Krótko o marszu 13.XII.2014 roku

Obrazek użytkownika Zolmar
Kraj

Zbliża się 13 grudnia i zapowiadany marsz protestu przeciwko niesprawiedliwości, łamaniu prawa, obchodzenia konstytucji, ustaw i sejmowych praw zwyczajowych  i oszustwom oraz szyderstw z prawa karnego dla obrony swoich kumpli, jakie ostanio były udziałem tzw. elt IIIRP czyli liberałów-aferałów (vel PO) i ZSLu (vel PSL).

Czytając tekst ]]>Marcina Wolskiego ]]>"Moim zdaniem" zetknąłem się z komentarzem:

PrzeciwJednomandatowym | 05.12.2014 [19:05]

Zadziwia mnie autor... Jak można mówić, że ktoś wybrał głupio, jeżeli wybory były sfałszowane! Jeżeli, na przykład w małych miejscowościach, dopisywano na dużą skalę do spisów wyborców osoby z innych gmin? Albo na listach były umieszczane osoby zameldowane na czasowo? Albo przy pomocy SMSów członkowie komisji wzywali osoby do lokali, żeby koniecznie zagłosowały? Albo tam, gdzie o wyborze na radnego decydowały dwa - trzy głosy, całe rodziny i znajomi przepisywali się z okręgu do okręgu? O kupowaniu głosów już nawet nie warto wspominać...

Trudno się z nim nie zgodzić. Tym niemniej czytając jego pierwsze zdanie nawiedziła mnie poniższa myśl...

Potrafiono się oddolnie zmobilizować przeciw próbom wprowadzeniu ACTA w POlsce? Potrafiono i tzw. rząd szybko się poddał. Zatem jeśli wybory sfałszowano to ci, którzy czują się oszukani, poszkodowani powinni masowo protestować od kilku dni na ulicach. A jest... cisza.

Teraz, kiedy sprawa jest o wiele poważniejsza, dotyczy każdego obywatela Polski powstało jedynie kilka, bez urazy ale w porównaniu do protestów wobec ACTA, rachitycznych protestów.

To sobota, zatem nie wypadałoby się tłumaczyć obowiązkami pracowniczymi. Do tego marszu powinni dołączyć wraz zrodzinami: bezrobotni wygenerowani przez imbecylną politykę ekonomiczną platformy i pselu, studenci zagrożeni bezrobociem lub emigracją, rodziny, których członkowie musieli wyemigrować za chlebem z "zielonej wyspy", "frajerzy" plantatorzy jabłek, rolnicy cierpiący na skutki sowieckich embarg przy totalnym bezwładzie intelektualnym ministrów z pslu ale jakże wygadanych kiedy trzeba wybronić swe tyłki po wyborach samorządowych, rodzice sześciolatków na siłę wciskanych do nieprzygotowanych, genderowych szkół wbrew ich woli, przedsiębiorcy ze swoimi rodzinami bankrutujący na oszukańczych zleceniach państwowych, oszukani po raz kolejny przez rząd ufni górnicy, stoczniowcy po kursach na fryzjerów piesków organizowanych przez firmy ludzi związanych z platfiormą, przyszli emeryci okradzeni ze swych emerytur... i dziesiątki innych poszkodowanych grup obywateli tak czy siak wydudkanych przez 7 lat obecnej władzy.


Gdyby się pojawili w Warszawie 13 grudnia tego roku, byłby to tłum kilka razy większy od tłumów, które obaliły lewicowy rząd na Węgrzech po słowach

Ferenca Gyurcsányiego: „kłamaliśmy rano, nocą i wieczorem”.

Ich sens niczym się nie  różni od słów Tuska „Teraz, k..wa to paliwo może być nawet i po 7 zł" (według Krawca) czy słów Sienkiewicza: „Ch…, dupa i kamieni kupa” a „państwo polskie istnieje tylko teoretycznie”.

 

Autor linkowanego tekstu pyta:

Marcin Wolski: "Czy to jednak powód, żeby obrażać się na durne społeczeństwo, które głuche na afery, przekręty i kanty zagłosowało, jak zagłosowało?"


Moim zdaniem, choćby stawać na rzęsach, nie pomoże się komuś kto sam nie chce sobie pomóc.


