Krótko o forum MyPIS

Obrazek użytkownika Zolmar
Idee

Tytuł wpisu jest nieco mylący. Bo to będzie pierwszy mój dłuższy wpis na blogu niepoprawnych.pl. Osoby nie lubiące długich tekstów z góry przepraszam ale chciałem zachować swoją konwencję, znak firmowy.

Jak działa rzekomo prawicowe forum MyPIS a raczej do czego dopuszczają admini tego forum?

Od lat byłem userem na forum MyPIS (wcześniej na forum przy Klubie Parlamentarnym PIS) i obserwowałem po raz drugi powolne konanie dobrego pomysłu przez takie same podejście adminow jak poprzednio i na ich niechlubną jakość pracy. Nie stałem obojętnie! Walczyłem o wolność słowa i choćby najmniejsze prawa dla prawicowców na rzekomo prawicowym forum MyPIS, które z uwagi na pracę adminów powinno nazywać się MyPO. Pisałem do twórców MyPIS (Kamińskiego i Hofman) o sytuacji dominacji platformianych i palikotowych troli nad adminami forum MyPIS. Nie byłem w stanie przebić się przez mur cenzury (?) do Hofmana więc opisałem sytuację na MyPIS i przesłałem informację do niezależnej.pl.
Nikt się nie zainteresował tematem w najmniejszym stopniu! Co jest śmieszne jeśłi na niezależnej publikuje się artykuł, którego tytuł brzmi w śwetle poiniższych informacji jak szyderstwo - "Nie stój obojętnie! Przyszłość wolności słowa zależy od Ciebie!" i pomimo 14 prób nie publikuje się mojego wpisu z informacjami i spostrzeżeniami na temat MyPIS natomiast bez oporów publikuje się na niezależnej wpisy z wulgaryzmami odnośnie zwolenników PIS!

Jest cała masa wpisów troli, których admini nie karzą, przez co trole stają się coraz bardziej bezczelni, chamscy, pojawiają się groźby karalne pobicia, notorycznie wyzwiska, pomówienia i publiczne zniesławienia. Na forum MyPIS trol WSIOk24 publicznie zarzucił Brudzińskiemu fałszowanie kart wyborczych.  I co? I jajco! Admin nie zareagował bo go notorycznie nie ma tygodniami na forum MyPIS!

Ciekawe czy admin niepoprawnych.pl ma także takie poczucie humoru jak admin MyPIS bo ten ostatni nie zareagował nawet na takie teksty:

"Żartowniś, przecież Jarek by własne dzieci potopił gdyby mu to dało choć ułudę zwycięstwa :)"
"Kolego przecież jesteśmy na forum PiS to czego się spodziewasz"
"Pani Katarzyna Gójska-Hejke jeden wielki bulgot"
"Jak dostaniesz w pier.. raz czy dwa za swój poziom mowy nienawiści to może zrozumiesz"
"Nic się nie martw u ciebie w lodówce siedzi Jarek i podaje kiełbasę"
"Jak tak dalej pójdzie PISowcy będą musieli zejść do podziemia a Jarosław będzie potrzebował 10 ludzi do obstawy."
"no co chcesz przecież jest hicior "sweterek prezesa" :0 Słonce Peru zapier.. mu ciepło no i biedak marznie pomimo ze wszyscy biegają w krótkich rękawkach i spódniczkach. A może jednak prezes siedzi w w gatkach tego nie widać :)"


Na forum będącego własnością PIS i pod opieką Hofmana można nawet robić sobie bezkarnie jaja z samego Hofmana!

"tu sie Kris38 muszę z tobą muszę zgodzić co do posła Hoffmana, dla którego wartości chrześcijańskie oparte sa na alkoholu i długości przyrodzenia.:-))))"

O żenującym poziomie pracy adminów MyPIS świadczy dopuszczenie do używania awataru (wulgarny), który istnieje od lat pomimo zgłoszeń naruszenia regulaminu  §6 pkt 7
]]>http://mypis.pl/profil/jip]]>

Inny przykład beznadziejnej jakości pracy adminów MyPIS.
Z uwagi na zbliżające się wybory wyłączono możliwość czynnego korzystania z forum o godzinie 22 w piątek bez najmniejszej informacji. No cóż zdaża się. Pomimo, że wybory skończyły się o 22:00 w niedzielę do 29 maja godz. 10:30 forum nie zostało uruchomione bo nie było komu tego zrobić!!!!!!!!!!!!!!

