Krótko o mniej niż zerowej wartości słowa Kopaczowej

Obrazek użytkownika Zolmar
Kraj

Od Nowego Roku ceny rachunków za prąd wzrosną od 1 do 2 zł miesięcznie – informuje Urząd Regulacji Energetyki. Na podwyżkę złożą się dwa elementy: w górę o 3,4 proc. idzie taryfa za dystrybucję i 0,5 proc. taryfa za sprzedaż. W skali roku oznacza to dla każdego z 16 mln właścicieli mieszkań, domów i garaży podwyżkę od kilkunastu do 24 zł. – Polskim emerytom i rencistom obiecano dać podwyżkę od marca 2015 r. w wysokości 36 zł brutto, ale już od stycznia 2015 r. odbierze się im to w wyższych cenach prądu – komentuje decyzję URE Janusz Szewczak, główny ekonomista SKOK‑u.

Podwyżka zaskakuje, bo Ewa Kopacz podczas swojego exposé obiecała, że nie dopuści do podwyższenia cen energii dla konsumentów. Zapewnienie to powtórzyła dwa miesiące temu, ogłaszając, że na szczycie klimatycznym w Brukseli odniosła sukces, dzięki któremu ceny energii w Polsce nie wzrosną. „Dziś okazuje się, ile warte jest słowo premier. Mamy deflację, wszystko tanieje. Pytam więc, dlaczego ceny za energię elektryczną idą w górę?” – komentuje zdenerwowany internauta. Takich głosów w sieci jest więcej.

http://niezalezna.pl/62568-premier-obiecywala-ze-ceny-nie-wzrosna-jednak-prad-od-stycznia-zdrozeje

Po 7 chudych, dla zwykłych Polaków, latach panowania nad Polską przez neoPZPR i ZSL  wielu obywateli (a szczególnie dziennikarzy i komentatorów) powinno sobie wbić do glowy jeden aksjomat o perfidnej odwrotności słów panujących od 7 lat nad Polską do ich czynów:

- ktokolwiek z platformy obywatelskiej lub ludzi z nią związanych obieca, że "coś" da Narodowi, to kłamie, gdyż jest pewne, że "to" Narodowi odbierze i odbiera.

- jeśli mówi, że "coś" odbierze Narodowi to napewno "to" da ale... sobie,  aby żylo się lepiej wszystkim. Wszystkim z ich sitwy.

 

Grafika: http://www.klamstwakopacz.pl/

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:15)

Komentarze

Kłamstwo na kłamstwie kłamstwem POgania, to wizytówka POlskiej Zjednoczonej Platformy Obywatelskiej, obywatelskiej tylko w nazwie, guru ryży bandyta POzostawił PO sobie uczniów. A jedna z nich jest dr Kopara Ewa, kukiełka lub marionetka jak to woli, zdalnie sterowana.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1456553

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

 cytuję :"Podwyżka zaskakuje, bo Ewa Kopacz podczas swojego exposé obiecała, że nie dopuści do podwyższenia cen energii dla konsumentów."

...kogo zaskakuje ??? Kto jeszcze się łudzi, że babsztyl, który kłamał, że ziemia pod Smoleńskiem jest przekopana na metr w w głąb dalej wierzy, że będzie mówił prawdę...? Ja akurat nie uwierzę, w ani jedno słowo, tego botoksowego babska, choćby przysięgała na świętości...bo mam zasadę, ze kto raz się sqrwi, będzie sqrwiony do końca życia...

normalnie już się rzygać chce jak się widzi to maglowanie cały czas tematyki platfusów...nie ma innych tematów ?

...cały czas ino "bul gupi", "kopaczka kłamie""tusk złodziej"...wszystko to już wiemy...może trza zacząć tematykę, co zrobić, aby opozycja była skuteczniejsza ? Albo, żeby się określiła szczerze jaki jest plan względem Polaków ? 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1456557

"normalnie już się rzygać chce jak się widzi to maglowanie cały czas tematyki platfusów...nie ma innych tematów ?"

To dokładnie tak samo, jak po czytaniu twoich komentarzy maglujących negatywnie temat opozycji :)

Prosta rada. Skoro cię nie interesuje tematyka, nie czytaj a a zwłaszcza nie komentuj po przeczytaniu. Chyba, że jestes masochistą i lubisz się torturowac niechcianymi i nielubianymi tematami :))

 

"...cały czas ino "bul gupi", "kopaczka kłamie""tusk złodziej"...wszystko to już wiemy...może trza zacząć tematykę, co zrobić, aby opozycja była skuteczniejsza ? Albo, żeby się określiła szczerze jaki jest plan względem Polaków ?"

