Krótko Tusku i Komorowskim czyli Flip i Flap POlityki :)

Obrazek użytkownika Zolmar
Kraj

W ostatnich godzinach padło z ust Flipa i Flapa POlityki kilka charakterystycznych dla nich wypowiedzi, pełnych mowy nienawiści i szczujących oskarżeń wobec opozycji oraz groźb wobec Polski.

Komorowski: Oskarżanie o fałszerstwo to jak podkładanie ładunku wybuchowego (niezależna.pl)

Człowiek ze WSI z manią wojennych natręctw publicznie, bezpodstawnie przyrównuje partię opozycyjną do terrorystów za co PIS powinien podać go do sądu. I nie ma znaczenia czy by przegrali czy nie gdyż w przypadku przegranej można proces przenieść do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu.

Po za tym jako ćwierćinteligent nie potrafi logicznie powiązać faktów. Ludzie oddają głosy, te głosy są liczone i przekładają się na mandaty i jakakolwiek zmiana wyniku na etapie liczenia i póżniej, niezależnie od intencji liczącego, fałszuje (za słownikiem PWN online: "przedstawia niezgodnie z prawdą") wynik wyborów i tym samym odbiera im cały sens. Jest to fałszerstwo. Skoro więc można mówić o błędach (a te były, co sam przyznaje), to w kontekscie wyborów taki błąd jest falszerstwem woli wyborćow i można, a nawet należy mówić o fałszerstwie.

Komorowski: Warto przypomnieć tym autorom i siłom politycznych - to był cały parlament - że jeśli się popełniło błąd to przynajmniej należy deklarować wolę współpracy w wycofaniu się z tego błędu a nie wysadzać cały system w powietrze (na antenie RMF FM)

I znowu bezczelnie łże, bo nie cały parlament popełnił błąd a większość parlamentarna obecnie rządząca czyli kumple rezydenta. Więc niech nie ubiera opozycji w buty tych, którzy umożliwili fałszerstwa wyborcze zwłaszcza, że propozycje opozycji poprawy prawa wyborczego są od lat bezwzględnie wyrzucane do kosza bez czytania.

 

 

Tuski:  Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy (na antenie TVP Info)

Taka wypowiedź "cesarza" Europy nie dziwi w ustach kogoś,  dla kogo "polskość to nienormalność" i brzydzi się polskości organicznie i podejmowanie decyzji przeciw Polsce może nie być dla niego trudne.

"Jednocześnie Tusk przekonywał, że dzięki jego nowemu stanowisku wzrośnie również pozycja Polski na arenie międzynarodowej, ponieważ jako szef Rady Europejskiej będzie on mógł „wywierać wpływ na najważniejszych europejskich polityków” (niezależna.pl)

Ciekawe na podstawie jakiego przepisu unijnego kelner z "mniejszości" z Kaszub cokolwiek wywrze (bo tylko w ten sposób mógłby coś ewentualnie wymóc) ktoś kto się boi własnego cienia a podejmowania samodzielnej decyzji boi się jak ognia :))))

Tuski:  Jeśli nie będą mnie słuchać, to zmienię robotę (na antenie TVP Info)

Co za nadymający się bufon!  :)) I jak zwykle odwracanie pozycji. Przecież to oczywiste, że jak nie będzie robil tego czego będą od niego chcieć, to go wywalą ;))

 

grafika: http://www.mpolska24.pl/obrazki/lista

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:12)

Komentarze

A najlepszy ostatni akapit!

Pozdrawiam z maksymalną :-)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1453697

Obaj wybitni szkodnicy na polsko - unijnej scenie doskonale wiedzą,że są wyłącznie dobrze opłacanymi atrapami, bez nawet marzenia o samodzielności w podejmowaniu decyzji. "PrezydĘt Europy" ośmieszy się szybko wobec niezależnych mediów zachodu całkowitą zależnością od niemieckiej kanclerz. Na prawdziwych graczy politycznej sceny kontynentu może on "wpływać" tylko poprzez zadanie pytania w stylu - "Czy można otworzyc okno?". Żadne kluczowe sprawy nie będą z nim i przy nim omawiane. No a BUL...obrzydliwe jest jego dzisiejsze stwierdzenie,że "opozycja swymi zarzutami fałszerstwa wyborczego rzuciła oskarżenie na Polskę". Czyli sitwa kolesi i zwykłych złodziejaszków z PO - PSL to według Bredzisława - "Polska".

 Kiedyś mówiło się - "Pan Bóg jak chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera". Dotyczy to zwłaszcza PO-lityków...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1453700

Bul ma sklerozę skoro nie pamięta (w gorszym przypadku z premedytacją fałszuje historię) jak jego kumple partyjni za granicą publikowali w zagranicznej prasie przeciw demokratycznie wybranemu prezydentowi Kaczyńskiemu i premierowi Kaczyńskiemu listy otwarte z obrzydliwymi oskarżeniami nie mającymi pokrycia w faktach.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1453706

Oj, ma.

O tej jego ułomności przekonałem się, gdy porównałem jego trzy wywiady prasowe na temat tego gdzie przebywał 10.04.2010 roku, kiedy otrzymał informację o katastrofie TU154M nr 101 i w jaki sposób podróżował w tym dniu do Warszawy.

Nie potrafił on zapamiętać tego co mówił w poprzednim wywiadzie i z porownania treści w nich przekazanych i porównania ich z oficjalnymi komunikatami Kancelarii Sejmu i Kancelarii Premiera przekazywanymi w tym dniu mediom na żywo, jasno wynika, że publicznie kłamał na ten temat.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1453717

Nie tylko w tym kłamał:

- rodowód

- herb,

- kontakty z WSI

- walka o aneks z prowokacją przeciw dziennikarzowi

- miejsce i czas swego internowania (podobnie jak sobowtór Bolka ma problem ze wskazaniem miejsca gdzie przeskoczył płot)

- sprawa Szeremietewa (nie przeprosił go za fałszywe oskarżenia i nie usunął sie z polityki jak obiecywał)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1453721

Piłsudski by wiedział co z takimi zrobić, może by zbudować taką małą Berezę

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1453711

Ale Piłsudski nie był sam. Miał silne wsparcie od obywateli. Stąd jego siła.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1453712

Ja jestem moherowym beretem, bydłem, ochrzczonym motłochem ksenofobem, ciemnotą, podpalaczem, a ostatnio szalencem itp . Mój Ojciec też był zaplutym karłem reakcji, bękartem imperializmu amerykanskiego. Jestem z tego dumny dzis w III RP czyli państwie teoretycznym, tak jak niegdyś w PRL-u dumny był z tego mój Ojciec. Bo III RP to PRL (bis) róznice mało istotne. Może tylko te, że kiedyś wśród Polaków mniej było tych którzy pogodzili się być niewolnikami i klakierami politycznej poprawnosci. No może wowczas nie decydowała o tym w takim stopniu jak dzisiaj KASA! Może te wszystkie epitety, którymi obdarzali mnie tak hojnie ci dwaj panowie wraz z kumplami pod hasłem "polityki miłości", demokracji, praworządności i innych nic nie znaczących sloganów uzasadniają wyrażoną w tytule ocenę.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1453720

A ostanio doszedl do tego jeszcze jeden stygmat.  Jesteśmy terrorystami  :)))))))))))))))))))))))

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1453724