Zobaczymy ilu będzie na marszu 13 grudnia.

 

 

Grafika: Jarosław Kaczyński zapowiedział na 13 grudnia wielki protest w Warszawie. Na zdjęciu demonstracja PiS z 2012 r. (fot. arch. PAP/Tomasz Gzell ostatnio poszkodowany przez IIIRP i tu ciekawostka!  Fotoreporter PAP był dwa razy zatrzymany. Za Urbana, i za Kopacz)

]]>http://www.tvp.info/17784589/po-obawia-sie-zniszczen-a-pis-prowokacji-ka...]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.1 (12 głosów)

Komentarze

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

N tk. Tk włśn myślłm, ż Jrsłw zpw "wlk" prtst. Tylk jk jst cl tg prtst ? nwżnn wybrów ? bln włdzy? Przjęc włdzy? N jk ? Żdn. włścw czyst sbsty. P wpdc z ptępnm pkty pd PKW, chdz Kczyńskm główn pnwn zlglzwn sę jk prt nzłmnych bjwnków wlnść dmkrcję. Z tj mąk chlb n będz. Zpwnm Ws, ż jż 14.12.2014 r, będzc sdzl w kpcch przd tlwzrm, wntln c grlws, dmn z tg ż pmchl chrągwką (n mylć z szblką) przd Jrsłwm, będą mdlć sę pd fgrą. Jk zwykl zrsztą.
Vote up!
6
Vote down!
-9

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1454115

Niech pan nie robi siary, że takie herezje pan wygłasza, kto się modli do prezesa, już panu na głowę pada od tej zawiści nad prezesem i PISem. Daj se pan na luz

Vote up!
7
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1454117

Wez Pan sobie tą zachwalaną flaszke i idż Pan spać.  Modlitwe zostaw Pan wierzącym,a PiS mocherom. Dobranoc.

Vote up!
8
Vote down!
0
#1454170

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1454172

Być może celem PiS jest zatuszowanie "wpadki" podcza protestu w PKW Brauna i Stankiewicz. Czy takim zapowiedzianym, zgłoszonym w urzędzie, uładzonym protestem można cos zmienić? Pewnie nie można...więc marsz dla marszu ? Jeżeli iloc protestów i ich skala nie obejmie całego kraju to będzie tylko symboliczny gest przecie fałszerstwom i tyle. PO-szuści zwieja na sobotę z Warszawy, w poniedziałek wrócą i dalej bęa okradać Polaków. Może w końcu jest czas głośniej tupnąc i nie pytać przy tym urzędu czy nam wolno...?

Vote up!
6
Vote down!
-1

Yagon 12

#1454155

Być może jednak celem PiS jest zapoczątkowanie serii protestów

przeciwko niesprawiedliwości społecznej w każdej dziedzinie.

Zaprotestowanie w ramach istniejącego prawa.

Że dopiero 13-ego grudnia ?

Uważam, że to dobra data.

I chylę czoło przed prezesem Kaczyńskim.

Każdy z nas przecież miał możliwość zorganizować się wcześniej.

 

Myślę, że 13 grudnia to czas osobistych wyborów.

Ja, jeśli tylko Pan Bóg pozwoli,

zamierzam tego dnia w Warszawie oddać swój głos.

 

Pozdrawiam.

dratwa

 

 

Vote up!
8
Vote down!
0
#1454158

Odnośnie wpadki mam odmienne zdanie. Wielu piszących na niezależnej dziennikarzy ma zbieżny z moim pogląd, że Braun i Stankiewicza dali się podpuścić RN i korwinowcom, którzy potem sprytnie wyszli po angielsku dając jednocześnie materiał na czerwone paski dzięki którym przykryto fałszerstwo wyborów.

Jeśłi mówić o wpadce to raczej, skądinąd bardzo odważnej i inteligentnej, u red. Stankiewicz. Każdy kiedyś popełnia błąd (ta cholerna statystyka) i "nie myli się tylko ten, kto nic nie robi".

 

"Czy takim zapowiedzianym, zgłoszonym w urzędzie, uładzonym protestem można cos zmienić?"

