tablet

Obrazek użytkownika gps65
Blog

To znaczy ja mam. Ale jest wiele osób, które chwalą się, że już od 2, 4, 6, 7, 9, 11, 15, 20 a nawet 33 lat nie mają telewizora - co w domyśle oznacza, że są mądrzejsi, bo jakoby nie ulegają medialnej propagandzie. Nie zgadzam się z tym. Nie wystarczy zakryć uszu i oczu, by nie podlegać politycznej manipulacji.

       Telewizję można oglądać przez Internet - posiadając komputer, albo smartfon....

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 3 (15 głosów)
Obrazek użytkownika Zolmar
Humor i satyra

Donald i zagrażająca demokracji nowoczesna technika.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Zolmar
Kraj

PO

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika grzechg
Kraj

Nie rozumiem w ogóle tego zbiorowego rżenia różnych takich z PO i z SLD oraz z Ruchu Podłużnego, że Prezes PiS Jarosław Kaczyński wystąpił na mównicy sejmowej z tabletem, przez co do końca uczynił niepoważną ideę powołania rządu technicznego z profesorem Glińskim na czele. Oczywiście, „chwyt” Prezesa miał swój urok, ale tez miał swoją wymowę. Największa partia opozycyjna nie może się doprosić...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika danielik
Kraj

Wiadomością dnia dla prorządowych mediów jest oczywiście debata nad wotum konstruktywnego wotum nieufności dla rządu Donalda Tuska. Dziennikarze są zgodni w Sejmie wydarzyła się „sensacja”. Oczywiście owym niesamowitym wydarzeniem nie była treść przemówienia, w którym były premier nie pozostawił suchej nitki na swoim następcy. Nikt nie skupił się również nad wypowiedzią kandydata na premiera...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Dzisiejszy dzień pokazał którzy politycy żyją przyszłością a którzy ciągle niedaleką przeszłością, przez co tracą kontakt z realnymi problemami. To co zobaczyliśmy musiało być smutne dla wyborców PO. Widać iż Kaczyński po raz kolejny zaskoczył Platformę i Tuska całkowicie pozbawiając ich argumentów merytorycznych.

PO chciała ustawić sobie dzisiejszą debatę, tak by kolejny raz wrócić do...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

Prosta, czytelna instrukcja obsługi dla naszych słuchaczy :)

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Lara
Kraj

Na co posłowi w sejmie tabliczka z ekranem, która może tyle, ile komputer, zwana tabletem? Żeby grać w angry birds w czasie posiedzeń?

Myślałam, że puszczony kilka tygodni temu news o zakupie tabletów dla posłów to żart. A tu proszę! Klamka zapadła - nasi drodzy (par excellence) posłowie w lutym dostaną zabaweczki.
Sejm ze swojego funduszu zakupił 500 tabletów. Wartość zamówienia nie została...

0
Brak głosów