WSIok i MIke30 od kilku dni pastwią się bezkarnie nad Marysią Sokołowką przy braku reakcji adminów. Wpis WSIoka24:

>>to "Sierotka Marysia" nam tak błyszczy ? hahha faktycznie mamy dziewczynę na poziomie wielkości fistaszka Gringo :) No to w ustach tej sieroty Historycznej Tusk faktycznie może być zdrajcą :) hihih reszty wypowiedzi nawet nie wklejam bo szkoda się zajmować takimi biedotami intelektualnymi. i jeden z komentarzy :0 Gratulacje dla rodziców młodej patr-idiotki podoba mi sie to stwierdzenie i już Karolina wejdzie u mnie na stałe do słownictwa jak "POgłowie" :0 "patr-idiota" DOBRE <<

Poniosło mnie (bo ile w końcu można nadstawiać policzek)  napisałem na priv do admina:

>>Adminie patr-IDIOTO! Skoro określenia Krisa i WSIoka są dopuszczone zatem są zgodne z regulaminem forum ---- WSIok i MIke30 pastwią się bezkarnie nad Marysią przy braku reakcji adminów wpis po reedycji przez WSIoka brzmi [...]<<

Trole (m.in. WSIok24, Aegon, Mike30) stosujący na  forum MyPIS od lat mowę nienawiści, poniżanie, kłamstwa, fałszowanie wpisów innych userów a nawet groźby karalne (pobicie, zamach) wobec Jarosława Kaczyńskiego, polityków PIS, zwolenników PIS piszą bezkarnie kłamstwa i pomówienia pomimo posiadania 3 ostrzeżeń co już jest złamaniem regulaminu i pomimo zgłaszania tego faktu do administracji. Nawet jak ich dawniej wywalano to błyskawicznie otrzymywali możliwość nowego wcielenia. Mnie wywalili po 15 minutach od napisania powyższego tekstu. I zapewne, tak jak wielu innych prawicowych userów nie otrzymam przez lata możłiwości ponownej aktywacji konta.  Pomimo tego, gdybym miał ponowny wybór zrobiłbym tak samo i nie żałuję decyzji.

WSIok, Mike30, Kris38, Aegon mogą pisac plugastwa przez lata  i NIKT IM NIC NIGDY NIE ROBI pomimo dziesiątek zgłoszeń popartych zrzutami ekranowymi. Za pisanie prawdy na tym forum wypada się natychmiast.

MyPIS to kpina nie forum.
Nie można wskutek tego inaczej określić forum MyPIS jak dosadnie - jest gówniane - skoro bezkarnie można na forum PIS zwyzywać J. Kaczyńskiego, szydzić z jego Brata, Matki, Bratowej, Siostrzenicy, poniżać odczłowieczająco i wulgarnie zwolenników PIS czy redaktorów TV republika czy niezależnej.pl.

W sumie po co głosować na partię, która nawet na swoim własnym forum nie potrafi utrzymać ładu, prawa i sprawiedliwości, na którym trole czują się ważniejsi od adminów, a chce rządzić kilku dziesięciomilionowym krajem?

Po co walczyć o wolność słowa skoro forumowym adminom wyznaczonym przez PIS dopuszczanie wolności wyrażania poglądów i ocen pomyliło się z dopuszczaniem do wpisów pełnych chamstwa, wulgarności i insynuacji?
 
Mam dość walki o dobre imię kogoś, kto ma możliwości zdecydowanie większe ode mnie i nie robi nic a jeszcze staje w jednym szeregu z trolami.
 
P.S.
Z ostatniej chwili - stan na 31.V godz. 15:18
Czyżby admini zrozumieli swą błędna drogę po moim emocjonalnym liście na priv do admina i telefonie o sytuacji na forum do nadadmina? Forum zostało zamknięte dla dyskusji dla wszystkich  ;))
 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Witam

 

Dziękuję za ten bardzo pożyteczny wpis.

Od dawna walczę o dobre imię i skuteczność PiSu. Wygląda to tak, jakby byli tam ludzie, którzy uprawiają dywersję.

Może Hofman wkrótce pójdzie drogą Kurskiego i Kluzikowej. Bo tak właśnie się działo, gdy ona zajmowała się promocją partii.

 

Podejrzewam, że te lenie, nieroby i łachudry izolują prezesa od takich spraw. On tego nie ogarnia, bo się na tym nie zna. A nie ma przy sobie kogoś młodego, rzetelnego i uczciwego, który by mu wygarnął.

Ja członkiem partii nie jestem. Tym bardziej z uporem maniaka będę walczył o poprawę wizerunku i jakości pracy partyjnej.

Jak trzeba będzie, to zacznę pisać bezpośrednio do prezesa.

 

A może warto zrobić wspólną akcję i poinformować go o internecie i myPIS?

 

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1426580

Pisałem kilka razy do premiera Kaczyńskiego na e-maila jego biura poselskiego, probowalem dodzwonić się do jego biura, także do mego lokalnego posła (tak się przypadkowo składa, ze posłanka jest we władzach blisko Prezesa)  i nie udało się uzyskać bezpośredniego kontaktu. W końcu forum z symbolem PIS to nie jest jakaś popierdułka i powinna władze PIS obchodzić. Platforma o swoje młodzieżówki i forum dba.

To przykre i żenujące, że mogłem dodzwonić się z krytyką działalności (bez wulgaryzmów, wyzwisk, pomówień  itp.  a i tak grozili mi policją) do biura  PSLu do Żelichowskiego, odpowiedział na mego e-maila nawet Paweł Kowal pomimo wytykania mu przeze mnie zdrady PIS, a nie mogę otrzymać odpowiedzi prezesa PIS, Hofmana, Kamińskiego odnośnie sprawy, ktrej pozytywne załatwienie leży w ich interesie.

