Krótko o uściskach Andrzejka z Bronkiem oraz piąstkach Tuska z Putinem

Obrazek użytkownika Zolmar
Kraj

W kampanii parlamentarnej 2011 r. Andrzej Hadacz został „gwiazdą” spotu wyborczego PO, wyemitowanego kilka dni przed wyborami parlamentarnymi w 2011 r. Jak oceniali zgodnie komentatorzy i politycy, 30-sekundowy filmik „Oni pójdą na wybory, a Ty?”, którym ]]>Platforma straszyła Polaków, w dużej mierze miał wpływ na wynik wyborczy. "Andrzejek" pojawił się tam dwa razy: krzyczał „Tusk albo Komorowski w łeb” (w 9. sekundzie filmu) oraz z wściekłością rzucał „Nienawidzę ich!” (w 17. sekundzie).

Tyle cytatu z niezależnej,]]> której koniec artykułu jest zilustrowany fotką powyżej. Patrząc na ową fotkę natrętnie przychodzi mi do głowy wielowymiarowe podobieństwo do innego zdjęcia, na ktorym widać radosnego Tuska przybijającego piąstki z dominującym Putinem nad ciałami ich wspólnych wrogów...

 

P.S. Fota z niezależnej jest celowo w odbiciu lustrzanym

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

Oni nie zagłosują na Bronka, a Ty?

Vote up!
1
Vote down!
-3

jan patmo

#1476488

Gdybyś zapoznał się z moimi wpisami na tutejszym blogu nie zadawałbyś tego pytania. Skoro je zadajesz to albo ich nie czytałeś albo dla Ciebie moja deklaracje nie jest istotna bo wyrok już wydałeś.

Vote up!
5
Vote down!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1476494

czy ja Pana znam czy mi sie wydaje, moze to przypadek? Z kad ma Pan taki herb? pozdrawiam, ps. dobry tekst!

Vote up!
2
Vote down!
0
#1476542

Od przodków z X wieku.

Dość często zostal zaprezentowany pierwszoplanowo (m.in. na chorągwiach pod Grunwaldem)  na "Krzyżakach"  Aleksandra Forda.

Vote up!
3
Vote down!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1476563

Wydaj mi sie ze pochodzi 1300 roku a nie z X wieku, Bo jesli naprawde z X wieku to bylo by ta bardzo interesujac. Prosze o kontakt Hvacbyroman@gmail.com .
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#1476930