Czy zetknęliście się z podobnym objawem debilizmu?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Wiem, że w tzw III RP są sami geniusze i nie ma kretynów, idotów ani debili, ale obowiązuje Słownik Języka Polskiego, o czym już kilkakrotnie przypominałem, lecz Szanowna Redakcja s24 raczyła zapomnieć. 

Wszedłem przed chwilą na interię.pl, zeknąłem na artykuł “Komisja Europejska nie chce na razie wszczynać procedury...” , a potem na komentarze i w jednym z komentarzy, niejakiego Daniela - 45 sek filmu pt. Dziecko prawdę ci powie --> link, ujrzałem ten link, więc zajrzałem.

]]>https://www.youtube.com/watch?v=5r4PwAc45nU&feature=youtu.be]]>

Z podobną oznaką debilizmu nie spotkałem się nawet za czasów komuny. Facet, który to nagrał, jest zapewne niesłychanie z siebie dumny, jak to z debilami bywa, ale powinien być pozbawiony praw rodzicielskich, bo nie tylko że się nie nadaje do wychowywania dzieci, to jeszcze dziecku łamie kręgosłup.

Uważam że powinny się tym zająć służby, nie z powodu obrażania kogokolwiek, lecz z powodu powodowania szkód w psychice dziecka. Kiedyś się mówiło: koszmarna mamuśka, a oto mamy i koszmarnego tatuśka.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

Trzeba było zabić, zanim się rozmnożył. Szkoda dzieciaka, nawet spartolił mu imię...jakieś takie psie.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1504578

i owszem. Chyba jeszcze bardziej. Zamieszczono to w jakimś zbiorze zdjęć z manify KOD-u. Niestety (a może - na szczęście) autor to już chyba schował, bo nie mogę znaleźć. Ale zapisałem kopię. Dzieci trzymające ilustrację jak najskuteczniej zabić Jarosława Kaczyńskiego na dwa sposoby są pokazane tu: http://wpolityce.pl/polityka/275620-kaczor-na-celowniku-wstrzasajace-obrazki-z-manifestacji-kod-co-maja-w-glowach-rodzice-tych-dzieci; ja dysponuję oryginalną wersją skopiowaną ze strony internetowej z nie zasłoniętymi twarzami, ale jej nie wkleję. Łysy na drugim zdjęciu poniżej wygląda na ich tatusia.

 

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1504593

Rzeczywiście o takich jak Daniel w mojej młodości w czasach komuny mówiło się - "urodzić mial kto ale zabić już nie..." Biedne to jego dziecko, efekt odmóżdżenia ojcowej głowy przez telewizor. Ten cały Daniel mysli zapewne,że jest MWzWM, czyli jest częścia elyty III RP. a tak naprawde to żałosny, pracujacy w korporacji - użyteczny idiota...

Vote up!
2
Vote down!
0

Yagon 12

#1504604