TVP Info i TVN 24 pokazały tylko niewielką część wystąpienia Dudy!

Obrazek użytkownika Filip_Stankiewicz
Kraj

TVP Info i TVN 24 pokazały tylko niewielką część ważnego wystąpienia programowego kandydata największej partii opozycyjnej Andrzeja Dudy! Na szczęście dość obiektywne - zwłaszcza w porównaniu do wcześniejszych - były relacje w Faktach TVN o 19.00 i Wiadomościach TVP o 19.30. To jednak nie niweluje zaniechania kanałów informacyjnych TVP i TVN, bo jeśli ktoś chciał wysłuchać całego niemal dwugodzinnego wystąpienia Andrzeja Dudy, a nie ma internetu lub Telewizji Republika to nie mógł  obejrzeć tego ważnego wystąpienia. A na jakiej podstawie wyborca ma wyrobić sobie pogląd?


Kuriozalny był materiał w Wydarzeniach Polsatu o 18.50 w którym nie wymieniono żadnego postulatu Dudy, a skupiono się na rzekomym plagiacie programu Komorowskiego co było właśnie tym śmieszniejsze, że programu żadnego z tych dwóch kandydatów nie zaprezentowano, a jedynie hasłowe tak zwane filary programów, które niewiele mówią bez podania postulatów programowych.
 

Co do zarzutu plagiatu współpracownicy prezydenta Komorowskiego to nie wytrzymuje on w żadnym stopniu konfrontacji z faktami - trzeba być idiotą, żeby taki zarzut postawić. Duda, w swoim kolejnym znakomitym wystąpieniu, mówił na przykład o przywróceniu wieku emerytalnego 60 - 65 lat. Komorowski tez ma taki program? To dlaczego go nie zrealizował, tylko podpisał ustawę wydłużającą wiek emerytalny do 67 lat? Duda mówił, że rolników trzeba bronić. Komorowski ma to w programie? To dlaczego przez 5 lat nie bronił? Duda mówił, żeby nie posyłać do szkół 6-latków. Komorowski też ma to w programie? To dlaczego posłał? Duda zgłosił też postulaty zwiększenia kwoty wolnej od podatku do 8 tysięcy złotych i likwidacji gimnazjów - Komorowski tego też nie ma w programie. Znakomicie dziś przedstawiony program Dudy to nie program Komorowskiego. Program Dudy to pogrom Komorowskiego!

]]>http://wpolityce.pl/polityka/235545-program-dudy-to-pogrom-komorowskiego-czy-komorowski-mial-kiedykolwiek-jakis-program-moze-program-wycieczki-do-japonii]]>

 

Komorowski ma już najwyraźniej dość kampanii wyborczej - czy dlatego, że coraz lepiej Polacy widzą różnice między nim a kontrkandydatami, zwłaszcza Andrzejem Dudą? - W Japonii kampania wyborcza trwa 12 dni. Jak słyszę niektóre okrzyki, to myślę, że warto by skrócić czas politycznego szaleństwa, bezpodstawnych oskarżeń, psucia wszystkiego - stwierdził w Białymstoku Bronisław Komorowski. Czy to znaczy, że demokrację (której najważniejszym składnikiem są wybory i kampania wyborcza) Komorowski też uważa za szaleństwo?

]]>http://300polityka.pl/news/2015/02/28/pbk-o-12-dniowej-kampanii-politycznym-szalenstwie-i-srodku-polskiej-drogi-kluczowe-punkty]]>

 

Całe wystąpienie Andrzeja Dudy: Umowa programowa z Polakami. Obejrzyj, a zagłosujesz na niego! Udostępnij lub prześlij znajomym!

]]>https://www.youtube.com/watch?v=sFyjaX2esMs]]>

 

Filip Stankiewicz

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)

Komentarze

nie daj Boże jak się Bredzisław dowie, ze jest taki kraj w którym prezydentem jest się do śmierci i nikt nie zawraca sobie głowy jakimiś szaleństwami politycznymi czyli wyborami. Broń nas Boże przed podrożą tego gbura do Korei Północnej.

Vote up!
4
Vote down!
0

z ujścia Menu do Renu

#1467867

Co raz bardziej się upewniam ,że Putin posadzi Kim Un Yesta i Kim Dzong Una obok siebie. 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1468130