A czy zapowiedanymi, zgłoszonymi w urzędzie, uładzonymi protestami w sprawie Telewizji Trwam nic nie zmieniono? Im też odmówisz sensu istnienia? Więc dlaczego czepiasz się Marsza 13 grudnia organizowanego przez PIS? Dlaczego go krytykujesz i siejesz defetyzm zamiast zadeklarować: ja także tam będę? To twoja, i tobie podobnych, niewiara w zmiany powoduje to, że platforma ciagle wygrywa.

 

PIS  nie jest idealny ale odnosze wrażenie, że starasz się na siłę dowalić PISowi zamiast ich wspierać. W sumie to nie sztuka razem z WSI24, GWnem dokopywać PISowi i doradzać jak dobry wujek a samemu jednak być wolnym od jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki porad. Z własnego doświadczenia wiem co to znaczy być odpowiedzialnym za życie i zdrowie podwładnych. To co wydawało się banalnie proste z zewnątrz, wewnątrz już takie nie było!

Jakby nie było Kaczyński utrzymuje w kupie solidną część prawicy przez lata, czego nikomu innemu się nie udało. Przegrywa bo brak mu popracia stabilnej masy krytycznej do przeprowadzenia radykalnych zmian w Polsce. Przegrywa bo tej masy krytycznej nie tworzą ci wieczni malkontencji i szukający dziury w całym wujkowie dobra rada cokolwiek by Kaczyński nie zrobił.

 

Zachęcać wyprowadzić ludzi na ulice można. Ale kto potem powiem twarzą w trwarz rodzinom zabitych - przepraszam? Jak ludzie sami dojrzeją do protestów na krew i ból to sami wyjdą z własnej woli i z własnej decyzji. Teraz na razie jest jeszcze czas na protesty w ramach prawa nawet jeśli jest to GWniane prawo. Chodzi tylko o to aby były masowe.  Nie zawsze do zwycięstwa są potrzebne tylko kamienie i krew. Czasem wystarczy tylko sama obecność setek tysięcy wolnych obywateli.

Vote up!
7
Vote down!
-1

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1454230

Braun i Stankiewicz weszli do PKW sami, na własną odpowiedzialność i nie było to żadne podpuszczenie. Odsyłam na profil p. Brauna, gdzie swego czasu wszystko w tym temacie prosto wyjaśnił, ale widać nie przeszło to przez sito cenzorskie "niezależnej", która musi przecież o całe zło tego świata obarczać narodowców, z tym, że to nie była jedyna siła protestująca przeciw fałszerstwom, protesty miały miejsce w całym kraju i dzieki właśnie pisowi nie skumulowały się w jeden wielki ruch odpolityczniony. Proszę nie powielać już dawno obalonych propagandowych kłamstw. 

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1454416

relacji w mediach, jego "paneuropejskość", to pozwalam sobie wątpić w jego oddolność. Raczej rzucono coś, co być moze w założeniu bylo skazane na poraźkę, by coś innego przykryć, by dać tlumom poczucie uczestnictwa w demokracji

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1454157

"Raczej rzucono coś, co być moze w założeniu bylo skazane na poraźkę, by coś innego przykryć, by dać tlumom poczucie uczestnictwa w demokracji".

W to nie wnikam. Niemniej jednak masowość była i nawet jeśli był sterowany to w pewnym momencie wymknął się spod kontroli czego dowodem było pogonienie kota Palikotowi. Nie przypominam sobie w żadny medium prawicowym czy na blogach aby były informacje o przygotowaniu instytucjonalnym lub organizacyjnym zbiorek. Młodzi sami się oddolnie skrzyknęli w dużą masę bo czuli co im przeszkadza i na co nie dają zgody. Słowem - chciało im się.

A teraz inni młodzi, którym się udupia przysżłość na dziesiątki lat, potrzebują bodźca odgórnego? Już nie potrafią się sami zorganizować? Nie chce im się?

Z drugiej strony ten sam zarzut (brak oddolności) stawia się Solidarnosci z 1980 roku. Przez chwilę agenci i TW przestali kontrolować ten ruch ale potem przestali nad tym żywiołem panować. Dopiero w 1989 zrealizowali to czego się nie udąło w 1980 i mamy IIIRP PZPRowców i koncesjonowanej opozycji czyli TW. Dziś wiemy kto i za co sprzedał ideę solidarności.

