Krótko o drażnieniu elektoratu Kukiza

Obrazek użytkownika Zolmar
Kraj

]]>Jaki cel ma drażnienie elektoratu Pawła Kukiza, którego wynik może pogrążyć Komorowskiego?]]> Tak brzmi tytuł artykułu Łukasza Adamskiego opublikowanego na stronie wpolityce.pl
Nie walę w Kukiza, ale dlaczego ktoś wali we mnie przymusem zaufania do Kukiza?

"Paweł Kukiz jest jedynym poważnym antysystemowym kandydatem zarówno tych, jak i możliwie parlamentarnych wyborów."

Kukiz chwilowo wypadł z łask systemu (pytanie czy nie w celu uwiarygodnienia jego antysystemowości?) ale zasób jego pomysłów politycznych to czysta platforma, a mówiąc delikatnie z sympatią do PISu się nie odnosi ani on ani jego elektorat.

]]>"Nie demonizuj tak PO]]>"

Platforma pomimo reanimacji medialnej tonie nieco wolniej niz Unia Wolności zatem system ma czas zmienić Platformę na okręt na Kukiza Obywatelskiego. Papierek z nowym zadrukiem i bardziej błyszczący ale w środku ten sam wyrób czekoladoPOdobny.

Młodzi bardzo pewni swego wszystkowiedzenia są przez to zarozumiali ale i naiwni przez co stracą kilka najlepszych lat swego cennego życia, po to, aby aby się przekonać, że po raz kolejny dali się nabrać juz 26 letniemu systemowi, spadkobiercy PRLu. A nie lepiej uczyć się na cudzych błędach? Posłuchać wiedzy praktycznej nieco starszej młodzieży, która przerabiała już kilka razy takie przepoczwarzanie się systemu nadal POzostającego tym samym systemem?

To samo dotyczy obecnej, nowobrankowej generacji zwolennników kolejnej mutacji partyjnej JKM. To chwytliwa ściema dla młodych. A za danie wiary ściemie płaci się własnym przegranym zyciem.

To Wasz, młodzi, wybór (wolno Wam), który rykosztem odbije się jednak na moim zyciu. A to mi się nie podoba.

 

Grafika: ]]>www.wykop.pl]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

czy bycie normalnym człowiekiem juz nie wystarczy, czy wyciąganie łapy po te srebrniki jest jedynym sposobem na zaistnienie na zycie? Panie Kukiz

Vote up!
11
Vote down!
0
#1476837

Witaj

Podobno tak strasznie się oburzył na to, że mu dzieci pisiorami przezywają,

że aż do polityki wszedł.

I pewnie dlatego od zwalczania PISu zaczyna.

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1476855

Witaj

 

Na "schedę" po Palikmiocie dzisiaj trzech się szykuje niby antysytemowych. Bo na moralną genderowską francę niewielu młodych da się dzisiaj złapać, więc na zaprzeczenie się stawia.

Nam dzisiaj trzeba takim poczwarkom mówić tak:

Vote up!
12
Vote down!
0
#1476839

Słyszałem wypowiedz Kukiza, ze POprze red bula w drugiej turze, jak sam odpadnie w pierwszej turze.

Dla mnie to już wystarczy, by wiedzieć co to za ptak.

Nie wierzyłem w jego przemianę, gdy przestał POpierać PO.

Taki sam numer zrobił Paligłup, wychodząc z PO, i zakładając swoją partie.

Vote up!
10
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1476850

Obalanie systemu przez jego podrzymywanie  :))

 

Vote up!
10
Vote down!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1476867

Czynny polityk PRLu (W latach 1962–1982 należał do Stronnictwa Demokratycznego, z którego wystąpił w okresie stanu wojennego, na znak protestu przeciwko... poparciu przez SD w Sejmie ustawy o przymusie pracy! Morderstwa zomowców na ludziach pracy mu nie przeszkadzały), bywalec sowieckich ambasad ( http://wpolityce.pl/polityka/243080-korwin-mikke-spotkal-sie-z-liderem-prorosyjskiej-partii-zmiana-kandydat-na-prezydenta-zjadl-obiad-ze-zwolennikami-putina ), zwolennik segregacji dzieci aby zdrowe się nie zaraziły od kalekich, strzetania do rozgoryczonych ludzi pracy oszukiwanych przez pracodawców...