Może "trza". Zatem zacznij sam zamiast wymagać od innych, zaproponuj realne pomysły zamiast pisać krytykanckie bzdety :)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1456558

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

http://trybeus.blogspot.com/

#1456564

Zdrajca musi czymś usprawiedliwić swoją zdradę podobnie jak Kluzikowa i spocony Michałek Kamiński :)) W końcu jakoś muszą się uwiarygodnić w nowej partii aby im też coś kapnęło z pańskiego stołu ;))))

A propozycji realnych pomysłów jak nie miałeś tak nie masz. Natomiast insynuacyjne bzdety teorii spiskowych piszesz nadal  :)

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1456569

Niektorzy twierdzą, ze realizowal zalecenia ADL z 2006 r. Zalecenia organizacji etnicznej umiejscowionej w Ameryce, dla prezydenta pono niepodleglego państwa. Abstrahujac od tego czy byly realizowane, nie pamietam oburzenia czy protestu z tytułu opublikowania takich zaleceń.Mozna sobie wyszukać calość, na stronie tejze organizacji, jest dostepny w pdf.

Ponizej fragment:

"Recommendations

 

 

If it is true, as President Kaczynski has repeatedly stated, that there is no place for anti-Semitism and racism in today’s Poland, immediate and long-term measures need to be taken, among them:

 

 

Roman Giertych should be removed from the position of Education Minister. The leader of a party steeped in anti-Semitism and intolerance should not be influencing education policy and curricular reform in a democratic country which is also a member state of the European Union.

 

 Andrzej Lepper should issue a statement forcefully condemning anti-Semitism and return the honorary doctorate conferred upon him by MAUP. Both Lepper and Giertych should announce their commitment to take disciplinary action against members of their parties who promote hate or incite hate crimes.

 

 The provisions of the Polish Constitution and Penal Code which deal with racism and anti-Semitism should be fully implemented. Radio Maryja, which has consistently violated these provisions by broadcasting hate speech, should be held to account in a court of law. The station should not receive funds from individuals whose racist and anti-Semitic activities are in breach of Polish law. .... "

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1456584

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

dl Plków, by wdzl, ż ddn włdzy w 2007 rk przz PS t dcyzj z zwnątrz, czyl DL...pzdrwm

 

Plcn , zlcn
Dl rzd plskg d Zydwskj rgnzcj w S pdpsny przz jj przs brhm H.Fxmn w dn 30 wrzśn 2006 rk !!! Mnl prw rk
Lpc 2007 prmr Kczyńsk pzbyw sę z rzd prt Lppr Grtych trw zmswny tk n rd Mryj , rzpczęty przz mgzyn Wprst

1. Rmn Grtych
pwnn być snęty z stnwsk Mnstr dkcj . Głębk zkrznny ntysmtyzm ntlrncj ldr prt n pwnn mć wpływ n dkcj rfrmę szklnctw w krj dmkrtycznym który jst równż człnkm n rpjskj

1. ndrzj Lppr
pwnn wydć dklrcj sln ptępjącą ntysmtyzm zwócc hnrwy dktrt n MP w Kjw. bj Lppr Grtych pwnn zbwązć sę d pdjęc dyscyplnrnych kcj , przcwk człnkm swch prt , którzy prmją nnwść.

3.Zstswn Plskj Knstytcj
któr zjmj sę rszmm ntysmtyzmm pwnn być w płn wdrżn . Rd Mryj cągl łm tę knstytcj przz ndwn nnwśc . Rd Mryj pwnn dpwdć z t w sądz. Rd Mryj n pwnn trzymywć wsprc d sób ndywdlnych , których rsstwsk ntysmck pglądy nrszją plsk prw.

1. Plscy przywódcy / pltycy /
pwnn zprzstć dwn Rd Mryj prw d ndwn dycj. Plscy pltycy pwnn dmwć pjwn sę w rd Mryj d mmnt kdy Rd Mryj w jsny klrwny spsób zbwąż sę d zprzstn ndwn mwy nnwśc.

1. Plsk rząd
Pwnn ptwrdzć swj zbwązn d głszn tlrncj w dkcj , w mdch nnych sktrch rzdzn.

brhm Fxmn

Wrzsń 2006 rk

http://trybeus.blogspot.com/

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1456586

PIS RM, ten pierwszy nie zaatakowal jednak radia, nie wziąl się za miazdzenie RM. Przynajmniej nie osobiscie, czlonkowie PiS wciąź brali udzial w audycjach.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1456587

Duby smalone Maciejowski plecie. 

