Marysia S. albo nagrane taśmy

Obrazek użytkownika tadman
Kraj

Związek Marysi S. z nagranymi w knajpie taśmami nie jest taki luźny. Musimy wiedzieć, że Marysia S. też lubi nagrywać, ba, nawet każe się filmować. Jest jednak kilka różnic, a mianowicie sama publikuje swoje nagrania i choć w jednym z nich używa łaciny to nie nie kala usteczek słowami uznawanymi powszechnie za nieparlamentarne, bo próbuje zajmować się tzw. kulturą wyższą.

]]>http://www.youtube.com/watch?v=FxRtVzE0H-o]]>

Sprawa z Marysią S. wystarczyła mediom zaledwie na dwa tygodnie i pomimo, iż panna z Gorzowa nazwała premiera zdrajcą, sprawa umarła.

Postanowiono więc opublikować inne, bardziej bulwersujące nagrania, które na czas dłuższy zwiążą uwagę Polaków i dadzą niektórym nadzieje na to, iż idą zmiany.

Ogłaszam, że żadnych zmian nie będzie, bo wrócono do sprawdzonego schematu "mamamadzi".
Żeby schemat zadziałał to podmieniono Marysię S. na persony brylujące w PO, tudzież w rządzie. Tym to nawet zainteresują się lemingi, a nawet niektóre z nich więcej niż się wkurzą.

Akcja taka musiała być dobrze zaplanowana, z wprowadzonymi antraktami, które z jednej strony będą miały za zadanie podbudowanie ogólnego napięcia, a z drugiej pozwolą na reżyserowanie i dozowanie bodźców stosownie do potrzeb. Wrócono do sprawdzonego schematu weekendowego mordercy, ale tym razem chodzi wyłącznie o interwały czasowe, które pozwalają stronie prowadzącej grę na panowanie nad sytuacją.
Wracamy do nagrań z udziałem ludzi z PO i z rządu. Nagrań dokonano w  w knajpie pana Sowy na Mokotowie w Warszawie i już zapowiedziano, że tych nagrań jest sporo, bo z około 900 godzin podsłuchów.

Publikatorem tych taśm jest WPROST, którego zawiadowcą jest redaktor, mający mocne powiązania z policją, sądownictwem tudzież oddziałami penitencjarnymi w Polsce północnej.

Wszyscy rzucili się na te taśmy i zaczęli komentować, a co najbardziej zacietrzewieni przyrzekają nam, że to juz koniec ekipy obecnego premiera.
Bawi mnie to, że wszyscy zajmują sie tą wydmuszką pijarową. Aby podbić bębenek odstawiono wczoraj w redakcji WPROST przedstawienie z krzykami, szamotaniną i wyważaniem drzwi oraz wyszarpywaniem laptopa i pendrive'a wzmiankowanemu wyżej redaktorowi. Owi nieznani osobnicy przyszli z polecenia prokuratora zabezpieczyć nagrania jako dowód przestępstwa, więc nie w ciemię bity redaktor WPROST wezwał policję. Po szamotaninie, pyskówkach i pogróżkach strony zaprzestały działań. Przy okazji niektórzy z dziennikarzy popisali się niesamowitą odwagą cywilną i to czynnie, choć na codzień brak im w piśmie.
Można też przeczytać list wystosowany w obronie dziennikarzy z WPROST i tu - o zgrozo - mozna zobaczyć podpis MO, redaktorów Gazowni i innych dzielnych dziennikarzy.
Rano w Boże Ciało nasz pracowity premier poświęca na konferencję prasową aż godzinę czasu. Potem znowu weekend i to wydłużony, a po tym antrakcie następne eventy nad którymi pracują w kancelarii premiera. Donald Tusk ponoć tym razem nie poleci do Gdańska.

Jeżeli rozpętano taką burzę w szklance wody to zachodzi pytanie, co tym usiłuje się przykryć, bo w gazetach i mediach elektronicznych tylko taśmy i taśmy, i tylko biedny menager restauracji pana Sowy poszedł do aresztu. Wesołe to, bo ma za zadanie uwiarygodnić, że jakiś kucharczyk pospołu z menagerem zainstalowali kupione w survivalowym sklepie mikrofony i nadajniki, i w gdzieś w pakamerze dokonywali nagrań.

Z bardzo ważnych rzeczy przykrywanych przez rząd to moze być informacją, która ostatnio ukazała się w niszowym portalu, to ta w linku poniżej. Może ktoś dorzuci jeszcze coś podobnego, co zamieszczono petitem na przedostatniej stronie wiodącego dziennika lub na innym niszowym portalu. Wizg jest zbyt mocny, a efekty zbyt  mizerniutkie, by było to robione ot tak sobie.

Nie dajmy się wodzić za nos.

]]>http://wgospodarce.pl/informacje/14059-afera-tasmowa-przykrywka-niemcy-w...]]>(wGospodarce.pl)

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.8 (4 głosy)

Komentarze

Oczywiście, że żadnych zmian nie będzie. Nie po to telewizja publiczna przez 12 godzin na dobę pokazuje powtórki z rzekomo brutalnego wtargnięcia do "Wprost", nie po to media dmuchają ten temat, żeby coś zmienić, lecz po to żeby coś  (ważniejszego) zagłuszyć a jednocześnie uwiarygodnić w  oczach Polaków  tygodnik "wprost", który od teraz stanie się alfą i omegą i autorytetem na miarę galaktyki.