Dążący do samonamaszczenia monarchista, który jeszcze nie został nawet prezydentem a już z mentorskim tonem ludźmi inaczej myśłącymi pogardza, obraża i poniża, a co potem zaproponuje: miecz katowski czy publiczny pręgierz?...

Młody junak co "wszysko wyśpiewa" platformie, produkt systemu i korzystający przez lata z fruktów systemu, zwolennik JOW dobrych na wszystko czyli do niczego, z "antysystemowymi" pomysłami politycznymi niczym klonami programu platformy...

Co ich łączy?  Prosystemowa agresja wobec PIS i Kaczyńskiego jako rzekomo jednego z "bandy czworga", na której bezwględnie korzysta... system, który rzekomo trzej nowi "antysystemowi" tenorzy chcą obalić.

Co lączy ich zwolenników? Stawianie się w roli ofiar rzekomych ataków zwolennikow PISu, kiedy na nasze wytykanie błędów trzem neotenorom, ich  arogancji, przypominanie niewygodnych faktow  z ich zyciorysów (wyjaśnijących ich obecne decyzje) odpowiadają niemerytorycznymi obelgami osobistymi, odnośnie wyklądu, sposobu mówienia, ubierania się itp. niczym platformnowe lemingi?

Dlaczego PIS "członek tej bandy czworga" w ciągu 26 lat III RP, w skrajnie trudnych warunkach politycznych jakich nie miał żaden rząd III RP (poza rządem Olszewskiego) rządził tylko kilkanaście miesięcy, chociaż jako członkowi bandyckiej elity powinina przypadać mu jedna czwarta tego okresu podziału łupów przy korycie?

Dlaczego PIS przedstawiany jako jeden z członków bandy jest jedynym bytem poltycznym sekowanym na każdym kroku politycznie, prawnie i medialnie przez trzech bandytów poltycznych, intelektualnych spadkobiercow innej bandyckiej trójki SD, PSL, i SLD (w kolejności odpowiadającej wspóczesnemu znaczeniu sejmowemu)?

Vote up!
8
Vote down!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1476862

Witam

Lat temu kilka Pan Kukiz pisywał na NP.

Wściekle atakował PIS, dlatego pociągnąłem z nim dyskurs.

Wykazałem w nim, że JOWy, po tym jak postkomuna

uwłaszczyła się na majątku narodowym, staną się nie ścieżką a

autostradą do kupowania głosów za kiełbasę.

Zburzył się okrutnie i pisywać przestał.

Nie wiem, czy jest szkodnikiem.

Ale nie zaskarbił sobie zaufania.

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1476852

Cytat 1:

"Zabrzmi to nieskromnie, ale wiem, że śpiewając antykomunistyczne piosenki na mityngach wyborczych Platformy Obywatelskiej (w odróżnieniu od innych za darmo, a nie za pieniądze) i firmując własną twarzą np. kandydaturę Hanny Gronkiewicz - Waltz na prezydenta Warszawy, oddałem tej partii większą przysługę niż zorganizowany przez nią Marsz Wolności"

Cytat 2:

"Popieram centroprawicę, a taką partią jest Platforma Obywatelska – mówi Paweł Kukiz. –Jestem związany z Platformą od lat. W tej kampanii, oczywiście, mogę zagrać."

Cytat 3:

"Głosujcie na Pawła w pierwszej turze, żeby wystraszyć tamtych dwóch, że my jeszcze coś możemy - mówił Wojewódzki."

 

Nie głosuję na obecnych i byłych paltfusów i idiotów lansyjących sie u powiatowego kretyna.

 

Tyle.