Vote up!
4
Vote down!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1454232

. nie byl powiązany ze slusznymi silami, nie byl "protestem" części establishmentu, gdyby jakos przeszkadzal oligarcho-ukladowi, to  niszczonoby go najprawdopodobniej prowokacjami policyjnymi, inne bylyby narracje mediów

2 cytaty:

"Organizacje pozarządowe chcą ujawnienia "wszelkich stanowisk" ws. ACTA

 

Or­ga­ni­za­cje po­za­rzą­do­we, m.​in. Fun­da­cja Pa­nop­ty­kon i Hel­siń­ska Fun­da­cja Praw Czło­wie­ka, ape­lu­ją do pre­mie­ra Do­nal­da Tuska o upu­blicz­nie­nie "wszel­kich sta­no­wisk za­ko­mu­ni­ko­wa­nych przez rząd RP w trak­cie ne­go­cja­cji, a nie wy­łącz­nie in­struk­cji ne­go­cja­cyj­nych"."  "          

 

 

 

." Pan Biedroń jest politykiem, a politycy miewają mocarnych przyjaciół. Już w parę dni po ogłoszeniu wyroku obudzili się prawnicy z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, protestując w obronie praw Roberta Biedronia."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1454373

Nie będę się spierał w tym aspekcie, który przedstawiasz.

Uwzględniajac motywy i mechanizmy chciało się młodym uczestniczyć. Nikt ich na siłę nie zaciągnął. Teraz kiedy idzie gra o naprawdę ważne dla nich sprawy nie chce im się.

Vote up!
0
Vote down!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1454386

moimi powyzszym wtrętami. Sądzę, że "chcialo im się", bo protest ACtA byl "fajny",media podaly dokladne wyjasnienie dlaczego i przeciw czemu mam sie buntować, oraz ze to jest eŁropejskie, zachecano do protestu w "fajnych" miejscach internetu. Teraz, a zwlaszcza przy 11 listopada, jest na odwrót, protest nie ma znamion "fajności", jest "obciachowy", więc się "nie chce".

Tu chyba trzeba oddac sprawiedliwosc Michalkiewiczowi. Nigdy nie ukrywal swej katolickosci, podejscia do tradycji itp.Jednak nie zachwycal się "spontanicznością" demonstrowania żaloby zaraz po smierci JPII (swiece na chodnikach itp), lecz wyraził opinię, że wygląda na to jakby ktoś (organizacja, sily itp) przećwiczył szybkie zmobilizanie sporej liczby ludzi do popełnienia określonych zachowań, przy czym zachowujący się w pożądany sposob, sądzą, ze czynią to spontanicznie. A pozniej byly już "spontaniczne skrzyknięcia" w bardziej "slusznych"sprawach, typu zabierz babci dowod

Vote up!
1
Vote down!
0
#1454396

To by zatem świadczyło, ze mamy bardzo sterowalne społeczeństwo na własną zgubę ale akurat przez tych złych.

Vote up!
1
Vote down!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1454402

Myślę że będzie Nas dużo.     Proszę wywieśmy w tym dniu flagi na naszych domach.   Proszę również o namiary kto organizuje wyjazdy ze Śląska. Z góry dziękuję.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1454167

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1454171

1 maj  to śwęto Józefa Robotnika.W czerwcu często jest Boże Ciało, ale to święto ruchome, więc nie koniecznie 4.                   

Vote up!
6
Vote down!
0
#1454177

PIS Katowice, ale i Jastrzębie, wystarczy zadzwonić do nich.

I blogerzy proponują czerwoną różę przywieźć. Jak w Portugalii goździki.

Vote up!
8
Vote down!
0

Szamanka

#1454182

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Mż blgrzy prpnją czrwn różę, l mn przknją jdyn, mówąc klsykm : rmty w różch ;)
Vote up!
3
Vote down!
-6

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1454205

Ja także na to liczę.

Powinny na tym marszu być wszystkie grupy, które zostały poszkodowane przez system IIIRP z szczególnie przez ostatnie 7 lat. Powinni być, ci którzy uczestniczyli w marszach za Telewizją Trwam.

Nie dzielmy się na "rydzykowców" i "sakiewiczowców". Jesteśmy Polakami, patriotycznymi prawicowcami.

