Krótko o obywatelskim Bronku

Obrazek użytkownika Zolmar
Humor i satyra

Czyżby Bul cierpiał na kompleks kury albo... niedzielnego indyka?

Żal braku zrzutu ekranowego wpisów dokonanego przed ich likwidacją, ale skoro weszło bez problemów kilkanaście wpisów do różnych rysunków na witrynie facebucowej "Co na to Bronek", to wydawało się, że jednak fikcyjny Bronek (choć sponsorowany z funduszu komitetu wyborczego Bronislawa Komorowskiego)  jest luzacki i zdolny do poprowadzenia dialogu w konwencji autoironii, którą sam zaproponował...

Niestety, tylko do czasu powstania komentarza (do obrazka powyżej).

>>Polskie porzekadło obywatelskie powiada: "Pan Bóg jak chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera<<

okraszonego linkiem  ]]>C.K. Dezerterzy - von Nogay w szpitalu]]>

W tym momencie jednak POwrócił prawdziwy, POnury Imperator, wrzeszczący histerycznie na wiecach, kandydat obywatelski inaczej, pełny bulu, beznadzieji z manierami z WSI oraz z groźbami przymusowej emigracji

Co na to Bronek?

]]>Bojówki]]> na facebucowej witrynie "Co na to Bronek" są tak zaangażowana w cenzurowaniu niewygodnych wpisów, że skasowały poza powyższym komentarzem także wszystkie inne wpisy nawet takie, w których były linki do faktów dotyczących działalności Bronka i... cytaty z wypowiedzi Bronka :)))

Na koniec porównanie sposobów opanowania trudnych sytuacji.

]]>Partacz Bul i mistrz A. Duda]]>

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (13 głosów)

Komentarze

PRACA SEKSERA ZA 40 TYSIĘCY FUNTÓW

Wiedząc o bardzo niskich zarobkach naszego Rezydenta znalazłem dla niego jeszcze gorące ogłoszenie o pracy

Firmom brakuje chętnych do pracy w zawodzie selekcjonera płci kurcząt.

Kim jest sekser?

To profesjonalista, który sprawdza płeć kurcząt. Brytyjskie firmy mają bardzo duży problem ze znalezieniem pracowników na to stanowisko. Pomimo gwarancji stałego zatrudnienia i wysokich zarobków (około 40 tysięcy funtów rocznie), to brakuje chętnych. Powód jest jeden – ciężka i monotonna praca na bardzo wysokich obrotach.

Od seksera wymaga się bowiem sprawdzenia od 800 do 1200 piskląt podczas jednej zmiany, która trwa około 12 godzin. To oznacza, że w ciągu dziesięciu minut trzeba sprawdzić płeć od 11 do 16 kurcząt, pracując całą zmianę bez żadnej przerwy.

Brytyjskie firmy twierdzą, że profesjonalne przeszkolenie seksera może trwać nawet 3 lata. Na Wyspach możemy znaleźć zaledwie 150 specjalistów od rozpoznawania płci kurcząt. Przedsiębiorstwa, które mają zapotrzebowanie na tego typu pracowników, walczą, aby zawód seksera został wpisany na rządową listę profesji, w których brakuje pracowników.

Vote up!
11
Vote down!
0
#1474421

to może do obory go dać?

Zarabiać na tym, co daje przyjemność jest bezcenne :))

Vote up!
9
Vote down!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1474424

W ramach swojego hasła mógłby popracować charytatywnie i bigos dla bezdomnych gotować. Miałby zajęcie do końca świata i jeden dzień dłużej.

Vote up!
8
Vote down!
0
#1474444

Komorowski kompromituje się samym pojawieniem sie publicznie więc jego internetowi wynajęci cyngle robia co mogą ale bezmyslnie, przeciez nie moga wyróżniac sie inteligencja ponad Bronka...

Vote up!
4
Vote down!
0

Yagon 12

#1474469

ognisty kur

 

jest u tego kura

tak ognista natura

że mu się nie oprze

żadna oziębła kura

Vote up!
2
Vote down!
0

jan patmo

#1474495

Vote up!
6
Vote down!
0

Ula

 

#1474522