Vote up!
6
Vote down!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1426581

To znaczy, że wokół prezesa jest skuteczna bariera i są ludzie, by informacje docierające do niego były filtrowane.

To jest bardzo niedobre, bo Kaczyński nie ma pełnego obrazu sytuacji.

 

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1426641

takimi ludzmi i nie wie co sie faktycznie dzieje czas zeby odszedl i dal miejsce Macierewiczowi ten bedzie wiedzial wszytko.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1426642

Moim zdaniem on jest znyt ufny wobec skąd inąd przekonujacych ludzi (ale oszuści tak już mają, inaczej nikogo by nie oszukali), którym nie powinien ufać  a ci ktorym mógłlby zaufać nie mają do niego dostępu.. trzeba coś skutecznego wykombinować aby tę sytuację zmienić. Może wykorzystać sytuację podczas wizyt Kaczyńskiego i wymusić dłuższe spotakanie sam na sam? Ale o musiałaby byc zorganizowana większa grupa z dobrze przygotowanymi opracowaniami, analizami itp.

Vote up!
3
Vote down!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1426660

Takie spotkanie to dobry pomysł.

Tylko na takich warunkach, że Hofman nie będzie stał przy drugim mikrofonie, przerywał w pół-zdania i wskazywał palcem, kto ma mówić.

A to raczej będzie trudne.

Vote up!
3
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1426662

Jak nas będzie więcej to nie da rady  :))

Poza tym można rozmawiać przy herbatce czy kawce bez Hofmana  :)  Rzecznik jest potrzebny do kontaktu z mediami  nie do dyskusji o przyszłości PISu wyborćow i zwolennikow z Kaczyńskim :))

Vote up!
1
Vote down!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1426814

otóż grzechem ciążkim formacji Kaczyńskiego jest zabetonowanie się tzw. góry, na to co idzie dobrego z dołu.

Prościej mówiąc, partyjni bonzowie zrobią wszystko, by utrzymać swoje tłuste posady przed naporem słusznych poniekąd idei, idących z dołu, oddolnie.

Pocieszeniem może być jedynie fakt, że tak jest w każdej partii.

Niestety jest to ze szkodą dla kraju.

Pozdrawiam.

 

Vote up!
5
Vote down!
0

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1426585

i co najgorsze wlodarze PIS-u to wiedza,a i Kaczynski zapewne tez to wie.

I wlasnie co dalej ?

Kolejny raz piekna,uczciwa "walka" wyborcza a i tak rywal wygra ?

Nie robi sie nic ale to naprawde nic by cos tu zmienic

Vote up!
5
Vote down!
0
#1426586

Ale MyPIS to byl ich pomysł! Dobry zresztą i wystarczyło tylko go nie spieprzyć!

Gdybym ja zrealizował taki pomysł to bym o niego dbał. A MyPIS został potraktowany przez PIS jak piąte koło u wozu!

Vote up!
5
Vote down!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1426594

PIS to nie kanczynski czy caly beton wkolo niego ,bo ich jest tylko garstka o malej mocy przebicia .

PIS to 5milionow Polakow  wierzacych w idealy PISu i glosujacych na ta garstke my im dakemy ta moc

To my jestesmy suwerenem PISu i ten beton musi sie znami liczyc i my mamy prawo im powiedziec co maja zmienic i jak postepowac

ajak nie to niech ustapia miejsca mlodym co to ogarniaja bo inaczej to my ich z tych kanap wypieprzymy.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1426634

Tym niemniej nie mamy jednak z poza tej grupy mocne, sprawdzonej w stałości poglądów osobowości, o stałych przekonaniach patriotycznych (a przynajmniej nie slyszymy), nie powiązanej z pajęczyną lewacko-libwralna III RP, która mogła (powinna?) objąc władzę w PIS. Poza tym "beton" aby nie dopuścić do utraty swoich wpływów rozpoczął by to, na co czeka z wytęskienieniem platforma, walki wewnęrzne, napuszczanie jednych na drugich. To to co Kaczyński stworzył przez wiele lat jako prawie monolit rozpadnie się.  Dlatego nie potepiał bym Kaczyńskiego w czambuł bo błędna zmiana na stanowisku prezsa moze się skończyc tak jak skończyły PJonki i SP gdzie prywatne ambicyjki doprowadziły do nieoficjalnej  wspólpracy z mafią IIIRP a potem się rozpadły. Teoria nowej trzeciej siły jest błędną drogą.

Kanapki SP z Gowinkami?

Narodowcy z rusofilami na czele?

Musimy wykorzystać, przekształcać, poprawiac  i wzmacniac  to co mamy - czyli PIS. Tylko PIS.

Vote up!
2
Vote down!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1426658

Amen

Vote up!
2
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1426663