Rocznica Sierpnia 80` i marzenie Bolka o wojnie domowej

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

To pierwsze od 27 lat uroczystości sierpniowe bez udziału Bolka. Wprawdzie Bolek od wielu lat nie pojawiał się na otwartych uroczystościach (oczywiście ze względu na możliwy wybuch entuzjazmu na jego widok), jednak władza PO-PSL oraz Bronisław Komorowski organizowali ku czci Bolka takie fety, jakby to Bolek był „Solidarnością”. Wszystko to pękło, jak bańka mydlana, więc zrozumiała jest wściekłość i frustracja Bolka, który przestał być centralną postacią każdych uroczystości. Co gorsza: ludzie ( a w zasadzie faszyści) buczą na widok Bolka, zamiast pochwycić go za ramiona i postawić na najbliższym postumencie. Słowem – koszmar, z którym Bolek nie może się pogodzić….

Dlatego Bolek postanowił ujawnić swój gniew wobec faszystów, zebranych na uroczystościach pochówku „Inki” i „Zagończyka” i demonstracyjne opuścił katedrę, żegnany niepochlebnymi docinkami. A przecież Bolek to był nasz największy skarb eksportowy! To była nasza duma, gdyż Bolka (podobnie zresztą jak za Peerelu Misia) wyhodowaliśmy sobie sami, wbijając ostatnią kanalię w pychę, chciwość i kłamstwo. Bolkowi pozostał jeszcze TVN, gdzie zapraszany może straszyć ludzi stanem wojennym i wojną domową, którą poprowadzi On – Bolek - niezawodny kapral Jaruzelskiego i agent Kiszczaka.

Bredzenie Bolka przed kamerami TVN nie zasługiwało by na splunięcie gdyby nie fakt, że jest częścią większego planu lewactwa III RP, którego zamiarem jest przedstawienie patriotycznej części społeczeństwa, jako zgrai faszystów i bandytów, zdolnych do samosądu, zaś PIS-u i prezydenta Dudy, jako kierujących tym motłochem. Taki jest wydźwięk wszystkich „reportaży” postępowych telewizji z pogrzebu „Inki” i „Zagończyka”...

Bolek zatem uczestniczył w tej demonstracji w katedrze, jako jeden z aktorów, którzy pojawili się ze sztandarem Kodziarzy. Ich celem było zdyskredytowanie tej wielkiej uroczystości patriotycznej – tryumfu prawdziwie wolnej Polski nad komuną - po 27 latach budowy PRL-bis. To że Bolek teraz bredzi o tworzeniu oddziałów samoobrony oraz o wojnie domowej, w wyniku której rewolucja znów wyniesie Bolka na piedestały oraz wprowadzi go na salony, gdzie Bolek będzie okadzany, dekorowany – to tylko smutny obraz upadłych „elyt” III RP.

Te „elyty” nie mogą się pogodzić z porażką, którą opisał reżyser Janusz Kijowski – stryj szefa kodziarzy. Stryj lidera KOD mówi teraz zupełnie wprost: „przegraliśmy z polskim chamem. Przegraliśmy z obarczonym rodziną, pozbawionym gustu jełopem przekupionym przez PiS. Przegraliśmy. My-elita. My- naród. My-autorytety, narzucone endeckiemu narodowi w 1989 roku….. nam zostaną marsze KOD-u i wspomnienia 25-lat Wolności! Będzie bardzo trudno… Taki dziś mam dzień, do dupy!

Taki właśnie był dla kodziarstwa dzień, w którym uroczyście chowano „Inkę” i „Zagończyka”. Nie inaczej będzie w dzień 31 sierpnia i we wszystkie te uroczyste dni, które PRL-bis chciał wymazać z naszej pamięci. Nie oznacza to jednak, że nie będzie prowokacji. O niczym bardziej upadłe „elyty” nie marzą, jak o jakimś męczenniku. Zrzucony z pomników agent Bolek to pierwszy kandydat na męczennika konającej III RP. I w to właśnie męczeństwo grać będą teraz w TVN-ie odcięte od koryta „elyty”.

Przykład męczennicy Blidy dowodzi, że na męczeństwie zbić można całkiem pokaźny kapitalik, którym nie pogardził by sam K.Marks….

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

wojna domowa

 

głupota Bolkowa

to jest wojna domowa

nic jej nie zdusi

nie chce a być musi

Vote up!
7
Vote down!
0

jan patmo

#1519244

Chce obalić legalny rząd, wraz z Nowoczesną POlszewicką targowicą, i z dziatkami z UB, SB, ORMO, Milicji i starymi trepami z LWP z KOD-u.

Marzy mu się, że znowu stanie na czele i POrwie tłumy, by ratować komunę, jak to zrobił Jaruzelski wprowadzając stan wojenny.

I znowu lewacki świat będzie go POdziwiał, a w Polsce co druga ulica będzie nazywana jego imieniem i nazwiskiem.

Oj Bolek Bolek, POjebało cię totalnie, czy to długie przebywanie na słońcu na Florydzie, czy już demencja starcza, na twój ubecki mózg wpływa.

Vote up!
8
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1519253

Walesa żyje przeszłością , myśli ze jak mu się udała ""Nocna Zmiana "" to i teraz wraz z sitwa i kolesiami mu się powiedzie ponownie , nie powiedzie mu się żadna zmiana na gorsze , na wojnę domowa , nawet te KODziarskie bojówki nie pomogą.
Podłością była próba zakłócenia pogrzebu bohaterów narodowych zamordowanych przez komunę w okrutny sposób.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1519258

durak wojnem chce wywołać.

Nie wie durak, że sam w niej zginie.
Nikt nie zechce duraka ratować.
Nikt nie POda ręki gadzinie......
Vote up!
7
Vote down!
0
#1519260

1. Nie pamięta, że donosił.

2. Nie pamięta, że pił.

3. Nie pamięta, że kradł.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1519275

Ważne, że ten co sam obalił i rozliczył komunę dotrzymuje słowa

Vote up!
4
Vote down!
0
#1519282

 

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1519304

...Gdy czytam w prasie wypowiedzi Bolka, często prześladuje mnie pytanie - czy on nie jest przypadkiem ofiarą przemocy w rodzinie? Bo tak gadać/pisać np.na fejsie  itd. to nawet ktoś stuknięty palmą nie da rady.

...Ale regularnie obrabiany po głowie np. wałkiem do ciasta jak najbardziej...

 

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1519314

W moim przekonaniu, pan Wałęsa pilnie potrzebuje solidnej współpracy z dobrym terapeutą.
Cały problem w tym, że ten człowiek wymiguje się od wszelkiej konfrontacji z prawdą.

Vote up!
3
Vote down!
0

przyjazna

#1519420

"pan Wałęsa pilnie potrzebuje solidnej współpracy z dobrym terapeutą."
Wszak debili ci u nas dostatek. Rzekłbym, klęska urodzaju.
Dekretynizacja to jest bardzo długi i złożony proces.
Ale od czegoś trzeba zacząć...

Vote up!
3
Vote down!
0
#1519427

tego się Jan nie "naumie".

Dla Bolka już za późno na jakiekolwiek nauki! "Czym skorupka za młodu nasiąknie..."

Vote up!
3
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1519430

pękniętego k...... .

Vote up!
2
Vote down!
0

Marika

#1519445

Matka Boska, w wałęsowej klapie łatwego życia nie ma i nie pierwszy raz przyszło jej się czerwienić za tego nadętego buca.

Vote up!
2
Vote down!
0

Marika

#1519444

 

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1519695