Krótko o automacie na Facebucu, który skapitulował przed człowiekiem

Obrazek użytkownika Zolmar
Kraj

1 sierpnia opisałem w notce http://niepoprawni.pl/blog/zolmar/krotko-o-nagich-standardach-na-facebuc... sytuację podwójnych standardów na Facebucu.

W dyskusji pod wpisem kolega Gawrion zasugerował, że:

Twoich zgłoszeń nie obsługują ludzie. Facebook to technokratyczna machina. Nie ma co robić afery. Nawet jeśli raz daną treść weryfikował człowiek to wszystkie inne zgłoszenia będą obsłużone na podstawie tej samej decyzji. Facebook ma 1,5 miliarda użytkowników a zatrudnia tylko 10 000 ludzi. Wystarczy trochę wyobraźni ;)

Tracisz tylko czas i energię na takie zgłoszenia ;)

Komunikaty dostaniesz takie aby robiły wrażenie od człowieka. Przecież nie napiszą Ci,  że mają Cię głęboko w czarnym otworze i że interesuje ich tylko kasa z pozycjonowania reklam...

Skoro Gawrion po pracy sklecił na drutach w miarę funkcjonalny automat, to co sklecili wysoko opłacani spece Cukrowego Wzgórza? Wyobraźni!

Na zgłoszenia być może odpowiada automat ale zrobili go wysoko przepłacani spece bo jak już pisałem zgłaszałem naruszenie jednego punktu społeczności Facebuca a odpowiedź otrzymywałem z innego punktu :)) Oczywiście po analizie nie naruszającego regulaminu społeczności :)

Nie jestem fachowcem od "klecenia na drutach" więc nie polemizuję z fachowcem ale... mam jednak pewne podstawy sądzić, że na me komentarze o jakości usług Facebuca odpowiada (lub przez pewien czas) odpowiadał mi człowiek.  Maszyna się nie obraża :)))))))))))))))))))))))

Zgłaszałem uparcie nadal, codzienne wpis Szejnfelda jako niewłaściwy...

76 lat temu - 23 sierpnia 1939 roku - zawarto pakt Ribbentrop-Mołotow. Został podpisany w Moskwie przez ministrów spraw zagranicznych III Rzeszy i ZSRS, Joachima von Ribbentropa i Wiaczesława Mołotowa, którzy w imieniu swoich przywódców - Adolfa Hitlera i Józefa Stalina - dokonali podziału między siebie terytoriów państw Europy Środkowo-Zachodniej. Tak zaczęła się sowiecka okupacja, czyli masowe morderstwa, wywózki, cierpienie oraz wyzysk milionów Polaków.

I tak się składa, ze w tym dniu, dziś 23 sierpnia 2015 automat facebooca lub sam Adam Szejnfeld się poddał!
Ohydny antypolski, antykatolicki, rasistowski wpis Szejnfelda z 9 lipca 2015 roku o godzinie 16;20 opisywany wyżej znikł !!!

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

to dobrze, że wpis tej zbolszewizowanej, antypolskiej mendy zwanej "Adam Szejnfeld" zniknął z tego lewackiego portalu!

Vote up!
7
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1491175

Opisywana powyżej Po-szustowska gnida swoje wpisy robi celowo by wywołać zamieszanie, czyli jak popularnie się mówi - "walnąc w kratę" by lemingi zawyły...takich ludzi nie ma reedukować - dla szejnfeldów jedna zostaje droga - na śmietnik albo jeszcze lepiej - do ZK...

Vote up!
2
Vote down!
0

Yagon 12

#1491268