"Stawką w tej rozgrywce była jedna, strategiczna decyzja. Ratyfikacja Traktatu Lizbońskiego.[...] W parlamencie, w którym zasiadali przedstawiciele LPR i Samoobrony, ratyfikacja traktatu lizbońskiego była niemożliwa". 

Ratyfikacja była jak najbardziej możliwa. Samoobrona (56) + LPR (34) = 90 posłów. Wymagana do uchwalenia ustawy większość 2/3 głosów wynosi 307. Z 460 posłów mogło głosować przeciw nawet 153 posłów a zgoda na ratyfikację i tak zostałaby przyjęta.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1456590

- " O Ty, co piszesz donosy

O Ty, co dajesz PiS-owi grzędę

Och członku przełożony -

z jednej do drugiej nogawki !

w/g A. Słonimski

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2
#1456560

Na stronie prof.Dakowskiego wypowiada się na ten temat p.St.Krajski

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=14527&Itemid=100

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1456570

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...brdz dbr nlz sytcj pltycznj, mż jst skmplkwn, l wspnl przdstwn jst rl Ps w tj cłj zwrsz..będz t szns dl Plsk, szns n fktyczną npdlgłść, bz msńskch prtktrtów z wschd zchd...ptrzb tylk bżg człwk, który wykrzyst t dl dbr Plsk...pzdrwm

http://trybeus.blogspot.com/

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1456573

PO-szuści swoje "panowanie" opierają na kłamstwie i me(n)diach...realnie nie mają nic do zaoferowania..a Kopacz-ka to tylko atrapa, bez polotu, intelektu, rozumienia procesów społecznych, taki nikt do przykrywania kolejnych afer i złodziejstw kolesi...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1456572

 jak Komor, moim zdaniem, mowil o tym ze  Prezydent LK zwleka z mianowaniem ambasadorow, ale czasem zdarza sie nagla wizyta prezydenta gdzies gdzie nie ma ambasadora i wtedy na gwalt trzeba kogos mianowac, by bylo jakas reprezentacja strony hm... polskiej. I w takim kontekscie bylo powiedziane: "moze prezydent gdzies poleci", często przytaczane jako dowód zapowiedzi zamachu na LK. Tymczasem dowodów, czy b. mocnych poszlak jest niemalo, ale akurat nie ten - wystarczy wysłuchać na youtube.

Uwazam, ze dzialania z limitami na emisję co2 są dla Polski b.  szkodliwe, ze zapłacimy niemalo - albo kupujac energie z krajow starej unii, albo dodatkowe limity na emisję (wtedy podrozeje energia produkowana w kraju), tym bardziej ze od 2020 konczą się nawet potencjalne pieniadze od Unii. Ale to bedzie w przyszlosci. Moim zdaniem Kop. przedstawiala przesuniecie w czasie tych platnosci jako sukces. I w tym kontekscie chyba mowila, ze nie bedzie podwyzek z tytulu placenia za dodatkowe limty na emisję (moim zdaniem to nieprawda, ale platnosci te pojawią sie w przyszlosci). Czyli mowila o przyszlych spodziewanych/potencjalnych podwyzkach cen energii. Obecne podwyzki uslug dystrybucji, oraz niewielkie cen energii, nie mają nic wspolnego z wplywem limtow na emisję co2 na ceny energii. Czyli nie sposób zarzucac Kop. mijania sie z prawdą w tym zakresie. No chyba, ze ja sie mylę i Kopa obiecala, ze przez najblizsze 15 lat np, nie będzie podwyzki cen za dystrybucję energii oraz cen energii. Ale nie wydaje mi się.

 

Tak mi się wydaje, ze trzeba ich krytykowac i punktowac. Ale jak się to robi niezasadnie lub malo zasadnie, to jest to jakby chybione

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1456582

To co PO zrobiła z naszym krajem to "mistrzostwo świata".W przeciągu kilku lat zadłużyli i zniewolili nasz kraj. Polacy sa zmuszeni do wyjechania z Rzeczpospolitej Złodziejskiej, bo w Polsce nie da się żyć.

Polecam prawdziwy program wyborczy platformy obywatelskiej: http://bardzo-wirtualna-polska.abceblog.com/program-platformy-obywatelskiej/

Obiecuje niezły ubaw :)

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1456593

poleci" i "nie będzie podwyzek", atak nie jest  -moim zdaniem- zasadny. :)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1456597

„Dziś okazuje się, ile warte jest słowo premier. Mamy deflację, wszystko tanieje. Pytam więc, dlaczego ceny za energię elektryczną idą w górę?

