Odpowiedź na tekst Tomasza Lisa o wystąpieniu Andrzeja Dudy

Obrazek użytkownika Filip_Stankiewicz
Kraj

Poniżej moja krótka odpowiedź na tekst Tomasza Lisa o wystąpieniu Andrzeja Dudy. Na początek link do komentowanego tekstu:

 

http://tomaszlis.natemat.pl/132677,banaly-dudy-kontra-bronkowe-nudy

 

Wystąpienie Andrzeja Dudy trwało 40 minut, a nie 28 minut - oglądał Pan obciętą wersję, więc nie wie Pan co komentuje. Tutaj pełna wersja: https://www.youtube.com/watch?v=ZevjIMeghJY

 

Zapowiedź wielu inicjatyw ustawodawczych Andrzeja Dudy to są konkrety, a nie banały - czym byłby Pan zaskoczony? Baletem? Tańcem?

 

Jeśli zwolnimy 100 tysięcy urzędników zatrudnionych przez PO i PSL to będzie nas stać na obniżenie wielu emerytalnego. W dodatku PiS proponuje opodatkowanie dużych firm podatkiem obrotowym, aby nie mogły wyprowadzać zysków zagranicę.

 

Jakoś Niemcy stać na obniżenie wieku emerytalnego - nas po wprowadzeniu dobrych zmian też będzie stać. Jedną z nich będzie 500 złotych na drugie i kolejne dziecko, to powstrzyma starzenie się społeczeństwa.

 

I na koniec - Komorowski czytał z kartki. Nawet żonę pozdrawiał z kartki. Jak powiedział Iwiński "aby się nie pomylić" ;)

 

Filip Stankiewicz

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

na dyskusje z jednym z bardziej umoczonych funkcjonariuszy medialnych III RP. Jemu pluć będą w twarz, a on o deszczu będzie. Moment "zręcznego" wycofania się z poparcia dla PO minął. Niektórzy zmienili front przyznając się do błędów. Inni poszli w wygodną retorykę, że "wszyscy siebie warci". Najbardziej wierni pójdą na dno razem z okrętem. I bardzo dobrze - nie będą nami próbowali manipulować kolejny raz. Niech Lis idzie na dno - bardzo dobrze. Z Bulem, Kłamaczową i całą ferajną..  :) 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1464802

sie na polskiej krwi za co jest suto oplacana to taki Urban tyle ze terazniejszy.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1464822

Nic dodać, nic ująć +10

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Aleksander Szumanski

#1464880

Pamietamy jeszcze kilkudniową metamorfozę prezenterów po katastrofie. Szybko im przeszło. Drugi raz nabrać się nie damy. Piszę "prezenterów" , bo nikt z nich dziennikarzem nie jest, ani na takim etacie nie pracuje. Oni "prezentują" jedynie słuszny przekaz i przykaz.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0


#1464892

Dzięki zamieszczonemu linkowi obejrzałem wystąpienie kandydata na prezydenta Andrzeja Dudy i muszę się przyznać że zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Mówił swobodnie z pasją, mówił o Polsce jak mąż stanu który ma wizję Polski i swojej prezydentury. Jego wizja służenia narodowi i wizja odpowiedzialności rządzących za to co robią mogą przekonać wielu Polaków którzy, zrezygnowali z życia politycznego i może tych ludzi przekonać do zaangażowania się i udziału w wyborach. Postanowiłem nagrać to wystąpienie i rozpowszechnić bo nie wszyscy mają dostępu do Internetu. W całości wystąpienia pewnie w telewizji publicznej nie będzie, a warto żeby jak najwięcej ludzi je zobaczyło. Co do Lisa to zgadzam się żeby niechcący nie robić mu reklamy.

Pozdrawiam niepoprawnych.

Ps.
A. Duda jest za ratowaniem Polskich Lasów!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

trzeźwy

#1464825