Do tego dodatkowym zyskiem dla władzy jest przesunięcie społecznej granicy tolerancji o kolejny krok.  Społeczeństwo nie wyszło na ulice, czyli  niejako godzi się z myślą, że Polski już nie ma, że istnieje już tylko teoretycznie, jako wirtualny byt.

. Balon będzie dmuchany tak długo aż pęknie, a potem zacznie się dmuchanie następnego balona.

 

Nie mniej jednak Kaczyński po raz kolejny dał ciała. Zamiast wysyłać parlamentarne liściki, mógł chociaż spróbować zwołać w większych  miastach wiece polityczne. Takie wiece pewnie niewiele by wskórały, ale chociaż  przetestowałyby zaangażowanie  (lub bierność) polskiego społeczeństwa.

Niestety, świętowanie osiągnięcia wieku emerytalnego przez J.K okazało się ważniejsze.

 

Vote up!
2
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1428539

hasło Sylwester Latkowski zostało przeredagowane w wiki. Zajrzałem i wydaje mi się, że "wypadło" iż odpowiadał w dwóch postępowaniach sądowych w Elblągu i Kwidzynie. Innych zmian nie zauważyłem. Zapewne za jakiś czas wypadnie informacja o wymuszeniach rozbójniczych i WPROST i jego redaktor będą godni zaufania. Pożyjemy, zobaczymy. 

Vote up!
0
Vote down!
-1
#1428593

W każdej patologicznej społeczności - od patologicznej rodziny począwszy, poprzez portal społecznościowy, a na państwach i uniach państw skończywszy, reguły i zasady zmieniają się ad hoc, bez żadnej przyczyny, poza widzi mi się najbardziej wpływowej jednostki - osoby, grupiy osób - czy jak w tym wypadku państwa - która z jakichś względów może decydować o losie innych.

Umowa była do roku 2021, a pani Merkel przywidziało się to zmienić na 2017. Wiele jeszcze innych spraw może się zmienić według kaprysów rządzących Unią i doprawdy nikogo nie powinno to dziwić.

Następną aferą do przykrycia jest kara nałożona na polskich rolników za NADPRODUKCJE mleka, http://niepoprawni.pl/polecanka/polska-zaplaci-50-milionow-euro-kary-za-nadprodukcje-mleka (warto czytać polecanki). Jestem pewna, że znalazłoby się kilka innych.

 

To celowe podbudowywanie napięcia, zapowiedzi kolejnych "przełomowych" objawień, jako żywo przypomina mi o  stopniowo odkrywanych pseudo-rewelacjach w zgoła innej dziedzinie,  choć również dotyczącej spisku. Mistrzowska dramaturgia, szkoda tylko, że na scenie życia, a nie na deskach teatru.

Vote up!
3
Vote down!
-1

Lotna

 

#1428540

Dziękuję za podpowiedzi, które bardzo rozszerzają mój post i zwracaja uwagę na rzeczy istotne. Uwaga o budowaniu ymydżu WPROST pod sprawdzonym na wielu polach dowódcą i uwagi Lotnej o przyspieszaniu kroku przez UE i karach dla naszych rolników są bardzo trafne. Może jeszcze ktoś coś podrzuci? Z góry dziękuję.

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1428541

Uwaga o kunktatorstwie PiSu i Prtezesa bardzo trafna. Pokazuje, że role są rozdzielone i nie wykorzystuje się rzucanych przez "przypadek" okoliczności. PiS powinien sabatować, a tu spokojne urodziny.

Vote up!
1
Vote down!
-2
#1428542

Po co pchać łapy między dwa wściekłe buldogi ?? Niech się zagryzą, a jak przeżyją to i tak będą zbyt słabe, by mnie pogryźć.

WPROST moze zyskać autorytet co najwyżej wśród czytelnikw GW i Krytyki Politycznej.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1428592

Tak samo myślę ! Zwłaszcza że było widać ustawkę by jak zwykle działać "z kontry" . Aferę, a właściwie rozdmuchanie zeszłorocznych nagrań przypisać miano PiSowi. Role były rozdane, teksty wyuczone. Byli (ły) tacy (takie) co wypadli z roli i zaczęli deklamować za wcześnie o podsłuchach prezesa. Pułapka "ofsajdowa" nie wyszła i jest cyrk.

Vote up!
0
Vote down!
0

#1428598

Czyli zakładamy, że nie jest wykluczone, iż  menager Sowy i przyjaciół  zezna  przed prokuratorem i to pod przysięgą,  że to Kaczor nakłonił  go i opłacił nagrywanie ?

A dowody na to jak się domyślam, znajdą się w redakcji "wprost"

 

Vote up!
2
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1428677

Ta notka i notka Lotnej się wzajemnie dopełniają. 

Vote up!
0
Vote down!
-1
#1428748