Trzeba czytac coś więcej niż tylko nagłowki aby robić wyrzuty niezasadności krytyki.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1456595

energii :)))) (ktore coraz bardziej na świecie są "kreowane na wolnym rynku":)

1. Jesli przedsiebiorstwo dystrybucji (ktore dziala w warunkach monopolu naturalnego) duzo zainwestowalo w sieci energetyczne w ostatnich latach i inwestuje wciąż to rosna podatki za niruchomosci, tzw. zwrot z kapitalu, amortyzacja. To wplywa na ceny dystrybucji. No i np. oplata przejsciowa - patrz ponizej- niezalezna od Kopy i niespecjalnie zalezna od inflacji.

2. Jak sądzisz, czy np. amerykancka Federal Energy Regulatory Commission, wzglednie regulatorzy stanowi, uwzględnia w taryfach przedsiebiorstw dystrybucyjnych np. zwrot z kapitalu, czy patrzy jaka byla ostatnio inflacja? :)))

Nota bene kiedys, jak pamietamy, uwolniono wKalifornii ceny wytworcow energii, ale dalej ustalano ceny energii dla odbiorcow detalicznych ( w celu ich ochrony, w Polsce tez pono powodem nieuwolnienia cen jest ochrona odbiorców), co zaowocowalo tzw. kryzysem kalifornijskim.

Reasumując: masz rację, ze nas robią w bambuko ( np. tzw kontrakty dlugoterminowe, zawarte w latach 90-ch, potem rozwiązane na mocy ustawy (a nie np. na mocy woli kontrahentów), co jest kuriozum prawnym zresztą, a my teraz pokrywamy to za posrednictwem tzw.oplaty przejsciowej, ktora bardzo wzrosla, przyczyniając sie do tych 3,5%). Natomiast nie twierdzisz chyba ze Kopa odnosila podwyzki lub ich brak, do inflacji czy deflacji, i ze mowila o roku 2015?:)  No i nie mają one nic wspolnego z limitami na emisje gazow cieplarnianych.:), a raczej tym chwalila sie K. Mozemy jej to wypomniec, ale za kilka lat, nie dziś.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1456604

Ad. 1. Skoro przedsiebiorstwo dystrybucji duzo zainwestowalo w sieci energetyczne w ostatnich latach i inwestuje wciąż to dlaczego polskie sieci energetyczne to obraz nędzy i rozpaczy po 25 latach tzw. kapitalizmu w Polsce?

Ad. 2. Zwrot kapitału podobnie jak oprocentowanie pożyczek nie  może być oparte na zasadach lichwy bo wtedy to będzie dziki busz XiX wieczny a nie zdrowy kapitalizm.

Nie porównujmy się do warunkow kalifornijskich bo warunki wyjściowe dla Polski i Kaliforni są różne.

Podwyżki są. Premiera obiecywała, że nie będzie. Premiera ma możłiwosći wpływania na regulowane ceny. Pod warunkiem, że się tym zajmie zamiast brylownia w telewizjach i zajmowania się nominacjami dla swoich licznych koleżanek ;))

http://niezalezna.pl/62581-nowe-fuchy-od-kopacz-w-ministerstwach-poslanka-po-szczerze-premier-ma-wiele-kolezanek

A na to co będzie jutro musimy reagować już dziś. Zatem opieprzanie premiery jest jak najbardziej właściwe chociaż skutki władzy premiery odczujemy w przyszłości.

 

To tak na szybko w skrócie bo oglądam film.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1456606

podwyźek - w domysle chyba przez co najmniej kilka lat powinno ich nie byc,  gdyby tak powidziala,    le

cz ze nie będzie dodatkowych podwyzek cen energii za klika lat z tytułu koniecznosci zakupywania dodatkowych limitów emisji co2. 

 

 

Ad 1 Dobre pytanie. Mozna sobie poczytac o stanie (katastrofalnym)naszych sieci, apetytach przedsiebiorstw na srodki na inwestycje (ktorych zaspokojenie wplywaloby na jeszcze wyzsze wzrosty taryf). Nie zmienia to faktu, ze jednak inwestują, ze są kary za zbyt rozlegle i dlugotrwale blackouty, ze bez inwestowania i moze kar, byloby sito, nie sIeć.

 

 

 

Ad2. Zwrot z kapitalu jest w pewnym stopniu okreslany na oprocentowaniu dlugoletnich obligacji panstwowych. Czy to jest lichwa, nie wIem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No ale napisałeś artykul, trzymasz sie swoich pierwotnych racji, Twoje prawo, to juz nie będę przeszkadzal:). Milego oglądania.