 

Vote up!
7
Vote down!
-1

Kriss66

#1476901

Wygląda więc na to, że elektorat Kukiza jest formowany na ORPO (Ochotnicza Rezerwa Platformy Obywatelskiej) - a więc miałby szpiegować antysystemowych pozorując taką też postawę, a w odpowiednich momentach mieliby się podkładać Platformie Komorowskiemu, czy ich nowym kombinacjom mniej skompromitowanym.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
7
Vote down!
0
#1476956

w barze faceta? ( znak ? na wszelki wypadek)..

Służby zanim wpadły na PO bis, pierwej wpadły chyba do tego baru, gdzie tenże nie miał za co uregulowac rachunku!

Wolałbym sie mylić, ale od samego POczątku jego zaangażowania w politykę ( poparcie dla hgw, PO, dokopywanie PiS)  wali od niego starą,żle przepędzona gorzałą i tym samym żle przetrawioną wódą!

A ja od zawsze trzymam się z dala tak od złego towarzystwa jak tez podłej gorzały.

I tym razem tak będzie.

pzdr

Vote up!
9
Vote down!
0

antysalon

#1476917

"To chwytliwa ściema dla młodych."

Niestety, nie tylko... Mendia ogłupiły znacznie szerszą populację.

Vote up!
7
Vote down!
0

Stasiek

#1476922

Wiem :)

Dla każdego odpowiedni jak to mówią target.

Kukiz, JKM, Braun, Palikot, Tusk, Bronek.   Opakowania kolorowe z hasłami, którym trudno zaprzeczyć ale puste w środku.  Tak zmieniać władzę aby... władzy raz zdobytej nie oddać.

 

Ile razy można dać się nabierać na ten sam trick?

Vote up!
7
Vote down!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1476926

Witam! Ja osobiscie mam wrazenie ,ze wiekszosc kandydatow stworzono i wystawiono w formie koalicyjnej przeciw zagrozeniu reelekci Bronka, jakie stworzyl swoja osoba Andrzej Duda!

Vote up!
7
Vote down!
0

ronin

#1477008

Masz całkowitą rację w 100%. Co do Korwina, Kukiza i pozostałych to nie ma watpliwości, że zostali wystawieni tylko po to aby odebrać głosy Dudzie  i w drugiej turze poprzeć bulKomoruskiego. POlszewicy zdali sobie sprawę, że Bredzisław ma minimalne szanse na relekcję, lub ich szefowie (Putin, Merkel-raczej to drugie) i tylko po to startuje Korwin (żyd) i Kukiz. POlszewia zrobi wszystko, dosłownie wszystko nawet poświęcając bulla, żeby tylko nie wygrał Duda. Tylko się zastanawiam jak oni to zorganizują:, czy nagłym stanem zawałowym prezydenta, czy coś się stanie na pogrzebie (prof.-koń by się uśmiał) Bartoszewskiego-(bo po co by odkładali ten pogrzeb na dzisiaj), czy jeszcze coś innego, i będą mieli powód aby wprowadzić stan wyjątkowy przez co wybory będą odroczone. Obym się mylił i niech wygra Andrzej Duda już w pierwszej turze. Tak nam dopomóż Bóg.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1477020

Skoro drobny przedsiębiorca palikot mógł założyć własną partie to dlaczego nie mógłby kukiz zostac prezydentem np estrady w Jarocinie.Taka kandydatura by była ze wszech miar stosowna ponieważ idealnie wpisywała by się w sens istniennia Jarocinskiego festiwalu muzycznegi połączonego z taplaniem się w błocie.Do kompletu mozna by było dołaczyc palikota z jego wypowiedziami tematycznymi.Napewno sam kukiz jako taki nie nadaje się ani na prezydenta wielkiego kraju,ani tez na prowadzenie samodzielnie nawet małego marketu bez palikota.Oni idealnie się uzupełniają i stanowia idealny duet wywroto-polityczny.Oprócz tych i kilku innych zastrzeżen nie widzę większego sensu aby pisać o kimś kto jest tzw czarną owcą i skłania się ku POprawnie myslącym

Vote up!
3
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1477061