Kryterium uliczne cz. II - nie śpi Sakiewicz i blogerzy w Gdyni i Bułgarii

Obrazek użytkownika tadman
Kraj

Nie mam czasu, więc tylko podrzucę hasła.Późnym wieczorem wchodzę na niepoprawni.pl i ogarnia mnie zdumienie, bo ostatnie moje komentarze nie są minusowane, konto jest zerowe. Ki czort! więc szukam komentarzy innych piszących, a określonych tutaj jako ruskich agentów i Tryb, a także Rebeliantka mają zera po stronie minusów. Ba, nawet ostro sekowana przez sotniarzy Patria też. Zgłupiałem, ale zupełnie do reszty, kiedy szef od minusów zaprzeczył, że nie szło mu o pomoc zbrojną Ukrainie, ani o narażenie Polski na gniew Rosji.

- Coś mi tu śmierdzi - myślę. Koncyliacyjność u wczorajszego atakującego to dość nienaturalna sprawa, tym bardziej iż nie było żadnych przeprosin.

Mało tego, prosi szef od minusów Rebeliantkę o zgodę na informowanie na bieżąco w jej wątku o wynikach pracy PKW, na co tę zgodę otrzymuje. Chciałem dać komentarz, że nie powinna tego robić, ale z powodu bardzo późnej pory postanowiłem zrobić to później.

I tu muszę bardzo mocno pochwalic Rebaliantkę, bo nie wiedziałem, że zna krav magę. Naczelną zasadą tej sztuki walki jest ułatwić atakującemu ruch, po to by np. stracił równowagę. Rebeliantko zrobiłaś to i dzisiaj wiele spraw jest bardziej jasnych.

A teraz reszta w punktach do późniejszego rozwinięcia, o ile będzie to potrzebne.

1. Sakiewicz dalej uprawia wspieranie kierunku ukraińskiego, bo Kraśko i nasz maratończyk, wraz z innymi jadą właśnie na Majdan.

2. Nagle pada polecenie - wszystkie ręce na pokład. Wyniki wyborów są niewiarygodne, bo pogardzany PSL ma po jedną czwartą głosów, nie w wyborach parlamentarnych, gdzie wszystko jest obstawione, ale w terenie. Horror!

3. Co można zrobić, by doprowadzić do wyborów, które będą lepiej obstawione?

4. Trzeba popracować przy serwerach, pokazać jaki był bałagan w OKW (sugestywne zdjęcia!), pokazać indolencje PKW, dostarczyć dowody na łatwość zhakowania kluczy elektronicznych. Zorganizować media. Ale to za mało.

5. Trzeba wywołać niezadowolenie i je zdyskontować. Jak? Ano zorganizować element patriotyczny zaniepokojony machlojkami czynionymi przy wyborach, wyciągnięcie go na reżyserowany protest pod PKW, czyli na ulice. Tu do spełnienia jest i drugi cel, a mianowicie ośmieszenie Polski nawet na Kajmanach, tym razem w sposób jak najbardziej autentyczny.

6. Jedynym co możemy zrobić to wypiąć się na Sakiewicza, tym bardziej, że w sposób wybitnie arogancki uważa nas za durniów, którzy złapią się na jego lep.

7. Chcą następnego Powstania Listopadowego? Niedoczekanie!

8. Pisząc Sakiewicz mam na myśli umowną nazwę tej strony sceny politycznej.

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.6 (głosów:14)

Komentarze

Nie mam możliwości edycji posta (idzie mi o literówki), ale mogę dodawać komentarze i to pod swoim nickiem. 8 - [

DZIEKI GAWRIONie za wyprostowanie. :)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1451652

do lasu

 

żebyś swych śmieci

z braku czasu

przypadkiem nie wywoził

do najbliższego lasu

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1451653

Może by było śmieszne, gdyby nie było takie głupie.

Niech żyją "Mity i Fakty"!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1451654

Państwo jest chore, to prawda, ale istnieją w dalszym ciągu jego struktury, a przede wszystkim opozycja!

PiS miał prowadzić równoległą obserwację wyników wyborów.

Gdzie są wyniki tej obserwacji? 

Odzywają się głosy senatorów i posłów, że należy powtórzyć wybory.

Trzeba obserwować i czekać, a nie już teraz wyprowadzać ludzi na ulice... to anarchia !

 

pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

Astra - Anna Słupianek

#1451660

Przegięcie to było 4 lata temu, kiedy PSL dużo sfałszował. I wtedy dla mnie to było ewidentne. Nawet pisałem o tym na neonie.

A dziś to jest gra operacyjna. Drugi element po Smoleńsku. Kilka dni przed wyborami jedyny syn marszałka Struzika spotkał się z seryjnym i wypadł przez okno. Struzik - marszałek Mazowsza po sfałszowanych wyborach. Tam były największe przekręty.

Obecny numer jest związany zapewne z uderzeniem ruskiej armii na Ukrainę, które niebawem pewnie nastąpi. Ciekawe gdzie się zatrzymają. Ale Ukraina nie jest jedynym celem. W końcu ''zielone ludziki'' destabilizują nasze państwo.

A tu inny element: http://www.kresy.pl/wydarzenia,bialorus?zobacz/bialoruskie-radio-svaboda-chce-odebrac-polsce-bialystok

 
LordConqueror 19.11.2014 01:20:59
Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1451665

//Tryb, a także Rebeliantka mają zera po stronie minusów//

Już nie. Pałownik już się pokazał i działa. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1451698

Kiedy chcą coś załatwić to stają się koncyliacyjni, a nawet przymilni, odreagowują w chwilę później, kiedy koncyliacyjność im już nic nie da i jest niepotrzebna. Przecież gdyby te rzeczy pisał nie w Twoim wątku, to wątpliwa reputacja szefa od minusów zmusiła by wielu z czytających do obejścia kołem. Ciebie czytają, więc się załapał. :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1451706

Ja nie bardzo rozumiem, przecież żyjemy w wolnym i niepodległym kraju, tak wolnym i niepodległym że jest to wzorem dla innych krajów, przynajmniej wedle banderowców, którzy teraz skamlą że jest inaczej, kto mi to wyjaśni bo ja się już pogubiłem,,,,

https://www.youtube.com/watch?v=ILhZn8uiwe8

W wolnym i niepodległym kraju nie kwestionuje się przecież uczciwości wyborów...

Pozdrawiam Tadmanie i 5 daje

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1451700

Chyba żartujesz, że się pogubiłeś. Jest na to prosty sposób, a mianowicie tak jak w pociągu, gdy wyglądasz przez okno, czyli skup uwagę na interesującym Cię przedmiocie, a resztę olej. :)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1451705

Otóż to :)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1451707