Moim zdaniem (chociaz mogę być w błędzie.:))) sensowniejszy medialnie jest jeden marsz setek tysięcy ludzi niż kilkadziesiąt kilkutysięcznych marszy w wielu miastach. Takiego tłumu nie da się olać w mediach. Oczywiście z góry mogę cytować przyszłe komentarze z polskojęzycznych szczujni ale to będzie znaczyło, ze się boją :)

 

Vote up!
6
Vote down!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1454236

I jestem często, bo tak trzeba. Ale wie Pan, kogo nie będzie?   tTh mianowanych przez posłów w okręgach pełnomocników PIS,  zgorzkniałych wiecznych radnych z PIS, których tym razem nie wybrano, członków PIS, którzy tylko po to wstąpili do partii, by zostać radnym. Ja wiem, że oni w nosie mają politykę.

 Kiedy jest u nas msza za Ojczyznę ich też nie ma!

Ja nie należę do ich partii, ale ją popieram, bo lepszej nie mamy. I jeśli ci wymienieni przeze mnie  podają jakąś sensowną liczbę osób uczstniczących w manifestacji, marszu, miesięcznicy, to jest to większość takich, jak ja. Niezrzeszeni, ale pełni nadziei, bezinteresowni, ale chcący Polski wolnej. I z własnej woli jadący 8 godzin do stolicy.

Bo myślę, że prezes Kaczyński to też idealista, więc niech się wokół niego gromadzą idealiści, kochający Polskę.

Vote up!
8
Vote down!
0

Szamanka

#1454178

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1454210

Pomijajac GWniarski język i argumentacje w stylu palikocio-niesiołowskim mam do ciebie frustarcie pytanie (aczkowiek z przyczyn oczywistych nie jestem w stanie ich prawdziwosci zweryfikować):

"Trzeba było przyjechać pod PKW w dniu 16.11. 2014 r ,"

A ty byłeś czy wylewałeś pomyje na Kaczyńskiego i PIS?

 

P.S.

Z uwagi na wolność głoszenia różnych poglądów na tym forum załóż sobie swój blog i bluzgaj na nim do woli na co i na kogo chcesz ale z mojego spieprzaj, skoro poza inwektywami, obelgami, wyzwiskami i histerycznymi uwagami nie masz nic merytorycznego do powiedzenia.

Nie ze wszystkimi komentującymi mój powyższy wpis się zgadzam i niektóre wpisy mnie drążnią ale ludzie ci przedstawiają swoje opinie z klasą i merytoryczną argumentacją za co im dziękuję.

Dla takich chamów jak ty nie ma miejca na moim blogu. A jeśłi będziesz nadal prowadził trolowanie w stylu chamsko-upierdliwym będę się domagał od administarcji zbanowania ciebie z tego forum a przynajmniej na moim blogu.

 

 

 

Vote up!
5
Vote down!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1454234

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1454241

"Frustrat" to okreśłenie  twoich emocji na podstawie twoich komentarzy (nie tylko pod moim wpisami!) a nie zwrot ad personam.

"Cham" zgodnie z wyrokiem sądowym nie jest wyrażeniem obraźliwym zatem nie moze być inwektywą ad personam :))

 

Chamskie zwroty ad personam to (cytaty z twoich komentrarzy także pod innymi wpisami):

- kolaborujący z władzą PiS

- zawodowy kolaborant

- paranoja.

- nieprzystosowanych idealistów

- roniących swoich chorych wizji

- Idealiści to zmora i zaraza Polski

- Paranoiczne

- pseudonim "Kartofel" uważam za trafiony

- "Święty Lech"  padł ofiarą własnej bufonady i pychy.

- sekciarstwo i fanatyzm

- Wasze nawiedzone : Ja-ro-sław

 

Jeszcze raz zalecam. Idź bluzgac gdzie indziej.

Vote up!
9
Vote down!
-2

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1454244

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1454247

:)

tańczący z widłami - 7 Grudnia, 2014 - 13:32

jego nazywaj chamem i frustratem.........a najlepiej siebie samego :))

 

tańczący z widłami - 7 Grudnia, 2014 - 14:15
Problem w tym, że nie dostrzegasz różnicy (jak przystało na idealistę), pomiędzy prawdą a obrażaniem. To typowy objaw zaślepienia i zidoktrynowania (w tym wypadku prawdopodobnie Pisem), ocierający się o fanatyzm. Fanatyk słysząc niechcianą prawdę o swoim przedmiocie umiłowania lub pożądania, odrzuca prawdę i twierdzi, że postawiona teza to obrażanie.
 
