce bezpieczeństwo, bo na lewacko-islamski zachód, już nie można liczyć. A sami to możemy sobie tylko wykopać grób, gdzie nas kacapy wrzucą.

Francja rozmyśla wyjście z NATO, Bundeswehra to teraz burdel, gdzie służą lesby i geje, a ministrem obrony jest feministka i pacyfistka. Podobnie było u nas. Pacyfista dr Klich psychiatra członek PO.

Wasze myślenie, to z motyką na słońce, a niedźwiedź rosyjski ma kły i wszystkie zęby i jest bardzo groźny.

Nienawiść do PIS-u zabija racjonalne myślenie w kwestii sojuszy i bezpieczeństwa Polski.

Vote up!
3
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1538881

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1538440