PS Sytuacja z pkt 1 i 2, inwestycje i zwrot, bylaby praktycznie taka sama gdyby byla Kopa, Tusk, PiS, PSL czy SLD. Czy jakis inny rząd. Raczej zaden rząd nie bylby zinteresowany zdekapitalizowaniem sieci. A ze nas robią w bambuko (przy kazdym rządzie), to inna sprawa i wspomnialem o tym wyzej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1456608

...byla Kopa, Tusk, PiS, PSL czy SLD."

Uważam za nadużycie stawianie rządu PIS wraz z rządami PSL, SLD czy PO (vel liberały-aferały) nie mające ku temu podstaw  w szczególowej analizie stylu rządzenia i parametrów gospodarczych Polski w czasach ich rząów.

Za PIS te wskaźniki, które miały rosnać rosły a te, które miały maleć malały. A należy pamiętać, że kiedy PIS rządził (kilkanaście miesięcy) miał przeciw sobie wszystko (w odróżnieniu od rządów platformy) sejm. trybunał, sędziów, platformę z pslem i sld oraz media, co skutkowało w niedługim czasie, że miał przeciw sobie także dużą grupę wyborców.

Nieszczęściem Polaków jest to, że tak samo jak bezkrytycznie dali sobie wmówić czasy "faszystowskiego PISu" choć to było ordynarne klamstwo (ale jest materializowane z nawiązką za czasow rządów platformy i pslu) tak teraz bezkrytycznie ufają w propagandę potęgi "10 siły gospodsrczej" na świecie choć dane ekonomiczne temu przeczą. Wzorcowym przykładem jest infantylny zachwyt dziennikarzy nad białą kiełbasą z Warsu w lolo pindolino :))

http://niezalezna.pl/62373-najlepsza-kielbasa-jaka-jadlem-kwiaty-dla-kolejarzy-relacja-gazetapl-z-pendolino

 

"Raczej zaden rząd nie bylby zinteresowany zdekapitalizowaniem sieci. A ze nas robią w bambuko (przy kazdym rządzie), to inna sprawa i wspomnialem o tym wyzej."

Nie mam nic przeciwko dokapitalizowaniu, bo to jest oczywiste jeśłi się chce kraj rozwijać.

Ale nie mam zaufania aby to robiłi ludzie platformy i pslu. Oni nie maja pojęcia jak to robić i generują koszty, które my i nasze dzieci a nawet wnuki będą spłacać, a sami na tym pasożytniczo zarabiają czyli mechanizm tak jak w "Misiu" Barei.

Ilość poniędzy pobieranych od obywateli nie przekłada się w najmniejszym stopniu na jakikolwiek wzrost w czymkolwiek co powinno wzrastać.

 

"nie będzie dodatkowych podwyzek cen energii za klika lat z tytułu koniecznosci zakupywania dodatkowych limitów emisji co2."

Nie zrobiła nic (a wręcz ogłosiła sukces) aby uniknąć tych obciążeń dla Polski. Nawet nie próbowała. Tylko, że to my za to zapłacimy a nie ona. Ona się "sama  wyżywi" jak powiada Urban w spodniach zwany Goebbelsem stanu wojennego a obecnie wyborca platformy zwanej obywatelską podobnie jak dawniej milicja.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1456611

wyłącznie ogolnikowo i niekonkretnie? :)))

 

Ja, w odpowiedzi na Twoje zarzuty - wynikajace, sorry Batory - z czytania tylko nagłówków, o podwyzkach cen energii i dystrybucji, a Ty ze rządy PO zle, a PiS dobre. W ogóle nie o tym pisalismy. Czy w ogóle zrozumiałeś, ze pisalem, ze zasady okreslania czynnikow cenotworczych energii i uslugi jej dystrybucji są w zasadzie takie same w pewnym okresie czasu, niezależnie od rządu? Trochę jak zasady kodeksu drogowego, choć ustalanie zasad okreslania cen nie jest aź tak niezmienne jak ruch prawostronny. Moze się mylę w swej ocenie co do pewnej niezmienności  zasad okreslania kosztow, ale o tym pisalem - a Ty oparles na podwyzce cen (czymś konkretnym) cała ideę artykulu -  a nie o tym jakie rządy są jakie.

Czy sądzisz, ze takim brakiem konkretu i powtarzaniem niezaleznie od tematu, czegos w rodzaju: ceterum censeo Peło delendam esse:)), pomoźe PiS?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1456704