Krótko o Joachimie Brudzińskim i suszonych rybkach

Obrazek użytkownika Zolmar
Kraj

Dla przypomnienia faktów podaje link do poprzedniego wpisu na tutejszym blogu http://niepoprawni.pl/blog/5475/krotko-o-forum-mypis

Dziś przeczytałem ciekawy teskt na niezależnej "Wolności nie wyskamlemy" ]]>http://niezalezna.pl/58260-wolnosci-nie-wyskamlemy]]>

Panie Targalski kiedyś bym Panu przyznał rację...
"W tym kontekście walka o wolność jawi się jako wynik prowokacji i manipulacji dogadujących się konsumentów ośmiorniczek. Nie ma więc sensu, gdyż w najlepszym wypadku przywódcy sprzeciwu i tak zdradzą jego uczestników i dogadają się z przeciwnikiem. To po co im to ułatwiać i podstawiać własne grzbiety. Trzeba więc dać sobie spokój i zająć się sobą. Poza mną nic nie istnieje, a skoro największe korzyści, a przynajmniej brak prześladowań ze strony władzy, przynosi posłuszeństwo, to pozostaje tylko służenie złu."

Dziś twierdzę (może się mylę)  NIE MA SENSU TA WALKA!
Dwa lata walczyłem legalnie i kulturalnie o wysoki poziom MyPIS z trolami peowskimi. Trole zostały mnie wywalili.

NIKT z władz PISu łaskawie nie odpisał nawet "pocałuj nas w dupę" na dziesiątki e-maili ze zrzutami ekranowymi ich chamskich wpisów. PISowski twitter, facebook... ZERO ODZEWU i ZAINTERESOWANIA problemem wadliwej administracji na MyPIS.

Ostatnio "rozbawił" mnie Brudziński na twitterze.

Ja mu o problemach na MyPIS on... >>Dziś w ramach kuchni świata"odkrywam" smak suszonych ryby z Ukrainy.Portugalski dorsz nawet się nie umywa:) <<


Peowcy za nasze załatwiają brudne interesy przy ośmiorniczkach, PISowcy przy suszonych rybach mają w dupie swoich zwolenników. Żadna różnica w podejściu.
Więc ja też ich będę tam miał, od teraz, przy kolejnych wyborach.

 

P.S. Przepraszam co wrażliwszych za platformiany język, którego nie mam  w zwyczaju stosować, ale wnerwiła mnie reakcja Brudzińskiego. To już była o jedna kropla za dużo do czary goryczy. Akurat trafiło na niego. Ale reszta władz PISu nie jest lepsza.
 

P.S. Jak na ironię dostałem dzisiaj na prywatną skrzynkę linka ]]>http://www.protestuj.pl/antyrodzinna-ustawa-sprzeczna-z-konstytucja--pop...]]> co z tym PISem się dzieje?

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (7 głosów)

Komentarze

Jestem pod ogromnym wrażeniem sprawności w czytaniu powyższego tekstu plus tekstu w linku i wystawieniu oceny po... 3 sekundach po opublikowaniu wpisu  :)))

Przyjmuję każdą ocenę od bardzo krytycznej jedynki do pochwalnej piątki. To oczywiste, że każdy ma inny pogląd na prezentowaną powyżej  treść, styl czy przedstawiony problem.

Ale... w życiu nie nie będę traktował poważnie ososby, która ocenia wpis po przeczytaniu kilku słów ;)))

 

Za każde oceny z góry dziękuję :)

 

 

Edit!

Szanowny komentator znikł ;)))))))))))))

 

Vote up!
2
Vote down!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1435042