 
Twoje ostatnie zdanie w cytowanej wypowiedzi to tyPOwa projekcja czyli przeniesienie twoich negatywnych cech na inną osobę w dodatku łgrarstwo bo nie odnosiłem się do twojej krytyki jako takiej ale do obelżywego słownictwa wobec ludzi popierających PIS i Lecha Kaczyńskiego.
Twojego prywatnego urazu do PISu nie wyleczysz przez agresywne wpisy :)))
 
"Lepsi" od ciebie bluzgali i bluzgają z mediów na mnie przez lata ale to świadczy tylko o ich bezsilności  :))
Więc i Twoje inwektywy wobec mnie mi wiszą. :))
Twoje stanie w jednym szeregu językowym z Goebelsem stanu wojennego, Niesiołowskim, Kutzem i Palikotem chyba napawa cię dumą?
 
 
 
Ponawiam po raz trzeci.
Idź trolować gdzie indziej.
Vote up!
11
Vote down!
-1

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1454252

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1454253

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1454249

Po co mam odpowiadać na pytanie, na które dostałeś odpowiedz od osoby, która na ten marsz zaprasza?

Jesteś taki tępy, że  trzeba ci po wielokroć przekazywać ta samą informację? :)))))))))))))))))))))

 

 

 tańczący z widłami - 7 Grudnia, 2014 - 14:18   Zabrakło śliny w buźce

I jak to się ma do twego kłamliwego stwierdzenia, że mnie nie obrażasz?  :)))))))))))))))

 

EOT

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-1

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1454254

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

sb któr ns zprsz t w mm głębkm przknn łgrz klbrnt, dltg n wrzę n jdnm jg słw. Ntmst Ty d tj pry wydwłś sę dść wrygdny, dltg pytn skrwłm d Cb...............l n szczęśc sę dkryłś. Przprszm, ż sę pmylłm. T byłby n tyl :)
Vote up!
3
Vote down!
-6

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1454257

Nie wątpliwie masz rację.

W każdej partii, w każdej organozacji jest grupa aparatczyków i ludzi zapatrzonych tylko w kasę dla siebie. A na czas obecny PIS ma ich najmniej i póki co trzeba PIS wspierać a "zgorzkniałych wiecznych radnych z PIS" eliminować z szeregów PIS. Sam mam z dwoma takimi na pieńku :)) Ale nie obrażam się na PIS jako całość :)

Vote up!
7
Vote down!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1454235

zapowiada wiele znanych osobistości, artyści, politycy i zwykli zjadacze chleba. Nie wolno zniechęcać do tego marszu, nigdy przed marszen czy demonstracją nie wiemy jaki będzie skutek i czy będzie. Należy protestować a przez to informować Świat o tym co dzieje się w Polsce. Tego dnia odbędą się także demonstracje przed ambasadami i konsulatami polskimi w kilku państwach. Co przyniosą to pokaże przyszłość a zniechęcanie do nich i pisanie teraz, że nic nie dadzą, jest po prostu szkodliwą działalnością, świadomą lub nieświadomą.

Vote up!
8
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1454201

Tego nie napisałem.

Dziwię się, że pomimo takiej skali oszustw, dewastacji obronnej, moralnej, finansowej, organizacyjnej, zdrowotnej i naukowej kraju protesty są tak anemiczne.

Wystarczy popatrzeć na to, co się dzieje w Eueropie Zachodniej, w krajach ekonomicznie o wiele lepiej stojących od nas pomimo kryzysu.

Vote up!
9
Vote down!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1454238

Mój komentarz nie odnosi się do Twojego wpisu, lecz do niektórych blogerów i komentatorów, całe szczęście, niewielu.
Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1454308

Mnie także to martwi gdyż ludzie są zniechęceni do czegokolwiek co pachnie polityką (ale jak ktos powiedział polityka nimi jest zainteresowana) uważając, że ich to nie  dotyczy. I dlatego blogerzy prawicowi nie mogą siać defetyzmu i zniechęcenia. Aż nadto takiego podejścia jest na fotach i witrynach antypolskich.

Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1454311